21.03.19, 18:20

UWAGA!!! Łódź 'tylnymi drzwiami' wprowadza 'kartę LGBT+'!!! (PETYCJA)

Wczoraj Gdańsk, dzisiaj Warszawa, Łódź, a jutro – być może – także Twoje miasto. Powiedz STOP seksualizacji dzieci!

Łódź jest miastem, w którym samorząd od lat zleca realizowanie w szkołach programu pod karkołomną nazwą „Profilaktyka ciąż wśród nastolatek, chorób przenoszonych drogą płciową, w tym profilaktyka HIV”. Real izator tego zadania jest wyłaniany w konkursie, jednak nikt nie ma wątpliwości, że cały ten program został stworzony po to, żeby indoktrynować i seksualizować młodzież. Dziwnym trafem do warunków konkursu pasuje tylko program genderowej Fundacji Nowoczesnej Edukacji SPUNK i… żaden inny!

Cztery lata temu odnieśliśmy połowiczny sukces. Po licznych protestach udało się przekonać władze miasta do zmiany warunków konkursu tak, żeby ofertę mogły złożyć również inne podmioty. Do konkursu przystąpił Instytut Profilaktyki Zintegrowanej ze swoim – naprawdę skutecznym! – programem profilaktyki zachowań faktycznie ryzykownych, do których należy m.in. zbyt wczesna inicjacja seksualna młodzieży. Program „Archipelag Skarbów” podbił nawet serca urzędników, został oceniony zdecydowanie wyżej niż seksualizujące działania fundacji SPUNK i przez kolejne lata wygrywał większość środków finansowych, dostępnych w ramach konkursu.

Niestety, w tym roku Miasto postanowiło wyeliminować konkurencję i wprowadzić "kartę LGBT" tylnymi drzwiami. Warunki konkursu zostały zmienione i obecne kryteria znowu wykluczają „Archipelag Skarbów”. Co więcej, kryteriów tych znowu nie spełnia żaden sprawdzony program. Jest to celowe działanie, ponieważ w całej Polsce nie ma organizacji, której program mógłby startować na łódzkich warunkach – oczywiście prócz seksedukatorów, promujących permisywną edukację seksualną, przekazujących nierzetelną wiedzę o płodności, ośmieszających czystość przedmałżeńską, infantylizujących ciążę etc.

Tak wyglądają LGBTowskie praktyki: eliminowanie innych organizacji, monopolizowanie profilaktyki, wprowadzanie edukacji seksualnej do szkół „tylnymi drzwiami”. Wczoraj Gdańsk, dzisiaj Warszawa, Łódź, a jutro – być może – także Twoje miasto. Powiedz STOP seksualizacji dzieci! Żądamy uczciwych konkursów i warunków, które uwzględniają naukowe podstawy profilaktyki zachowań naprawdę szkodliwych!

Nasz Apel do Pani Prezydent Hanny Zdanowskiej podpisało ponad 30 łódzkich organizacji! >>>PODPISZ PETYCJĘ<<<

Fundacja Życie

 

Komentarze

rebeliant2019.03.22 13:49
Bandzior mówi: "daj dwa zeta na piwo". Gdy to nie podziałało bandzior postanowił przylać przechodniowi i samemu wziąć cały portfel. I tak samo jest z tym "Warunki konkursu zostały zmienione i obecne kryteria znowu wykluczają" - co to w ogóle znaczy, że ktoś coś musi bo sobie oni wymyślili ? To w całej rozciągłości trzeba przerwać !!! Idea szkoły powszechnej polega na dobrowolności, przy czym szkoła powinna być ukierunkowana tylko na wyrabianie wędki, którą dorosły człowiek będzie ryby łowić, bo na seanse wszelkiej maści kasy być nie powinno.
Polak Ateista Dumny Gej2019.03.22 10:40
Ojeeeej straszne UWAGA!!! UJWAGA!!! kolejne miasta mówiąc homofobii stop i bronią młodzierz LGBT przed dyskryminacją i hejtem UWAGA!!! UWAGA!!! co z tym zrobią czytelnicy frondy!!!??? Straaaaaszne!!!!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.03.22 11:28
*młodzież
Jan Radziszewski 2019.03.22 10:25
Dobra rada + A może jak Grodzka Biedroń i Radni Łodzi utnie, utną sobie Przyrodzenie !!!
Cykacz2019.03.22 7:43
Real izator..? Co to jest prawdziwy izator? Co to w ogóle jest izator?? ....
mario2019.03.22 2:39
Nie tylko LGBT ale i mieszkania dla ubóstwa zza wschodniej granicy.
Dariusz Andrzej Kowarczyk2019.03.22 0:19
Lesbijki, geje, biseksualisci, transwestyci, osoby queer, interseksualisci i aseksualisci stali sie trwalym elementem krajobrazu Rzeczypospolitej Polskiej. Nie zauwazyliscie?
Mirek2019.03.21 21:23
Niestety. Jest to lewacka ofensywa na całego. A PIS jak dzieci w piasku myśli że można stanąć w rozkroku i nikomu się nie narazić. To jest wojna panowie.
Wicenty2019.03.22 7:08
Łodziaki ! a kogóż wybraliście do samorządu swego miasta ,aaaa?
Wojciech2019.03.21 19:54
LGBT wynocha! Zboczeńcy powinni się leczyć. Trzeba zakazać propagandy homoseksualnej.
Maria Błaszczyk2019.03.21 20:02
No wiesz, np. problem ciąż nastolatek w grupie LGBT jest relatywnie mały. Więc chyba źle rozpoznajesz, o co tu chodzi...
anonim2019.03.21 21:28
Błaszczyk ty to psychologię na kursie wieczorowym ukończyłaś? Twoja wiedza powala.
anonim2019.03.21 20:23
Błaszczyk propedofilski propagandysto, nie wiesz ignorancie że lesbijki nie zachodzą w ciąże? bo jak od gumowego palikota?
Maria Błaszczyk2019.03.21 21:46
Lesbijki zachodzą w ciążę. Ale rzadziej w niechcianą niż inne kobiety. Po prostu nie zdarza im się to przypadkiem. Psychologię kończyłam na studiach dziennych, ale nie mam pojęcia, co to ma do rzeczy. Ciekawa jestem natomiast, gdzie drogi Anonim uczył się manier...
Auferetur Inferunt Insaniam2019.03.21 22:04
hmmm ja obstawiam Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Mają taki slogan: Praktyczne kształcenie na wysokim poziomie. Wszystko jak ulał, pasuje do ancymonka-anonimka.
anonim2019.03.22 12:56
hmmmm wyedukowali cię na homo paradach, taki elokwentny chłopaczek z ciebie.
anonim2019.03.22 12:53
Pytanie o kurs wieczorowy, bo piszesz jak ostatni nieuk. Powszechnie wiadomo że do zapłodnienia dochodzi podczas współżycia pomiędzy mężczyzna a kobietą, no więc może dlatego problem ciąż w parach homo jest relatywnie mały(wręcz niemożliwy bez in vitro). Co do manier, to raczej się nie wypowiadaj droga uczestniczko czarnych protestów i parad równości. Tam to dopiero prostota i chamstwo.
max2019.03.21 20:29
masz 100 % racji trzeba protestowac przed wladzami miasta , podpisywac petycje uswiadamiac znajomych lgbt=deprawacja najmlodszych. niech rodzice w lodzi i z calej Polski wyjda na ulice I pokarza ogromny sprzeciw, by swiat wiedzial ze WHO celowo deprawuje nic niewinne dzieci. kazdy wiek dziecka ma swoje prawa , a chorzy dewjanci demoralizuja najmlodszych.
Bawelna Polityczna2019.03.21 19:50
5. Cele wytyczone przez WHO. Alarmowani przez Rodziców, zdecydowanie wspieramy ich w walce o ochronę dzieci przed deprawacją proponowaną przez WHO. Walka ta staje się zrozumiała i konieczna, gdy nie polegając na propagandowych hasłach, przywoła się fakty z publikacji wydanej przez Biuro Regionalne Światowej Organizacji Zdrowia dla Europy i Federalne Biuro ds. Edukacji Zdrowotnej w Kolonii, pt. Standardy edukacji seksualnej w Europie. Podstawowe zalecenia dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem. Wystarczy zapoznać się z tabelami na stronach 38-51, aby zobaczyć jasno, że wyznaczone tam cele są nie do przyjęcia, nie tylko dla chrześcijan, ale dla wszystkich uczciwych ludzi, którzy kierują się dobrem dzieci. Oto wybrane cytaty: Grupa wiekowa 0-4 lata: przekaż informacje na temat „radości i przyjemności dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa”; pomóż dziecku rozwijać „świadomość, że związki są różnorodne”. Grupa wiekowa 4-6 lat: przekaż informacje na temat „różnych koncepcji rodziny”; „Związki osób tej samej płci”. Pomóż dziecku rozwijać postawę „moje ciało należy do mnie”. Grupa wiekowa 6-9 lat: przekaż informacje na temat „różnych metod antykoncepcji”; „Seks w mediach (łącznie z Internetem)”; „Zadowolenie i przyjemność z dotykania własnego ciała (masturbacja/autostymulacja”. Pomóż dziecku rozwijać „zrozumienie pojęcia „akceptowalne współżycie/seks (za zgodą obu osób)”. Grupa wiekowa 9-12 lat: przekaż informacje na temat „przyjemności, masturbacji, orgazmie”; „różnych metod antykoncepcji i jej stosowaniu, mitów dotyczących antykoncepcji”; naucz „skutecznego stosowania prezerwatyw i środków antykoncepcyjnych”; przekaż informacje na temat „różnic pomiędzy tożsamością płciową i płcią biologiczną”. Grupa wiekowa 12-15 lat: naucz „umiejętności negocjowania i komunikowania się w celu uprawiania bezpiecznego i przyjemnego seksu”; pomóż dziecku rozwijać „krytyczne podejście do norm kulturowych/ religijnych w odniesieniu do ciąży, rodzicielstwa itp.”.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.03.21 19:34
Boże jakie znowu tylne drzwi w łodzi. Każde dziecko wie, że to coś nazywa się "furta rufowa"