14.09.18, 12:15Zdj. Twitter/KOWzKOD, edytowane

Uwaga na 'konstytucyjną' ciężarówkę! ODLOT totalsów!!!

Twitterowy profil "KOW z KOD" (Komitet Obrony Wykluczonych z Komitetu Obrony Demokracji) publikuje najbardziej absurdalne zachowania opozycji totalnej i jej sympatyków. Jak się okazuje, niektórzy nie cofną się przed niczym, aby uderzyć w obecny rząd. 

Ostatnio popularna w tych kręgach stała się Konstytucja. Nasuwa się pytanie, ilu sympatyków opozycji w ogóle przeczytało Ustawę Zasadniczą, tym niemniej uderzanie przeciwników po głowach Konstytucją RP brzmi zawsze inteligentnie i stwarza wrażenie, że jest się świadomym obywatelem. Swój sprzeciw wobec rzekomego łamania Konstytucji przez prezydenta Andrzeja Dudę postanowił zamanifestować również kierowca samochodu dostawczego. 

Na plandece auta widnieją napisy: "KONSTYTUCJA" i "Jędrek TS". 

O ile zakłócanie nawet takich wydarzeń, jak uroczystości poświęcone weteranom II wojny światowej, jest żenujące, przykre i niesmaczne, nawet gdy zakłócającym wydaje się, że czynią to w tak słusznej sprawie, jak obrona konstytucji, o tyle tego rodzaju zdjęcia są po prostu... pocieszne. Najwyraźniej kierowca nie zadowolił się małymi naklejkami na samochód od posła Bartosza Arłukowicza i chciał większego formatu.

yenn/Twitter, Fronda.pl