13.05.21, 08:55Fot. Kremlin.ru via Wikipedia, CC BY 4.0

V kolumna Kremla na Ukrainie: Medwedczuk i Kozak mieli przekazać Rosjanom tajne dane

Wiktor Medwedczuk i Taras Kozak mieli przekazać rosyjskim służbom informacyjnym tajne dane na temat lokalizacji ukrytej jednostki wojskowej Sił Zbrojnych Ukrainy – informuje dyrektor Służby Bezpieczeństwa Ukrainy Iwan Bakanow.

Sprawa dotyczy sierpnia 2020 roku. Dane Medwedczuk przesłał Kozakowi, który przebywał wówczas w Rosji. Były to również informacje o personelu jednostki i jej wyszkoleniu bojowym.

Wspomniane informacje trafiły do służb specjalnych Federacji Rosyjskiej. Co więcej, obaj są podejrzani również o przekazanie Rosjanom złoża gazowego Głubokaja na szelfie Morza Czarnego w pobliżu Kerczu, a także dokumentacji na jego temat.

za:kresy24.pl

 

 

Komentarze

chłopka2021.05.13 9:18
" Tylko moralne ratlerki podskakują do dużego , mądrego i ułożonego psa " . Niy moji . Interia : Joe Biden wczoraj oficjalnie : " Izrael ma prawo się bronić " . Komentarz pod artykułem " Jak USA tak kocha Izrael to niech urządzi go u siebie , niech podaruje Żydom jakiś stan np. Kalifornię , albo inną Florydę i niech tam sobie budują państwo . Byłby to pierwszy w historii medyczny przypadek przeszczepu nowotworu " . Ostatnimi dniami gdzieś w mediach słyszałam to , że coś tam USA znów Rosjanie zhakowali . Ostatnio też w USA były zakłócenia radiowe gdyż była potężna burza na słońcu . Nie połączyli faktów . Hakerzy działali z terytorium Rosji . A jakaż to filozofia dla hakerów hakować z dowolnego państwa ? Kolejna prowokacja wobec Rosji . Aż Rosja niy zdzierży i sie zacznie wasz upragniony , wyczekiwany ........... KONIEC ŚWIATA . Przeca tego chcom Poloki , czy niy ? Myla sie ?
chłopka2021.05.13 10:15
A tyn po prawej to Medwerczuk czy Kozak ? Niy ważne . Nasz człowiek . Ale niy to chciałach naszkryfać . Tam w USA ( już żech se przipomniała boch tak jyno słochała pionte bez dziesionte ) to chyba nie umieli tankować czy coś takigo i zaroz ............ruski haker .