31.03.21, 20:36Fot. via: Flickr

Ważna deklaracja prezesa PiS: Będziemy zaciekle bronić Polski przed ideologią LGBT

Ważną obietnicę złożył na spotkaniu Klubów „Gazety Polskiej” prezes PiS Jarosław Kaczyński. Lider ugrupowania rządzącego zapewnił, że dopóki trwają rządy PiS, Unia Europejska nie narzuci Polsce żadnych postulatów LGBT.

Prezes PiS wziął dziś udział w wirtualnym spotkaniu Klubów „Gazety Polskiej”. Jednym z poruszonych tematów było agresywne propagowanie przez unijny establishment ideologii LGBT. Wicepremier złożył w tej kwestii ważną deklarację.

- „Póki my rządzimy, to nam niczego nikt nie narzuci”

- zapewnił.

Podkreślił również, że wszyscy, którzy „chcą żyć w świecie normalnym, w świecie, w którym kobieta jest kobietą, mężczyzna jest mężczyzną, i nikt nie mówi o kobiecie jako o osobie z macicą” powinni wesprzeć Prawo i Sprawiedliwość.

- „Będziemy bardzo zaciekle i twardo bronić. Nigdzie w traktatach europejskich nie ma niczego takiego, co by nas miało skłaniać, czy zmuszać, żebyśmy przyjmowali te reguły, które rzeczywiście dzisiaj na świecie zaczynają dominować i są sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem i ograniczają radykalnie wolność, i to wolność ogromnej ilości ludzi, którzy są terroryzowani, żeby przyjąć tego rodzaju ideologię. Nie mamy zamiaru tego robić”

- przekonywał.

Wicepremier odniósł się przy tym również do problemu przemocy wobec kobiet. Zwrócił uwagę, że polskie prawo dysponuje odpowiednimi narzędziami w walce z przemocą, jednak problemem są sądy, które wciąż wydają zbyt łagodne wyroki.

Jak zaznaczył, przemoc domowa jest realnym problemem, w przeciwieństwie do problemów sztucznie tworzonych przez piewców ideologii.

- „A to, że inni nam próbują narzucić rozwiązania, na które my się nie chcemy zgodzić, to nie jeden raz w historii tak bywało, w ostatecznym rachunku, czasem po ciężkiej walce, i bardzo długiej, ale żeśmy wygrywali. Ale wierzę, że w pewnym momencie, także na Zachodzie nastąpi otrzeźwienie. Są tam też siły, które są przeciwne, ale które są dzisiaj zastraszone i są ciche, ale one są w dalszym ciągu bardzo liczne i potężne”

- mówił wicepremier Jarosław Kaczyński.

kak/niezależna.pl

Komentarze

Kłamliwy sybaryta to za PiS gender2021.04.30 13:08
i ideologia lgbt rozrosła się w szkołach do WIELKICH rozmiarow!
Urszula2021.04.29 17:01
Domagacie się równości i tolerancji, będąc nierównymi i nietolerancyjnymi ?! Przecież tym co wy wyprawiacie, utwierdzacie nas normalnych ludzi w przekonaniu, że jesteście nie tylko zboczeńcami, ale również tęczową zarazą nie do zaakceptowania !!! Wygląda na to, ze wasz ruch testuje, na ile może się posunąć (sic) w deptaniu symboliki grupy przeciwnej, bo stanęliście jako wrogowie wobec Boga, Kościoła i wiary, i sprawdzaniu reakcji drugiej strony. Uznajecie, jako wynaturzeńcy, tylko własne ustanowione samemu zasady. LGBTQ+ , tutaj znak plus oznacza np zoofili. Ci zboczeńcy dup-czą samice zwierząt – nazywając to seksem . Boże co za smród !!! Wy macie totalnie przestawiony system wartości, a jednocześnie wykazujecie potężne zaburzenia osobowości - co widać po koszmarach(!) na tzw paradach, które obiektywnie są obrzydliwe! Nie macie poczucia gustu i jakiejkolwiek estetyki, że faceci prowadzący się jak psy, ludzie traktujący się jak bydło itp. są w porządku?? Gdzie wasza godność.? Do tego nie trzeba wroga, żebyście się sami upadlali jak zwierzaki. Jesteście za aborcją na życzenie, czyli za mordowaniem nienarodzonych dzieci ! Takich zajobów nikt normalny nie zaakceptuje !!!
Piotr Nowak2021.04.29 17:01
Są miejsca w Polsce, gdzie homoseksualiści LGBTQ+ i lewacy ZLPOKOPSLKon.+ mają zakaz wstępu ! Jednym z takich miejsc – jest mój dom wraz z jego obejściem i ogrodem !!! Tu wszelkiego typu zboczeńcy seksualni i polityczni mają ścisły i bezterminowy zakaz wstępu !!! Bo – nie życzę sobie w moim domu smrodu ze stolców i wegin, bo nie życzę sobie w moim domu tych, którzy profanują moje symbole religijne, tych przebranych za idiotów, tych zacietrzewionych , nienawistnych i podłych, tych homoterrorystów i czerwonej zarazy, tych, którzy pod pozorem tolerancji są skrajnie nietolerancyji wobec innych ludzi i tych, którzy są pedofilami i zoofilami ! No access – never !!!
JonB2021.04.7 5:33
Bedziemy. Zaciekle. Ale tylko do pierwszego tupniecia noga Unii. Potem oddamy cale gacie i wleziemy im w ...... Oraz zrobimy co kaza. Zawsze tak bylo.
Jazzz2021.04.6 20:14
Trzymamy za słowo Pana Prezesa. Cieszy mnie ta deklaracja, bo ostatnio Pan Prezes przestraszył mnie typowo lewicową piatką dla zwierzątek.
japi2021.04.1 12:48
Nie ma ideologii lgbt, jeat aktywizm lgbt, bo lgbt to tylko wycinek rzeczywistości, ich interesują sprawy tylko rodzinno-społeczne, czyli związki, adopcja dzieci. Ideologia to całokształt poglądow na wszystkie aspekty życia społecznego - jest ideologia konserwatywna, liberalna, socjaldemokratyczna itd. Natomiast to, co się nam sączy pod "aktywizmem lgbt" to teoria gender i queer, których twórczynią jest J. Butler, przy ich tworzeniu-rozwijaniu kierowała się teorią performatywistyczną Searle'a i marksizmem - klasycznym i zrewidowanym - teorią krytyczną (które to studiowała). Poczytajcie art. na historiasztuki.com.pl K. Karonia.
Grizzly2021.04.1 9:15
mnie bardziej interesuje co ma Pan minister do powiedzenia na temat obroną przed covidem. 600 dusz na 1 dzień. Amen.
Grizzly2021.04.1 11:21
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won parchu! Won buraczany trollu końsko - matolski nasłany przez POKO (POwszychną KOrupcję). Won trollu buraczany!
AAAtomek2021.04.1 8:40
precz z lewactwem
Stone Henge2021.04.1 8:37
Odpier*olcie się od Jarka FAJANSIARZE!..TU jest Polska!
M.2021.04.1 8:48
No wlasnie - tu jest Polska. Dlatego wy*pierdalaj na Bialorus razem ze swoim Jarkiem. Nie wracajcie. Z bogiem,
Adam Michnik2021.04.1 9:01
ODPI*RDOL się od Generała PiS!..
Adam M2021.04.1 9:15
ODPI*RDOL się od moooojego braaata!
Mosze2021.04.1 8:35
Tylko Zjednoczona Prawica, dokładniej, jedynie Prawo i Sprawiedliwość ma tę siłę!
aaa2021.04.1 9:15
przecież pis to chadecja, czyli lewica
man.of.Stagira2021.04.1 8:33
Ponieważ, troskę o zdrowie ludności Europy powierzono gbtqrwistom których najwyższym celem jest cel JELIT własnych (POKO, Grobowa Lewica, PSL –taki mamy lempart), to albo my wypróżnimy ICH albo zostaniemy wszyscy (Z nimi) wypróżnieni.// Ponieważ Konfederacja udaje demokratkę –dołącza do JELIT. // Jako partia JELIT Konfederacja musi wypróżnić się publicznie wraz z gbtqrwitami zgodnie z REZOLUCJĄ UE (w marszach ulicznych również). // Konfederacja –PO– jedno DNO.
Monia2021.04.1 8:32
Dawaj Jarek! Z ziemi polskiej do Polski! Marsz, marsz Kaczyński!
Anonim2021.04.1 8:31
wyznawcy totalnych popier... bak argumentów zastępują pomówieniami w stylu PRL-skiej bezpieki
Tylko Prawo i Sprawiedliwość2021.04.1 8:30
jw.
Lemat2021.04.1 8:29
Jeśli pełnia ‘kultury’ (gbtqrwizm) znajduje swój wyraz w publicznym obnażaniu narządów (Faqira welcome) i czynnościach fizjologicznych na swoim niewolniku (Europa strefą qrwistowską), to gbtqrwizm jest najwyższą ‘kulturalną’ formą niewolnictwa w dziejach ludzkości i celem Unii Europejskiej. –man.of.Stagira //
On POLAKÓW MA ZA KRETYNÓW2021.04.1 8:28
Tylko ktoś sprawny intelektualnie inaczej, może wierzyć w te Kaczyńskie bajanie, gdyż fakty mówią oś zupełnie innego: 1 Nie została wypowiedziana KONWENCJA STAMBULSKA; 2 Policja rozbija i poluje na ludzi w trakcie protestów innych niż marksistowskich środowisk spod sześciokolorowej szmaty LGBT i zielonych (ludzików) 3 Policja nie reaguje na atakowanie katolików i kościołów katolickich (inaczej niż w przypadku wyznawców judaizmu i ich synagog- np.stłuczona szybka w gdańskiej synagodze). No chyba, że katolicy bronią swoich świątyń przed marksistowską dziczą, aaa... to wtedy policja interweniuje i nawet podejmuje działania prewencyjne legitymując i spisując dane... broniących świątyń, a nie dziczy, która je atakuje.
Lemat2021.04.1 8:26
Jeżeli każdy kolonializm jest ‘kulturowy’, to każdy rasizm jest ‘kulturalny’ (Die Bildung). Jeżeli, jednak, każdy rasizm jest ‘kulturalny’ to posiadanie niewolnika seksualnego płci własnej w związku LGBTQetc jest jakąś PEŁNIĄ treści właściwych takiej ‘kultury’, jej ‘duchem’. –man.of.Stagira //
Twierdzenie (o instalowaniu kultur)2021.04.1 8:24
'CIEMNY LUD to KUPI' -wersja 0.1- prof. Leszek (Jerzowicz) Kołakowski: "Właściwie było założenie, że tu się nie obejdzie bez przemocy. Stanowiliśmy mniejszość. W 1946 roku nie wierzyliśmy w prawdziwe referendum czy wybory. Ale był cel, który to usprawiedliwiał. Myśmy nie uważali się za demokratów. Sądziliśmy, że społeczeństwo powinno być rządzone przez oświeconą elitę. Mieliśmy takie bezczelne, młokosowate przeświadczenie, że masy zjedzą wszystko. Masom trzeba podawać jakieś kłamstwa do wierzenia. Trudno."
man.of.Stagira2021.04.1 8:20
„Myślę, że trzeba będzie stanąć z własną historią twarzą w twarz i spróbować napisać ją trochę od nowa, nie ukrywając tych wszystkich strasznych rzeczy, które robiliśmy jako kolonizatorzy kulturowi, mniejszość narodowa, która tłumiła większość, jako właściciele niewolników i niewolnic seksualnych w tzw. 'związkach partnerskich' czy mordercy niewygodnych katolików bądź podpalacze świątyń w imię LGBT+UB” Olga Tokarczuk Laureatka Nagrody im A.Nobla. tego NIE napisała. A powinna! . Tyle
AAAtomek2021.04.1 8:02
buraczane trolle w natarciu :)
AAAtomek2021.04.1 9:13
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won parchu! Won buraczany trollu końsko - matolski nasłany przez POKO (POwszychną KOrupcję).
hehehe2021.04.1 7:47
Od czasów ustawy o wycince drzew wycofaliście się raczkiem z tylu dobrych inicjatyw, że takie bzdury to możecie opowiadać dzieciom w przedszkolach. Jedyna teraz nadzieja w Ziobro i Solidarnej.
Richuś2021.04.1 7:36
Miejmy nadzieję że dosłownie do krwi ostatniej
Bredzisław Komuchoruski2021.04.1 7:17
Fstyt mi za Polakuw , nie óklenkli fczoraj pżet meczem . Fstyt .
man.of.Stagira2021.04.1 8:24
Piękne! Komuchoruski...xD
lewak2021.04.1 7:04
brawo
JaR2021.04.1 7:04
Tak na pewno, Prezes dotrzyma słowa - jak zawsze: 1.nie ustąpimy ani kroku, 2.możemy podyskutować, 3.którą dupę mamy pocałować?
rychu2021.04.1 6:40
Brejzlownie wy chyba PO poranym ekiparzu odbytu parttnera ? Smakowało ?
Jarku !!! czyny się liczą !!!2021.04.1 5:56
Zamiast pałować pedziów jak łażą po ulicach i protestują to wy pisowcy obijacie tych co masek nie chcą nosić !!! te twoje słowa to zaklinanie rzeczywistości na przyszłość aby kolejne wybory wygrać. Nic z tego ja na was obłudnicy nie zagłosuje mieliście dość czasu aby zrobić porządek w Polsce i nie zrobiliście NIC !!! Tylko dykta i papa, którą maskujecie cały bałagan a ludzie umierają bo służba zdrowia nie udziela pomocy chorym !!! Jarku uprawiacie bandyterkę, popatrz co Polska osiągnęła w latach 20 XX wieku w jak krótkim czasie się odbudowała a wy co??? psińco !!!
opty2021.04.1 5:56
3 X NIE dla: LGBT+ nekrofilii, zoofilii, kazirodztwa,....
Anonim2021.04.1 6:24
Tylko TAK dla pedofilii księży.
Anonim2021.04.1 6:36
A co z zydoskimi pedofilami ?
lewak2021.04.1 7:05
chciałbyś pedofilu
Anonim2021.04.1 6:44
A ze Jarek mial seks z Rabiejem, katolom nie przeszkadza. Gorszy ich za to LGBT.
opty2021.04.1 7:43
ZOOFILE wszystkich krajów łączcie się!!!!
Oko2021.04.1 5:36
Musiał Jarek spotkać się z Jędraszewskim.
sołtys2021.04.1 6:42
A Piróg z Pajacykowem
V2021.04.1 4:37
W pysku kartofle zawsze mocne,potem żadnego seppuku Kowalskich tylko ciche kwa-kwa.
- - -2021.04.1 4:22
ideologia LGBT? Jarek daj spokój, nie każdy patriota ma ochotę posuwać kota.
Prawak2021.04.1 4:30
Nie każdy ojciec ma ochotę posuwać swoje dzieci, jak robił twój tata.
gracz2021.04.1 4:01
Nie masz stary ośle teraz nic wazniejszego na głowie jak LGBT?.
hehehe2021.04.1 4:12
A żebyś wiedział, że to jedna z najważniejszych spraw i na dodatek nie wywołana przez PiS tylko przez zupełnie kogoś innego, młody ośle :-)
To jest bardzo istotna kwestia2021.04.1 4:33
Walka o kulturę, wartości i jakość cywilizacji. Walka z dewiacjami seksualnymi takimi jak homoseksualna pedofilia środowisk LGBT+P.
Terapia antygejowska!2021.04.1 1:48
Wiem, jak leczyć homosexualizm. PRĄDEM!!! 220V w odbytnicę i wścieklizna analna wyleczona!
Popieram tę forme leczenia.2021.04.1 1:52
Yebać gejów prądem!
Laki2021.04.1 3:16
Jarosława też?
Jarka nie2021.04.1 3:19
Ale twojego tatę tak
Anonim2021.04.1 4:39
O tym ,że J. K. jest homoseksualistą wiedzą wszyscy od lat. Chodzi o to, że stoi na czele formacji politycznej, która poniża środowiska LGBT. A z homoseksualizmu czyni zarzut.
hehehe2021.04.1 4:57
Taaa, a kobiety całuje w rękę dla kamuflażu :-)
Anonim2021.04.1 8:22
Prezes się ożenił!!! .......................Prima aprilis.
zzz2021.04.1 9:20
raczej wyszedł za mąż
Anonim2021.04.1 11:21
Wszystko zależy jaką rolę gra w tym związku .
M.2021.04.1 7:25
Radykalne kato-scie*rwa podobnie nalezy leczyc. Ewentualnie wyslac do kosciola wypelnionego po brzegi (i nie wypuscic) - reszte zrobia Prawa Darwina. Z bogiem, knurze
Lol2021.04.1 0:47
https://www.mojaniderlandia.pl/zycie-w-holandii/w-holandii-reklamy-z-calujacymi-sie-mezczyznami-sa-dewastowane-czy-kraj-ma-problem-z-homofobia-3213.html
Prawda2021.04.1 0:18
PIS I JAREK Kaczynski to Sługa Narodu Polski - Tylko Zdrajcy Polski i Konfidenci Niemiec i Rosji --krytykują ,,, bo Naród Polski sie broni o == Godność Polaka ===
Filip2021.03.31 23:49
Czy ‘prawdziwy’ Polak zawsze musi kogoś nienawidzić?
Zosia2021.04.1 1:49
Czy homoseksualni pedofile i lewacy z antify zawsze muszą nienawidzić prawdziwych polaków?
Anonim2021.04.1 2:20
"…homoseksualni pedofile i lewacy…” Zośka, ty nie krytykuj tak nasze duchowieństwo, bo proboszcz nie ochrzci ci dzieciaków.
hehehe2021.04.1 4:20
Na marszach zwyroli widziałem tylko jednego "duchownego" - tego z durszlakiem na łbie. Ale to nie był nasz duchowny :-)
czekista2021.03.31 23:47
Czy z taka sama zaciekloscia bedziesz prezesie bronil Polski przed ustawa 447 ???
Dr.Mengele2021.04.1 7:20
Proszę regularnie zażywać pigułki . psychotropy maja to do siebie że regularność dawkowania jest decydująca.
czekista2021.04.1 8:01
Prosze prawidlowo zalozyc sobie petle na szyje, bedziesz mniej cierpial.
Anonim2021.03.31 23:45
Jarek wypi*rdalaj.
Terapia antygejowska!2021.03.31 23:30
Wiem, jak leczyć homosexualizm. PRĄDEM!!! 220V w odbytnicę i wścieklizna analna wyleczona!
czekista2021.03.31 23:48
grunt to prunt
Yo! Gramps2021.03.31 23:17
Nie "my fellows jews" a "my FELLOW Jews"
Anonim2021.03.31 23:10
Przez 20 lat w Holandii TYLKO 20 tys par homo wzielo slub. Boje sie ile z nich tylko po to by dobrac sie do dzieci w wiadomym celu. Nikt tak dobrze sie nie dogaduje jak facet z facetem.
Anonim2021.03.31 23:13
https://www.wiatraczek.nl/geje-i-lesbijki-w-holandii-20-000-malzenstw-i-8-000-rozwodow-w-20-lat
Anonim2021.03.31 23:22
1 tys rocznie w Holandii to jak 2,2 tys w Polsce. 4 pary jak na moje srednie miasto. Widac czarno na bialym ze zboczen homo nie jest wiecej niz innych parafilii.
Nie -"anonimie".... więc to prosty rachunek...!2021.03.31 23:31
CZYLI, W TAKIM RAZIE, ..W HOLANDII WZIĘŁO "ŚLUB" /Lgbt/, O TE 20 TYS. ZA DUŻO!
Anonim2021.03.31 23:38
Bylo juz 8 tys rozwodow a znajac tych ludzi czesc z nich albo sama sie skonwertowala na hetero albo wczesniej nimi byli lub probowali byc tylko im nie wychodzilo. To sa odsetki homoepatyczne , ktore jak ktos chce moze nazywac homopatycznymi ktore wstyd podawac do publicznej wiadomosci
Jan2021.03.31 22:55
tu już nawet psychiatra nie pomoże...
hehehe2021.04.1 4:22
Aż tak źle z Tobą ? Spróbuj modlitwy :-)
StaruchBezRodzinyNieOdróżniaKobietyOdSuskiego2021.03.31 22:43
Wzór rodzinności, zdziecinniały Dziad Kaczyzbaw z Żoliborskiej Nory. Uwielbiany przez społeczeństwo do tego stopnia, że muszą go chronić konwoje policyjnych furgonów, szwadrony mundurowców w bojowym rynsztunku i kordony żołdaków.
StaruchBezRodzinyNieOdróżniaKobietyodSuskiego2021.03.31 23:28
Przepraszam, jestem gejem i mam teraz straszne problemy z odbytem i nie trzymam stolca. Jestem nieszczęśliwy, wybaczcie mi moją nienawiść i módlcie się za moje zdrowie.
Ajatollah2021.03.31 22:41
co to za cielak na zdjęciu? przytyło się przy korycie?
Anonim2021.03.31 23:17
Przecież to Mao Tse Tung, tylko fronda źle zdjęcia podpisała
Aj, waj!... Czemu się dziwisz?2021.03.31 23:34
Pytasz jaki to cielak?... Czyżbyś siebie nie poznał? cha...cha...cha!
Polak2021.03.31 22:39
W Polsce odsetek homoseksualistów jest na "europejskim poziomie" 5%. Wyróżnia nas jedynie to, że większość stanowią geje (w innych krajach dominują w tej grupie lesbijki). Niestety dzietność Polek jest niższa od europejskiej i od 5 lat maleje :( PiSowi pozostaje zatem "walka z ideologią LGBT", cokolwiek to miałoby znaczyć
hehehe2021.04.1 5:04
5% to jest was może na lewackich spędach a w naturze nie więcej jak 5 promili :-)
LOGIK2021.03.31 21:53
Ideologia LGBT nie jest człowiekiem
Anonim2021.03.31 22:41
pedal kaczynski jest ideologia nazistowska.
Kto tego [----] upoważnił2021.03.31 21:51
do wypowiadania się w imieniu innym niż swoje własne?
jahiramać2021.04.1 7:23
Prawie 40 % Polaków z prawem wyborczym , a was odmieńcy jest mniej niż 3% .
Marco lewak (od 5 lat)2021.03.31 21:30
To już dwa lata jak Kaczyński opowiada, jak broni swoich i moich dzieci przed LGBT. Nie zauważył największej ilości zgonów po wojnie, najmniejszej ilości narodzin, najwyższej w Europie inflacji i 4-5 miejsca NA ŚWIECIE w ilości nowych zachorowań i zgonów w ciągu dnia (od miesiąca). Zaraz się zajmie kanaliami co mu braciszka zabiły, bo już taki ma cykl miesięczny. Ten facet podobno zajmuje się moim bezpieczeństwem. Poza komentarzami jakim to jestem bolszewikiem i żydowskim nazistą, proszę o odpowiedź - czuję się bezpiecznie z szefem Państwa, który ma taki ogląd rzeczywistości.
Anonim2021.03.31 21:42
jestes jak lubnauer ktora na zmiane jak jej pasuje podaje statystyki prawdziwe (gus) i falszywe (covid). Jak dokladnie rok temu byla widoczna niedosmiertelnosc to bredzila o jakiejs albanii i slowacji.
Krakus2021.03.31 22:16
Marco - jeden z niewielu merytorycznych wpisów, dziękuję :) A co do treści - w 110 proc się zgadzam, sam napisałem coś podobnego ponizej :)
Böno2021.03.31 21:09
Złamałam nogę w biodrze. Nie mogę tańczyć dobrze.
Beno2021.03.31 21:19
W ogóle pokrako nie musisz tańczyć.
Böno2021.03.31 21:22
Ano. Bo ja tylko żrę. Jestem sędzia Krycha ‘Grecka Sałatka’.
jle_ffm2021.03.31 21:09
Cały ten pis i jego prezes to jedna wielka żenada !
Böno2021.03.31 21:03
świnie kwiczą przy korycie, to znaczy - jest wyśmienicie. PiS - tak trzymać. Nie ma innej opcji.
Tylko Prawo i Sprawiedliwość2021.03.31 21:00
Cię oszuka.
Braun ty Świnio2021.03.31 20:49
jw.
Anonim2021.03.31 20:47
Jedynie Prawo i Sprawiedliwość radzi sobie w tych trudnych lewackich czasach i nie ugina się przed tęczowizną.
Anonim2021.04.1 7:07
W PiSie jest tak wielu ukrytych homoseksualistow, ze musza oni deklaracjami przeciwnymi gejom nieustannie maskowac odczuwane sexciagoty przed swymi arcypoboznymi wyborcami. Niech dalej robia swych naiwnych milosnikow w bambuko. Szczesc im boze.
Jarema Wiśniowiecky2021.04.1 7:27
A jesteś sexgeyworkerem że masz taką wiedzę w tym temacie
Anonim2021.03.31 20:41
pedal kaczy przeciw sobie ten nazista?
Tylko Prawo i Sprawiedliwość2021.03.31 20:41
jw.
man.of.Stagora to fellow jews motherfuckers!2021.03.31 20:37
Happy Passover kikes! - - - - Not infected with the COVID-19 yet? Be patient: All good things come to those who wait. Meanwhile, I hope you choke on matzo ball.
Aleks....2021.03.31 23:40
Czym ty się popisujesz??? że napiszesz 2 zdania po angielsku?.. Ja też znam ten język! ... Ale jestem w Polsce, a tu mówimy po polsku i po polsku na polskim Portalu! Pokazujesz tylko swoje grubiaństwo!....
AD2021.03.31 20:37
Kaczyński otwiera nowy front:Na Nowogrodzkiej powstaje plan zwiększenia presji na Mariana Banasia z opcją ostatecznego pozbycia się go. Aktualnie CBA szczególnie drobiazgowo biuro sprawdza interesy, jakie prowadził Jakub Banaś, syn szefa NIK. Z drugiej strony Banaś grozi zrobieniem użytku z wyników kontroli NIK. Przyjemnie patrzeć jak wyżynają się nawzajem .
Zdrada Konfederacji i Degeneracja PO2021.03.31 20:36
jw.
man.of.Stagira2021.03.31 20:33
'CIEMNY LUD to KUPI' -wersja 0.1- prof. Leszek (Jerzowicz) Kołakowski: "Właściwie było założenie, że tu się nie obejdzie bez przemocy. Stanowiliśmy mniejszość. W 1946 roku nie wierzyliśmy w prawdziwe referendum czy wybory. Ale był cel, który to usprawiedliwiał. Myśmy nie uważali się za demokratów. Sądziliśmy, że społeczeństwo powinno być rządzone przez oświeconą elitę. Mieliśmy takie bezczelne, młokosowate przeświadczenie, że masy zjedzą wszystko. Masom trzeba podawać jakieś kłamstwa do wierzenia. Trudno."
Lechu...! Znów pajacujesz?....2021.03.31 23:47
....of Stagiro...! Zmień płytę, OK... Te twoje wpisy już się przejadły! NUDNE SĄ, "JAK FLAKI Z OLEJEM "! ....To ty jesteś "ciemnym ludem", bo na nic lepszego cię nie stać...! Ciągle te same wpisy wklejasz! Nie musisz pisać nawet nicku i tak wiadomo po wpisie, kim jesteś Lechu Keller! Żałosne!
Tylko Prawo i Sprawiedliwość2021.03.31 20:30
jw.
ala2021.03.31 20:28
Treści LGBT "po cichu" do podręczników klas I-III wprowadzono za czasów Kluzik-Rostkowskiej. Ona i Szumilas najgorsi ministrowie Oświaty! A podręczniki pisała niejaka Lorek.
gośc2021.03.31 20:42
"Nasz elementarz" nie zawiera ani jednego obrazka, który przedstawia całą rodzinę siedzącą razem przy stole.
Po11...to my fellow jews motherfuckers!2021.03.31 20:20
Happy Passover kikes! - - - - Not infected with the COVID-19 yet? Be patient: All good things come to those who wait. Meanwhile, I hope you choke on matzo ball.
­2021.03.31 20:19
Czy ja dobrze zrozumiałem, że w końcu objawił się wicepremier d/s bezpieczeństwa i w dniu, w którym ponad sześćset rodzin opłakuje śmierć swoich bliskich, to on pie*dolił o "dżender"? Przecież w takim wypadku bycie wyborcą PiS musi być naprawdę wielkim obciachem.
Krakus2021.03.31 20:33
O tym samym napisałem poniżej... Ale elektorat PiS to łyka jak pelikany...
Wytrzeźwiej...Lechu K.!2021.03.31 23:51
Zamknij się...! Nawet nie masz czelności się podpisać! I tal każdy z nas ma cię w ....d!
man.of.Stagira2021.03.31 20:19
„Myślę, że trzeba będzie stanąć z własną historią twarzą w twarz i spróbować napisać ją trochę od nowa, nie ukrywając tych wszystkich strasznych rzeczy, które robiliśmy jako kolonizatorzy kulturowi, mniejszość narodowa, która tłumiła większość, jako właściciele niewolników i niewolnic seksualnych w tzw. 'związkach partnerskich' czy mordercy niewygodnych katolików bądź podpalacze świątyń w imię LGBT+UB” Olga Tokarczuk Laureatka Nagrody im A.Nobla. tego NIE napisała. A powinna!
Po 11 ...2021.03.31 20:15
A co z inną OBIETNICĄ prezesa? Tą o dojściu do prawdy o Smoleńsku. Dotrzymana???
Krakus2021.03.31 20:18
Zaorałeś :D :D :D
Jebć Po11..2021.03.31 20:20
Zaorać go!
Krakus2021.03.31 20:34
Współczuję :P
Jogo2021.03.31 20:42
I z Duchem Twoim
Krakus2021.03.31 21:40
Amen
jle_ffm, to my fellow jews motherfuckers!2021.03.31 20:06
Happy Passover kikes! - - - - Not infected with the COVID-19 yet? Be patient: All good things come to those who wait. Meanwhile, I hope you choke on matzo ball.
Anonim2021.03.31 20:05
Panie Prezesie musicie wygrywać, bo jak czytam głupawe wpisy trolli na wysługach opozycji, to nie możemy sobie pozwolić na przegranie bo cofniemy się z rozwojem o parę wieków.
Komik z PiS-u2021.03.31 19:59
Wszystko się sypie. Polska w ogonie krajów dających sobie radę z Covid-19.
katolik2021.03.31 20:03
covid jest kłamstwem
dlaczego kłamiesz? czy wszyscy katolicy to kłamcy?2021.03.31 20:13
He?
jle_ffm2021.03.31 19:52
Pisowska klasyka -jak wszystko się im sypie i wali to wtedy z sejfu wychodzi prezes i albo wywołuje wojnę o ustawę aborcyjną albo nadaje na LBGT.
Krakus2021.03.31 20:37
Czymś trzeba przykryć większe afery - nieradzenie sobie z Covidem, Obajtka, Banasia, który PiS złapał żelazną ręka za jaja, najtańszy złoty od 12 lat, największa inflacja od 12 lat, drożejąca BEZ POWODU benzyna, która wpływa na ceny wszystkiego.... :) :) :) ALe ciemny lud to łyka - wrobiem LGTB i kobiety! :D :D :D
matis892021.03.31 19:50
W programach rozrywkowych Rządu Światowego NWO, które lewacki PIS realizuje w PISTVP, praktycznie wszystkie zapraszane gwiazdeczki otwarcie mówią że popierają LZPKNTB+, a nie zaprasza się ludzi którzy tak samo otwarcie mówią że nie lubią LZPKNTB+ i są przeciwnikami. Tak lewacki PIS promuje LZPKNTB+.
katolik2021.03.31 19:49
SSPIS WYPAD!!
M.2021.03.31 19:44
Hahaha, powoli odchodzący na tamten świat współ-bratobójca i pośredni sprawca śmierci 96 osób , jeszcze kwiczy, piszczy i tupie kaczymi nóżkami, ale to nic mu nie da. Legalne związki osób tej samej płci to kwestia czasu. Na marginesie, dziś jest dzień osób trans, frondo-szczurki, trochę szacunku, gnidy. Z bogiem
Konfederacja -Zdrajcy Narodu- LUDOBÓJCY2021.03.31 19:44
jw.
Jarosławie Prowadź!2021.03.31 19:40
jw.
K U R W Y białoruskie próbują!2021.03.31 19:39
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "gorzowa, lubinia", pierrdolą o WOLNOŚCI SŁOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
Sok z Pokraka -Giertych +2021.03.31 19:38
Jesteśmy bandą opłacanych szmat. Czasami nas wypiorą ale jako, że my ściery -nie często.
matis892021.03.31 19:33
Jak sobie włączę lewacki PISTVP to zawsze trafię na lewackie LZPKNTB+ reklamy antykoncepcji. Nowe doznania, załóż naszego kondona, a na obrazku dwóch panów się ślini że mają nowy model kondona. Albo posmaruj wacka naszym produktem, będzie ci stał do 5 godzin. Lewackie PISiory reklamują to do znudzenia tak samo jak PISTVN i PISPolsat.
PV2021.03.31 19:36
masz jakieś kompleksy czy co?
matis892021.03.31 19:43
To lewacki PIS reklamuje antykoncepcję LZPKNTB+ i seksualne wspomagacze do znudzenia w PISTVP, PISTVN i PISPolsat.
PV2021.03.31 19:47
Masz racje, idź pooglądać trwam, tam takimi pierdołami sie nie przejmują
matis892021.03.31 19:52
Bo lewacki PIS kłamie że są katolikami. Otwarcie reklamują i wspierają biznes antykoncepcyjny. Dokładnie tak jak robi to lewactwo z PISem na czele.
Fizjo, ratownik, lekarz, pielęgniarka2021.03.31 19:32
Nie chcą żyć w patologicznym świecie Jarka.
Zatrzymać idiotów z Konfederacji i POKO2021.03.31 19:29
jw.
man.of.Stagira2021.03.31 19:28
Jeżeli każdy kolonializm jest ‘kulturowy’, to każdy rasizm jest ‘kulturalny’ (Die Bildung). Jeżeli, jednak, każdy rasizm jest ‘kulturalny’ to posiadanie niewolnika seksualnego płci własnej w związku LGBTQetc jest jakąś PEŁNIĄ treści właściwych takiej ‘kultury’, jej ‘duchem’. –man.of.Stagira //
bronmy Polski przed PISem2021.03.31 19:28
przyczyny nadmiernych zgonow sa rozne. Covid sam w sobie prawie nigdy, czesciej covid plus choroby towarzyszace, covid plus nieleczone choroby, blokada szpitali i POZ oraz lockdownowy tryb zycia. Covid kompromisowo mogl zabic przez epidemiczny rok ok 50 tys osob z tych czy innych przyczyn. Pozostale czyli 35 tys to efekt strategii PIS. Poniewaz Amerykanie policzyli ze obostrzenia suma sumarum obnizaja smiertelnosc o 7% to tez kompromisowo nie krzydzac PIS mozna przyjac ze uratowali oni 3500 osob a 35 000 zamordowali. Na kazdego 1 ocalego PIS morduje 10 innych.
Kup sobie polską czcionkę ..2021.03.31 19:30
jw.
katolik2021.03.31 19:49
nie do pojęcia jest to, że Polacy pozwalają nazistom dokonywac czystki tworzac polskie obozy śmierci( lokdowny, zamknięta gospodarka, smierc szczepionkowa) a wszystku tak dla picu, dla kaprysu morderców!
Mata – Patoreakcja2021.03.31 19:26
https://www.youtube.com/watch?v=t4O1LLk6qlY
matis892021.03.31 19:23
Przypominam że szatanistyczny PIS, Kurski i PISTVP w programie Rządu Światowego NWO Voice Senior zwycięzcą ogłosił gejowski hymn LZPKNTB+ ,,I Will Survive''. Oczywiście u szatanistycznego PISu wygrała drużyna pedzia Piaska od hasła ''jeba. PIS'', przyjaciela Nergala. Natomiast we wcześniejszej edycji Voice of Poland szatanistyczny PIS w PISTVP zwycięzcą ogłosił masoński hymn ,,Lubię kiedy nad nami panuje ciemność''. I oczywiście wtedy też wygrała drużyna pedzia LZPKNTB+ Michała Szpaka. Także brawo szatanistyczny, lewacki PIS za promowanie pełną parą masońskich projektów i LZPKNTB+ w Polsce.
Minona2021.03.31 19:20
Człowiek oświecony miałby WIERZYĆ w gender? Religię trzeba niszczyć -jak dostawy opium.
Faszystowskim Świniom lgbt mówimy -non passaran2021.03.31 19:17
jw.
Po 11 ...2021.03.31 19:15
Jak pięknie Kaczyński wpasowuje się w narrację Putina, Łukaszenki, Ghaniego ...
marek2021.03.31 19:18
Bredzisz trollu. Łyknij zimnej wody i idź spać.
Po 11 ...2021.03.31 19:29
Najpierw sprawdź jaki stosunek do LGBT ma rząd Rosji, władze Białorusi i Afganistanu. A potem napisz coś z sensem.
Naziolu wypad!..2021.03.31 19:31
Po11...wypad
man.of.Stagira2021.03.31 19:12
Jeśli pełnia ‘kultury’ (gbtqrwizm) znajduje swój wyraz w publicznym obnażaniu narządów (Faqira welcome) i czynnościach fizjologicznych na swoim niewolniku (Europa strefą qrwistowską), to gbtqrwizm jest najwyższą ‘kulturalną’ formą niewolnictwa w dziejach ludzkości i celem Unii Europejskiej. –man.of.Stagira //
Po 11 ...2021.03.31 19:17
Internet jest PEŁEN obnażonych narządów heteroseksualistów (nazywa się to pornografia). Czy to oznacza, że celem PiSu jest promowanie takich świństw???? No???
marek2021.03.31 19:23
W necie są różne rzeczy. Nikt przy zdrowych zmysłach nie urządza parad nagich obleśnych śmierdzących zboków nikt nie promuje ideologii i zachowań sprzecznych z rozumem i zdrowym rozsądkiem. Tylko chorzy psychicznie zboczeńcy tak robią. A cały ten tęczowy ściek to chorzy popaprańcy których trzeba leczyć a nie promować w imię swoich lewackich ideologii.
Po 11 ...2021.03.31 19:49
Czyli jednak PiS promuje, wciska małym dzieciom te całe zboczone heteroseksualne internetowe filmiki pokazujące nagich obleśnych śmierdzących zboków walących grube baby w kakao, promuje ideologię i zachowania sprzeczne z rozumem i zdrowym rozsądkiem, np. robiących laskę murzynom małych blondyneczek. Tylko chorzy psychicznie zboczeńcy to promują. A cały ten pisowski ściek to chorzy popaprańcy których trzeba leczyć a nie promować w imię swoich prawicowych ideologii.
Po 11 ...2021.03.31 20:02
Tak, to promowanie heteroseksualizmu w Internecie jest obleśne, te filmy, te litry spermy, te anale, te dilda, wibratory, baty, fistingi, sikanie (złoty deszcz) te wszystkie murzyńskie ekscesy, to TO PiS promuje? To?????
ZAPOMNIAŁEŚ KIM JESTEŚ, PEDZIU?...2021.04.1 0:01
Po 11" vel Lechu K....! Nie udawaj głupa!...NIE ZAPOMNIELIŚMY CO ROBIŁEŚ DZIECIOM! A teraz we wpisie udajesz głupio-mądrego!
Izydor2021.03.31 19:11
Podkreślił również, że wszyscy, którzy „chcą żyć w świecie normalnym, w świecie, w którym kobieta jest kobietą, mężczyzna jest mężczyzną, a prezes jest podstarzałym socjopatą z kotem powinni głosować na PIS.
Po 11 ...2021.03.31 19:10
Mam wrażenie, że ten pan, to typowy przykład człowieka o wąskich horyzontach. On pewnie NIGDY nie był za granicą (wczasy w Egipcie, objazdówka w Tajlandii, cruiseliner po Karaibach i oficjalne delegacje z kierowcą się nie liczą). Boże jak to się dzieje, że ten stary prezydent jest prezesem partii rządzącej???
Tylko Polska i Prawo i Sprawiedliwość2021.03.31 19:09
reszta won!
Izydor2021.03.31 19:12
Województwa w których wybory prezydenckie wygrał Trzaskowski odpowiadają z 70% naszego PKB także morda w kubeł bo to my was utrzymujemy.
"Izydorze"..Lechu K../ używasz starego nicka/!2021.04.1 0:08
"Izydorze"!... To właśnie ty weź "mordę w kubeł", a nie my! Czym ty możesz nas utrzymywać...?? Jesteś żałosny! Jesteś stary, na niewielkiej emeryturze....! Przecież wiem o tym, jako były SBk masz ją częściowo obciętą! ...Komu więc chcesz ten kit wcisnąć?
AP2021.03.31 19:13
***** ***
Win102021.03.31 19:16
Pusty Łeb (***** ***) to TY?
AP2021.03.31 19:26
tak to ja (win 10)
KoryHahn2021.03.31 19:02
Dziś znalazłem NOwe media społecznościowe, wydaje mi się, że to nieporozumienie niż facebook i twitter, sprawdź to…. www.Fteeli.com
AP2021.03.31 19:13
***** ***
man.of.Stagira2021.03.31 19:00
Ponieważ, troskę o zdrowie ludności Europy powierzono gbtqrwistom których najwyższym celem jest cel JELIT własnych (POKO, Grobowa Lewica, PSL –taki mamy lempart), to albo my wypróżnimy ICH albo zostaniemy wszyscy (Z nimi) wypróżnieni.// Ponieważ Konfederacja udaje demokratkę –dołącza do JELIT. // Jako partia JELIT Konfederacja musi wypróżnić się publicznie wraz z gbtqrwitami zgodnie z REZOLUCJĄ UE (w marszach ulicznych również). // Konfederacja –PO– jedno DNO.
Anon2021.03.31 19:08
jelito masz całe?
matis892021.03.31 18:58
Ktoś się doczytał jakie konkretne działanie przeciwko LZPKNTB+ podejmie lewak Kaczyński i szatanistyczny PIS ?????? Bo chyba powiedział że żadne i dalej będą wspierać.
Sprzedajne Świnie z Konfy i POKO Won!2021.03.31 18:58
jw.
Waingrow2021.03.31 18:57
Doskonale to rozgrywasz Prezesie! Nie daj szans Zdrajcom z Konfy i POKO!
Należy mu się2021.03.31 18:53
tytuł Brudnej Pały Roku 2021 tygodnika „Wprost”.
Daniel O.2021.03.31 18:49
– Skur**syn. Ten ch** pier***ony, brudna pała. Wkur*** mnie to, wiesz, ale co mam zrobić? (…) Stary buc, który na emeryturze powinien siedzieć po sześćdziesiątce, a drugi już, kur**, koło siedemdziesiątki ma.
AP2021.03.31 18:48
polska niczym rezerwat... ale czego
Tylko Prawo i Sprawiedliwość!2021.03.31 18:48
Reszta to są jakieś śmieciowe umowy.
katolik2021.03.31 18:48
Wyklęty powstań, ludu ziemi, Powstańcie, których dręczy głód.....Bój to będzie ostatni, Krwawy skończy się trud .... lalala ja matis Rafalala...
katolik2021.03.31 18:49
pisz co chcesz!
Folk2021.03.31 18:47
Trzeba powiedzieć ludziom, że Volkische Beobachter nie przejdzie w katolickim kraju!
matis892021.03.31 18:46
PIS realizuje szczepienie na bazie dzieci zamordowanych w aborcji. A aborcję i szczepienie wspiera LZPKNTB+. Rozkazy do tego szczepienia PIS realizuje od obcych z zewnątrz. Także lewak Kaczyński ciśnie same kłamstwa niczym Kaczor Tusk.
Minona 😀2021.03.31 18:46
Człowiek oświecony miałby WIERZYĆ w gender? Religię trzeba niszczyć -jak dostawy opium.
katolik2021.03.31 18:46
SSPIS mordownia!!!!
Prawda2021.03.31 18:46
Powinno sie już dawno -----Leczyć i Kastrować zboczonych Seksualnie jak robiono do 1976 roku w USA ==
katolik2021.03.31 18:43
Możecie SSPIS zdrajcy Narodu, naziści jeszcze wywłóczyc jakies postulaciki---- To---- wasz koniec___NIGDY JUZ NA WAS NIE ZAGŁOSUJĘ
Anonim2021.03.31 18:54
u nas musi dokrecana do granic absurdu sruba dlatego ze w Polsce jest duza gestosc zaludnienia a w najbardziej ubogaconych kulturowo Szwecji i zwlaszcza HOLANDII gestosc jest mala , https://allecijfers.nl/nieuws/statistieken-over-het-corona-virus-en-covid19/ - 2400 osob w holenderskich szpitalach bo nie pozamykano im POZ i nie pajacowano tamtej wiosny
katolik2021.03.31 19:00
tak, a najgorsze, że plan depopulacji jest prawdziwy i ludzie sobie nie zdają z tego sprawy, bo polskie i światowe obozy śmierci przez szczepionkę nie nazywane sa oficjalnie krematoriami
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.31 18:39
https://i.imgur.com/jt4obKD.png
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.03.31 18:39
jedyna kaczuszka, którą lubię :)
Anonim2021.03.31 18:38
na tym swiecie nic wiecej juz sie nie liczy, tylko kowid i promowanie zboczen. PIS niech nie udaje ze nie plynie z nurtem
katolik2021.03.31 18:48
PIS płynie z nurtem układów masonskich, śmierci NOWY ŁAD= ŚMIERĆ WIELU POLAKÓW i CAŁYCH NARODÓW
matis892021.03.31 18:38
A więc co lewacki PIS zrobi przeciwko coraz bardziej panoszącemu się, wulgarnemu, demolującemu i profanującemu LZPKNTB+ za rządów PIS ??? Odpowiedź Kaczyńskiego brzmi NIC, dalej będziemy wspierać.
Krakus2021.03.31 18:38
Zaraz, zaraz. Dziennie umiera 500 - 600 osób, karetki jeżdzą po 700 km z chorymi od szpitala do szpitala, szpitale są bez tlenu i już nie wydalają, dziennie zaraża się 30 000 osób brytyjskim, bardzo ciężkim szczepem wirusa, złoty pikuje najniżej od 12 lat, paliwo drożeje na maxa, mimo ceny 60 USD za baryłkę, Morawiecki spotyka się jutro z największymi sojusznikami Putina w Europie, wychodza kolejne przekręty Obajtka, Banaś trzyma PiS za ryj i to MOCNYM uściskiem, mamy najdroższą energię elektryczną w Europie, pisowska afera za pisowską aferą, za lokaty w banku będziemy płacić kary, inflacja największa w Europie (3 procent, za chwilę 4 procent!) albo kobiety w Iranie czy w Brazylii mają więcej praw niż Polki, a WY ŁYKACIE JAK PELIKANY JAKIEŚ BZDURY O MISTYCZNYM LGBT? Naprawdę? Wasze móżdżkinie sa w stanie samemy wyciągać wniosków? Jesteśmy 4na świecie (ale od końca) krajem, który radzi sobiez pandemia, gospodarka pada, wszystko drożeje, a wy łykacie jakieś jednorożce, jakieś mityczne stwory jak LGBT. Naprawdę? :D :D :D
matis892021.03.31 18:42
PIS ci zlasował mózg. Nie ma żadnej pandemii jest PISowska plandemia i PISowskie szczepienie PIS szajsem. A LZPKNTB+ PIS będzie wspierał dalej, jak mówi Kaczyński.
Krakus2021.03.31 18:47
Jasne, bardzo merytoryczna odpowiedź :P :D :D :D Cieplutko dziś było nie? Pogoda ładna, ptaszki śpiewają, biały ryś został sfilmowany w Polsce, co jeszcze ciekawego napiszesz? Zmień płytę, człowieku :) Przynudzasz! :D :D :D iłego wieczoru :)
matis892021.03.31 19:02
Przynudza codziennie PISowską propagandą cudownego PIS szajsu od Morawieckiego i Kaczyńskigo PISTVN i PISPolsat, za PISTVP.
Krakus2021.03.31 19:40
Chłopie, myślę podobnie jak Ty, ale nie wpadaj w rutynę i nie idź skrótai myślowymi! :)
Anonim2021.03.31 19:09
Kto pisdzielcom kaze od roku walczyc z wirusem by doprowadzac do anarchii? Platfusy jak ty i platfusy jak ty siedza o innym zawodzie pozamykani w POZ. Tam rzadko sa spotykani wyborcy PIS Jestes tylko pisowskim cwelem platfusie
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.31 18:34
zatem kaczy c h u j k u! w kościołach trzeba jak najszybciej stworzyć strefy wolne od Ciotopedałów Pedofilskich Bestii LGBT w Sutannach żeby dzieci się nie lękały i czuły się w tych strefach podczas mszy bezpieczne!
Prostak Ateista Durny Gej2021.03.31 18:29
A niech to szlag trafi! To już koniec z nami!
Meg2021.03.31 18:28
Czyli mamy następne 4 LATA spoko. Później zobaczymy.
matis892021.03.31 18:27
Lewackie PISowskie mamlasy nic nie zrobią LZPKNTB+ i dalej będą ich wspierać, bo w parlamencie UE wszyscy by ich jeszcze bardziej ciągali za włosy, kopali po tyłkach i podstawiali nogi. Żeby nie wiem jak PIS się dla nich dalej lewaczył, pokazywał że też jest lewacki, dalej będą ich ciągać za włosy i zakładać im majtki na głowę. PIS to lubi i lewaczył będzie się dalej.
Same2021.03.31 18:26
Dajesz Jerry! Na potępienie sodomitom! Jedziemy.
Minona 😀2021.03.31 18:25
Bardzo trzeźwy i racjonalny osąd obecnej sytuacji. Brawo!
Franek2021.03.31 18:24
Już panu nie wierzę panie prezesie.
Kotes Kaczyńskiego2021.03.31 18:23
Oderwany od rzeczywistości człowiek.
man.of.Stagira2021.03.31 18:22
Człowiek oświecony miałby WIERZYĆ w gender? Religię trzeba niszczyć -jak dostawy opium.
pytajnik2021.03.31 18:20
Jeżeli tak walczymy, to dlaczego nie ma informacji o postępach działań polskich biskupów: „Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Czy to nie najskuteczniejsza walka?
„żeśmy wygrywali”2021.03.31 18:20
Oh, Bosh!
Spoko2021.03.31 19:24
Wszystko zależy od tego, o jakie żeśmy chodzi… Jeśli jest ono częścią zdania podrzędnego wprowadzanego spójnikiem że lub 'ale', o błędzie nie może być mowy.
matis892021.03.31 18:17
Jasne lewacki PIS, widzieliśmy jak policja chroniła LZPKNTB+. Profanują, wandale demolują...oto jak cioty z PISu zaciekle bronią, chyba LZPKNTB+ które za PISu czuje się bezkarne. PIS wspiera LZPKNTB+.
DLATEGO2021.03.31 18:13
NA WAS GŁOSUJĘ
katolik2021.03.31 18:45
To znaczy, ze nic nie zrozumiałeś z tej SSPIS mordowni
Minona 😀2021.03.31 18:09
Człowiek oświecony miałby WIERZYĆ w gender? Religię trzeba niszczyć -jak dostawy opium.
Anonim2021.03.31 18:03
PIS wiecej bredzi o zboczencach niz zboczency o samych sobie. Powoli robi sie to nudne. Pailkot w swoim czasie tez wiecej widzial kosciola w polityce niz polityka kosciola. Tacy natreci koncza w politycznym rynsztoku co PIS tez czeka, zwlaszcza ze w kluczowych dla kraju sprawach trudno ostatnio odroznic ich od PO (nie dotyczy frakcji Solidarnej Polski)