17.10.21, 13:07Fot. screenshot - YouTube (SaidRex)

Wlk. Brytania w kryzysie. Jeremy Clarkson: Przeprowadźmy się do Polski!

Znany brytyjski dziennikarz Jeremy Clarkson krytykuje w swoim felietonie obecną sytuacją w Wielkiej Brytanii i uskarżając się na kryzys zastanawia się, gdzie wyemigrować w celu poszukiwania lepszego życia. W utrzymanym w żartobliwym tonie felietonie ostatecznie wskazuje na Polskę. ,,Wszyscy bylibyśmy szczęśliwi” – wskazuje były prowadzący „Top Gear”. Zwraca uwagę m.in. na brak dyktatury politycznej poprawności.

Wielką Brytanią targa coraz poważniejszy kryzys.

- „Wkrótce Wielka Brytania stanie się krajem trzeciego świata, pełnym nędzy, roztrzaskanych ambicji neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla i bójek w godzinach zamknięcia”

- napisał Jeremy Clarkson, przywołując komentarze swoich czytelników.

W związku z tym dziennikarz zastanawia się, gdzie Brytyjczykom żyłoby się lepiej. Kategorycznie odradza Australię. Za dobre miejsce na emigrację nie uważa też Stanów Zjednoczonych.

- „Ameryka? Nie ma już czegoś takiego. To teraz dwa kraje - jeden, wiedziony przez głupiego, starego człowieka w kierunku wiecznego bankructwa i drugi, gdzie wszyscy lubią budweisera. Nie chcę tam żyć”

- drwi publicysta.

Odradza też Włochy, Hiszpanię i Grecję, aby ostatecznie wskazać na Polskę.

- „Jest jednak takie miejsce, gdzie wszyscy bylibyśmy szczęśliwi. Wschodnia Europa. A konkretnie Polska”

- przekonuje Clarkson.

- „Siedzimy i marudzimy, że wszyscy kierowcy ciężarówek i budowniczy wrócili do Polski. Jeśli tego właśnie chcemy - dobrze zbudowanych domów i regularnych dostaw papieru toaletowego - dlaczego i my nie przeprowadzimy się do Warszawy?”

- pyta czytelników.

Chwali przy tym dobry humor Polaków przekonując, że „wszyscy Polacy lubią żarty. Szczególnie o Niemcach”. Wśród zalet Polski jako celu emigracji dla Brytyjczyków wymienia również brak imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki.

- „Czy wspominanie o tym jest niepoprawne politycznie? Może w Australii, Ameryce i Wielkiej Brytanii — ale na pewno nie w Polsce. Dlatego zakończę kolejną obserwacją, która nie spodobałaby się w Wielkiej Brytanii. Dziewczyny też są całkiem gorące”

- podsumowuje.

kak/The Times, wPolityce.pl

Komentarze

Skrzypek na dachu2021.10.19 6:57
Brawo Pan Jeremy Clarkson . Smieszne ale prawdziwe . Anglia idzie na dno .
Anonim2021.10.18 10:49
Nie od dziś wiadomo, że polacy są najbardziej zakompleksionym narodem na świecie. Wystarczy że ktoś znany z zagranicy powie cokolwiek pozytywnie o Polsce, to konserwy już by mu stawiali pomniki i organizowali święto narodowe xD A co do Clarksona, to choć uwielbiam typa, pragnę przypomnieć reklamę "Berlin to Warsaw in one tank", albo to jak w teście Poloneza określił Polskę jako "kraj najlepszych hydraulików" ;)
Odpowiedz2021.10.18 11:22
!). Czyli Clarkson własnie ostatnio zaczął mysle. Własnie potwierdzasz , że cos drgneło na Zachodzie. Zawsze mozna sie nawrócic na dobra droge. A to, że mamy dobrych hydraulików to komplement Clarksona. W jednym z felietonów Clarkson ostatnio mówil ze Wielka Brytania ma ciągle problemy z HYDRAULIKĄ własnie (to fakt, nie mają dobrych fachowców hydraulików, z inżynierami sanitarnymi tez problem, więc jest coraz brudniej ). 2. Zakompleksiony naród mysli i mówi że jest słaby. My mówimy - wrecz przeciwnie, jesteśmy silnym, inteligentnym narodem To opozycja i ty mówicie, ze jestesmy słabi i o wszystkim, co dzieje sie w naszym panstwie powinna decydowac za nas organizacja zwana Unią Europejska.
Janusz2021.10.18 15:21
Masz świadomość, że Clarkson kpił?
Polak - do polaka2021.10.18 12:08
Ty jestes polak - ty własnie uwielbiasz typów (papugujących za celebrytami) za mijające sie z prawdą wyrazenia "Berlin to Warsaw in one tank". Każdy wie ,że Polacy jako pierwsi stawili opor hitlerowskim Niemcom kiedy Brytyjczycy pozwalali hitlerowcom podbijac mordowac inne narody bez wzgledu na zawarte sojusze., A Francuzi oddali swoj kraj i ślepo wykonywali polecenia Hitlera. Na szczęcie nawet ' typ' moze zacząć myslec, madrzeć i zmuszać innych do samodzielnego myślenia, ale polak taki jak ty - zakompleksiony, wpatrzony na ślepo w inne narody - plujacy na własne gniazdo , taki który - daren't ever say NO to anything raczej nie zmądrzeje.
z UK2021.10.18 10:36
W Anglii obecnie dopiero teraz, w czasie kryzysu wielu ludzi zaczyna dostrzegać róznice pomiedzy PRACĄ ( w służbie dla innych ludzi czy w pracy umyslowej,sztuce ktora przede wszystkim ma przypominac o zasadach,ideach wartosciach) a zarabianiem pieniedzy za nic, albo za czynienie rzeczy szkodliwych, propagowaniem rzeczy szkodliwych. Czesc ludzi naprawdę sie budzi (niewielka czesc ale dobre i to)) i zamiast być karierowiczem i sprzedawczykiem i pracowac za dużą kasę dla Dekadentów w tzw. Show-Biznesie albo dla genderystów, aborcjonistów np. dla -Faucie-egogo, Daszaka, Gates'a - wybierają wreszcie prace , np w w transporcie (dóbr potrzebnych do życia i ludzi,) - Brexit i brak kierowców nie poszedł jednak na marne! , czy w opiece nad starszymi ludzmi (zamiast w słuzbie dla BIG PHARMA), widzą kim sa naprawde EKOLODZY i synodalni PSEUDO-DUCHOWNI wspierajacy EKOLOGÓW na M25 - blokujacy ludziom droge do cieżko chorych, do pracy, czy rzucaniem sie pod samochody doprowadzają do wypadków. cyt. I know where I’m moving to if I quit busted Britain (upadłą Wielka Brytanię): Poland Jeremy Clarkson jobs - cyt.. " jobs - they (the British) can't do because they’re too busy sitting on their arses, on their free settees, eating their free TV dinners" ekolodzy i politycy cyt. "the combination of Brexit and Covid is too complicated for our leaders, who don’t even have the gumption to unglue a handful of vicars from the M25 and daren’t ever say no to anything"
kolo2021.10.18 10:27
Królestwo Jezusa Chrystusa Króla NIE dla patoli. Spadaj pan gdzie indziej! Jak chce Pan gdzieś zawiesić oko, to dla takich jak pan są tylko drzewa.
Anonim2021.10.18 9:29
A samobieżne konfesjonały pancerne? Co z konfesjonałami?😁😁😁
harry2021.10.18 5:59
Elektorat PiS nigdy nie grzeszył inteligencją. Nie wiedzą co to sarkazm. Poczucie humoru i umiejętność czytania ironii jest na psychoprawicy legendarna. Dobrze, że nie widzieli jego recenzji "Poloneza", bo jeszcze by wznowili produkcję...
Anonim2021.10.18 6:29
Ten rząd raczej wspiera imbecyli , wiec ......
Wincynt2021.10.18 9:01
Czuj się więc dobrze...
harry2021.10.18 8:29
Wpis z 5.59 wykonał lewacko-tęczowy śmieć, który podszywając się pod mojego nicka udaje inteligentnie-sprytnego. Śmieć stosuje esbeckie metody kradzieży czyjejś osobowości. Mnie to schlebia, że do tego się posuwa, jestem tu dla takich śmieci zapewne niebezpiecznym przeciwnikiem. Te szczury nie potrafią samodzielnie sklecić choćby zdania, jeśli już to im się udaje to z licznymi błędami, choćby ortograficznymi. Zresztą lewacko-tęczowy rynsztok, nie tylko na tym forum ale i na polskich ulicach, to jedynie wulgaryzmy, przekleństwa i kłamstwa. Ten śmieć z tego forum to podręcznikowy przykład tego prostactwa.
harry2021.10.18 8:54
Rozdwojenie jaźni, znane także jako osobowość mnoga, to dysocjacyjne zaburzenie tożsamości prowadzące do wystąpienia u chorego przynajmniej dwóch niezależnych od siebie jaźni. W danym momencie ujawnia się tylko jedna osobowość, a poszczególne z nich zwykle nie zdają sobie sprawy z istnienia pozostałych. Każda z jaźni może posiadać odmienne wzorce zachowań, własną tożsamość oraz wspomnienia, a także wiek, płeć, preferencje seksualne, ostrość wzroku i alergie. Odpowiednie badania mogą nawet wskazać różnice w pracy mózgu poszczególnych osobowości. Przejście pomiędzy różnymi jaźniami zwykle odbywa się niespodziewanie wskutek stresujących lub wzbudzających silne emocje wydarzeń, często towarzyszy mu amnezja.
Anonim2021.10.18 8:58
Lewacy są za to inteligętni - tak strasznie inteligętni, że wierzą, że płeć i rasa są konstruktami kulturowym. Szczytowym osiągnięciami intęligencji lewaków są nowe kierunki w nauce: Łysenkizm (za komunizmu) i gender studies (teraz za neomarksizmu).
Po 11 ...2021.10.18 9:21
Wszystko ci się miesza. Myli ci się płeć biologiczna i płeć społeczno-kulturowa, a to nie to samo. Płeć biologiczna jest danym naturalnie surowym materiałem, który podlega następnie kształtowaniu przez kulturę i społeczeństwo.
Anonim2021.10.18 9:28
Ja tam zawsze PiSdzielcom pisze, kiedy jest sarkazm i ironia, bo wiem, że inaczej te prymitywne tępaki za cholerę nie zrozumieją.😁😁😁
Anonim2021.10.18 5:27
Kupujcie mobilne ołtarze zamiast gazu.W pis dzie idiotów nie sieją oni tam są !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Portofino2021.10.18 6:04
MON wycofał się z zakupu mobilnych ołtarzy. I słusznie. Nie powinniśmy się ograniczać w obliczu czyhającego zewsząd wroga. Kupmy od razu mobilne kościoły. Tej siły nic już nie powstrzyma. Atak pędzącej bazyliki mniejszej rozbije każdą formację pancerną.
Anonim2021.10.18 6:10
To jest bardzo rozwojowa dziedzina. taka marynarka wojenna powinna natychmiast zainwestować w ciężkie katedrowce, bazylikowce, konfesjonałowce ze spowiednikami pokładowymi, kaplicowce podwodne i wyznaniowe cmentarniki. Można dzięki temu zaskoczyć flotę wroga mszą trydencką na wodzie. Chrzcielnice samonaprowadzające i samobieżne tace - tu jest przyszłość!
Anonim2021.10.18 6:43
Zwróćmy uwagę, na to, że w polskiej armii ma być 250 czołgów Abrams i 300 ołtarzy polowych. Czyli na jednego Abramsa przypada 1,2 ołtarza.
Po 11 ...2021.10.18 0:42
Polska ambasada złożyła w kierownictwie BBC oficjalny protest, bo w 2009 roku w "Top Gear" można było obejrzeć reklamę Volkswagena, w której Jeremy Clarkson sparodiował inwazję Niemiec na Polskę w 1939 roku. Zmontowany w formie telewizyjnych wiadomości film zawierał współcześnie nakręcone sceny exodusu praktycznie bezbronnych Polaków przed domniemanym niemieckim natarciem. Film, na którym cała Polska rzuca się do ucieczki, zobaczyło około 6-7 mln. widzów. Na koniec spotu pojawił się napis: "Volkswagen Scirocco TDI. Berlin to Warsaw in one tank". (Volkswagen Scirocco TDI. Z Berlina do Warszawy na jednym baku). Ale użyte w tej frazie słowo "tank" może oznaczać zarówno to, że auto VW potrafi przejechać trasę między dwoma stolicami odwiedzając stację benzynową zaledwie raz, jak i to, że do zdobycia Polski w 1939 roku wystarczył jeden... czołg ("tank" oznacza również tę wojskową maszynę). Film nad Wisłą został uznany za oburzający i cynicznie nawiązujący do tragedii II wojny światowej. Polska ambasada złożyła w kierownictwie BBC oficjalny protest.
@Daniel Passent or any jew scum2021.10.18 4:29
You have spent at least an hour or more trying to find "something" that will make your blood flow. Perhaps at your age, that's the only thing that tickles your dick. Forget the erection. Hate, hatred, arrogance, an animal urge to humiliate, total contempt for everything that is Polish. I have NOT read a single line about Poland and Poles, NOT even remotely positive. I will not mention your hatred of the Catholic Church . . . . . . "Be nice to people on your way up because you will meet them on your way down". . . . . . You were a piece of shit that crawled to the top of this illusive jew-bolshevist heaven, now, just look at yourself, at your life. You're truly a despicable human waste. You're a PUKE! ... . . . P.S. Why English? My native Polish is too good for you!
Skrzypek na dachu2021.10.17 23:30
Brawo Pan Jeremy Clarkson . Brawo Polska .
Po 11 ...2021.10.18 0:57
Jeremy Clarkson napisał: "Dziewczyny w Polsce są całkiem gorące" ---- całkiem???? Za to mu bijesz brawo? To obraza. Obraza Polek, katoliczek.
Skrzypek na dachu2021.10.18 7:08
Chyba twoja zona to tez menszczyzner .
waldeberg2021.10.18 6:24
W kraju, gdzie czytanie ironii i metafory to sport ekstremalny, na usta ciśnie się tylko Lec… : "Arcydzieło pojmie nawet głupi. Ale jakże inaczej.”
Żydek Skrzypek na dachu jak żydek Passent2021.10.17 22:57
srrać u katoli przestać nie może, ten gudłaj, ten natręt
Zwiędły chuj żydowski Skrzypek na dachu2021.10.17 22:55
Siedzi taki chüj żydowski od rana do rana i napierdala rzygi w klawiaturkę. Gówno ten chüj żydowski wie o USA, gówno wie o UK, bo NIBY SKĄD?! Gówno ten chüj żydowski wie o medycynie oprócz tego syfu, którym się faszeruje, aby nie zdechnąć. A ten zwiędły chüj żydowski, "sądzi" że może się "ukryć" pod setką pseudonimów. Ohydne stare żydzisko zabiera tlen ludziom młodym.
Skrzypek na dachu2021.10.17 22:35
Brawo Pan Jeremy Clarkson . Folksdojczkom Butem w Morde .
Anonim2021.10.18 6:26
Clarkson rzucił coś pół żartem jak zwykle a ci to wszystko na poważnie biorą. Swoją droga ciekawe że jak tylko słyszą słowo Poland a potem jeszcze good to się podniecają. Clarkson miał tez kilka fajnych żartów o Polakach ale o nas to tylko dobrze i na poważnie albo wcale.
Skrzypek na dachu2021.10.17 22:24
Brawo Pan Jeremy Clarkson , rozsmieszasz Polakow i Anglikow .
Come on down Clarkson!2021.10.17 22:03
You'll shit yourself laughing at the fat and sleazy dykes. called "strike women".
Skrzypek na dachu2021.10.17 21:59
Brawo Pan Jeremy Clarkson , masz 100% racje . Anglia sie zamienia w kraj trzeciego swiata i trzeba uciekac .
Gówno wiesz o Anglii!2021.10.17 22:04
Nigdy tam nie byłeś, języka nie znasz!
Skrzypek na dachu2021.10.17 22:10
Asio glupku , asio .
Gówno wiesz nie tylko o Anglii!2021.10.17 22:14
Ale i polskiego nie znasz. Your jew parents must so proud of you!
Skrzypek na dachu2021.10.17 22:23
Zgaduje ze nie znasz swoich prawdziwych rodzicow , ciulu zmaltretowany do ostatecznosci .
Gówno wiesz nie tylko o Anglii!2021.10.17 23:07
Ale i polskiego nie znasz. Brudasie białoruski.
Skrzypek na dachu2021.10.17 23:32
Sam sie osmieszasz glupku .
taka uwaga2021.10.17 21:48
Warto przeczytac ostatnie dwa felietony Clarksona (The Times), bo rzeczywiscie sa godne uwagi. Ale przede wszystkim nie szczedzi słow krytyki Brytyjczykom, którzy są dla niego leniami, nie chce im sie pracować, wszystko ma sie im należec a oni tylko siedza na swoich ' tyl...ch ()arses przed TV albo komputerem Zreszta to dotyczy nie tylko Anglików - całą zlewaczałą zachodnia Europe. A Polske rzeczywiscie chwali - niech nikt' nie mówi , że to jakiś sarkazm. Chwali m.in. za to , że pozostała samodzielnym panstwem i że nie dała zrobic z siebie mniejszosci we wlasnym kraju. https://www.thetimes.co.uk/article/jeremy-clarkson-australia-right-on-politics-britain-america-split-comment-bwvw9w756
DO YOU SPEAK ENGLISH?2021.10.17 21:56
Can't you answer one fucking question: DO YOU SPEAK ENGLISH?
Skrzypek na dachu2021.10.17 22:09
Zgaduje Do you Spikciu , ze jestes umyslowo chorym zmaltretowanym ciulem bezboznym , albo zdemoralizowanym do szpiku kosci agentem maszadu .
da da towariszcz jewrej z leningrada2021.10.17 22:16
da da ty job twoju mać jewrej sükinsyn!
Skrzypek na dachu2021.10.17 22:27
Smutny kacap pije denaturat do nieprzytomnosci .
obserwator2021.10.17 22:00
To fakt, że są ludzie na zachodzie, którzy zaczynaja sie budzic. Polska natomiast nie może dać sie zdominowac lewakom - tak jak to zrobili Brytyjczycy, którzy upadli i moralnie i jako panstwo. Zaczynaja sie budzic, ale nie wiem, czy to nie za pózno,
Skrzypek na dachu2021.10.17 22:30
Brawo obserwator bardzo dobry komentarz . Brexit to pierwszy krok .
Zawi2021.10.18 0:11
Mieszkałem w Polsce, mieszkam na Zachodzie. To troszkę inaczej niż się wydaje. W PL lewactwo (socjal, pozycja kobiet, kwestie pracownicze, równość..) po 3 pokoleniach komuny są tak silne i oczywiste, że to co dla nas "prawica" (jak PiS), to na Zachodzie totalna lewica. Skoro Dudzie wydaje się np. że wierzący prezydent, to wyjątkowa sprawa (i gada tak w USA), tzn, że siedzi w nim PRL
Po 11 ...2021.10.17 21:40
Fronda i inne prawiczkowate media nie skumały, że Clarkson SZYDZI z Polski. Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy Clarkson kpi z Polski. Przed laty w swoim programie "Top Gear" przedstawił parodię inwazji nazistowskich Niemiec na Polskę w 1939 r. W formie reklamy pokazał paniczną ucieczkę Polaków.
https://www.youtube.com/watch?v=kKTXK8YiCzk2021.10.17 21:53
"W formie reklamy pokazał paniczną ucieczkę Polaków." . . . . . . . . . . . . . GÓWNO prawda żydku! Otóż żydku, co chłopcy z "Top Gear" pokazali to reklamę: "Berlin to Warsaw in one tank" . . . . . . . . . . . . . . . . Nie idzie ci gudłaju z tym "dołowaniem" Polski.
anonim2021.10.17 22:32
Masz 100% racje .
Skrzypek na dachu2021.10.17 21:56
Kazdy kto sie nie zna na zartach moze tylko sam siebie osmieszac . Pan Jeremy Clarkson prawde mowi ze Anglia sie zamienia szybkim krokiem w kraj trzeciego swiata , i niedlugo trzeba bedzie uciekac z postempowopoprawnego ekoszalenczego piekla .
Gówno wiesz o Anglii!2021.10.17 21:58
Nigdy tam nie byłeś, języka nie znasz!
Skrzypek na dachu2021.10.17 22:19
Alez ty glupi a twoja stara jak stanie na glowie to zamienia sie na wiadro na pomyje .
Anonim2021.10.17 21:56
Lewacy chyba nie skumali, że Fronda SZYDZI z szydzenia Klaksona.
Po 12....tylko pije do 11...2021.10.17 22:00
Daje ci plusa, niech tam.
QWE2021.10.17 21:37
Przyjadą pomóc prezesowi Polskę z Unii wyprowadzić. Im się udało.
harry2021.10.17 21:08
Tak przyjazna Polska, w ocenie choćby tego Brytyjczyka, stała się możliwa wyłącznie dzięki Prezesowi Kaczyńskiemu i rządom Zjednoczonej Prawicy. To rządy normalnych Polaków dla normalnych Polaków i przybyszy z zagranicy. Rządy lewacko-tęczowego 'totalnego" motłochu pod wodzą Tuska były rządami niespotykanej nienawiści wobec politycznych oponentów i chrześcijan realizowanej pod hasłem 'dorzynania watahy" i "strząsania szarańczy z polskiego drzewa" oraz totalnego i systemowego złodziejstwa i podporządkowania Polski obcym hegemonom. Z zagranicznej perspektywy to aż nadto staje się widoczne. I ten Brytyjczyk dał temu wyraz. A teraz argumenty, lewacko-tęczowa hołoto, obelgi i wulgaryzmy pozostawcie sobie na ostatnie chwile waszej rynsztokowej egzystencji.
TO PRAWDA2021.10.17 20:48
ALE NAJPIERW TRZEBA WYP,IERDOLIC JARKA
Karol2021.10.17 21:19
Zdecydowanie najpierw chamstwo i to bez litości.
Jozek2021.10.17 20:21
Tylko nie do Warszawy ani do Gdanska! Bo jeszcze zarazicie sie od jej mieszkancow lewacka choroba, ktora wyniszcza mozg i nie pozwala myslec :D
gumowa kaczka2021.10.17 20:03
brexit się nie udał ? może polexit będzie sukcesem ?
Anonim2021.10.17 19:50
Zapraszamy, jak za dawnych XVI wiek, dobrych czasów.
Han2021.10.17 19:46
I ma racje chłop. Kryzys otwiera oczy.
Skrzypek na dachu2021.10.17 19:25
Brawo Pan Jeremy Clarkson masz 100% racje .
harry2021.10.17 19:08
Brytyjski dziennikarz w felietonie wyszydza Polskę, twierdząc, że się tu przeniesie, bo skoro polscy robotnicy wrócili z Wysp, to dobrze są tu zbudowane domy i kanalizacja szczelna, żarcie tanie a dziewczyny gorące. A część prawicy w ekstazie: chwalą Polskę PiS.
Skrzypek na dachu2021.10.17 19:27
Polacy sobie radza wbrew PiS .
Skrzypek na dachu2021.10.17 19:29
Polskie dziewczyny sa gorace wbrew PiS .
Stara wiedźma Cyganka2021.10.17 19:07
Nie wierzcie temu obłudnikowi. Anglicy to podły naród bez HONORU.
Portofino2021.10.17 19:20
Gdyby taki sam felieton napisał ktoś w Polsce to byłoby, że nienawidzi Polski. A tak chwalą wszyscy, rzecznicy, szefowie instytutów, politycy, zaprzyjaźnieni dziennikarze, zachwyt goni zachwyt, napisał w języku obcym, więc dramat, nie mogą doczytać.
Skrzypek na dachu2021.10.17 19:35
Pan Jeremy Clarkson kpiny robi z tej demoralizacji i degrengolady w Anglii przez ostatnie 30 lat .
Stara wiedźma Cyganka2021.10.17 19:38
Wykopali go z redakcji angielskiej bo dwulicowiec. Pluł na Polskę i się naśmiewał. Nikt go nie chce to się łasi może media go przyjmą.
Skrzypek na dachu2021.10.17 21:48
Smarujesz glupoty bo nie znasz sie . Pan Jeremy Clarkson wysmiewa postempujaca polityczna poprawnosc w Anglii i wyraznie mowi ze kiedy Anglia stanie sie krajem trzeciego swiata i juz nie da sie wytrzymac to tylko mozna do Polski sie przeprowadzic . Dziekuje za uwage .
stara wiedźma Cyganka2021.10.17 22:06
Un nie tylko szydzi z Anglii un szydzi z Polski i to jak. Ludzi z Polski porównuje do parobków mało rozumnych i dumnych wyrabiając się brytyjczykom. Jego pogarda ludzka doskwierała producentom TOP GEAR i go wywalili na zbity pysk. Fałszywa morda jak to u Anglików.
Skrzypek na dachu2021.10.18 6:58
Brawo Pan Jeremy Clarkson . To dowod na to ze prawde mowi .
feministki - tylko nie starych Angoli2021.10.17 18:38
młodych "jebców' arabskich potrzebujemy na gwałt
Tak że...2021.10.17 17:22
Jeszcze nie tak dawno gościu szydziłeś z Polski. Nie rżnij głupa.
Anonim2021.10.17 17:35
nieraz z nas sobie strugał wariata,ale to oni od długiego czasu są kompletnymi durniami utrzymujac hordy ciapaków
Tak że...2021.10.17 17:42
Nie mam co do tego złudzeń. Posłużę się sformułowaniem S. Michalkiewicza o Anglikach: "najbardziej cywilizowane dzikusy świata". Tylko niech żaden dyżurny troll nie wypisuje, że jestem zwolennikiem Konfy.
Newsroom2021.10.17 18:31
A czy nie miał racji Clarkson drwiąc z Poloneza ? Przecież to jest g ... nie samochód. Nie ma co się obrażać, tylko robić swoje, żeby Polska kwitła wraz z V4 i Trójmorzem !
Albert2021.10.17 18:46
Miał rację. Tyle tylko, że lepiej by zrobił wybierając angielskie szmelce do nabijania się - Anglicy wyprodukowali ładnych kilka aut, przy których Polonez jest szczytem wyrafinowania i technologii.
Anonim2021.10.17 18:50
Angielskie autka, jak np. Jasia Fasoli, są najlepsze, bo są imperialne. Podobnie jak dwa krany z wodą: jeden z zimną, a drugi z wrzątkiem.
Albert2021.10.18 10:29
Jeśli masz na myśli Mini, to akurat ten model jest klasą samą dla siebie i jednym z najważniejszych aut w historii. To akurat się Angolom udało (parę innych też). Ale szajsu naprodukowali też mnóstwo i to takiego, że inżynierom od Trabanta i Wartburga to ze śmiechu się łzy po plecach lały.
Anonim2021.10.17 19:23
Ja pamiętam jak miał bekę z tego ze w 1939 tak szybko przed Niemcami ociekaliśmy.
Usa -NJ2021.10.17 17:16
On sobie robi jaja, a prawaki dostają orgazmu. Prawak=idiota, lewak zresztą też
Yeah, yeah ....2021.10.17 17:31
What's your zip-code, kike?
Usa -NJ2021.10.17 17:47
My zip-code? 08-f-off
Yeah, yeah ... Usa-NJ, trucker Texas ...2021.10.17 18:09
What's the big secret zip code or area code?! Here is my: 59840, area code 406.
anon2021.10.17 19:21
masz neta w kabinie czy jak?? A zip można sobie sprawdzić w necie lolku tirwowy ;))))
Yeah jew ...2021.10.17 20:37
Keep trying Passent.
anon2021.10.18 8:26
o widzisz tirwo i od razu Zydow zauwazyles :D:D:D wiesz co fajna sprawa wlasnie sobie pracuje Z DOMU, za potrzeba ide do SWOJEJ toalety i jem posilki ze SWOJEJ kuchni, a po wszystkim spie we WLASNYM lozku grubo nie? A zeby bylo lepiej pewnie musisz tym tirwem ze 3 msc tyrac aby moje miesieczne wynagrodzenie chapsnac hehehehe. Wiec morda i idz lepiej zobaczyc czy ci sie makumby na naczepie nie zalegly lol.
No, właśnie...! Ale ty też!..Zapomniałeś?2021.10.17 17:34
Ty najbardziej rżniesz głupa i to wysokiego jak Himalaje! Żałosny jesteś, nie śmieszny!
Kowalski2021.10.17 17:51
Przestanie sobie robić jaja jak mu jakiś Abdul albo Mohamed przełyk poszerzy za pomocą scyzoryka. To teraz na Zachodzie bardzo modne czynności.
won2021.10.17 17:01
Platfusy ,bezgłowni i lewactwo chcą nam wprowadzić multikulti ,aby byle jacy islamiści wysadzali nas w powietrze, gwałcili czy podrzynali gardła
Anonim2021.10.17 16:39
Zapraszamy na zmywak.
Tad2021.10.17 16:19
Gdyby przeczytał tych co tu wypisują idiotyzmy to by zmienił zdanie
A gdyby tak2021.10.17 16:22
twoją starą postawić na głowie byłaby kubłem na zlewki.
Anonim2021.10.17 16:16
Ale wy jesteście durniami. Clarkson słynie z ironii i sarkazmu. Mówiąc o przeprowadzce do polski wcale nie miał na myśli, ze chciałby tu mieszkać. Wskazując na przeprowadzce do polski chciał uzyskać efekt tragikomedii.
A skąd ty to wiesz? Zdradź sekret.2021.10.17 16:20
"Mówiąc o przeprowadzce do polski wcale nie miał na myśli, ze chciałby tu mieszkać." . . . . . . . . . . . . . . . No i popracuj nad polskom jazykom, towariszcz durak.
Sami chcieli2021.10.17 16:14
berxitu, to mają, wcale mi ich nie żal, zwłaszcza za to jak zachowywali się wobec Polski. Olali sojusz po rozpoczęciu II WŚ, a potem w 1943 w Teheranie Churchil podziękował za Bitwę o Anglię sprzedając Polskę Stalinowi.
historyk2021.10.17 19:13
A Question of Honor: The Kosciuszko Squadron: Forgotten Heroes of World War II Kindle Edition by Lynne Olson (Author), Stanley Cloud
gość2021.10.17 16:14
to oczywiste że mając angielską emeryturę w Polsce by się dobrze żyło.
fcuk piss2021.10.17 15:45
ten gosciu jest tak glupi jak wiekszosc z frondy dodam rowniez ze mowil o mieszkaniach ktore mozna kupic za 6 pencow na co sie jescze fronda powala na jasia fasole
żydku, żydku ...2021.10.17 16:01
VPN is NOT a substitute for the real thing! But you can dream of the USA!
gorka2021.10.17 15:44
Problem w tym, panie Klakson, że tutaj nikt Britoli nie chce! Toż to przecież dzicz. Wolimy już tych z Afganistanu, czy Syrii.
Ania2021.10.17 16:08
Są tutaj również porządne chrzescijanskie i anglikanskie rodziny wychowane na przykład przez lektury pisarzy takich jak Dickens, Szekspir, Charlotte Bronte, Joseph Conrad , Tolkien, C. S, Lewis, Chesterton. Znam takich ludzi, również zastanawiaja sie nad emigracja, jeżeli zdecyduja sie przyjechać do Polski pomogę im.
Anonim2021.10.17 15:04
słowa? słowa? nie zapominamy krzywd, jakie WB wyrządziła Polsce?
To teraz pokaż2021.10.17 15:12
gdzie ta "szwabska rana"!
Jakia2021.10.17 15:22
I głupków takich jak ty nie zapomnimy.
"nie zapomnimy"2021.10.17 15:36
"My", tzn. kto?
Come on down Clarkson!2021.10.17 15:04
You'll shit yourself laughing when you see so-called "strike women".
bogdanus2021.10.17 14:51
Btytole w większości są lewicowi, po co nam więcej lewaków. Mądrze głosujcie a wam się poprawi, ale najpierw musicie zmądrzeć.
JANOSIK2021.10.17 14:40
Noo,,,slyszalem ze na premiera.Pozdro
zonk2021.10.17 14:40
Strasznie ocenzurowaliście ten tekst. czytaj na wPolityce.
kujawianka2021.10.17 14:29
MAM TROCHĘ CZASU I OGLĄDAŁAM PROGRAMY,W KTÓRYCH NAŚMIEWAŁ SIĘ Z NASZYCH SYRENEK,FIATÓW ETC TO DRUGI HOŁOWNIA!
Carl Friedrich Freiherr von Münchhausen2021.10.17 14:34
a jak inaczej, niż niepoważnie, można te cuda techniki traktować?
Albert2021.10.17 15:43
Fiat 125p i Polonez to cuda techniki przy niektórych brytyjskich autach z tej samej epoki.
Szczegolnie te z FSO2021.10.17 15:54
Już nie wspominając o radzieckich
Albert2021.10.17 17:14
A to 125p i Poloneza produkowała jakaś inna fabryka w Polsce, niż FSO? A jeśli uważasz brytyjskie auta za tak wspaniałe, a polskie za taki szmelc, to przyjrzyj się Morrisowi Marinie, Austinowi Allegro, Hillmanowi Impowi albo Leylandowi P76. Z zachwytem wrócisz do Poloneza.
stary pedzio2021.10.17 19:15
Albert nigdy się z tobą nie zgadzałem ale teraz poleciałeś w samo sedno 100% racji.
JonB2021.10.17 14:26
walnij się w pustył eb, kolega leży na OIOMIe 10 dni i nie wiadomo czy wyjdzie z tego
JonB2021.10.17 14:18
Czfarta falla - zapierdalla. Dzis na Coronawirus zmarlo juz 0,5 osoby.
Człek2021.10.17 14:29
A dwie inne są ledwie żywe, to chyba można je już zaklasyfikować jako zgony? Skoro ofiary wypadków, którym robiono testy na Covid były wpisywane jako zmarłe na Covid?
Anonim2021.10.17 14:06
Niech on sie zajmie swoimi owcami nie polskimi dziewczynami stary eunuch
Anonim2021.10.17 13:59
Robicie reklame tej szmacie ktory wielokrotnie plul na nasz kraj?!!!!!!!
Olej2021.10.17 13:57
I kiedyś zapewne tak będzie, że Polska stanie jako matka narodów i wolności ludzi. Ale to wszystko się spełni w Bogu, W Panu Jezusie i Najświętszej Matce naszej Maryi. Gdyż Pan Jezus jest prawdą o człowieku i mu o ile będziemy, będziemy istnieć tylko w tej prawdzie. Przeszliśmy jako naród piekło na ziemi. Doświadczyliśmy głębi zła jakiego nie zaznał żaden naród. No i wreszcie mamy wciąż zagrożenie na wschodzie, gdzie czai się zbrodniarz i pospolity bandzior, żyjący z rabunku i grabieży innych narodów. I czekamy na Opatrzność aby Zdjęła z nas to niebezpieczeństwo, które przez ponad 50 lat dławiło naszą wolność.
Anonim2021.10.17 13:45
Lepiej od razu budujmy też mur na zachodniej granicy.
katolik2021.10.17 13:29
Można połączyć
kali2021.10.17 13:28
Angole do Angoli !!!
fdf2021.10.17 13:28
Człowieku nie zawracaj d..py my tu robimy właśnie przetarg na 300 mobilnych ołtarzy Boga dla wojska.
harry2021.10.17 13:31
MON chce kupić 300 ołtarzy polowych. Składających się z naczyń na hostie, butelek na wino mszalne, kropideł i rozkładanych ołtarzy w walizce. Coś tu się jednak nie zgadza... w składzie nie ma koszyka na ofiarę i najbardziej szokuje, że w zestawie nie ma ministranta. (Aż mi się przypomniał feldkurat Otto Katz co to sprzedał ołtarz polowy w otomanie )
Anonim2021.10.17 13:41
A w UK jest sklep z różańcami bojowymi - cena £10 (google: "różaniec bojowy").
nie ślepy2021.10.17 14:03
A wam mądrale wydaje się, że w erze wojny atomowej to można wygrać bez Boga? Żałosne...!
cam2021.10.17 14:53
Na wojnie nie ma boga. Żadnego.
Art2021.10.17 17:16
Ale, którego boga? Tylu już ich wymyślono. Akurat ten katolicki jest trochę mało atrakcyjny.
morderców Palestyńczyków2021.10.17 13:20
nie zapraszamy
Palestyna z plasteliny2021.10.17 13:57
Ani przychlastów.