22.06.14, 12:29Michał M. Lisiecki (fot.Twetter)

"Wprost" ujawnia. Źródłem podsłuchów jest biznesmen

Sylwester Latkowski (redaktor naczelny tygodnika "Wprost" - przyp. red.) w osobistej rozmowie z Nisztorem (dziennikarzem tygodnika - przyp. red.) skorzystał z prawa redaktora naczelnego do poznania źródła. W tej chwili jest - obok Nisztora - jedyną osobą, która zna jego dane personalne. Latkowski poinformował redakcję, że jest to biznesmen i że więcej żadnych szczegółów nie może podać - napisał na Twitterze Michał M. Lisiecki, wydawca tygodnika "Wprost".

mod/Twetter

Komentarze

anonim2014.06.22 12:33
ot, co to znaczy być "biznesmenem" w bantustanie zwanym Polską...bo inni jak wiadomo powszechnie nie mają racji bytu
anonim2014.06.22 12:37
niech nie odwracają kota ogonem gówno mnie obchodzi kto podsłuchiwał ważne że przekonuję się coraz bardziej jaką szmatą jest Tusk i jego cioty
anonim2014.06.22 12:41
Bardzo dobrze .Szacunek dla biznesmena. Złodzieje rządowi nie jednego zniszczyli.
anonim2014.06.22 12:58
We Wprost zdaje się pracuje wielu ludzi ze służb specjalnych ... liczą się więc z nimi.
anonim2014.06.22 13:20
Powstańmy z kolan!!! "Kim oni są, żeby urządzać sobie z naszego, ongiś dumnego i potężnego państwa folwark pańszczyźniany? Kto im dał do tego prawo? Przecież to jest hołota, dresiarze przebrani w garnitury, karły moralne, ludzie, dla których jedynym odpowiedzialnym zadaniem jest trzymanie miotły i zamiatanie ulic. Dziś z cynicznym uśmiechem na ustach i cwaniakowatym wyrazem twarzy mówią do siebie: znów nam się udało, oszukaliśmy „biednych Polaczków” i możemy robić tutaj wszystko co nam się żywnie podoba. Robili nas w konia przez ostatnie dwadzieścia pięć lat. Trąbili o odzyskanej wolności i wchodzeniu na wyższe stadium europejskości. My wiemy, że to wszystko były kłamstwa, oszukiwali nas i uprawiali propagandę niczym z najgorszych lat PRL-u. Dlatego dziś musimy wyjść na ulicę i protestować. Stanąć w obronnie naszych wartości i idei, o których Oni nie mają żadnego pojęcia. Niech ta kula śniegowa narodowej siły zmiecie z powierzchni ziemi to państewko, tą republiczkę zwaną III RP. Walczmy ze wszystkich sił, bo to już jest ostatnia szansa, dzwon po raz kolejny nie zabije. Jeżeli się poddamy to przyszłe pokolenia nas ocenią i z pewnością nie będzie to pozytywna nota. Mam nadzieję, że ostatnie protesty staną się początkiem czego wielkiego i niech to będzie Wielka Polska!"
anonim2014.06.22 13:33
Skoro Latkowski człowiek służb zna te dane, to już znają wszyscy, którzy potrzebują znać.
anonim2014.06.22 13:50
Lumiel I dlatego te nagrania nigdy nie powinny zostać upublicznione. Wnoszą mało, a kompromitacje robią ogromną dla Polski.
anonim2014.06.22 13:58
To jeszcze nic pewnego, w poniedziałkowym wydaniu Karnowscy podaję swoją wersję. Po dwóch dniach oni mają inne dane co do źródła. Okładka tygodnika aż krzyczy że to oni mają rację, tylko kupować. Politycy swoje, dziennikarze swoje , biznesmeni swoje a tracą zwykli ludzie robieni w durnia. Polityka to samo zło z każdej strony. Poczekajcie ilu z nas pójdzie na wybory. Niech się sami wybierają z ich wiarygodnością. PO kompromitacja, PiS robi wszystko żeby przegrać i siedzieć na ciepłych posadkach i urządzać konferencje. Mdłości nachodzą gdy słucham Hofmana lub Brudzińskiego.
anonim2014.06.23 1:01
Dlaczego Latkowski znalazł sobie od tak szybo informatora, a jeszcze dwa dni temu dałby się zabić za laptopa i obronę "źródła". Cyrk i tyle. Wielki dziennikarz broniący prawdy:). Taki sam bandyta jak i PO-wcy SLD-owcy