06.07.20, 12:37Zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com

Współzałożycielka Black Lives Matter jak Hitler: ,,Biali to podludzie''

Black Lives Matter to sztandar, pod którym kolorowi kryminaliści (kierowani przez komunistów) terroryzują USA. O tym, że jest to szkodliwa społecznie inicjatywa, wiadomo od lat. Współzałożycielka Black Lives Matter głosiła, że: biali to podludzie – w czasie II wojny światowej Hitler za podludzi uważał Polaków i innych Słowian.

Portal ''Toronto Sun'' (w artykule Anthony Fureya) ponad trzy lata temu (w lutym 2017) wskazał, że współzałożycielka Black Lives Matter Yusra Khogali głosiła na Facebooku, że biali ludzie ''„recesywnymi defektami genetycznymi” i […] rozmyślał o tym, w jaki sposób [białą] rasę można „zlikwidować”''. W swoich postach prosiła też Allacha, by dał jej siłę „by nie przeklinać i nie zabijać biały ludzi już dziś”.

Współzałożycielka Black Lives Matter Yusra Khogali stwierdziła też według kanadyjskich mediów, że „biali są podludźmi” oraz że gorsze białe geny, które w naturalny sposób zostałyby zlikwidowane przez lepsze czarne geny, trwają tylko dzięki społecznemu zjawisku białej supremacji.

Według relacji portalu International Business Times (artykuł Shreeshy Ghoshy) współzałożycielka Black Lives Matter twierdziła, że zawarta w skórze murzynów „melanina umożliwia przechwytywanie światła przez czarną skórę i utrzymywanie jej w trybie pamięci, który sprawia, że czerń przekształca światło w wiedzę” oraz że „melanina komunikuje się bezpośrednio z energią kosmiczną”.

 

Jan Bodakowski

Komentarze

opty2020.07.7 9:06
Należy mieć świadomość uwarunkowań klimatyczno-geograficznych na rozwój poszczególnych ras......To nie jest zarzut; to rzeczywistość, za którą idą takie a nie inne cechy grup społeczności....
Jacek2020.07.6 20:09
A poza tym że jest chora psychicznie?
jest Muzułmanką2020.12.14 16:25
ot kanadyjska Julka
Palindrom2020.07.6 19:53
amerykańska "edukacja"… – o onanizmie wiedzą wszystko.
Hamer2020.07.6 19:19
No widać jak w Afryce cywilizacja poszła do przodu. Przez całe stulecia tylko lenistwo, przemoc, wojny i korupcja.
Seks kamerki2020.07.6 17:21
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.frircikvip.com.pl
Michał Jan2020.07.6 16:56
Ja to i nawet mogę się zgodzić z tymi defektami genetycznymi (piszę za siebie), ale jeżeli melanina umożliwia przekształcenie światła w wiedzę, to z ubolewaniem muszę stwierdzić, że owa pani powinna sobie wziąć do serca słowa "nie po to światło, by pod korcem stało".
Wojtek Polak2020.07.6 16:41
czefono-tęczofa zaraza uważa że ludzi jest za dużo i wprowadzają do społeczeństw pod naciskiem komuszych organizacji ilość urodzeń tłumacząc to tym że ludzie to rak ziemi i itd... .tym całym lewackim debilizmem przejęli się tylko biali inne nacje maj ten lewacki bełkot w głębokim poważaniu. gdy zniszczą rasę białą resztą będzie łatwiej rządzić.a do pełni zniszczenia lewacka hołota wprowadza homo-terror wraz z dewiantami lgbtq+. ale czy my mamy siedzieć nie mamy walczyć z tą chorą patologią wszelkimi dostępnymi środkami zanim będzie za późno.co prawda ta lewacka nazistowsko-komusza rewolucja nie ma sensu bytu i pewnie padnie wcześniej czy później ale my musimy pomóc zdechnąć jej jak najszybciej zanim narobi jeszcze więcej szkód.
AB2020.07.6 16:34
na takie coś (czarne) to tylko krótkie serie
Tak naprawde2020.07.6 22:21
Murzyni zazdroszczą białym ich statutu a przede wszystkim białej skóry oni maja kompleks nizszości stąd ich reakcja
prawdziwy komunista2020.07.6 16:31
W ramach politycznej poprawnosci nic jej nie grozi ! Hitler byl morderca wszechczasow, ale jego spadkobierczyni juz jest ... swieta. Panie Trump - zrob Pan porzadek z tymi nazwijmy ich "pseudo-ludzmi"....
Ninel2020.07.6 15:59
Brock Chisholm, były dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia (WHO): Wszystko co ludzie wszędzie mają zrobić, to ograniczać wskaźnik urodzeń i promować małżeństwa mieszane, to ma na celu stworzenie jednej rasy na świecie, która będzie kierowana przez władzę centralną.
Aga Dziedzic ❤️ 🌼2020.07.6 16:01
To małżeństwa mieszane, to też coś złego?
Anonim2020.07.6 16:17
A co suko? Ssiesz czarnuchom?
Anonim2020.07.6 20:17
Twoja stara ssie
Ninel2020.07.7 4:21
Grunt że ty ssiesz, wystarczy za cały autobus. Tylko się nie udław.
nie zapomnij frajerze o 🌈2020.07.6 16:23
jesteś taka Aga jak Stachu habla inglés
ZERR02020.07.7 11:47
dalej walisz gruchę na widok kobiecego nicka?
Michał Jan2020.07.6 16:40
Nic złego, jak ktoś chce, ale jak musi. I nie chcesz chyba napisać, że jesteś miłośniczką urawniłowki?
Aga Dziedzic ❤️ 🌼2020.07.6 16:54
Nie jestem, ale jestem miłośniczką wolności wyboru, wolności szeroko pojętej.
Michał Jan2020.07.6 16:58
Ja jeszcze dorzucę od siebie różnorodność. Razem - wszystko, co nie jest preferowane przez WHO.
Michał Jan2020.07.6 17:02
Jeżeli miałbym coś złego wskazać w małżeństwach mieszanych, to to, że mogą być trochę, jak mezalians. Zależy, w jakim kręgu kulturowym są zawarte. Nie wiem, na ile to aktualne, ale w swoim czasie, bardzo źle były traktowane związki Japonek z czarnoskórymi żołnierzami US Army.
Maria Błaszczyk2020.07.6 21:04
A co jest złego w mezaliansach?
Marysia juz dawno popełniła mezalians2020.07.6 22:20
jak wzięła oborowego za męża
Ninel2020.07.6 23:46
To jest złego, że rzadko się udają, co skazuje dzieci na stres rozwodowy, i późniejsze wychowanie przez nienawidzącą samców matkę, odgrywającą się (szczególnie na synach) za własne porażki. Potem wyrasta pokolenie ludzi okaleczonych psychicznie. To jest złego w mezaliansach. Jak widać, stereotypy prawie zawsze są wynikiem EWOLUCJI... no, ale lewacy mają szczególną predylekcję do olewania praktycznych aspektów doboru naturalnego. Oni zawsze wiedzą lepiej, i zawsze kończy się to fatalnie.
Aga Dziedzic ❤️ 🌼2020.07.7 6:41
Tylko, że to co piszesz, to kompletna bzdura, domorosła psychologia dla amatorów. Kobiety po rozwodach może i nienawidzą jednego mężczyzny, może mają go dość, ale nie rozciąga się to na wszystkich, po drugie, jeśli już, to całe uczucie przerzucają na dzieci, zwłaszcza na synów, po trzecie czasem większą porażką jest tkwienie w nieudanym związku niż rozwód i układanie sobie życia od nowa.
Ninel2020.07.7 10:41
Lepsza psychologia opierająca się na logice i obserwacjach, niż jawnie pisane pod publiczkę wypociny "naukowców", których potem wykłada się studentom jak prawdy objawione. Nie wnikam czego poucza się w kwestii mezaliansu, ale znając lewicowe predylekcje "wykładowców", na 99% jest to wyszydzanie zdroworozsądkowego stereotypu, że w bliskich związkach (typu małżeństwa), niekompatybilne kody kulturowe partnerów są na dłuższą metę poważnym obciążeniem. Lewicowi wykładowcy z winy pychy chętnie idą na czołówkę z logiką i rozsądkiem.
Anonim2020.07.6 22:17
to wybierz sobie babo miejsce u czubkow jeszcze sa wolne
ZERR02020.07.7 11:49
Mówisz o łóżku obok? Brak ci towarzystwa? Może po prostu zapytaj pana doktora, kiedy dostaniesz partnera do pokoju.
Ninel2020.07.7 4:26
Dopóki dotyczy to ludzi świadomych i inteligentnych, takie związki są raczej ożywcze dla skostniałej kultury. No, ale jeśli dotyczy to "mas ludowych" kierujących się głupim sentymentalizmem, skutki musza być tragiczne. Jak widzisz, nie ma prostej odpowiedzi. Grunt żeby kultura nie wpuszczała ludzi w maliny, okłamując ich że ryzyko nie istnieje w ryzykownych decyzjach.
Anonim2020.07.6 15:58
Główne tezy doktryny paneuropejskiej, Richard'a Coudenhove-Kalergi, Ojca Założyciela UE: Narody Europy powinny krzyżować się z azjatycką i kolorowymi rasami, tworząc wielonarodowe stado, kontrolowane przez elitę rządzącą. Zniesienie prawa do samostanowienia, a następnie eliminację narodów przy wykorzystaniu etnicznych ruchów separatystycznych i masowej migracji. Do laureatów nagrody jego imienia należą Angela Merkel (2010) i Herman Van Rompuy (2012). Cytat: Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów.
Ninel2020.07.6 15:34
Może w końcu białasy oprzytomnieją - już niemal sto lat temu zapowiedziano (słowami późniejszego Ojca Założyciela UE) że rasa biała zostanie EKSTERMINOWANA i zastąpiona mieszanką azjatycko-afrykańską. Rasa Panów powtarza to w zasadzie ciągle - białych należy WYTĘPIĆ. Ciekawe czy i kiedy białasy pojmą, że WSZYSTKO co promuje Rasa Panów to zło w stanie czystym. Obróbka skrawaniem mózgów. Od socjalizmu, przez genderyzm i klimatyzm, po LGBTizm. Wszystko ma jeden cel - nakłonić białasów do samozniszczenia.
Maria Błaszczyk2020.07.6 21:10
Śćććć, spokojnie... Ludzie nie mają ras. Nie da się więc niczego niczym zastąpić. I nigdy nie słyszałam, by ktoś coś takiego powtarzał. To, że jakaś pani jest jednocześnie czarna i jest faszystką - nie czyni z niej "rasy panów". Ot, niewykształcona idiotka. Smutne i przerażające, ale wciąż nikt nie każe Ci dokonywać samozniszczenia. Żyj sobie, jak chcesz. Niestety, wydaje mi się, że amerykańskie prawo dopuszcza faszyzm w takiej postaci, więc ta pani może taie brednie wygłaszac bezkarnie.
Ninel2020.07.6 23:54
Jak to "nie mają" skoro mają? Bo wiesz, człowiek to nie zwierzątko, i jego Rasy to w mniejszym stopniu różnice w budowie ciała, w większym różnice w budowie mózgu. Po prosty rasy afrykańskie są przystosowane do rywalizowania z lwami i hienami, a nie z klimatem i porami roku. Do pierwszego potrzeba dzikości, do drugiego intelektu. Ewolucja. Ale nie sądzę, abym cię przekonał, i nie dbam o to. Lewacy tak jakoś choć głoszą "ewolucję", uparcie ignorują wnioski z niej płynące.
Darek2020.07.6 15:29
Jak tak dalej pójdzie to zacznie krzyczeć, że biali to nie ludzie tylko ideologia. Nazizm to nazizm.
Ninel2020.07.6 15:36
Nie rżnij głupa. LGBTizm to ideologia jak w pysk strzelił. Nikt nie powiedział, że głosiciele ideologii LGBT to nie ludzie. To są ludzie, czyli (wg lewactwa aka klimatystów) rak na planecie ziemia, najgorszy ekspansywny drapieżnik.
Maria Błaszczyk2020.07.6 21:16
Brzydko tak mówić o urzędującym prezydencie Dudzie, że to "nikt" - on jasno mówi, że to nie ludzie. https://www.youtube.com/watch?v=2DNx19s82CQ I wiesz, jak jest jakaś ideologia, to ona stanowi jakis zespół przekonań. W przypadku LGBT pogląd jest jeden. A mianowicie, że są to ludzie. NIC tam więcej nie ma.
Ninel2020.07.6 23:59
Ludzie... Istna zaraza. Planeta ziemia cierpi od ich ciężaru.
taro2020.07.6 15:20
moze zamiast zapomogi dostawala tabletki,ktore mialy zajeb..sty wplyw na jej mozgownice,jak do tego dochodzi ideologia,to wychodzi 100% murzynska szantrapa
Beno2020.07.6 14:32
Biali prześladowali czarnych, czemuż by to teraz czarni nie mieli by się zrewanżować białym, szczególnie gdy się wobec nich zachowują jako wobec ludzi drugiej klasy. Biali ogłupieli: gender, LGBT, polityka przeciwko rodzinie, aborcja, rozwody, eutanazja.... - to wymysł białych, to teraz trzeba żeby w końcu biali zmądrzeli
Ninel2020.07.6 15:40
To jest bełkot. Przez stulecia to czarni i śniadzi muzułmanie prześladowali białych na niebywałą skalę, porywając w jasyr dziesiątki tysięcy białych kobiet, mężczyzn i dzieci. Dużo z terenów Polski i Ukrainy. Dużo z Hiszpanii, Grecji i Włoch. Czarni muzułmanie traktowali białych niewolników okrutnie - mężczyzn kastrowano, kobiety zamykano w haremach. Uciekinierki z haremów tradycyjnie obdzierano żywcem ze skóry, dla postrachu. To wszystko robili czarni wobec białych niewolników.
Beno2020.07.6 17:07
Czarni muzułmanie byli w Polsce i na Ukrainie? Cebulaku, aleś sobie strzelił w kolano. Pomyśl zanim zaczniesz pisać i jeszcze ten zarzut "bełkot".
Michał Jan2020.07.6 20:37
Po co mieliby tu przyjeżdżać, jak dostawali "towar" u siebie - od pośredników, którzy kupowali jasyr od Tatarów?
Ninel2020.07.6 23:31
Dość przypomnieć taki incydent, jak Wojna Berberyjska, stoczona przez USA z Algierem o uwolnienie amerykańskich niewolników, oraz fakt, że na Kongresie Wiedeńskim zabroniono handlu europejskimi niewolnikami, co wymuszono zbrojnie latem 1830.
Maria Błaszczyk2020.07.6 14:13
Ja pomijam już nawet "skuchę" - ale użycie słowa "murzyn" w odniesieniu do czarnych to naprawdę poziom tej pani. Jeśli już używacie tego słowa - piszcie je chociaż dużą literą, inaczej jest ono obraźliwe nie tylko w ujęciu osób o minimalnej wrażliwości, ale po prostu, zgodnie z definicją słownikową. To tak jakby "Polak" ktoś małą literą pisał.
"czarnych" you bitch2020.07.6 14:33
An African-American, you bigoted cunt!
Ninel2020.07.6 15:28
Co ci się nie podoba w słowie murzyn? To ani rasa (bo są różne rasy o czarnej skórze), ani narodowość (co łączy nigga*** z US z pigmejem?). Jak już, to coś na kształt "słowianin". Uważasz, że należy pisać Słowianin z wielkiej litery? *** Afroamerykanie między sobą używają słowa nigga w znaczeniu pozytywnym by podkreślić swoją tożsamość.
Aga Dziedzic ❤️ 🌼2020.07.6 15:47
Oczywiście, że Słowianie piszemy dużą literą, w myśl zasady, że piszemy tak nazwy członków narodów, ras i szczepów, oraz nazwy mieszkańców regionów, krain i prowincji.
Ninel2020.07.6 15:53
A więc - kim są murzyni? Narodem, rasą, szczepem czy mieszkańcami regionu? Podobno nie ma ras, więc kim są, aby pisać wielką literą?
Aga Dziedzic ❤️ 🌼2020.07.6 15:57
Ja nie mówię o poglądach, teoriach spiskowych obu stron, tylko o ortografii i Murzyn napiszemy właśnie tak, jak Słowianin.
Ninel2020.07.6 16:01
Nie ma teorii spiskowych. Jest nauka o spiskach Elit władzy i pieniądza.
Aga Dziedzic ❤️ 🌼2020.07.6 16:02
A jak się ten dział nauki nazywa i gdzie to wykładają?
Anonim2020.07.6 16:18
Suczko noga i milczeć. paniała?
wycieraj wycieraj2020.07.6 16:03
patrz z czego żyjesz frajerze i nie zapominaj o 🌈
ZERR02020.07.7 11:46
nie zapomnij powycierać podłogi, bo mama będzie musiała i będzie ci wstyd.
Maria Błaszczyk2020.07.7 2:35
Mieszkańcami regionu, chyba... No wiesz, to są Afrykanie. Wiem, ta pani mieszka w USA, ale ja mieszkam w Holandii, a wciąż jestem "Polką" i "Słowianką", nie zaczynasz tego pisać małą literą, bo ktoś się przeprowadził. To jest coś takiego, jak pisanie "kura" przez "ó". Możesz się strasznie wkurzać, że "kura" piszemy przez "u", no ale jak na faceta odwołującego się nieustannie do jakiejś tradycji jest to dość zabawne. Po prostu tak się utarło, że różne rzeczy pisze się w określony sposób, nazywamy to "ortografią". Różnica polega na tym, że w przypadku kór nie jest to obraźliwe, jak się to robi wobec ludzi - to już tak.
Ninel2020.07.7 4:29
Nie podzielam tej opinii.
Ninel2020.07.7 4:34
Od wieków rasa nie oznacza mieszkańca regionu. Murzyni z USA nie są afrykanami w żadnym stopniu, murzyni zaś z Liberii nie są amerykanami północnymi, a więc słowo murzyn nie oznacza mieszkańca regionu. No chyba że mówimy o mieszkańcach regionu Układu Słonecznego.
jula2020.07.6 13:37
Skucha ortograficzna ośmiesza tekst ale przykład tego co dzieje się obecnie w RPA nie skłania do śmiechu.
AAAtomek2020.07.6 13:23
"w skusze"..... (chyba w skórze). Ojoj panie Janie Bodakowski, dlaczego pan kaleczy język polski????????????
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.6 13:19
dla PiSdziaków ci którzy nie popierają partii żoliborskiego smierdziela to też podludzie tzw.drugi sort, zdradzieckie mordy i hołota!
robaczek 2.02020.07.6 13:19
FOLIARZE GÓRĄ!! ;]
Aga Dziedzic ❤️ 🌼2020.07.6 12:45
"skusze" murzynów? To chodzi o skórę? Dwa błędy w jednym wyrazie :) . Brawo.
Ty "Aga Dziedzic" - shit sniffer2020.07.6 12:50
patrz z czego żyjesz frajerze. 🏳️‍🌈 O tym zapomniałeś!
ZERR02020.07.7 11:45
Robisz sobie przyjemnostkę? Tylko nie zachap zasilacza bo ci iskry pójdą z fujarki.
Anonim2020.07.6 12:40
Ruch finansuje, Pan Soros, więc to jego poglądy.
"Ruch finansuje, Pan Soros, ..."2020.07.6 12:47
Ciebie "negatyw" wyruchał w doope i nie zapłacił !