16.06.15, 14:33Dzień Ojca (fot.pixabay)

Wzruszające wideo! Kampania na Dzień Ojca

Jak się okazuje, nie tylko kobiety cieszą się, że będą mamami. Mężczyźni są również zadowoleni i nie posiadają się z radości. I choć filmik to nowa kampania firmy Dove, to chwyta za serce.

Jak informuje specjalista firmy Dove od marketingu Jennifer Bremner, filmik złożono z dostarczonych przez pary video. Zostały one użyte z uwzględnieniem praw autorskich i za zgodą osób, które je kręciły. 

Nie tylko kobiety cieszą się, że zostaną mamami. Okazuje się, że mężczyźni są jeszcze bardzo zadowoleni i najczęściej nie posiadają się z radości. To minutowe video pokazuje, jakie emocje towarzyszą im, kiedy dowiadują się, że zostaną ojcami.

Nowa kampania reklamowa z okazji Dnia Ojca jest prezentem. Jak wskazują badania przeprowadzone wśród przyszłych ojców, ponad 82 proc. odpowiedziało, że taka nowina zmieniła ich emocjonalnie.


KZ/EliteDailyKomentarze

anonim2015.06.16 15:20
Ładna reklama, choć Unilever który kupił markę Dove to paskudna korporacja która niszczy swoich pracowników (znam kilku osobiście i ich żony) i wykończyła polski rynek, tysiące mężczyzn wpędziła w bezrobocie a ich rodziny w nędzę. Tak że mogą się wypchać ze swoimi tanimi-drogimi dla Polski mydełkami. Nie weźmiecie nas na emocje, bo mamy katolicki rozum który mówi wam;-won z naszego kraju mafio globalna, czciciele Mamona i Baala.
anonim2015.06.16 15:25
Ciekawe też czy zapłacili tym ludziom za prawa autorskie, czy je wyłudzili gładkimi słowkami o promocji ojcostwa, a przecież to wszystko dla zysku korporacji. Mało, korporacja to piramida hierarchiczna jak monarchia czy Kościół. Kupują przywileje dla siebie u naszych p-osłów, kupują ustawy, psują prawo, a nam wmawiają demokrację. Nie dajemy przecież mandatu złodziejom, ale wychodzi że dajemy, bo się nas oszukuje.
anonim2015.06.16 15:27
Miller zajeżdzał do Unileveru na Domaniewskiej i wychodził stamtąd z pełnymi torbami towaru. Nawet tego sobie dziad nie odmówił. Tak upodlili Polskę. Dzicz turańska.
anonim2015.06.17 21:41
Cieszą się, że zostaną ojcami, czy że zostali ojcami? Dlaczego o dzieciach, które już są, piszecie w czasie przyszłym?