08.06.20, 17:23Fot. screenschot: Youtube - Platforma Obywatelska

Z Warszawy popłynęły 4 mln zł na współpracę z ,,Gazetą Wyborczą''

Od kiedy urząd prezydenta Warszawy objął Rafał Trzaskowski, stołeczny ratusz wydał ok 4 mln zł na kontrakty z „Gazetą Wyborczą” i jej spółką AMS SA. Środki te miały zostać przeznaczone na obronę działań Trzaskowskiego za pośrednictwem gazety i Internetu.

Jak donosi portal zyciestolicy.pl, Biuro Marketingu Warszawa od początku kadencji Rafała Trzaskowskiego wydało 4,5 mln złotych na promocję i akcje informacyjne w mediach. Prawie 4 mln trafiły z tej puli na rachunek „Gazety Wyborczej” i spółki AMS SA. Współpraca z „Wyborczą” miała polegać na obronie działań prezydenta stolicy oraz tuszowaniu i zatajaniu niewygodnych dla niego spraw.

Stołeczny ratusz przeznaczył na rzecz spółek między innymi 3 miliony złotych w ramach działania informacyjnego miasta z wykorzystaniem nośników citylight, 800 tysięcy złotych na reklamy na wiatach przystankowych, czy też 55 tysięcy złotych na współprace przy akcji "Super Miasta", którą organizowała Agora.

kak/zyciestolicy.pl, telewizjarepublika.pl

Komentarze

witold2020.06.11 2:32
Sorosowe towarzystwo wzajemnego wsparcia.
Celnik2020.06.9 23:07
Nie dziwota później,że starozakone kurtyzany zachowują sie w stosunku to prezydenta homolobby lgbtq tak jak się zachowują!!!! Już teraz ogłosiły go zwycięzcą wyborów!!!
heinrich2020.06.9 14:24
Panie Czaczkowsky a na choroby nowotworowe to nie masz?
MementoMori2020.06.8 23:38
Aplikacje śledzące są na smartfonach, bez naszej zgody ! Jak ją znaleźć i wyłączyć jest tu : https://gloria.tv/post/mdhw84VEbhrE1NQisuNgqvReG
zbych2020.06.8 21:21
Andrzej Duda to się uda 2020 .
anonim2020.06.8 18:50
W porównaniu do dotowania TVP i GP w wysokości kilku mld przez PiS to pikuś.
żydek kremlowski Leszek Raytanow-Keller-Krawczyk2020.06.8 18:26
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝟓𝐆 - 𝐂𝐎𝟐 - 𝐂𝐇𝐄𝐌𝐓𝐑𝐀𝐈𝐋𝐒 𝐰 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 ! 𝐁𝐈𝐋𝐋 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒 𝐌𝐎𝐑𝐃𝐔𝐉𝐄 𝐋𝐔𝐃𝐙𝐈 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 ! 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐖 𝐃𝐎𝐌𝐔 𝟓𝐆 𝐈 𝐂𝐇*𝐉 𝐂𝐈 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 𝐖𝐘𝐑𝐎𝐒𝐍𝐈𝐄 ! 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 ! 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐀 𝐁𝐈𝐋𝐋𝐀 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒𝐀, 𝐓𝐎 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐄 𝐈 𝐂𝐇*𝐉𝐀 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 ! 𝐃. 𝐓𝐑𝐀𝐌𝐏𝐇 𝐓𝐎 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 ! Obejrzyj nasze widea a dowiesz się nie tylko "prawdy" ale złapiesz prawdziwego chińskiego wirusa i wraz ze Sputnikiem zniszczymy ci komputer. A wiesz dlaczego? 𝐁𝐎 𝐍𝐈𝐄 𝐌𝐀 𝐈𝐍𝐍𝐄𝐉 𝐑𝐀𝐃𝐘 𝐍𝐀 𝐊𝐑𝐄𝐓𝐘𝐍𝐀 ! 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐄𝐑𝐈𝐀 𝐖 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 𝐒𝐙𝐀𝐋𝐄𝐉𝐄 ! 𝐀𝐌𝐁𝐀𝐒𝐀𝐃𝐀 𝐔𝐒𝐀 𝐖 𝐖𝐀𝐑𝐒𝐙𝐀𝐖𝐈𝐄 𝐓𝐎 𝐒𝐀𝐌𝐈 "𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐈" !
Narcyz2020.06.8 18:09
Fronda bardzo, żałuje że to oni nie dostali ! Skandal,[email protected]
gregor2020.06.8 18:07
czemu ten bezmózg warszawski jeszcze nie siedzi - WON z aferzystą -CELA + czeka
Leszek 2020.06.8 17:55
W efekcie władze USA miały u siebie święty spokój (na kredyt) i mogły »się umacniać« poza granicami, a w ten sposób podtrzymywać dolara - cały czas drukowanego w ciemno, aż furczało. No, ale któż nie uwierzy walucie imperium? Świat wierzył, to i Chiny »wierzyły«. Teraz wyciągają łapki po amerykańskie firmy (już kupiły np. afrykańskie złoża i grunty rolne), Europa chciałaby podobnie, ale na to Chiny nie pójdą, co to, to nie. Euro to nie dolar. Tu udawać, że się »wierzy« nie ma interesu. Euro nie jest zwykłą walutą papierową, to jest waluta podwójnie papierowa, dla Europejczyków by wystarczyła, ale do ekspansji dobra nie jest. A zachciało się ekspansji i nie ma gdzie!! USA warują przy swoich (Irak, Libia) i ani rusz. No i jest problem, ponieważ Europa zafundowała sobie (Pokolenie marzec ‘68) taki niby hedonizm. Na kredyt. Tej tandety wystarczyło na tyle akurat, by zniszczyć system wartości (co nawiasem mówiąc, u nas też zbyt lekko poszło) i teraz jest problem. Nikt nie chce »postąpić«, a chętnych do finansowania nie widać. To jest prawdziwe źródło obecnej paniki. Kto da pieniądze? I za co? W sumie państwa UE będą netto potrzebowały w 2012 roku ok. minimum 800 mld euro, by podtrzymać obecny poziom wydatków publicznych. Netto!!! Są więc dwie możliwości - dodrukuje się (ale aż tyle nie da rady) albo się uruchomi łańcuszek bankructw. Ten łańcuszek dotrze do USA (via tzw. CDS-y) i też zdrowo przetrzepie tamtejsze odnóża tzw. Rynka Finansowego. Konkludując, trwa szukanie kompromisu między imperialnymi interesami państw (USA, Niemcy, Francja, może Rosja) oraz interesami Rynka Finansowego. Chiny zapowiedziały brak zainteresowania, co mnie wcale nie dziwi. B. bardzo prywatnie […]. Niech ta komedia się skończy. My też zbiedniejemy, ale mniej i nie jesteśmy tak zepsuci. Natomiast nasi celebryci są zepsuci w stopniu mega-europejskim, oni się boją, oni są na etatach u Rynka Finansowego, oni wymagają modlitwy. My zresztą też, ale my chyba z innego powodu. W ogóle Świat wymaga modlitwy, strasznie się pogubiła ta nasza cywilizacja chrześcijańska, gania nas kto chce. A chcą wszyscy, a najbardziej niby swoi. Uff... Ale się rozpisałam. Piszę prywatnie rzecz jasna, staram się odwzajemnić Pana trud. Ale jestem zadowolona. Przynajmniej jednej osobie wyłożyłam »kawę na ławę«. Niech Pan z tym zrobi co chce, właściwie to nie wyszłam poza tezy z wywiadu dla portalu »w polityce«, może Pan to przedstawić jako własne wnioski z tego wywiadu. Nie wolno tylko jednego - napisać czego ja im życzę. To jest życzenie sekretne. Bo w Polsce jest średniowiecznie - kto pierwszy krzyknie »pożar«, jest brany za podpalacza. Na to pójść nie mogę”.
Leszek 2020.06.8 17:54
Miska ryżu Morawieckiego. Chyba byłam pierwszą osobą, która publicznie powiedziała - w telewizji, w styczniu 2009 r. w programie Moniki Olejnik - że Donald Tusk jest kapryśny i ma skłonność do okrucieństwa. I że Polacy nie potrzebują takiego typu przywódcy, że to nie czasy starożytne. No i teraz siedzę i myślę - czyżbym się pomyliła? Aż tak? Coś jeszcze - z tymi »długami europejskimi« to trochę głupiego szukają. Duże europejskie banki finansowały konsumpcję państw PIIGS (w złej sytuacji budżetowej - dop. red.), aby Niemcy mogły plasować tam swój eksport i rozwijać przemysł. Co ważne, wewnętrzna konsumpcja w Niemczech prawie „stała”, podobnie jak prawie stoi w Chinach, które zrobiły ten sam numer, co europejskie banki, ale na rzecz konsumpcji w USA (Chiny finansowały w ten sposób swój eksport do USA). https://kurierlubelski.pl/listy-zyty-gilowskiej-cieple-oblicze-polskiej-zelaznej-damy/ar/10291416
Leszek 2020.06.8 17:50
Straszne były te przeczucia śp. Leszka Kaczyńskiego („o ile będę żył…”), do mnie też tak powiedział parokrotnie. Za każdym razem byłam zdumiona i zdziwiona i za każdym razem Go »poprawiałam«. Po raz ostatni powiedział tak do mnie 19 lutego 2009 r. A potem ja - sama nie wiem co mnie wtedy »napadło« - powiedziałam do Niego »trzymam kciuki«. Przez telefon. I to był piątek 09.04.2010, ok. 20.00. W przeddzień! No i teraz ja mam sporo niedobrych przeczuć. Ale pamiętam, jak bardzo się cieszyliśmy na to Euro 2012, ależ byliśmy naiwni”.
Leszek 2020.06.8 17:49
Listy Zyty Gilowskiej Fogelmann kumpel Kaczuchy kamienne pióro. Powoli w złym kierunku „Drogi Panie Krzysztofie, dzisiejszy Pana tekst jest trudny w odbiorze, chyba za bardzo. Pomyślałam sobie, że podrzucę Panu kilka refleksji, może się przydadzą. Trzeba koniecznie odróżnić położenie biednych, ale głupich ludzi, którzy łapiąc kredyty (zwłaszcza długoterminowe) tracą wolność. To jest obrzydliwa pułapka zastawiana przez tych rozchichotanych smar-kaczy z TVN24 i CNBC, gdzie udają analityków i doradzają „w co inwestować”. Oni mają martwe oczy przegranych oszustów, też są w pułapce, też kredytów, tyle że większej i trwalszej. Ale inną sprawą jest wydawanie pieniędzy, gdy się je ma. To nie musi być takie głupie, przecież waluty są FIAT (niemające pokrycia w dobrach materialnych - dop. red.), a euro to nawet podwójne fiat money, po co to trzymać, niezbyt wiadomo. Niektórzy uważają, że lepiej wymienić te papierki na jakieś towary, inni, że na złoto, jeszcze inni, że ratunku nie ma. Osobiście nie mam melodramatycznych skłonności i przypuszczam, że sprawy będą się tak bardzo powolutku toczyć w złym kierunku, że się zorientujemy co powinniśmy robić. Ale oczywiście, pchanie ludzi do sklepów po intensywne zakupy tandety jest miłym zajęciem, jak zresztą zastawianie większości pokus cielesnych (bo nad pokusami duchowymi to jednak trzeba się nagłówkować). Diabeł ma łatwo, zwłaszcza na początku, pięknie to opisał Bułhakow w „Mistrzu i Małgorzacie”. I na marginesie, proszę sobie wyobra-zić, że miałam sposobność mocować się z owym Lejbem Fogelmanem. Wpadłam - dosłownie - właśnie na niego, gdy w marcu 2006 r. wtargnęłam na posiedzenie Komisji Nadzoru Bankowego (wówczas jeszcze w strukturach NBP, pod przewodnictwem L. Balcerowicza), gdzie pełnił rolę głównego doradcy prawnego ówczesnego szefa banku Unicredito Alessandro Profumo (po niedawnych oskarżeniach o pranie brudnych pieniędzy via banki libijskie ten Pan wylądował w Radzie Nadzorczej Gazpromu!). Wtedy nie dali mi rady, nie dali! Ten Lejb też nie dał, wręcz się „zaprzyjaźniał”. Ale po dwóch dniach zażartych negocjacji wówczas wkroczył K. Marcinkiewicz i osobiście ustąpił! Warto więc mieć na uwadze, że ten Lejb bywa w ciekawych rozdaniach, jest w jakiejś nomenklaturze biznesowo-światowej”.
anonim2020.06.8 18:23
daruj sobie, nikt tego nie czyta
Leszek 2020.06.8 17:42
Zapisy: Królowa idzie do Sejmu 2020 MANIFESTACJA: Królowa idzie do Sejmu 17 czerwiec 2020 Warszawa Potrzebnych jest 1000 wpisów do uruchomienia procedur prawnych związanych z organizacją manifestacji. Zapisy trwają do 17 maja. Zapisują się osoby deklarujące osobisty udział w manifestacji: Królowa idzie do Sejmu. Wyrażam zgodę na opublikowanie mojego imienia, nazwiska i miejscowości, gdyż ja sam się zapisuję i ja sam dysponuję moimi danymi. Życzę sobie, aby moje imię, nazwisko i miejscowość były przeczytane podczas ogłoszeń przez ks. Piotra Natanka. IMIĘ: NAZWISKO: MIEJSCOWOŚĆ: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i upublicznianie moich danych osobowych KRAJ: Polska http://christusvincit-tv.pl/viewpage.php?page_id=248 Ilość zapisanych osób: 857 (oczekujących: 0) (stan na: 2020-06-08, 16:07)
Silny prezydent czy kokainowy ćpun?2020.06.8 17:38
Tak sobie myślę o tych imprezach w Brukseli
Piotr Nowak2020.06.8 17:37
I dwa tysiące milionów na goebbelsowską szczujnie TVP
Kichawa Błonka2020.06.8 17:40
boli leszczyka z peło... dobrze, ma boleć cieciu
Maria Blaszczyk2020.06.8 18:03
Dwa tysiące milionów przez 5 lat. Czyli 10 mld...
anonim2020.06.8 18:23
PO-PSL = 250 miliardów przez 8 lat ich (nie)rządów ukrdzione z kieszeń Polaków na zwroty VAT mafiom vatowskim i 150 miliardów na zasypanie dziury budżetowej z OFE żeby eurokochłoz kary nie nałożył na tych złodziei z PO. O 'przekształconych' - sprzedanych za półpdarmo przez Lewandowskiego 0dziś europooseł PO) zakładach pracy, chłodniach, przetwórniach, cementowniach, cukrowniach, stoczniach itd,itp szkopom i komu się tylko dało nie wspominając
katolicka kretynizacja polski 2020.06.8 17:30
z nowogrodzkiej popłynęło do rydzyka 217 mln. złotych http://www.dlugwdziecznosci.pl/
Waingrow2020.06.8 17:32
nie nazywaj SZAMBA perfumerią a Czerskiej cywilizacją...
Urszula2020.06.8 17:32
I 2 mld. do Kurwizji.
dam2020.06.8 17:59
odezwała się naczelna q r wa
anonim2020.06.8 18:13
od razu widać że jesteś zwykłą lafiryndą
ABC2020.06.8 19:41
.....i bardzo dobrze
Katolik2020.06.8 17:46
Trzeba było pójść na całość: - Co tam miliony! Rydzyk wziął 217 bilionów. I kupił sobie za to jacht i wyspę na Karaibach. I 100 cadillaców. A co tam! Jak kłamać, to już solidnie. W stylu "Allgemeine Wyborcza Kłamtung". Tak, by aż Geobbels zarechotał z radości, że ma tak zdolnego ucznia.
kak mawiał Chruszczow i Lonia2020.06.8 17:30
Skromni - skromnie: człeczki i kałchożnicy
jakby Rafcio skazał; są procedury i Wuj Wam w oko2020.06.8 17:28
Czajką scheisse spłynęło - wiec WHY nie miałoby popłynąć do Czerskiej