15.01.19, 12:50screenshot twitter - Krzysztof Zygowski / policja

Zabójca Adamowicza pod specjalnym nadzorem. ,,Kontakt utrudniony''

Stefanowi W., który na scenie w trakcie gdańskiego finału WOŚP zamordował prezydenta miasta Pawła Adamowicza postawiono zarzut zabójstwa. Jego obrońca, mec. Damian Konieczny poinformował, że kontakt z oskarżonym jest utrudniony.

W rozmowie z „Wirtualną Polską” obrońca W. poinformował:

Z tego, co wiem, jest traktowany ze szczególnym nadzorem i ma celę "n", czyli dla osób stwarzających niebezpieczeństwo”.

W najbliższych dniach mężczyzna ma zostać zbadany przez zespół psychiatrów i psychologów. Mają oni ocenić, czy konieczna jest jego obserwacja psychiatryczna na specjalnym oddziale.

Mecenas Konieczny poinformował, że kontakt ze Stefanem W. jest bardzo utrudniony, nie zareagował w żaden sposób na wieść o śmierci Pawła Adamowicza. Nie chciał też odpowiadać na żadne pytania o to, co stało się w niedzielę. Nie przyznaje się do winy.

dam/wp.pl,Fronda.pl

Komentarze

Laura2019.01.16 11:52
Dobrze go pilnujcie!!!Żeby się nie okazało ze popełnił samobójstwo.
Jan Radziszewski2019.01.16 11:51
Po raz kolejny żydzi z SB GRU Mosadu próbują zrobić Polaków w Konia !!! Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata wtorek, 15 stycznia 2019 15 i 16 I (po północy) 2018 Pewne upomnienie dla S. i M. Krajskich i innych/ - Tak dziecko, to kolejna inscenizacja. Prezydent Adamowicz nie został zabity.
Tomek2019.01.15 13:01
Wpiszcie sobie w google frazę typu "rośnie liczba chorych psychicznie w Polsce". Przyszłość nie rysuje się najlepiej jeśli kondycja psychiczna Polaków pójdzie dalej w tym kierunku. Najgorzej pewnie jest w wielkich miastach.