06.05.21, 09:55Screenshot Youtube - Kancelaria Premiera

Zakażeń coraz mniej. Szybsze luzowanie restrykcji? Dworczyk odpowiada

Wszystkie znaki na niebie i ziemi oraz opinie ekspertów mówią, że trzecia fala się kończy” – mówił o sytuacji epidemicznej w Polsce Michał Dworczyk. Przyznał jednak, że to nie powinno usypiać naszej czujności.

Szef Kancelarii Premiera w rozmowie na antenie radiowej „Jedynki” apelował o dalsze przestrzeganie obostrzeń wprowadzonych w związku z rozwojem epidemii koronawirusa w naszym kraju.

Na pytanie o to, czy możemy się spodziewać szybszego luzowania obostrzeń w związku ze spadkiem liczby zakażeń w ostatnim czasie, Dworczyk odparł:

Przedstawiliśmy plan, którego chcemy się trzymać. Tak jak powiedziałem, trzeba bardzo ostrożnie podejmować decyzje i tak hurra-optymistycznie nie możemy podchodzić do wyników”.

Minister zaznaczył, że koronawirus potrafi być nieprzewidywalny i nie ma obecnie prac dotyczących zmiany planu znoszenia restrykcji.

dam/PR1,Fronda.pl

Komentarze

man.of.Stagira2021.05.6 13:38
W Polsce TE 29,1 % społeczeństwa to są ludzie otumanieni i potencjalnie do wytrzebienia przez zastosowanie się do poglądów Brauna i Bodnara w sprawie Sars-cov-2 // Co najmniej połowa z umierających od jesieni na Covid-19 są to osoby które usiłowały leczyć się za wszelką cenę w DOMU ponieważ uważały że mamy do czynienia z niegroźnym wirusem 'para-grypą'. DLATEGO przyjęły jako pewnik, że AMANTADYNA jest cudownym lekiem. // 50% z tych którzy umarli i umierają to są ludzie którzy uwierzyli ZBRODNIARZOM jak Braun oraz Bodnar. // Gdyby mi umarł ktoś na skutek mojej lub jego głupoty TEŻ siedziałbym cicho. Więc pokorne jest braunowe bydło, pochylone na żłobem propadandy anty-PiS i milczące. // KONFederacja -PO - jedno ZŁO! Zbrodniarze Braun i Bodnar.
GP2021.05.6 12:08
Pod sąd tych morderców z Ministerstwa Śmierci, osądzić przykładnie za przedwczesną śmierć ponad 120 tys. osób spowodowaną całkowitą dezorganizacją służby zdrowia, odwołaniem zaplanowanych operacji i zabiegów, wprowadzeniem zbrodniczego systemu "leczenia" sezonowych chorób przeziębieniowych za pomocą infolinii i dobijania ciężko chorych za pomocą respiratorów.
APEL2021.05.6 10:06
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna oazą polskich i chrześcijańskich myśli pełnych troski o człowieka, Polskę i ludzkości. Obsesją ich wpisów jest walka z np. przypisywaniem wszystkim osobom LGBT skłonności pedofilskich przy jednoczesnym deprecjonowaniem przez ich oponentów wynaturzeń księży katolickich. Każda porażka aktualnych władz jest analizowana. Furię ich wywołuje wykorzystywanie przez nieprawych ludzi postaci Matki Bożej i osoby Jana Pawła II. Ci nieprawi ludzie w swojej hipokryzji chcą osiągnąć przez to korzyści dla siebie, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji ich wpisów. Szczególnie pod ich lupą jest o. Rydzyk, posądzany o pazerność, tylko dlatego, że jest skuteczny w monopolizowaniu kultu postaci żydowskich i robienie starym niegojom-ludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze zatrzymać na stałe Anonima i jego pobratymców na forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich patriotyzm, teizm i szerzenie demokratycznych postaw. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, cieszącej się prestiżem propolskiej i prodemokratycznej gazety dla Polaków, panuje obiektywna ścisła samocenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, wg czytelników.) Proponuję więc nadal pod swoimi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, wtedy nie będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Nie jazgoczmy zatem, jak mało inteligentni obłudnicy.