12.09.19, 20:11Zdj. Prawo i Sprawiedliwość, Flickr, CC BY SA 2.0

ZOBACZ, kto wymyślił 'hattrick Kaczyńskiego'!

"Może to zaskoczenie, ale wymyśliła to osoba spoza polityki, kobieta. Lwia część poprzednich haseł PiS to ten sam kobiecy zmysł"-powiedział Radosław Fogiel, wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości o haśle "hattrick Kaczyńskiego". W rozmowie z Polskim Radiem polityk ocenił, że hasło "Żre, mówiąc kolokwialnie". 

"Mam wrażenie, że idea przez nas przedstawiona, przebija się do świadomości Polaków"- powiedział Radosław Fogiel. Wicerzecznik PiS ujawnił, że Polacy na spotkaniach z politykami Zjednoczonej Prawicy nie kryją zadowolenia z nowych propozycji partii.

"Generalnie są zadowoleni z propozycji rosnącej płacy i dodatkowych emerytur. Ta oferta padła na podatny grunt. Nie są to rzeczy wymyślone przez PR-owców, ale sprawy, którymi się ludzie naprawdę interesują"-powiedział Fogie. 

Gość Polskiego Radia ujawnił ponadto, że nowe propozycje zaprezentowane w Lublinie jako "hattrick Kaczyńskiego" to jeszcze nie wszystko, co Prawo i Sprawiedliwość ma do zaoferowania. 

"To, co przedstawiliśmy w Lublinie, to nie jest jeszcze całość naszego programu. W poszczególnych tygodniach będziemy odsłaniać kolejne elementy. Nie chcieliśmy odkrywać od razu wszystkich propozycji. Chodziło o to, aby miały czas wybrzmieć"-podkreślił. 

yenn/Polskie Radio, Fronda.pl

Komentarze

zalewski2019.09.13 13:12
widzę ze juz zleciało sporo zboków.Marycha wali w czerep i stad nieustanne wzmozenie Onuce nie wyschły i całe rodziny tym oddychaja od lat
sasa2019.09.13 9:42
A najbardziej polakom podoba sie ten strasznie szybki wzrost cen za prawie wszystko to jest SUPER bo nic tak nie rosnie szybko jak ceny z miesiaca na miesiac a ma byc jeszcze drozej o chwała kaczynskiemu!
Dam2019.09.13 9:25
Ale co jest takiego genialnego w "dać ludziom kasę, żeby nas wybrali, a gospodarką kto by się przejmował"?
gumowa kaczka2019.09.13 6:01
ŁUPIEŻ jest uleczalny starcu
Spoko2019.09.12 21:19
Szkoda, że nikt nie wymyślił, by poradzić Kaczyńskiemu skorzystanie z najlepszych dostępnych w Polsce usług w zakresie implantologii stomatologicznej. Dla dobra kraju.
Wiki2019.09.12 21:56
A Terlecki powinien iść na operację plastyczną.
bieta 2019.09.13 0:24
Taka przesadna dbałość o własny wygląd od dawna mi się nie podoba. Widać w tym jakąś sztuczność. Gładkie, równiutkie zęby to takie nienaturalne.