02.03.19, 12:10screenshot Youtube - JastrzabPost (modyfikowane)

Żona Ryszarda Kalisza, z dzieckiem w aucie, prowadziła pod wpływem! Usłyszała zarzuty

Dominika K., żona Ryszarda Kalisza, została w drugiej połowie lutego zatrzymana na ul. Conrada w Warszawie. Policjanci skontrolowali ją po tym, jak otrzymali informację, że może być ona pod wpływem alkoholu. Kobiecie postawiono już zarzuty prowadzenia samochodu pod wpływem samochodu.

W trakcie kontroli Dominika K. miała 2,5 promila w wydychanym powietrzu. Co jeszcze bardziej szokujące, w samochodzie wraz z nią znajdowało się 3,5 letni synek małżeństwa.

W rozmowie z portalem Fakt24 prok. Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie poinformował:

Dominice K. przedstawiono zarzut z art. 178 a, par. 1, kodeksu karnego. Chodzi o kierowanie przez nią pojazdem mechanicznym marki Land Rover w stanie nietrzeźwości – prawie 2,5 promila w wydychanym powietrzu”.

Kobiecie grozi teraz grzywna lub kara więzienia do dwóch lat, a także zakaz prowadzenia pojazdów od 3 do 15 lat i świadczenie pieniężne w kwocie od 5 do nawet 60 tys. złotych.

dam/Fakt.pl,Fronda.pl

Komentarze

anonim2019.03.5 8:44
A gdzie pagraf NAJWAŻNIEJSZY - czyli narażenie na utratę życia i zdrowia dziecko? DZIECKO widzę nie jest dla nikogo ważne. SMutne Innym od razu zabrali by dziecko na pogotowie rodzinne a baba na izbę. Prawo nie równe dla wszystkich.
Pat2019.03.2 15:39
Pewnie pije kobiecina z obrzydzenia.
anonim2019.03.2 16:11
Myślisz że Kalisz podobnie jak ty też nosi stanik?
Marcin2019.03.2 13:19
Potencjalna morderczyni... i to nie w afekcie, no chyba że tak głupia, a chyba jednak głupia Skończy się jak to bywa w bantustanie, rozejdzie sie po kosciach.. prawo nie jest dla tej kasty, oni sa ponad wszystkim
Michał Pasierb2019.03.2 12:51
Co za głupoty piszecie w ostatnim zdaniu artykułu a od czego jest mąż, "wzięty" adwokat?? Problemem jest nieletni synek "pod opieką" mamusi z 2,5 promilami...Innym w takiej sytuacji sąd ogranicza prawa rodzicielskie i słusznie...A nawiasem mówiąc ,podejrzewam, że kobieta ma problemy, bo jeśli się wychodzi za mąż za kogoś w wieku własnego tatusia....