Donald Tusk, Platforma i ich cały establishment medialno-polityczny od wielu lat próbuje ludziom wmawiać, iż stoją na straży demokracji i uczciwości, co w zderzeniu z rzeczywistością okazuje się kompletną nieprawdą. Jeśli zajrzymy za kurtynę – Kraśko nie płaci podatków i łamie prawo, jeżdżąc bez prawa jazdy, Andrzej Seweryn sfrustrowany, poza wulgaryzmami niespecjalnie jest w stanie coś konstruktywnego z siebie wydusić – powiedział w rozmowie z portalem 300POLITYKA.PL jeden ze sztabowców PiS.

Na nowym spocie partii rządzącej możemy zobaczyć jak pod rządami Donalda Tuska „dbano o wolność słowa i praworządność”, co pokazują kadry pacyfikacji górników, wejście ABW do redakcji Wprost czy prowokację służb. Tytuł klipu to #MarszNienawiści.

– Pustka programowa i chaos oraz świadomość, że – wszystko na to wskazuje – kolejny raz przegrają nadchodzące wybory parlamentarne sprawiają, że puszczają im nerwy. Metodą walki politycznej jest agresja, hejt i gra na podziały społeczne – słyszymy na początku materiału wideo.