02.07.19, 20:30Zdj. Andrzej Barabasz,CC BY SA 4.0, Wikimedia Commons

'A jednak potrzebne...'! Belka wyśmiany przez pracowników łodzkiego lotniska

„Malutkie lotnisko, ch*j wie komu potrzebne, ale jest"- mówił były szef NBP, Marek Belka na jednym z nagrań ujawnionych przez media w 2014 r. Wypowiedź dotyczyła lotniska w Łodzi. 

Co ciekawe, z tego właśnie portu lotniczego były premier leciał ostatnio do Strasburga. Nie uszło to uwadze pracowników lotniska, którzy zabawnie skomentowali wypowiedź polityka i ekonomisty sprzed kilku lat. 

"A jednak potrzebne! 😉 Dziś Marek Belka, poseł do Parlamentu Europejskiego, poleciał z Łodzi samolotem Lufthansa przez Monachium do Strasburga. Z domu na nasze „malutkie” lotnisko były premier jedzie tylko 10 minut, więc nie traci czasu na dojazdy. Zapowiada, że będzie latał od nas do Strasburga i Brukseli ✈️👍"-napisano na profilu lotniska na Facebooku. 

Do wpisu została załączona fotografia Marka Belki tuż przed odlotem do Strasburga. 

yenn/Facebook, Fronda.pl

Komentarze

anonim2019.07.3 12:12
I tak oto "profesor" zrobił sobie z gęby chlew i stoczył się do poziomu ciula. Którym zresztą był od zawsze i takim go historia zapamięta.
michu2019.07.3 9:38
Przy odbiorze pensji to on ich może wyśmiać ;)
krzysztof2019.07.3 10:31
Czy imponuje ci bogactwo uzyskane dzięki złodziejstwu?
michu2019.07.3 11:56
Chodzi o to że to wyśmianie to może mu zwisać... i to kalafiorem jak mówi młodzież...;)
krzysztof2019.07.3 9:17
Bufon o wygórowanym ego. Kiedy idzie wygląda tak, jak gdyby jądra mu przeszkadzały w chodzeniu. Zgadzam się z opiniami na temat niedorozwiniętych wyborców Belki, którzy najwyraźniej lubią płacić wprowadzony przez niego podatek od wpływów bankowych. Ten podatek to jest bezczelność i bolszewizm w czystej postaci.
Marcin2019.07.2 22:57
Jaki rodzaj sm**ci wybrał tego skurw***na na posła?! To że "belkowy podatek" zabija tych co oszczędzaja, to mało to kogo interesuje, bo i mało kto ma jakikolwiek wkład... wiekszość ma jakies grosze, to i nie odczuwają tej kotwicy u szyi... a idioooci rączki składaja, jaki on pocieszny, zabawowy Oby w samolocie wszyscy mieli spadochrony, po za tym szub***cem!
Olej2019.07.2 22:04
Na wesoło z towarzyszem Markiem ! Dyzma był dyrektorem Banku Zbożowego, - mógł siłą woli i stanowczościo wewnętrzno, wchłonoł podręcznik towarzyski, odchamił się zwierzchu, że nie odróżnić go od ,,harvardzkiego dżemtelmena’’ miał na podorędziu Krzepickiego, byłby mu Belka pasował na wice, wicie, podobny poziom komunikacji interpersonalnej, mową tartaczną Nikodema; u mnie będzie dyscyplina, jak nie to wyleję na zbitą mordę. A i Boczek by się trafił jaki, który by z Belką współgrał. Zresztą drogą awansu, po tzw. linii komitetu centralnego nawet po 4 klasach można było iść w ministerstwa, zostać kim sobie towarzysz uznał po zdolnościach. Znani byli lekarze, prokuratorzy, sędziowie po przyspieszonych kursach marksizmu. To wystarczyło by oświeconemu klasowo towarzyszowi powierzyć odpowiedni odcinek. Jak widać po belkach, motykach i innych swojsko brzmiących ludowo szkolunych naukowcach, oni startując po linii, przez grubo kreske doszli do Europy i tam kształtujo nowo linie, europejsko. Doświadczenie dialektyki marksistowskiej jest uniwersalne i pasuje wszędzie.
Jahu2019.07.2 21:41
Wyszło na to,że ch..... wiedział, że jemu potrzebne.
Olej2019.07.2 21:30
Ch…..j wie komu ty jesteś potrzebny stary bolszewiku PZPR-owcu ? Naprodukował PRL takiego ch…..stwa z tytułami i gówno za przeproszeniem z nich jest. Potrafią jedno, skutecznie po…..ć komuś pieniądze i przeprowadzić je ,,ekonomicznie’’ do innej kieszeni. Siedzą na lukratywnych stołkach, bezproduktywni wymądrzający się durnie. Bałamutni ,,naukowcy’’ których gdyby przenieść np. w warunki amerykańskiej ekonomii i finansów, prawdopodobnie czyścili by w bankach kible. Gdybyś tak profesor miał ten poziom wiedzy i umiejętności co Władysław Grabski – reformator polskie waluty i finansów państwa w II Rzeczpospolitej, lub Eugeniusz Kwiatkowski. Im się nie zdarzały ch…e i du…..y w konweracji towarzyskiej, nie ta szkoła, nie to urodzenie.
szcze na PiS i rydzyka2019.07.2 20:56
swojego czasu rydzyk vel kordaszewski, mówił ze internet to dzieło szatana szkodzące ludziom! dziś korzysta z internetu na pełnych obrotach...
Agnieszka2019.07.2 20:56
Nie wyśmiali, tylko skomentowali, zresztą na zamieszczenie zdjęcia musieli mieć zgodę Marka Belki, więc ten dodatkowo wykazał się dystansem do siebie i otwartością. Frondo, nie wszyscy są tacy jak wy. Pracownicy lotniska to ludzie na poziomie.
Cz2019.07.2 21:12
Kochanienka, Dobrze wychowani ludzie nie rechoca jak komedianci - uzywaja stonowanego sarkazmu.
J.P 2019.07.2 22:47
Fronda nie jest dobrze wychowana więc rechocze, fronda to nie pracownicy lotniska. Lotnisko wcale takie male nie jest ale slabo zarządzane od lat, za czasów Belki było potrzebne tylko do lotów pracowników do Wielkiej Brytanii i Irlandii, roli turystycznej prawie nie miało. Fronda natomiast niezajaknie się, że łódzkie straciło kadry wykwalifikowanych pracowników przemysłu lotniczego i inwestycje przez głupie decyzje Antoniego Macierewicza.
Polak2019.07.3 10:00
Złotko, pan Belka jest osobą publiczną i nikt nie musi mieć jego zgody na publikację jego wizerunku. Został wyśmiany w kulturalny sposób, choć sam nie wyrażał się kulturalnie.
Sebastian Lorenc2019.07.3 10:21
Nie musi miec zgody jeśli reprezentuje media. Ja nie mogę zrobić mu foty i wrzucić na swojego FB bo naruszam jego prawa. Pracownicy lotniska to też nie media.
Polak2019.07.4 13:28
Mylisz się :)