26.11.20, 18:09fot. yt/parlament europejski

PE próbuje grillować Polskę. Uchwala o aborcji

W czwartek Parlament Europejski uchwalił rezolucję ws. aborcji w Polsce. 455 europosłów głosowało za, przeciw było 145, a 71 się wstrzymało.

Projekt, nad którym głosował dzisiaj PE został złożony przez Socjalistów i Demokratów, Odnowić Europę, Zielonych i Zjednoczoną Lewicę Europejską.

Parlament Europejski uznaje tym samym wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie niekonstytucyjności przesłanki eugenicznej do dokonywania aborcji jako ograniczenie praw kobiet. Eurodeputowani potępili także łamanie praworządności przez polski rząd.

W uzasadnieniu rezolucji PE czytamy:

- nieuzasadnione przekroczenie ograniczeń w dostępie do aborcji wynikające ze wspomnianego orzeczenia TK nie chroni przyrodzonej i niezbywalnej godności kobiet, gdyż narusza Kartę Praw Podstawowych, orzecznictwo Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, liczne konwencje międzynarodowe, których Polska jest sygnatariuszem, a także Konstytucję RP

Parlament Europejski wyraził też „poparcie i solidarność z tysiącami obywateli polskich, w szczególności Polek i osób LGBTI+, którzy pomimo zagrożeń sanitarnych wyszli na ulice, aby zaprotestować przeciwko poważnym ograniczeniom ich podstawowych wolności i praw”.

W dokumencie tym jest także domaganie się od Rady Europejskiej interwencji w sprawie orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, które ma stanowić "kolejny przykład politycznego przejęcia władzy sądowniczej i systemowego załamania się praworządności w Polsce".

mp/euractiv.pl

Komentarze

Bystry2020.11.27 21:57
To nie UE gryluje Polskę ale szfaby, .Królowa Saba przepowiedział że w niedługim czasie germańców zostanie tylko tyle co zmieści się pod jednym drzewem....
KATEGORIA2020.11.27 13:54
Wystarczyło zobaczyć te kobiety, które chcą aborcji i wystarczy
Kim była Savita Halappanavar?2020.11.27 9:41
Savita była w 17. tygodniu ciąży, kiedy pojawiła się na izbie przyjęć Szpitala Uniwersyteckiego w Galway. Niepokoiło ją złe samopoczucie i silny ból brzucha. Po badaniu okazało się, że w najbliższych godzinach kobieta poroni ciążę. To był październik 2012 roku. Według funkcjonującej od 1983 roku ósmej poprawki do irlandzkiej konstytucji płód miał wtedy takie samo prawo do życia jak ciężarna kobieta. Lekarze opiekujący się Savitą uznali, że zgodnie z prawem nie mogą legalnie przerwać ciąży, dopóki serce płodu nie przestanie bić. Postanowili więc czekać. W tym czasie u kobiety rozwinęła się sepsa, która w konsekwencji doprowadziła do jej śmierci. Savita miała 31 lat. Jej mąż twierdził, że widząc pogarszający się stan żony, wielokrotnie prosił lekarzy o przerwanie ciąży. Bez skutku. Po śmierci Savity jasne stało się, że pozostawiono ją na śmierć z powodu ósmej poprawki do konstytucji. To był moment przebudzenia irlandzkiego społeczeństwa. Ludzie zobaczyli, że obowiązujące prawo faktycznie zabija kobiety, i wyszli na ulice. Na czuwaniach i demonstracjach pojawili się nawet ci, którzy nigdy wcześniej nie angażowali się w walkę o prawo aborcyjne. Infolinie w National Women's Council nie przestawały dzwonić. Ludzie chcieli wiedzieć, jak mogą pomóc kobietom, bo to, co się stało, jest po prostu niewyobrażalnym złem. Duży wpływ na tak silną reakcję społeczną miał mąż Savity Praveen Halappanavar, który publicznie oświadczył, że jego żona zmarła z powodu ósmej poprawki. Więcej: https://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,26545091,walczyla-o-zniesienie-zakazu-aborcji-w-irlandii-mowi-jestesmy.html#s=BoxOpImg3
Papkin2020.11.27 19:08
Żuj jaja powska-bolszewicka dziwko. Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów. 🤣🤣 Przygłupie 😂😂😂 Jedyną osobą którą udało ci się oszukać to twoja stara w ciąży bo myślała ze cie wyskrobała. 😅
prawy2020.11.27 9:30
ZLO w najgorszym wydaniu, jak nie zostaniesz komuchem to nic nie dostaniesz i co mi zrobisz jak ryzy niemiec ryje razem z kretami ryjacymi POd POLSKĄ POdkładajac dynamit marzy mu sie niemiecka republika upadle POdlegla oddajac nas do kołchozu lewactwa brukselskiego!!!!!!
N.2020.11.27 8:10
Przestańcie używać idiotycznej kalki językowej "grillować". Nawet nie używacie jej poprawnie.
Codzienny kwik prawackiego ryjka2020.11.27 8:21
precyzyjnie to powinno być Grizzlować
Grizzly2020.11.27 9:09
Won pedale!
opty2020.11.27 7:36
Aborcji europarlamentarzyści nie zostaną POddani, dlatego należy wprowadzić eutanazję od 60+!!!!!!!
Do wszystkich Grizzly2020.11.27 1:52
i Piotrów Nowaków na świecie, łączcie się. W kupie cieplej i raźniej.
Grizzly, ten najprawdziwszy2020.11.27 8:18
kupa dobrze mi się kojarzy z jaroslawem
Grizzly2020.11.27 8:59
Won bydle od mojego nicka!
Won od Jaroslawa2020.11.27 19:09
Żuj jaja powska-bolszewicka dziwko. Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów. 🤣🤣 Przygłupie 😂😂😂 Jedyną osobą którą udało ci się oszukać to twoja stara w ciąży bo myślała ze cie wyskrobała. 😅
Jan Radziszewski2020.11.27 1:09
W poczekalni diabła Nie wiem, w jaki sposób znaleźliśmy się jeszcze niżej, ale zobaczyłam drzwi. Pokój, i drzwi z pokoju, czarne, wysmarowane jakby jakimiś nieczystościami. W drzwi te wchodzili ludzie - tak mi się wydawało, ponieważ niektórzy z nich byli pięknie ubrani; ubrania ich były z najlepszych firm, jak np. Versace, jeansy „Montana”, stroje sportowe; byli też żebracy w łachmanach, czy dziewczyny w ażurowych pończoszkach. Ale u wszystkich nich były obrzydliwe mordy. Właśnie mordy, przyjaciele, nie twarze. Przychodzili tu. To były demony, które chodzą po ziemi i deprawują ludzi. Przyszli, aby zdać sprawozdanie swemu gospodarzowi. Siedział on za zamkniętymi drzwiami. Kiedy drzwi się otworzyły, zobaczyłam podnóżek tronu. On maskuje się pod Boga. Nie chce, aby widziano jego twarz. Ale tron był odrażający. Ze wstrętem i obrzydliwością na niego patrzyłam. Zamknęłam oczy, ale zdążyłam usłyszeć, jak oni się rozliczają. Zobaczyłam tez jednego demona w drogim ubraniu z notebookiem, który wyjął coś z kieszeni. Tego „coś” nie widziałam. Ale to „coś” – to była dusza. Zrozumiałam, kiedy demon powiedział: „Gospodarzu, oto jeszcze jedna dusza. Zwiąż ją.” I drzwi się zatrzasnęły. Nie mogłam się ruszyć z miejsca. Zapytałam Anioła: "Jakże to może być? Jeszcze jeden człowiek umarł i duszę jego pochwycono?” On powiedział: "Nie. W przeciwnym razie dusza ta znajdowałaby się w jednym z kręgów. A ten jest jeszcze żywy. On zawarł pakt. On zawarł pakt. Sprzedał swoją duszę. Teraz diabeł ją zwiąże, zaniesie na miejsce, zakuje w kajdany, a w ciało tamtego wsadzi demona. Ten człowiek wstanie, będzie chodził, będzie wykonywał swoje prace. Ale to już nie będzie on. Jego związana dusza będzie przebywać we wnętrzu ziemi. A demon, któremu on oddał swoje ciało, będzie chodzić po Ziemi zamiast niego.” Przypomniałam, jak o złych ludziach mówią: "bezduszny człowiek." Bezduszny, ponieważ jego dusza jest w niewoli. Dusza – niewolnica. Wróg wypuści ją dopiero wtedy, kiedy piekło wyda dusze i kiedy morze wyda umarłych. … Byli pięknie ubrani, biznesmeni i bizneswoman w ubraniach z najlepszych firm zagranicznych – Versace, Dolce&Gabbana, wytworni, z notebookami, dziewczyny w ażurowych pończoszkach… Byli też żebracy, z ranami, w strupach, w łachmanach. Były tam wszystkie stany. Wszystkie, stany, jakie są na ziemi. Ale łączyło ich tylko jedno: ich twarze! Nie mogę powiedzieć twarze, chce mi się powiedzieć: mordy. Nie wiem, jak je nazwać. Złośliwe oczy, oni gryźli się ze sobą, przepychali, tam nie było pokoju. Jeden od drugiego coś wyrywał, krzyczeli na siebie. Dwóch stało w objęciach, ja i na ziemi widzę na przystankach takich, to homoseksualiści. To diabeł. On ich wrzuca tu, na ziemię, aby deprawowali młodzież, a jeżeli się uda, to i lud Boży. Widziałam, jak rozlewano napoje alkoholowe, jak przygotowuje się narkotyki. To wszystko robi się tam. I moda!
OKO2020.11.27 1:35
Nie bezie == Niemiec ===pluł nam w Twarz Polakom ======
Jan Radziszewski2020.11.27 0:58
Wpadłam wtedy w przerażenie. Ale jeszcze bardziej się przeraziłam, kiedy dowiedziałam się, że żarty różne też są wymyślane w piekle. Jak się cieszyły demony, gdy zadawały jeden drugiemu pytanie: „Czym pachnie moda?”. Proszę przeczytać od tyłu słowo „moda”. Czym pachnie moda? – „Adom” (ros. „ad” = „piekło”, czyli moda pachnie piekłem – od A.L.). I to jest żart stamtąd. W nagrodę za ten żart jeden z demonów wyszedł na powierzchnię. Podobało się to demonom. …Drzwi się otworzyły i zobaczyłam podnóżek tronu diabła. To on za tymi drzwiami zrobił sobie salę tronową. A dlaczego małe drzwiczki? Dlatego, ponieważ jak powiedział mi Anioł, żaden z jego sług nie odda mu pokłonu. Dlatego zrobił on małe drzwi, aby wchodzący do niego, schylając się, robili mu pokłon. Żąda on też, aby tak samo wychodzili. Tyłem do tyłu. O, tak. Cofali się aż do wyjścia. Nie wiem, jak wygląda tron diabła. Nie wchodziliśmy tam. Nie ukłoniliśmy się diabłu. I chwała Bogu! Kiedy poznałam tę duszę (która podpisała pakt i którą demon przyniósł do diabła – patrz wyżej – od A.L.): to jest jeden z ukraińskich polityków, on żyje obecnie. On sprzedał swoją duszę diabłu za władzę. I niedługo przyjdzie do władzy. Ale diabeł oszukał go. Teraz w jego ciele żyje demon. A dusza związana znajduje się tam, w piekle. I z władzy będzie korzystał demon. Dlatego na Ukrainie będą prześladowania. Trzeba korzystać dzisiaj z dni Łaski Bożej. Dni są krótkie. Bóg powiedział: „Na krótki okres czasu otworzę”. I otworzył. Chwała Mu, że otworzył! ------------------------------ Kiedy spotykasz takich ludzi z pustymi, okrutnymi oczami, to rozumiesz, że to właśnie o nich Słowo Boże mówi: "Za podobnych do nich nie módlcie się, albowiem nie ma dla nich zbawienia”. Do tej chwili nie rozumiałam. „Panie, no jakże tak? Czegoś nie rozumiem. Dlaczego nie ma zbawienia?” – „Dlatego, że oni dobrowolnie oddali siebie, że ich związał wróg. I w jego ciele już mieszka wsadzony demon. Rodzina ciągle jeszcze myśli, że to jest ich wspaniały tata i dziwi się, jak on się zmienił w ciągu jednej nocy. Koledzy myślą, co się stało z ich wspaniałym kolegą, że on tak się zmienił, jakby to był inny człowiek. Dziwią się. Ale, będą się dziwić, dziwić, a potem przyzwyczają się, że to chodzące zło. A to chodzące zło będzie deprawować innych, podobnych do siebie”.
Jan Radziszewski2020.11.27 0:54
++++ niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż + Wtorek, 25 sierpnia 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra zdrowia Adama Niedzielskiego
Jan Radziszewski2020.11.27 0:52
Ap 22:10-15 10. Dalej powiedział do mnie: Nie kładź pieczęci na słowa proroctwa tej księgi, bo chwila jest bliska. 11. Kto krzywdzi, niech jeszcze krzywdę wyrządzi, i plugawy niech się jeszcze splugawi, a sprawiedliwy niech jeszcze wypełni sprawiedliwość, a święty niechaj się jeszcze uświęci. 12. Oto przyjdę niebawem, a moja zapłata jest ze Mną, by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca. 13. Jam Alfa i Omega, Pierwszy i Ostatni, Początek i Koniec. 14. Błogosławieni, którzy płuczą swe szaty, aby władza nad drzewem życia do nich należała i aby bramami wchodzili do Miasta. 15. Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje.
Anonim2020.11.26 23:53
Warto upowszechnić nagrania rozzuchwalonych harpii atakujących wszystko i wszystkich, z kłamliwą wypowiedzą Biedronia na forum PE, cała obleśność tego człowieka zostanie w ten sposób zdemaskowana.
Grizzly™️2020.11.26 23:58
chcesz ze mną chodzić?
🖐🏻🌈 ja wohl, szybki Lopez2020.11.27 1:07
jestem. Wierny ale nie na pewno.
Grizzly2020.11.27 9:00
Won bydle od mojego nicka!
Michał Kalinowski2020.11.27 0:19
Dziwi mnie niefrasobliwość Roberta Biedronia. Nie pomyślał gościu, że w Polsce mieszka blisko 40 mln ludzi i nie wszyscy są zrównoważeni psychicznie. Swoją postawą od początku kadencji w PE w wielu Polakach wzbudza najzwyczajniej gniew. Normalni ludzie to jakoś ścierpią, ale komuś mogą nerwy puścić. Ja mu tam życzę niech go Bóg oświeci, aby nie Podzielił losu Rosiaka, czy Adamkiewicza.
Grizzly™️2020.11.26 23:53
lubię w papu
Szybki Lopez2020.11.27 1:02
Juź jestem. Gdzie?
🖐🏻🌈2020.11.27 1:08
swintuszku!
Grizzly2020.11.27 9:00
Won bydle od mojego nicka!
joanna2020.11.26 23:13
Lubię rzucać MIĘSEM.
Grizzly™️2020.11.27 0:01
pożarł bym cie!
Grizzly™️2020.11.27 0:56
Potem zwymiotował, i jeszcze raz pożarł
🖐🏻🌈2020.11.27 1:09
i jeszcze jeden i jeszcze raz ...
Grizzly2020.11.27 9:00
Won bydle od mojego nicka!
joanna2020.11.26 23:12
Parlament Europejski kompromituje się takimi rezolucjami. Europa nie tak dawno doświadczyła ludobójstwa w czasie, wywołanej przez Niemców, wojny, która nie tylko zniszczyła kulturę materialną, ludzkie domostwa, ale też wymordowała miliony niewinnych ludzi. Europa niczego się nie nauczyła na tych bolesnych doświadczeniach. A teraz proponuje to samo, tyle że nie przy pomocy czołgów, lotnictwa i obozów koncentracyjnych, ale w białych rękawiczkach, w eleganckich gabinetach lekarskich. A to jest również ludobójstwo, tym brutalniejsze, że wymierzone przeciwko Europejczykom, którzy nawet nie mogą się bronić. OPAMIĘTAJCIE SIĘ! ta zuchwałość już zniszczyła wasze sumienia, a teraz chce unicestwić WSZYSTKO. Powtarzam - OPAMIĘTAJCIE SIĘ! Wstępowaliśmy do UNII, a nie do PIEKŁA!
Grizzly2020.11.26 23:01
Jak można zarejestrować nick?
Grizzly2020.11.26 23:14
Za cholerę nie wiem.
Grizzly™️2020.11.27 0:01
ale ja wiem!
Grizzly™️2020.11.27 0:57
I ja też już wiem.
Grizzly™️2020.11.27 0:58
Qwno wiesz!
Grizzly2020.11.27 9:01
Won bydle od mojego nicka!
Ale Grizzluf2020.11.27 19:11
🤣🤣 Przygłupy 😂😂😂
Grizzly2020.11.27 1:01
Próbowałem na Kleczkowskiej we Wrocławiu. Klawisze mnie przepędzili. Jeszcze pójdę na plebanie.
Grizzly2020.11.27 1:18
grizzlów jak mrufków? Desant czy kie licho!
Grizzly2020.11.27 9:02
Won bydle od mojego nicka!
matis892020.11.26 22:13
Przecież ta rezolucja UE jest na rękę lewackiemu PISowi który aborcję popiera i nie chciał opublikować wyroku TK. Teraz lewacki PIS ma kolejną wymówkę, UE i Niemcy im zakazali działać przeciwko aborcji.
matis892020.11.27 1:05
Jeszcze dodam miałem szczęście bo matka myślała ze jestem wyskrobany a tu niespodzianka, ;-) Tatuś mnie molestował i było przyjemnie.
Grizzly2020.11.26 22:06
Pogoda jest dla bogaczy; dla niebogatych są prognozy złe, raczej złe.
Grizzly2020.11.26 22:45
Paszoł won od mojego nicka!
Grizzly2020.11.26 23:02
Zmień sobie nicka na „ugryź” :-D
🖐🏻🌈 Grizzly2020.11.27 1:12
swintuszku, biorę cie na moje ruszto!
Grizzly2020.11.27 9:03
Won bydle od mojego nicka!
V2020.11.26 21:58
Ta rezolucja jest tak denna, amoralna że tego się nawet nie da skomentować a nasza opozycja to zwkła kloaka, jest mi wstyd że Polska ma takich posłów. Tfu!
Grizzly2020.11.26 22:02
A mnie się podoba.
V2020.11.26 22:05
boś głupi
Anonim2020.11.26 22:21
Ale przynajmniej nie prawiczkowy impotent.
Grizzly2020.11.26 22:45
Paszoł won od mojego nicka!
Bolek to nie ja2020.11.27 1:14
A który prawdziwy? Bo mi się miesza w głowie a może to po samogonie.
Grizzly2020.11.27 9:04
Won bydle od mojego nicka!
Grizzly2020.11.26 21:37
Gryźli, gryźli i pogryźli.
Grizzly2020.11.26 22:46
Paszoł won od mojego nicka!
To ktory to2020.11.27 1:20
Grizzly prawdziwy ten 🖐🏻🌈
Grizzly2020.11.27 9:04
Won bydle od mojego nicka!
violencja2020.11.26 21:15
SYNDROM POABORCYJNY
Grizzly2020.11.26 21:04
Aborcja musi być legalna by się nie rodziły takie debile jak ja
Grizzly2020.11.26 22:47
Paszoł won od mojego nicka! Won cwelu!
Grizzly2020.11.26 23:28
Przepraszam za moje słowa. Jak biorę leki to taki nie jestem.
Grizzly2020.11.27 9:05
Won bydle od mojego nicka!
stan12020.11.26 21:03
Synowie i córki piekła zwiedzeni przez siły szatańskie głosuja za zabijaniem,W kraju islamskim ustawa by nie przeszła bo musieli by nastawić głowy do ścięcia.
Grizzly2020.11.26 21:01
Panie Premierze nie daj się Pan OSZWABIĆ, tak jak ja dałem się oszwabić przez mojego Niemieckiego kochanka!
Grizzly2020.11.26 22:47
Paszoł won od mojego nicka! Won cwelu!
🖐🏻🌈2020.11.27 1:22
Grizzly oddaj moje stringi złodzieju jeden. Te 200 euro ci daruje.
Jakub2020.11.26 20:57
Czekamy na oficjalne stanowisko polskiego rządu skierowane do PE oraz opublikowanie orzeczenia polskiego TK.
Agnieszka2020.11.26 20:51
Dajcie nazwiska morderców z Polski
Anonim2020.11.26 21:23
I co z nimi zrobisz?
Anonim2020.11.29 21:27
Won bydle od mojego nicka! Myślę, że podszywa się pode mnie ten niespełna rozumu
Agnieszka2020.11.26 20:50
I przekleństwo spoczęło na Europie i polskiej opozycji. Oby ich koniec był szybki - zanim wciągną w swoje diabelskie sidła więcej ludzi. Piekło idzie po was.
Grizzly2020.11.26 20:48
Panie Premierze nie daj się Pan OSZWABIĆ!
Anonim2020.11.26 20:55
To ja gej prawdziwy Grizzly! Won bydle od mojego nicka! Myślę, że podszywa się pode mnie ten niespełna rozumu, co kiedyś podpisywał się: Durny Gej!!
Anonim2020.11.26 21:21
Nie, to ja jestem ten najprawdziwszy Grizzly. Tylko ja, ja, ja!
Grizzly2020.11.26 22:48
Paszoł won od mojego nicka! Won cwelu!
A ja? Grizzly to ja2020.11.27 1:26
🖐🏻🌈 ten pierwszy to fałszywka. Od teraz jestem Prawdziwy Grizzly.
Grizzly2020.11.27 9:06
Won bydle od mojego nicka!
Mumia europejska nie od dziś ma krew na rękach2020.11.26 20:18
***** UE!
ala2020.11.26 20:06
Niby bez zaskoczenia, a jednak ciągle zdumiewa, że politycy z Polski głosują za przyjęciem rezolucji oczerniających Polskę. Nie inaczej było dzisiaj. Europosłowie PO, SLD i Wiosny opowiedzieli się za przyjęciem rezolucji Parlamentu Europejskiego w sprawie aborcji w Polsce. Rezolucję poparli europosłowie PO: Magdalena Adamowicz, Bartosz Arłukowicz, Jerzy Buzek, Tomasz Frankowski, Andrzej Halicki, Danuta Huebner, Ewa Kopacz, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Radosław Sikorski, Róża Thun. Europosłowie z SLD i Wiosny zagłosowali za rezolucją. Poparli ją również Marek Balt, Marek Belka, Robert Biedroń, Włodzimierz Cimoszewicz, Łukasz Kohut, Bogusław Liberadzki, Leszek Miller. Rezolucję poparła też Sylwia Spurek z Zielonych. Żenada!!! Zdrajcy!!!
Grizzly2020.11.26 20:15
Ta rezolucja nie potępia polski tylko zdziczały pisowski rząd
ja2020.11.26 20:21
nie widzę dzików w rządzie
AAAtomek2020.11.26 20:22
Podnieś głowę nad koryto, to zobaczysz.
Anonim2020.11.26 22:04
Żałosny AAAtomku, myślisz że nie widać że sam piszesz i sam sobie odpowiadasz niczym schizofrenik? Lecz się póki po 11... nie wybiła.
Grizzly2020.11.26 20:27
W sumie racja, same osły i barany.
Grizzly2020.11.26 20:32
Won bydle od mojego nicka! Myślę, że podszywa się pode mnie ten niespełna rozumu, co kiedyś podpisywał się: Durny Gej!!
Grizzly2020.11.26 20:38
Won bydle od mojego nicka! Myślę, że podszywa się pode mnie ten niespełna rozumu, co kiedyś podpisywał się: Durny Gej!!
Grizzly2020.11.26 20:38
Won bydle od mojego nicka! Myślę, że podszywa się pode mnie ten niespełna rozumu, co kiedyś podpisywał się: Durny Gej!!
Grizzly2020.11.26 20:40
Won bydle od mojego nicka! Myślę, że podszywa się pode mnie ten niespełna rozumu, co kiedyś podpisywał się: Durny Gej!!
Grizzly2020.11.26 20:41
Won bydle od mojego nicka! Myślę, że podszywa się pode mnie ten niespełna rozumu, co kiedyś podpisywał się: Durny Gej!!
Grizzly2020.11.26 21:59
Już mi lepiej....
Grizzly2020.11.26 22:55
Paszoł won od mojego nicka! Won cwelu!
Grizzly🖐🏻🌈2020.11.27 1:32
Grizzlóf jak mrufków !
Grizzly2020.11.27 9:07
Won bydle od mojego nicka!
Piotr Nowak ps.Grizzly2020.11.27 22:48
ale jaja odstawiasz, you make my day
jj2020.11.26 20:23
"Polski" należy pisać z dużej litery, to po pierwsze. Po drugie, problem zdziczenia dotyczy raczej tych, którzy namawiają do zbrodni na niewinnych dzieciach. Po trzecie wara lewackim mordercom od polskiego prawa.
Anonim2020.11.26 20:26
polska pisałem z wielkiej litery do 2015 roku. Potem okazało się, że ten gównokraik nie zasługuje na żaden szacunek
jj2020.11.26 20:49
Zastosuj się zatem do ulubionego przez lewactwo sloganu lesby Lempart i wy.....alaj. Nikt po tobie płakać nie będzie.
Anon2020.11.26 20:31
polskie prawo jest dla wszystkich
Beno2020.11.26 21:00
Prawo do życia jest wszystkich i tych poczętych też, jeśli nawet urodziliby się niepełnosprawnymi - mają prawo do życia. To zapewnia konstytucja i prawa człowieka.
Grizzly2020.11.26 20:32
Won bydle od mojego nicka! Myślę, że podszywa się pode mnie ten niespełna rozumu, co kiedyś podpisywał się: Durny Gej!!
Stara cyganka2020.11.27 1:36
Eee tam od razu rozum mieszać. A jak go nie ma?
Na łykend wybieram się z prawakami2020.11.26 19:56
na polowanie... Oczywiście parchów. Łapiemy takiego za pejsy, dostaje szczoteczkę do zębów i czyści srracz dworcowy. A my robimy filmik.
Grizzly2020.11.26 19:59
Tylko wróćcie przed 17 bo się ciemno robi i mamusia się o was będzie martwić
Grizzly2020.11.26 20:33
Won bydle od mojego nicka! Myślę, że podszywa się pode mnie ten niespełna rozumu, co kiedyś podpisywał się: Durny Gej!!
Dziennikarz TVN2020.11.26 19:56
Armia uniecka nas wyzwoli. Nas, zdrajców Polski z naszej TV.
***** **2020.11.26 19:54
Od dziś nie jestem obywatelem UE!!!!
Grizzly2020.11.26 19:57
To wypier*alaj to uzbekistanu kretynie
Grizzly2020.11.26 20:33
Won bydle od mojego nicka! Myślę, że podszywa się pode mnie ten niespełna rozumu, co kiedyś podpisywał się: Durny Gej!!
Jan Radziszewski2020.11.27 1:13
W poczekalni diabła Nie wiem, w jaki sposób znaleźliśmy się jeszcze niżej, ale zobaczyłam drzwi. Pokój, i drzwi z pokoju, czarne, wysmarowane jakby jakimiś nieczystościami. W drzwi te wchodzili ludzie - tak mi się wydawało, ponieważ niektórzy z nich byli pięknie ubrani; ubrania ich były z najlepszych firm, jak np. Versace, jeansy „Montana”, stroje sportowe; byli też żebracy w łachmanach, czy dziewczyny w ażurowych pończoszkach. Ale u wszystkich nich były obrzydliwe mordy. Właśnie mordy, przyjaciele, nie twarze. Przychodzili tu. To były demony, które chodzą po ziemi i deprawują ludzi. Przyszli, aby zdać sprawozdanie swemu gospodarzowi. Siedział on za zamkniętymi drzwiami. Kiedy drzwi się otworzyły, zobaczyłam podnóżek tronu. On maskuje się pod Boga. Nie chce, aby widziano jego twarz. Ale tron był odrażający. Ze wstrętem i obrzydliwością na niego patrzyłam. Zamknęłam oczy, ale zdążyłam usłyszeć, jak oni się rozliczają. Zobaczyłam tez jednego demona w drogim ubraniu z notebookiem, który wyjął coś z kieszeni. Tego „coś” nie widziałam. Ale to „coś” – to była dusza. Zrozumiałam, kiedy demon powiedział: „Gospodarzu, oto jeszcze jedna dusza. Zwiąż ją.” I drzwi się zatrzasnęły. Nie mogłam się ruszyć z miejsca. Zapytałam Anioła: "Jakże to może być? Jeszcze jeden człowiek umarł i duszę jego pochwycono?” On powiedział: "Nie. W przeciwnym razie dusza ta znajdowałaby się w jednym z kręgów. A ten jest jeszcze żywy. On zawarł pakt. On zawarł pakt. Sprzedał swoją duszę. Teraz diabeł ją zwiąże, zaniesie na miejsce, zakuje w kajdany, a w ciało tamtego wsadzi demona. Ten człowiek wstanie, będzie chodził, będzie wykonywał swoje prace. Ale to już nie będzie on. Jego związana dusza będzie przebywać we wnętrzu ziemi. A demon, któremu on oddał swoje ciało, będzie chodzić po Ziemi zamiast niego.” Przypomniałam, jak o złych ludziach mówią: "bezduszny człowiek." Bezduszny, ponieważ jego dusza jest w niewoli. Dusza – niewolnica. Wróg wypuści ją dopiero wtedy, kiedy piekło wyda dusze i kiedy morze wyda umarłych. … Byli pięknie ubrani, biznesmeni i bizneswoman w ubraniach z najlepszych firm zagranicznych – Versace, Dolce&Gabbana, wytworni, z notebookami, dziewczyny w ażurowych pończoszkach… Byli też żebracy, z ranami, w strupach, w łachmanach. Były tam wszystkie stany. Wszystkie, stany, jakie są na ziemi. Ale łączyło ich tylko jedno: ich twarze! Nie mogę powiedzieć twarze, chce mi się powiedzieć: mordy. Nie wiem, jak je nazwać. Złośliwe oczy, oni gryźli się ze sobą, przepychali, tam nie było pokoju. Jeden od drugiego coś wyrywał, krzyczeli na siebie. Dwóch stało w objęciach, ja i na ziemi widzę na przystankach takich, to homoseksualiści. To diabeł. On ich wrzuca tu, na ziemię, aby deprawowali młodzież, a jeżeli się uda, to i lud Boży. Widziałam, jak rozlewano napoje alkoholowe, jak przygotowuje się narkotyki. To wszystko robi się tam. I moda!
AAAtomek2020.11.26 20:08
I to w podskokach!
Wiesz kto?2020.11.27 22:50
Przygłupie kochany 😂😂😂 Jedyną osobą którą udało ci się oszukać to twoja stara w ciąży bo myślała ze cie wyskrobała. 😅
unia2020.11.26 19:53
w*****c
Grizzly2020.11.26 19:42
bardzo dobrze jeb ać pis
Anonim2020.11.26 20:34
Won bydle od mojego nicka! Myślę, że podszywa się pode mnie ten niespełna rozumu, co kiedyś podpisywał się: Durny Gej!!
Nie! A Piotr Nowak 🖐🏻2020.11.27 22:51
O!
Grizzly2020.11.26 20:34
Won bydle od mojego nicka! Myślę, że podszywa się pode mnie ten niespełna rozumu, co kiedyś podpisywał się: Durny Gej!!
Andrzej2020.11.26 19:39
czyli co? kolejny raz deutschland deutschland uber alles
Anonim2020.11.26 19:45
Na razie jest Polsza Polsza uber alles i pokurcz w bunkrze ze swoim sztabem i ukochaną Ewą Miau >.<
Anonim2020.11.26 19:32
I co z tego? Więcej mówi to o nich, niż o faktach.
szaradzista2020.11.26 19:28
Parlamentem Europejskim jeszcze rządzi szatan. Są w nim jednak ludzie sprawiedliwi. Niebawem to oni decydować będą o losach Europy. To tylko kwestia czasu.
NEOS com pl2020.11.26 19:50
Masoneria opanowala i oplaca wszystkich ... zydokomuchow na swiecie ... no EjU lezy jej szczegolnie na sercu ... za chwili wstanie ... dr menglele i zapyta a czemu go skazano na smierc ... i wniesie POzew do ... TSUE ...
Anon2020.11.26 20:33
Kto jest według ciebie największym Żydokomuchem na świecie?
Michał Jan2020.11.26 19:28
A oto, czym jarają się nasi lewusińscy - zbieranina darmozjadów z całej UEropy postanowiła przez głosowanie postawić się ponad polski TK ganiąc jego wyrok i uznając go za niezgodny z polską konstytucją (sic!). Na dodatek jeszcze powołuje się na KPP, która Polski nie wiąże. A już największa komedia, to wiązanie spraw aborcji i LGBT+. Chyba już odruchowo.
Michał Jan2020.11.26 19:29
Rozumiałbym rezolucję wzywającą rząd i parlament polski do usunięcia skutków orzeczenia TK poprzez odpowiednią legislację.
jj2020.11.26 19:22
Nie będzie Polską rządzić lewacka zaraza. Precz z komuną.
Grizzly2020.11.26 19:25
Też nienawidzę PiSu
ala2020.11.26 19:26
O tym czyja jest Polska decydują wyborcy. W demokratycznych wyborach wygrał PIS, i to z dwukrotną przewagą nad PO. Zdobył drugi raz większość parlamentarną, co jest ewenementem w Europie po II wojnie światowej. Sądząc dalej po zachowaniu opozycji, jest duża pewność, że PIS będzie rządziło w 3 kadencji, co przyznaje po cichu nawet sama opozycja.
Grizzly2020.11.26 19:30
Dopóki nie wymrze komusza mentalność i polski robak będzie dawał się przekupić własnymi pieniędzmi, to pisiorstwo będzie rządzić i 10 kadencji
NEOS com pl2020.11.26 19:55
... narazie w knesecie polin sa wszyscy ci sami ... obrzezane kunie ... masz racje ..Polska dla Polaka ... https://www.youtube.com/watch?v=TD19zjzvUdw
cam2020.11.26 21:29
Dosyć swobodnie traktujesz liczby alu. PIS zdobyło 43,59% głosów więc NIE WIĘKSZOŚĆ. KO zdobyło 27,40% więc nie dwa razy mniej, jeśli doliczyć głosy lewicy 12,56% to już szału nie ma. 8,5% PSL nie liczę bo są jak chorągiewki na wietrze.
Japa2020.11.26 19:53
A za co niedzwiadku , za co ? Czego albo kogo tak nienawidzisz ? Bo Ci wyszło po schetynowemu NIE BO NIE .
Grizzly2020.11.26 19:54
Bo to partia nieudaczników popierana przez takich debili jak
Grizzly2020.11.26 19:55
Jak Japa
Czesc Pietrek2020.11.27 19:15
Żuj jaja powska-bolszewicka dziwko. Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów. 🤣🤣
Grizzly2020.11.26 20:35
Won bydle od mojego nicka! Myślę, że podszywa się pode mnie ten niespełna rozumu, co kiedyś podpisywał się: Durny Gej!!
Japa2020.11.26 22:22
Tego podszywania się dawniej nie było . Buraczarnia schodzi coraz niże w szambo. Ale to żadna niespodzianka Brak wiedzy nadrabia się kłamstwem i chamstwem .
ala2020.11.26 19:21
Panie Biedroń , jest pan jednym z parlamentarzystów, polskich parlamentarzystów, wybranym przez Polaków, który regularnie donosi. Skąd w panu tyle jadu i nienawiści? Urodził się pan w tym kraju a nienawidzi pan Polaków? Nie wstyd panu?
Anonim2020.11.26 19:33
A jakby tobie Alutko powtarzano, że jesteś zboczona, że nikt cię nie pokocha i skończysz w piekle to jaki byś miała stosunek do Polaków?
Japa2020.11.26 19:56
Tyż prowda . To wygląda na zemstę pedalską
inoCenty2020.11.26 19:58
Tobym sie zmienil !!!!!!
Grizzly2020.11.26 20:04
W gówno byś się zmienił
Grizzly2020.11.26 20:36
Won ty k.. UBecka, odp.. się od mojego nicka!
Piotr Nowak 🖐🏻jako Grizzly2020.11.27 19:05
Żuj jaja powska-bolszewicka dziwko. Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów. 🤣🤣 Przygłupie 😂😂😂 Jedyną osobą którą udało ci się oszukać to twoja stara w ciąży bo myślała ze cie wyskrobała. 😅
realnie2020.11.26 20:27
Biedroń nie stosunku do Polaków. On ma stosunki ze Śmiszkiem ale też takie jakby od tyłu.
niepokorny2020.11.26 19:20
Już student pierwszego roku prawa powiedziałby jaka jest wartość takiej rezolucji. Żadna, lewaki wiedzą o tym ale myślą, że im więcej o kimś źle się mówi to tym lepiej. Poza tym nie ma to wartości prawnej bo przynależy ta kwestia do władz poszczególnych państw.
Co to jest aborcja2020.11.26 19:12
wg. starego-nowego określenia metodą marksistowską, tj. żydowską"? Aborcja jest DOBREM! . . . Tak to określił "etyk, moralista, filozof" i chüj wie jeszcze co, prof. doktor Hertrich-Woleński, cyt.: "dziewczyny, dobro zwycięży!!!" - Dobro, tj aborcja zwycięży! . . . Ten stary chüj z brzuchem do kolan, 80-letni parch i "dziewczyny"... Nie ma na świecie takiej VIAGRY.
verizanus2020.11.26 19:10
Wszyscy którzy głosowali za wstąpieniem Polski do IUE są temu winni. Nawet jeśli są id..tami. Bo głupawe tłumaczenia my myslelim że będzie inaczej nie wytrzymują krytyki, bo wielu przed czymś takim były WYRAŹNE ostrzeżenia i dostępna argumentacja. Jedynie jak są kompletnymi id..tami to ich moralnie usprawiedliwia ;)
turkuć podjadek2020.11.26 19:09
cała unia to bolszewickie bagno , rynsztok i szambo ......tfu , Q..........
NEOS com PL2020.11.26 20:00
Masoneria ... moZad s iSraEla .... !!!!
AAAtomek & Göwno z Nilu Hatred Co.2020.11.26 19:06
Göwna żydowskie kręcą się po mediach, monitorują, blogi, szerzą skürwysyństwo antypolskie, antykatolickie na zamówienie innych göwien żydowskich jak ADL - Anti Defamation League oraz Wiesenthal Fuckyou Christians Foundation za $$ samego Spielberga, Laudera i innych parchów uratowanych przez frajerów, głównie z Polski..
AAAtomek2020.11.26 19:09
Dzień dobry panie hrabio bez majątku i antysemito. Jak tam wilczur? Hrabia nie zamączył swoją zoofilną miłością?
"bez majątku"2020.11.26 19:11
hi hi ...
AAAtomek2020.11.26 19:14
Zadowolony :D
I got couple of jew fags2020.11.26 19:19
for my German shepherd. He loves to shits on kikes.
Grizzly2020.11.26 19:36
Źle Ci translator przetłumaczył dziadku, błąd gramatyczny pajacu
I'm glad you "caught it" ...2020.11.26 19:47
Now, be a good kike and wash your hands!
Grizzly2020.11.26 20:37
Won ty k.. UBecka, odp.. się od mojego nicka!
Piotr Nowak 🖐🏻 to ty2020.11.27 1:40
No nie, nie pajacuj popełniasz plagiat. .
Grizzly2020.11.26 19:04
Bardzo dobra decyzja PE. Może to ukróci katolsko zamordystyczne zapędy polaczków.
Anonim2020.11.26 19:16
Aborcja to mordowanie dzieci, tyle że ten lewacki zamordyzm wspiera i lewacki PIS i ich prostytutki z totalnej.
Anonim2020.11.26 19:22
Prawo do aborcji to podstawowe prawo każdej kobiety i żaden prawacki kaznodzieja z zeschniętym siurkiem nie ma prawa mówić inaczej!
Grizzly2020.11.26 20:37
Won ty k.. UBecka, odp.. się od mojego nicka!
Grizzly ja go2020.11.27 1:43
znam to Piotr Nowak 🖐🏻! Dam ci dalsze instrukcje.
AAAtomek2020.11.26 19:02
Jeszcze tylko jedno pokolenie w Polsce i zapanuje normalność w tym kraju! Do boju polska młodzieży, goń dziadora goń!
Anonim2020.11.26 19:02
Boże Miłosierny, weź w obronę niewinne dzieci i uderz w tych pełnych pychy łajdaków!!! Błagam, nie zwlekaj!!!!
ryszard2020.11.26 19:00
Metody wyniszczania narodu Polskiego się nie zmieniły, tyle tylko że takie decyzje Hitler podejmował kiedyś samodzielnie.
B.2020.11.26 19:08
Niemieccy zwolennicy hitlera, a także ci, którzy robili na niego zamachy, poglądy wobec Polski mieli jednakowe - zniszczyć państwo polskie i podporzadkować i Polaków, którzy nadają się tylko do niewolniczej pracy dla niemców. A hitler tylko nadawał kształt niemieckim życzeniom.
ryszard2020.11.26 19:31
Niech ci będzie (chociaż zaczęło się od "Mein Kampf"), ale dlaczego -" mieli".
matis892020.11.26 18:56
Jednym słowem lewackie PO i lewacki PIS pozbawili Polski suwerenności. Tym samym także Rosja, Ukraina... mogą robić rezolucje dotyczące wewnętrznych spraw Polski. Teraz jedynym honorowym wyjściem jest POLexit, inaczej lewacki PIS da przyzwolenie innym państwom, organizacjom na robienie rezolucji dotyczących wewnętrznych spraw Polski.
Gal2020.11.26 18:51
Każdy kto głosował na lewo w tym wierzący praktykujący przyczynili się do otwarcia wrót piekieł. Mały krzyżyk na karcie wyborczej, a konsekwencje wielkie
Pleban2020.11.26 18:54
Trzeba uczciwie przyznać, że na istnienie piekła żadnych dowodów nie ma.
matis892020.11.26 18:58
Tym bardziej że lewacki PIS już oficjalnie wspiera satanistyczny, masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego do Znamienia Bestii.
matis892020.11.27 1:46
aha, matka jak prosiłem dwa złote to mówiła ze nie ma. Tylko karty kredytowe.
Niczym Hitler w kwietniu 19452020.11.26 18:43
Miliony Amerykanów nie posłuchały rad i apeli lekarzy, by w Święto Dziękczynienia zostać w domu. Eksperci alarmują, że liczne podróże mogą zakończyć się ogromnym wzrostem zakażeń. W środę USA zanotowano najwięcej zgonów z powodu koronawirusa od czerwca. By "gromadzić się w domach i miejscach kultu" zachęcał w orędziu Donald Trump.
A czy masz z tym jakikolwiek problem?2020.11.26 18:50
Ani ciebie tam nie ma, nie masz najmnieszego pojęcia jakie znaczenie dla Amerykanów ma Thanksgiving. Więc o co ci chodzi?
Anonim2020.11.26 19:14
To, co się dzieje w Stanach, coraz bardziej mnie przekonuje, że ta cała pandemia to chińska robota w celu zniszczenia USA. W chinach już wszystko ok, a Europa i zwłaszcza Stany Zjednoczone niszczone są straszliwie przez wirusa z WUhan. Chiny zastosowały broń biologiczną po prostu.
Też tak myślę, ale nie tylko ekonomię USA,2020.11.26 19:22
ale i EU.
Nowak2020.11.26 18:42
Szatan -Luther reinkarnuje w bydło czy cuś?
Halo jestem "Alojzy Cedzidło" , ale niezupełnie .2020.11.26 18:41
Bo jestem też: BieS , ebz , Figo Fagoa tak naprawdę to męska tylko z nazwy , pisda . Wycieram doopy Polskim Panom , ale mam ambicje . Ogólnie mówiąc to jestem głupia pisda zza Buga , dosłownie i w przenośni i nienawidzę Polskich Panów . Wprowadzają mnie w kompleksy . Tutaj się podpisuje różnie , bo lubię "politykować , "filozofować " , pokazywać jaka ja dobra jest nie tylko z polskowo jazyka , itp . , itd . , ale i innych obcych , choć doopy wycieram . A najbardziej lubię spacje pomiędzy półdoopkami Polskich Panów .
Polexit2020.11.26 18:40
Nic tam po nas! POLEXIT!!!
Brawo!2020.11.26 18:39
Fanatykom, którzy chcą zmuszać kobiety do rodzenia nawet jeżeli u płodu występują wady letalne - kontra!
ASTOM2020.11.26 18:38
Ojrokomuchy skoczta nam na plecy!
Jozek2020.11.26 18:35
Won, lapy precz od Polski!!!
Anonim2020.11.26 18:54
Tak jest, a potem kartki na wódkę, kolejki na granicach i euro po 50 zlotych. Ku chwale ojszczyzny!
ala2020.11.26 19:25
Zdrajców narodu polskiego należy wykluczyć z naszej społeczności. Jeszcze nigdy w państwie polskim, nikt nigdy tak w jawny i nienawistny sposób nie występował przeciwko swoim współobywatelom.
Alojzy Cedzidło2020.11.26 18:34
No to się zaczęło . Rezolucja przyjęta . Polska Totalni czyli Targowica , glosowali razem ... No właśnie jak ich nazwać ? Z zaborcami. ? I pomyśleć ,że to " zasługa " uczonych , którzy do dziś nie dogadali się od kiedy jesteśmy człowiekiem. I teraz mamy aborcję zamiast morderstwo. Niedługo zabiorą się za babcie i dziadków . A wszystko zaczęło się od walki o wolność macicy . Już widzę radochę par męskich . O wolność do odbytu nie muszą na razie walczyć .
ala2020.11.26 19:28
Europosłowie z totalnej kilka razy głosowali w parlamencie europejskim, za sankcjami dla Polski. Jak trzeba bardzo nienawidzić własnego kraju, w którym się człowiek urodził, wychował, mieszka, uzyskał wykształcenie, i ma to wszystko co ma?
Co to jest aborcja2020.11.26 18:34
wg. starego-nowego określenia metodą marksistowską, tj. żydowską"? Aborcja jest DOBREM! . . . Tak to określił "etyk, moralista, filozof" i chüj wie jeszcze co, prof. doktor Hertrich-Woleński, cyt.: "dziewczyny, dobro zwycięży!!!" - Dobro, tj aborcja zwycięży! . . . Ten stary chüj z brzuchem do kolan, 80-letni parch i "dziewczyny"... Nie ma na świecie takiej VIAGRY.
Ciemny lud2020.11.26 20:16
Jak ktoś w pojęciu "dobro" widzi tylko aborcję to albo zdrowo szurnięty albo niewyskrobany down. I jedno i drugie wredne.
MT (‿ˠ‿)2020.11.26 18:31
Całkowicie zakazać aborcji! Polska się wyludnia! Zapełnijmy nasz kraj downami, warzywami i bękartami gwałcicieli! Tylko tak przeżyjemy zalewanie ziemi polskiej tymi przeklętymi pieniędzmi z Unii! Bóg kocha Polskę tylko głupią i biedną! Alleluja i nogi w górę :D
a jutro co?2020.11.26 18:27
niemcy już mają praktykę w przypisywaniu "przyrodzonej godności" "nadludziom" a równoczesnym odbieraniu jej "podludziom". Teraz dokładnie powtarza się ten schemat, podludźmi są osoby przed urodzeniem, nadludźmi skrajnie lewackie i skrajnie brzydkie działaczki
Piotr Nowak2020.11.27 22:55
Pomidorówka!
Anonim2020.11.26 18:26
Pierw był zsrr teraz unia, różnica niewielka, na niekorzyść unii.
Jacek NH2020.11.26 18:24
W Polsce aborcji dokonało ok. 5 mln kobiet. W większość katoliczek.
A np. w Detroit USA2020.11.26 18:32
niemal 90% m. in. przekroczeń drogowych jest udziałem czarnych. Dlaczego? Bo tam mieszka 80% czarnych. A Polsce mieszka 95-8% etnicznych Polaków w tym 95% katolików. Kto ma więc mieć te skrobanki? Czarny z Detroit USA? Asshole!
Anonim2020.11.26 18:35
To coś słabi ci katolicy skoro sobie skrobanki robią.
Jak tylko ideolodzy ICH wyimaginowanych2020.11.26 18:21
"wartości europejskich" raz stworzą nielegalny precedens, tj. narzucenia wszystkim tych wyimaginowanych "wartości" skończy się na np. zakazie chrztów, legalizacji nekrofilii, etc.
Europejczyk2020.11.26 18:54
Czy ktoś we Francji czy Czechach zakazuje chrztów? Nie, ludzie nie chrzczą dzieci, bo to nie ma sensu. To się nazywa cywilizacja, władza wiedzy, nauki, rozumu i wolności. Tylko u nas jeszcze ciemnota i zacofanie. Ale młode pokolenie już się otrząsa. Późno, bo późno, ale jednak jakoś tę Europe nadgonimy.
Taki z ciebie "Europejczyk"2020.11.26 19:10
a po polsku NIE odróżnia trybu przypuszczającego warukowego od czasu teraźniejszego.
ceramik2020.11.26 18:16
A więc skrobiemy, skrobiemy, skrobiemy panie.... i panowie. Ale czy to są panie i czy to są panowie? A ch ich wie. Gdzie jest Konstytucja polska i 2 & Praw Podstawowych UE? 1. Każdy ma prawo do życia. 2. Nikogo nie wolno zabić.
Jacek NH2020.11.26 18:16
Uważam, że z punktu strategicznego zakaz aborcji na żądanie jest błędem. Wiadomo, że aborcji dokonują głównie kobiety o określonych poglądach. Więc za jedno pokolenie (30 lat), problem wyeliminowany zostałby niejako naturalnie (brak kolejnego pokolenia o poglądach prezentowanych przez rodziców)
Jesteś wszędzie, hobby czy praca?2020.11.26 18:26
A jakie to poglądy ma pierrdolinca klubowa? Albo "wierna" małżonka co się strzela z magazynierem.
violencja-skojarzenie2020.11.26 18:12
Głusi na ostrzeżenia, przekonani o własnej wielkości ludzie z trudem akceptują prawdę o Bogu „Sędzim sprawiedliwym, który za dobro wynagradza a za złe karze”. Dlatego wielu z nas sugestia, że straszliwa hekatomba stolicy Polski, której 70. rocznicę właśnie obchodzimy, mogła być karą za grzechy przedwojennych mieszkańców Stolicy, może wydać się wręcz bluźnierstwem. Warto jednak pamiętać, że przedwojenna Warszawa była prawdziwą stolicą prostytucji i aborcji. I że kara za te grzechy była zapowiadana. Read more: https://www.pch24.pl/krew-bedzie-plynela-rynsztokami,24585,i.html#ixzz6evGK88zE