07.05.20, 12:30Screenshot TVP Info

Andrzej Duda: Niepokoił mnie kryzys w Zjednoczonej Prawicy

Nie ukrywam, że niepokoiłem się tym, co w ostanim czasie działo się w Zjednoczonej Prawicy, tym, że był tam kryzys i zagrożenia, że może dojść do rozłamu” – powiedział dziś prezydent Andrzej Duda w trakcie konferencji prasowej w Józefinie, gdzie informował o planach powstania kolejnych 200 przystanków kolejowych w miejscach, o które wnioskowały lokalne społeczności i samorządu.

Prezydent przypomniał, że za rządów PO-PSL likwidowano połączenia i linie kolejowe. Teraz ma się to zmienić. Andrzej Duda zaznaczył, że jednym z fundamentalnych praw obywateli jest wybór miejsca zamieszkania i pracy, co uzależnione jest między innymi od połączeń kolejowych i drogowych.

W trakcie konferencji Andrzej Duda odnosił się także do porozumienia zawartego przez PiS i Porozumienie Jarosława Gowina. Dodał:

Wyrażam satysfakcję bardzo dużą, że to porozumienie zostało osiągnięte. Cieszę się, że ono jest. Przejawiło się także w dzisiejszym głosowaniu nad ustawą, gdzie obóz ZP głosował wspólnie. Mam nadzieję, że wybory prezydenckie zostaną przeprowadzone jak najszybciej”.

dam/300polityka.pl,PAP

Komentarze

Agnie2020.05.7 20:08
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnie
Lolita2020.05.7 15:03
ha ha ha !!!Bandyterka z peło juz się cieszyła juz juz a tu taki krach budce chyba spodenki spadna z .....
F232020.05.7 12:55
Jaki kryzys? Żadna marionetka nie podcięła sobie sznurków.