06.02.15, 12:12Artur Górski dla Fronda.pl o głosowaniu ws. konwencji: Inżynieria społeczna, niszczenie cywilizacji (fot. archiwum)

Artur Górski dla Fronda.pl o głosowaniu ws. konwencji: Inżynieria społeczna, niszczenie cywilizacji

Uczestniczyłem w dzisiejszych głosowaniach w Sejmie, w tym głosowałem PRZECIW rządowemu projektowi ustawy o ratyfikacji Konwencji Rady Europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej. Ustawa została przyjęta (254 głosami) przez PO, PSL i lewicę. Przeciwko ustawie głosowali (175 głosów) posłowie PiS i KP Sprawiedliwa Polska.

Ładna nazwa Konwencji jest błędna i służy manipulacji społeczeństwem. Konwencjia niewiele wnosi do prawa w Polsce w kwestii zapobiegania i zwalczania przemocy domowej. Z jednym wyjątkiem: Konwencja ma służyć zapobieganiu i zwalczaniu przemocy w pozostających w związkach mężczyzny i mężczyzny oraz kobiety i kobiety. Jest to de facto legalizacja takich gejowskich związków, w których występują, jak powiedział przedstawiciel rządu w związkach, gdzie są praktykowane "niestandardowe role społeczne".

Ponadto Konwencja zobowiązuje instytucje, a także przedszkola i szkoły od pierwszych klas do oswajania z ideologią gender i afirmacją gejów i lesbijek. Jak mówili posłowie PiS: Konwencja będzie mieszała w głowach dzieci, przez podważanie tradycyjnej rodziny, zrównując z nią związki gejowskie, a docelowo prowadziła do zniszczenia europejskiej cywilizacji. Jak powiedział jeden z posłów, życie nie znosi próżni. W miejsce naszej, chrześcijańskiej cywilizacji wejdzie inna, choćby islam - znamienne, że Konwencja została przyjęta w... Stambule.

Nie ma wątpliwości, że Konwencja wprowadza inżynierię społeczną, spowoduje powolne, ale skuteczne niszczenie rodziny i pogłębi kryzys demograficzny. Europa (Niemcy nie przyjęły Konwencji) jest poważnie zagrożona i dlatego po wyborach parlamentarnych, które - mam nadzieję - wygramy, trzeba będzie w głosowaniu sejmowym wypowiedzieć tę Konwencję.

Artur Górski

Komentarze

anonim2015.02.6 12:23
Zwolennicy kontrowersyjnych punktów w konwencji niech się tak bardzo nie cieszą. My potrafimy oddzielić przemoc przeciw kobietom a ideologię gender, która została tam umieszczona. Za prawnie usankcjonowanymi postulatami gender, pójdą pieniądze i programy wdzierające się we wszystkie struktury państwa i dziedziny społeczne. Konstytucja RP chroni rodzinę i pierwszeństwo wychowywania dzieci przez rodziców. Będzie trzeba bardziej uświadamiać dzieci na lekcjach religii, co na ten temat mówi nam Konstytucja i Pismo św. Będzie trzeba wyczulić osoby w administracjach lokalnych, oświacie aby informowały gdy pojawią się nowe programy. ---------- Odpowiedzialność za dziecko jest naturalnym prawem rodzica. Konstytucja RP gwarantuje nam prawo do określania rodzaju nauczania i wychowania dzieci. Jest to prawo demokratyczne, które dzisiaj jest zagrożone przez ideologię gender. Winę za to ponosi Rząd z Posłami być może i Prezydent Komorowski. W historii były już przypadki w których państwo przejmowało rolę wychowywania dzieci. Dzisiaj to samo robi się w sposób miękki. Art. 48. 1. Rodzice mają prawo do wychowania swoich dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Wychowanie to powinno uwzględniać stopień dojrzałości dziecka, a także wolność jego sumienia i wyznania oraz jego przekonania. Art. 53. 3. Rodzice mają prawo do zapewnienia dzieciom wychowania i nauczania moralnego i religijnego zgodnie ze swoimi przekonaniami.
anonim2015.02.6 12:27
[email protected] [email protected] Nie wszyscy chcą być degeneratami jak wy!
anonim2015.02.6 12:35
Byliśmy przez wieki krajem katolickim, królestwem . Dlatego musimy wrócić do korzeni .
anonim2015.02.6 12:38
Konwencja ukazuje jaki jest brak logiki u osób popierających konwencję. To znaczy ze do tej pory rząd z ciałem ustawodawczym nie dostatecznie chronił kobiety i społeczeństwo przed przemocą. Tłumaczenie ze przez konwencję będzie bardziej chronił kobiety jest fałszywe. Wiadomo że przemoc wynika z indywidualnych zachowań człowieka. Brak pomocy cierpiącym kobietom wynika z braku pieniędzy, których rząd nie daje aby im pomóc.
anonim2015.02.6 12:50
Ta obrona kobiet to jak do tej pory , i tak będzie jeszcze długo to.Tworzenie domów samotnej matki , wyrzucanie na bruk kobiety z dziećmi a pozostawienie bydlaka tatusia w domu. Zabieranie dzieci bo bieda , oddawnie pod opiekę rodzinom zastępczym , które od czasu do czasu wyjdzie na jaw ze katuja te dzieciny. Rozdzielanie rodzin, izolowanie od dziadków. Parę złoty alimentów , których tatuś nie płaci , bo zazwyczaj bezrobotny , albo trzeba cała wypłatę oddać dzieciom. I co tu pomoże naprawa , rozszerzenie zgniłego systemu.
anonim2015.02.6 13:47
życzę politykom PO żeby zdychali w męczarniach a im dzieciom śmierci na krześle elektrycznym
anonim2015.02.6 14:30
@Heteronormatywny: Twoja ironia jest całkowicie chybiona. W sprawie przemocy dotychczasowe prawo jest wystarczające. A o "wartość dodaną" z tej konwencji nikt ludzi nie zapytał, czy jej chcą...
anonim2015.02.6 16:38
@ufam popieram!
anonim2015.02.6 19:51
[email protected] Przestań bić pianę i swojego męża. Skarżył się na ciebie, żeś cham.