27.01.20, 11:30

ARTYKUŁ SPONSOROWANY 4 wskazówki, jak wybrać firmę do zaprojektowania strony WWW

Posiadanie estetycznej wizualnie, przejrzystej i przede wszystkim funkcjonalnej strony internetowej jest w obecnych czasach niemal obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. W dobie dużej konkurencji w prawie każdej dziedzinie biznesu, odpowiednia strona WWW może skutecznie wyróżnić przedsiębiorcę na rynku. Na co zwrócić uwagę, wybierając wykonawcę naszej strony? Jakiego webmastera wybrać, aby mieć pewność, że serwis zostanie profesjonalnie wykonany? Podpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.

    1. Tworzenie stron internetowych a własny serwis wykonawcy

    2. Projektowanie stron internetowych - portfolio

    3. Czas realizacji strony WWW

    4. Strony internetowe w Warszawie - cena

Tworzenie stron internetowych a własny serwis wykonawcy

Najlepszą wizytówką każdej firmy tworzącej strony internetowe w Warszawie, jest jej własna witryna WWW. Dlatego też porównywanie ofert różnych wykonawców warto rozpocząć do dokładnego zapoznania się z ich stronami firmowymi. Jeśli strona wygląda nieciekawie i nienowocześnie zarówno na desktopach, jak i smartfonach, lepiej założyć, że i dla nas wykonawca nie znajdzie wystarczająco dużo czasu, ochoty oraz umiejętności, aby stworzyć i odpowiednio dopracować serwis. Dobra strona firmowa powinna być przede wszystkim przejrzysta i utrzymana w stylu biznesowym.

Projektowanie stron internetowych - portfolio

Bardzo ważnym elementem, na który należy zwrócić uwagę, jest portfolio, czyli dotychczasowe realizacje webmastera. Przeglądając wykonane do tej pory przez daną firmę strony i sklepy internetowe, można sprawdzić wygląd oraz funkcjonalności serwisów. Dobrze jest zwrócić uwagę na staranność wykonania, wygląd strony na tabletach i komórkach. W sieci dostępne są również bezpłatne narzędzia, dzięki którym można sprawdzić m.in. błędy programistyczne na stronie, jej szybkość wczytywania, poziom optymalizacji itp. Jest to więc prosty i szybki sposób na sprawdzenie nie tylko warstwy wizualnej, ale również programistycznej. Należy przy tym mieć na uwadze, że nie zawsze bogate, bardzo rozszerzone portfolio jest wyznacznikiem najwyższej jakości usług firmy. Bogate portfolio z pewnością świadczy o dużym doświadczeniu, jednakże często zdarza się, że młode firmy i młodzi twórcy potrafią również tworzyć w pełni profesjonalne serwisy, a przy tym bardzo dobrze dbają o klientów, chcąc rozreklamować swą ofertę.

Czas realizacji strony WWW

Warto zwrócić również uwagę na przewidywany czas realizacji zlecenia. Jest on różny, w zależności od rodzaju i funkcjonalności zawartych na stronie. Zazwyczaj wykonanie firmowej strony www z kilkoma zakładkami zajmuje około miesiąca czasu. Postawienie witryny na gotowym szablonie z dostępną powszechnie grafiką może zająć jedynie kilka dni. Chcąc jednak stworzyć w pełni profesjonalną stronę w oparciu o projekt indywidualny, kluczową rolą jest wybór sprawdzonego wykonawcy. Należy się również liczyć z nieco dłuższym okresem oczekiwania. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość i dać wykonawcy wystarczająco dużo czasu, aby mieć pewność, że otrzymamy stronę z czystym, zoptymalizowanym kodem źródłowym oraz autorską grafiką.

Strony internetowe w Warszawie - cena

Z pewnością dla wielu osób cena może być podstawowym wyznacznikiem decyzji o współpracy z konkretnym wykonawcą stron WWW, zwłaszcza w takim mieście jak Warszawa. Trudno jednak jednoznacznie określić koszt wykonania strony, jest on bowiem zawsze zależny od wielu czynników, w tym przede wszystkim liczby podstron, zastosowanych dodatków i funkcjonalności, mechanizmów itp. Dlatego też najlepiej jest poprosić firmę o szczegółowe przedstawienie kosztorysu z wypisanymi cenami za poszczególne mechanizmy strony, a następnie na tej podstawie podjąć decyzję o wyborze konkretnego wykonawcy.

Komentarze

Anon2020.01.27 20:09
>Kiedy na portalu dla emerytów, rasistów, homofobów, znachorów i etnocentryków dajesz reklamę biznesową
Sapere Aude2020.01.27 18:34
Co się dzieje w państwie że Fronda musi takie rzeczy robić. Ludzi do pracy też nie ma. Przykre.
rqhmgzsnoms2020.02.13 15:02
Amazing Site, Maintain the very good job. Regards. https://shop4shoe.com