20.07.19, 17:10Zdj. screen Twitter/Radio Białystok

Białystok: 'Starcie' cywilizacji życia i cywilizacji śmierci

W Białymstoku odbył się dziś tzw. Marsz Równości. Jak relacjonowały lokalne media, uczestników było ok. 1000. Marsz odbywał się pod hasłem "Białystok domem dla wszystkich". 

Uczestnicy homomarszu wyruszyli z placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów (NZS). Jeszcze przed wymarszem miały miejsce utarczki słowne między uczestnikami marszu a kontrmanifestantami ze środowisk kibiców. Słychać było wybuchy petard. Jednemu z uczestników homoparady wyrwano tęczową flagę. Wkrótce po incydencie policja poinformowała o zatrzymaniu sprawcy.

Z kolei na dziedzińcu Pałacu Branickich w Białymstoku odbywał się alternatywny dla Marszu Równości Piknik Rodzinny. Przed jego rozpoczęciem ulicami miasta przeszła również manifestacja przeciw ideologii LGTB. Trasa wiodła z ul. Lipowej do Bazyliki Mniejszej pw. św. Rocha. Marszałek woj. podlaskiego Artur Kosicki podkreślił, że jest to marsz pokojowy. Uczestnicy szli, modląc się i śpiewając pieśni religijne. Na transparentach nieśli takie hasła jak:  "Mama i tata największym skarbem świata" oraz "Rodzina Bogiem silna, jest siłą człowieka i całego narodu". Kiedy dotarli pod Bazylikę Mniejszą odmówili "publiczny różaniec, czyli zadośćuczynienie Bogu i Matce Najświętszej za grzech sodomii".

 

 

 

 

 

 

 

 

yenn/PAP, Fronda.pl

Komentarze

twitter:PromocjaPWS2019.07.21 19:27
Wszystko o lgbt tutaj: homoseksualizm.edu.pl. Akapity od RUCH NA RZECZ LEGALIZACJI PEDOFILII: historiasztuki.com.pl/strony/024-00-01-HOMO-ADOPCJA.html , historiasztuki.com.pl/strony/021-00-00-ANTYKULTURA.html , historiasztuk.com.pl/025-00-05-TEORIA-KRYTYCZNA.php , Akapity WILHELM REICH - REWOLUCJA SEKSUALNA - HERBERT MARCUSE , O SEKSIE REALISTYCZNIE , III PROLETARIAT - MNIEJSZOŚCI SEKSUALNE historiasztuki.com.pl/strony/020-00-00-ANTYKULTURA.html#pol , SZTUKA KRYTYCZNA historiasztuki.com.pl/strony/026-00-00-SZTUKA%20KRYTYCZNA.html Więcej też na kanale P. Karonia: youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 i wiedzaspoleczna.pl
MasturbatorzyWszystkichKrajówŁączcieSię!!!!2019.07.21 16:57
Marksistowski aktyw organizuje marsze lgbt. Marksistowscy rewolucjoniści zostali zastąpieni marksistowskimi onanistami. W pierwszym szeregu szli przodownicy w kopaniu gliny i czyszczeniu rowów. 500% normy!!!! Drugi szereg to przedstawiciele naszej wsi zasłużone babochłopy i chłopobaby , a tuż za nimi stołeczne cioty . Ludu niepracujących ciot stolicy!! Do roboty!!!!
Antoni2019.07.21 10:35
Parada Równości w Białymstoku- policja użyła gazu wobec dzieci http://mydrea.ms/parada-rownosci-w-bialymstoku-policja-uzyla-gazu-wobec-dzieci/
M.2019.07.21 8:57
Jesli Bóg/bóg istnieje, to szedl z Marszem Równosci. A te szczekajace kato-scierwa ("pedaly do gazu", etc - o tym Frondzia nie wspomniala) za kilka lat za takie rzeczy dostana kilka miesiecy w wiezieniu. Wasz czas, kato-nienawistne psy (nie mylic z normalnymi Katolikami) sie koñczy i dlatego kwiczycie jak zabijane swinie. Milego zdychania .
Arturo2019.07.21 8:06
A kiedy nie był? Pytam kiedy nie był? czerwoni ćwicząc nas.
bogdanus2019.07.21 7:27
Nie chce tłumaczyć narodowców, ale narodowcy mimo swojej agresji nie są tak niebezpieczni jak generatywiści. Dlaczego, ponieważ mimo spokojnego zachowania, generatywiści niosą ze sobą agresywną ideologię lewicową, ingerujące w życie prywatne dzieci, ojca, matki czy wszelkich instytucji państwowych. Zaczęło to się od instytucji prywatnych pozarządowych a przeniosło się na polityków i państwa narodowe. Dlatego trzeba ich zwalczać niekiedy naśladując ich sposoby walki z nami. Nie dajmy się oszukać!
Anna 2019.07.21 7:57
Gratulacje zdrowego myslenia
anonim2019.07.21 13:03
HAHAHA
anonim2019.07.21 13:04
Naśladując ich sposoby walki? Kiedy ty ostatnio, debilu, widziałeś geja, który rzuca cegłą czy innym gównem w łysą pałę narodowca, czy babcię przed kościołem? Nie potraficie myśleć, tłumaczysz ludzi, którzy agresywnie biją innych. Mam nadzieję, że niedługo dostaniesz wpie...dol przez twoją "agresywną ideologię". Nie masz takiej? Mam to gdzieś, ja ci mówię, że taką masz i dlatego ktoś ci powinien obić twój zdegenerowany, tłusty ryj.
Maria Blaszczyk2019.07.22 16:49
W jaki niby sposób??? W jaki sposób ingerują w życie jakiegoś ojca? Czy to, że pan Zdziś i pan Wiesio będą mogli żyć normalnie jak ludzie, zmieni prywatne życie jakeigoś ojca, matki, czy dziecka?
anonim2019.07.21 7:24
Pisowskie śmiecie i starzy, niedorozwinięci ludzie teraz siedzą i zacieszają swoje mordy, że parę ludzi zostało pobitych. Katolicy pełną gębą. Psy, nie umiejące myśleć. Przypominam wam, że Jezusek nie lubi takich ludzi, gówno do ryja dostaniecie a nie niebo, jak będziecie się zachowywać jak ludzkie odpady.
Jan2019.07.21 7:18
faszyści (ponieważ ich postulaty o tym mówią) i naziści (ponieważ chcą metodami przymusu wprowadzić swoje obłąkane tezy) z LGBT finansowani z pieniędzy jakimi finansowało się Hitlera i jego partie NSDAP, to sodomici pełni nienawiści, co było widać po ich nienawistnych wypowiedziach co do starszych ludzi, ich postulaty to wprowadzenie seksualizacji czyli pedofilii wg standardów WHO, karmią się marksistowską walką klas, czyli są blisko Stalina i jego zbrodni względem drugiego człowieka. Policja rządzona przez PiS traktuje tych przestępców , łamiąc zasady interwencji traktuje ich jak święte krowy, kiedy oni pałają nienawiścią do normalnych ludzi, przykład ataków na obrońców życia. LGBT to zbrodniarze propagujący zabijanie nienarodzonych dzieci to antycywilzacja tzw śmierci
Iza2019.07.21 8:18
Za to cywilizacja życia atakowała ich kamieniami, butelkami, kostką brukową i wyzywała, a wyzwiska przerywały hasła o Bogu. To wolę LGBT niż katolicką cywilizację życia.
Pedroo2019.07.22 7:33
Po pierwsze poczytaj sobie o ideologii faszystowskiej to się dowiesz,to ideologia skrajnie prawicowa wroga wobec liberalizmu. Może wtedy łatwiej będzie ci połączyć, która strona konfliktu reprezentuje postulaty faszystowskie.
krzysztof2019.07.21 7:01
ZŁO TRZEBA WYPALAĆ CZERWONYM ŻELAZEM A LGBT TO WIELKIE ZŁO TO SAM SZATAN I BĘDZIEMY Z NIM WALCZYĆ
JONASIK2019.07.21 7:42
A rudzi, a leworęczni, a wróżki? Też wypalimy ten pomiot szatana? Ja już szukam żelaza, na razie znalazłem żelazko. Nada się, Wodzu?
Zerr02019.07.21 8:29
Mańkuci nie stawiają politycznych żądań, nie obmyślają jak tu zgnoic wszystkich inaczej myślących, nie wprowadzaja przymusowej mańkuczej indoktrynacji ani nie szerzą ideologii prowadzącej do ludobójstwa. Wy robicie to wszystko. Akcja - reakcja Jeszcze wszystko przed nami.
Pedroo2019.07.22 7:24
Leworęczni stale i obrzydliwie narzucają swoje poglądy - lubieżnie i bez żadnego wstydu publicznie preferują lewą rękę, za nic mając sobie naszą wielowiekową tradycję
Maria Blaszczyk2019.07.22 17:08
Niby w jaki sposób? A leworęczni już sobie swoje prawa wywalczyli. Również stawiano im odpór. Była akcja - chcieli normalnie żyć - a kościół i konserwatyści ich zwalczali. Na szczęście większość spoełczeństwa przyjęła do wiadomości ustalenia nauki w tym zakresie - że leworęczność nie ma nic wspólnego z czarami czy innymi związkami z diabłem i zaprzestano prześladowań i terapii konwersyjnych. Masz rację - wszystko przed nami. Prawda zwycięży.
olaboaga2019.07.21 6:15
Byc z wulgarnymi kibolami i katonacjonalistami w jednym obozie, to ponizej mojej godnosci. Sram wiec na pobozna cywilizacje zycia i z radoscia dolaczam do cywilizacji smierci reprezentowanej wg Frondy przez osoby lgbt. LGBT ma we mnie wiernego sojusznika.
rabe2019.07.21 3:58
Cywilizacja śmierci to kościół katolicki.
Anna 2019.07.21 7:56
Uruchomił na siebie klatwe
Iza2019.07.21 8:19
Żyjemy w XXI wieku, nie ma czegoś takiego jak klątwa. Odejście z kościoła to powrót do wolności, godności i akceptacji, do powrót do człowieczeństwa.
mao2019.07.21 3:55
Nie było żadnej zadymy to była zwykła kłótnia kochanków : geje od biedronia z pedałami od konfederacji :-)
anonim2019.07.20 23:23
Po tej kolejnej promocji grzechu sodomii, która odbyła się po raz kolejny z pomocą policji będącej pod zarządem PiSu zmieniłam po latach zdanie. Kiedyś uważałam, że to prywatna spawa, jesli w PiS, na prawicy jakiś polityk jest homoseksualistą i wręcz to nieprzyzwoite zaglądać mu do łóżka. Nie maiłam racji. Nie chodzi o sensacje, ale o to, że jako jego potencjalni wyborcy mamy prawo wiedzieć, jakie wartości polityk deklaruje a jakie wyznaje. To nie jego prywatna sprawa, jeżeli jego słabości a może i grzechy wpływają na jego decyzje o funkcjonowaniu państwa czy decyzje jego srodowika politycznego, które jest u władzy i zagraza całemu społeczeństwu. Za rządów PiS nie ma żadnej pewności, że to co sie dzieje w zwiazku z promocją LGBT - w szkołach (bo Zalewska nic nie zrobiła) czy na ulicach miast w związku z paradami, które popierają samorządowcy, prezydenci takze z PiS jak w Białymstoku - jest wynikiem wpływu na władzę wlaśnie takich ukrytych tam homoseksualistów. Skoro za PiS sprawy tak się mają, że jest masa zaniechań a wręcz jest coraz gorzej, to uczciwa rzeczą będzie jak przy następnych wyborach ludzie będa mieli świadomy wybór czy człowiekowi o takich skłonnosciach chcą zaufać, że będzie ich dzieci chronił przed propagandą LGBT czy mają raczej powód obawiać się, że w ukryciu, za ich plecami, zapewniając o wspólnocie wartości w rzeczywistosci bedzie działał na rzecz przywilejów niszczących ludzi.
anonim2019.07.20 23:34
A zmieniłeś zdanie co to promocji przemocy? Czy rzucanie petardami, cegłami i bicie jest ok?
DPS2019.07.21 7:23
głupcze a wiesz co to prowokacja??? kogo się wsadza do więzienia ?? oczywiście że prowokatora czyli LGBTowca, bo jemu zależy na tym, on sie karmii przestępstwem, jeśli ktoś idzie pod mój dom z transparentem świadomie, abu mnie sprowokowac, to policja powinna zgarnąć prowokatora to jest opbowiązek prawny
anonim2019.07.21 10:00
A wiesz, kretynie, że teraz mnie sprowokowałeś i powinienem cie kulturalnie w wierze chrześcijańskiej pobić? Albo zadzwonię na policję, żebyś poszedł siedzieć. Do więzienia wsadza się niewychowane małpy, które gówno sobą reprezentują, oprócz bezmyślnej przemocy. Mam nadzieję, że cegłą dostaniesz, bo kogoś sprowokujesz swoim swetrem. Może uruchomisz mózg, o ile jeszcze będzie działać, pisowski psie.
Mirek2019.07.20 22:45
Fronda w komentarzach opanowana przez tęczowych faszystów. Nie ma już co tych lewackich g...n czytać.
anonim2019.07.20 23:00
Jesteś typowym śmieciem, który patrzy na krzywdę człowieka o innych poglądach z uśmiechem. Typowy pisowski pies. Jezusek takich nie lubi, więc zamknij ryj Miruś.
anonim2019.07.21 9:59
haha
Zibi2019.07.20 22:26
Nie nazywajcie marszu zboczeńców - marszem równości. Jakiej równości? Z kim ci agresywni zboczeńcy chcą się równać? Kto ich zaakceptuje? Mogę ich szanować, ale tylko wtedy, kiedy przestaną narzucać swoje zboczone i głupawe poglądy
Maria Blaszczyk2019.07.20 22:52
Ty chyba nic nie rozumiesz - ci agresywni, bijący ludzi to nie szli w marszu, tylko stali mu na drodze, względnie ganiali dziewczyny po ulicy. Oni zresztą nie chcą, byś akceptował ich głupawe poglądy - ja zresztą nie podejrzewam, by jakieś mieli. On tylko chcą bić ludzi, jeśli są oni dziewczynami, a w całą resztę - rzucać kamieniami, śmieciami i butelkami.
Zerr02019.07.21 8:20
Agresja LGBT pozostaje agresją, nawet jesli ukrywa się za uśmiechami i kolorowymi szmatami. To jest kamuflarz i mimikra. Podobno celowniczy który zrzucił Little Boya to był całkiem miły i sympatyczny facet. Wy chcecie zrobić cos wielokroć gorszego niż LittleBoy i FatMan zusammen do kupy.
Maria Blaszczyk2019.07.22 17:09
No tak. Żyć jak ludzie. To rzeczywiście straszne, porównywalne z wyparowaniem tysięcy niewinnych osób.
anonim2019.07.20 22:58
Jak chcesz, to powinni zrobić kontr marsz równości dla prawicowych śmieci, takich jak tych co bili i rzucali. Powinni zebrać grupę i spuścić łysym pałom wpie...dol, dla równości. Pisowski psie.
anonim2019.07.20 22:11
Brunatna wredota nie dała rady.
Naczelny2019.07.20 21:38
https://www.facebook.com/PolakiBC/videos/2280290412090003/ A tu kolejny sukces polskiej bohaterskiej husarii!
Moly2019.07.20 21:33
Cienka frekwencja na tzw." marszu dla zycia"
Maria Blaszczyk2019.07.20 21:26
Wreszcie rozumiem!!! Cywilizacja śmierci to ci, którym śmierci życzą przedstawiciele cywilizacji życia. Prawdziwi Polacy® dali dziś czadu. Takim festiwalem nienawiści i pogardy to chyvba będziecie się chełpić przez najbliższy rok... Przy okazji - podziękowania dla policji. Tylko dzięki nim nie było poważniejszych strat. Panowie Patrioci kompletnie stracili hamulce.
Zerr02019.07.21 8:15
Cywilizacja Śmierci to ci którzy chcą uśmiercania ludzi uznanych za podludzi, chocby robili to z uśmiechem na ustach i pod kolorową szmatą. Cywilizacja Życia to ci, którzy chcą tamtych uśmiechniętych, pewnych siebie i swojej siły, powstrzymać, choćby to powstrzymywanie było mało eleganckie i poprzedzone stekiem wyzwisk. To takie typowe dla Lewactwa - zastępowanie, podmiana pojęc i kryteriów. Kryterium estetyki nie ma tu nic do rzeczy. Rzeczy słuszne pozostaja takimi choćby były brzydkie i ubrudzone. Zło pozostaje złem chocby było odpicowane na wysoki połysk. Widac tez inna strategię - lewactwo wysyła na konfrontacje "żywe tarcze". Wystawia naprzód "kobiety i dzieci" bo chce wykorzystywać normalny odruch oszczędzania takich osób. Normalni ludzie "kobiety i dzieci" ukrywają z tyłu. Do bijatyki ida mężczyźni. Sama widzisz - lewactwo to świat na opak. Nie ma ani jednej rzeczy normalnej, wszystko jest albo zanegowane albo cynicznie zakłamane.
Justyna S2019.07.21 15:57
O vzym ty mówisz? CI ludzie nie muszą wystawiać meżczyzn z przodu, bo Ci ludzie nie przyszli tam się bić z kim kolwiek, nie szykują się do wojny.
Zerr02019.07.21 16:19
Owszem, przyszli tam aby podbijać kraj. Każdy Marsz Dominacji sekty LGBT to albo obszczywanie terenu aby zdominować psychicznie Normalnych Ludzi, albo pokaz siły środowiska popieranego przez Władze, aby nikt nie pyskował gdy niszczą kraj i gwałca dzieci w szkołach. To jest plucie w twarz normalnym ludziom i pokazywanie im "MY MAMY WŁADZĘ" Niczym się nie różnią od marszów nazistów.
Pedroo2019.07.22 8:02
Słaby ta Twoja wiara (a może słaby heteroseksualizm) skoro parda kilkuset gejów, lesbijek i ich przyjaciół może zdominować cię psychicznie.
Maria Blaszczyk2019.07.21 22:44
Gdyby nie policja - to byłyby tam trupy. Osób LGBT. To jest Twoja cywilizacja życia. Ludzie, dla których życie innych nie znaczy zupełnie nic. Tymczasem wielokrotnie było tak, że to faszolki byli w mniejszości. W Warszawie, czy nawet dopiero co w Kielcach. Włos im z wygolonych główek nie spadł. Choć druga strona była wiele tysięcy (w Warszawie) czy setek (w Kielcach) razy silniejsza. Nie o wyzwiska chodzi. A te kobiety i dzieci były atakowane nie dlatego, że były wystrawiane na żywe tarcze, Tylko dlatego, że szły ulicą. Zaatakowanie nastolatki na ulicy przez czterech chłopa to typowa strategia polskich patriotów. Nie ma żadnego odruchu oszczędzania - pierwsze napaści miały miejsce po prostu na trasie dojścia do tego placu. I nie będziesz mi nakazywał chodzić za kimś. Ani się ukrywać. Chodzę, gdzie chcę - i tego samego uczę moje dzieci. Odpowiedzialność leży po stronie napastnika, a nie tego, kto idzie ulicą. Nie zamierzam się bać. I obrzydliwe jest oczekiwanie tego ode mnie. To właśnie jest terror - schowaj się i swoje dzieci, bo Cię sklepiemy. Bój się demonstrować w ważnych dla siebie kwestiach. No więc nie. Mowy nie ma.
edi2019.07.20 20:34
Znowu RUSKIE TROLLE NA FORUM - WON Z POLSKI !! już was rozszyfrowaliśmy pomagacie lewakom w promowaniu w Polsce WSZELKICH DEWIACJI żeby zniszczyć POLSKIEGO KATOLICKIEGO DUCHA - ALE DAREMNY WASZ TRUD - W POLSCE JEZUS JEST PANEM A MARYJA KRÓLOWĄ !!!!!!!!!!!
Naczelny2019.07.20 20:48
idź się leczyć psycholu
Mateusz2019.07.20 21:34
Weź lepiej leki, i nie mów tego publicznie, bo nim się obejrzysz, a trafisz do zakładu zamkniętego, gdzie już skutecznie pozbędą się tych ''ruskich trolli'' z twojego niezbyt często używanego mózgu.
Anna 2019.07.21 7:54
Z Biblii grzesznemu przeszkadza pobożność czytaj szatanowi przeszkadza Bóg czytaj opętanym przeszkadza Bóg jak łatwo poznać ludzi
Naczelny2019.07.20 20:13
https://streamable.com/hflsx O to cywilizacja życia wg frondokatoli, załosne bydło narodowe.
JONASIK2019.07.20 21:04
"wyp...lać" to chyba zachęta do uprawiania seksu? Taka skierowana do facetów. Czyli jednak chodzi o nowe życie, czyli to zawołanie za życiem, czyli cywilizacja życia. Coś mi się wydaje, że nie przekonałem....
Sariel2019.07.20 20:03
Płakać mi się chce, kiedy patrzę na zachowanie ludzi z kontrmanifestacji. Cywilizacja śmierci, upadek moralny i szambo. I nie mówię o uczestnikach marszu równości. Mówię o tej obrzydliwej grupie kiboli, która w pokojowy marsz, idący pod hasłem "wolność, równość, tolerancja" rzuca kamieniami, jajkami, śmieciami. Która pluje na uczestników, która krzyczała "WYPIER*****" do grupy uśmiechniętych, niczym nie prowokujących ludzi. Nie potrafię sobie wyobrazić, jaka nienawiść, jakie diabelskie zło musi siedzieć w umysłach tych ludzi. Najgorsze jest to, że wielu z nich robi to "w imię wiary". Nie wiem co to jest za wiara. Chrześcijaństwo na pewno nie. Może jakiś odłam radykalnego Islamu albo neopogańska sekta Jestem pewien, że nie usnę tej nocy. Będę rozpaczać nad kondycją naszego społeczeństwa i tym, do jakiej agresji i do jakiej nienawiści i zezwierzęcenia są zdolni "prawdziwi polacy, obrońcy wiary i prawdziwej rodziny"
Kaczka2019.07.20 19:28
Ignorować LGBT i po sprawie!
Dumny Lewak Mangozjeb Antyteista2019.07.20 21:32
Ignorować żydokatoli i również będzie po sprawie
anonim2019.07.20 19:25
Skoro ten wasz "bóg" jest taki silny (hehe) to dlaczego wy musieliście za niego rzucać te petardy?
Cogito ergo sum2019.07.20 19:12
TA NACJONALISTYCZNA PATOLOGIA, TO GŁÓWNIE BEZROBOTNI I LUDZIE ŻYJĄCY Z PRACY NA CZARNO LUB PRZESTĘPSTW. ŚRODOWISKA KIBOLSKIE PEŁNE SĄ DILERÓW, ZŁODZIEI, WYKOLEJEŃCÓW ŻYCIOWYCH. Był tam nawet taki jeden, który swoim dzieckiem w wózku próbował zasłaniać się, gdy w jego stronę szła policja. Pokazuje to, że nacjokatole są gorsi od zwierzą, bo zwierzęta starają się chronić swoje potomstwo, a dla nacjola dziecko to co najwyżej tarcza i sposób na wygranie walki z policją. Oby temu patolowii zabrali to dziecko.
zatroskany2019.07.20 20:13
Mocno masz w głowie poprzestawiane
Naczelny2019.07.20 20:16
https://streamable.com/hflsx To Twoi koledzy krzyczą zatroskany?
dr n.med.faszysta2019.07.20 18:56
Czy fronda.pl to portal zboczeńców i dewiantów seksualnych na czele z pedofilami?
JONASIK2019.07.20 19:02
Niestety tak. Dlatego walczymy z tym, pisząc komentarze.
Jezus2019.07.20 19:04
Tak! Dlatego mieni się "portalem poświęconym"
Ben2019.07.20 19:58
Tak tutaj ks. Oko propagował największe zboczenia i dewiacje z Niemiec dla czytelników z Polski.
DIELNICOWY2019.07.20 18:44
przepraszam was polacy ja dzielnicowy jako zydowsko judaszowa szuja moge robic co chce w polsce i nic mi nie zrobicie bo caly trybunal unii to zydzi
Jest szansa!2019.07.20 18:43
W Polsce homoseksualne szambo nie przejdzie to widać i bardzo cieszy!
Maria Blaszczyk2019.07.20 21:30
No przecież przeszli. Z podniesionymi głowami, choć niektórzy płakali. Dumny jesteś z siebie, co? Każda płacząca matka, która tam była z powodu swojego dziecka, a którą zaatakowano; każda zraniony butelką człowiek, który chce tyle praw mają inni; to dla Ciebie powód do radości.
Jest szansa!2019.07.20 22:12
Nie każdy płacz jest coś wart! Złapani bandyci ,złodzieje, gwałciciele też rozpaczają. Nie nad tym co zrobili a nad sobą! Więc niech płaczą może przejrzą na oczy i ocalą duszę!
anonim2019.07.20 22:15
Ty jesteś nic nie wart. Przemoc dla ciebie to jedyne rozwiązanie, prawicowy psie. Dla takich jak ty twój bożek nic nie zrobi, śmieciu.
Justyna S2019.07.21 5:00
Ci kibole już ocalili swoją dusze? Tak pozatym osoby lgbt nie robią nic złego i są "nawracani" przez pospolitych bańdziorów bo jak inaczej ich nazwać. Pobicia to czyn karalny, homoseksualizm nie jest.
Zerr02019.07.21 11:58
Robia bardzo dużo złego. Sekta LGBT to skoncenmtrowana NIENAWIŚĆ z przylepionym uśmieszkiem.
Pedroo2019.07.22 7:40
Dzięki bogu, że katolicy kibole to skoncentrowana miłość bliźniego
Maria Blaszczyk2019.07.22 16:47
Nie ma żadnej sekty. od tego, ze coś jakoś nazwiesz - nic się nie zmieni. Co najwyżej - ktoś zginie. Bo jakiś kibol o ilorazie inteligencji 70, uwierzy, bo przeczyta w internecie (tu, na marginesie, chciałam wyrazić uznanie dla tych blokujących od matury z matematyki; serio, chłopaki - nie zgadzamy się, ja w ogóle nie jestem zwolenniczką blokad, ale to było dobre).
rabe2019.07.21 4:00
Jak widać po tobie komuniści maja się dobrze.
Jacek2019.07.20 18:34
Dziękuje wszystkim którzy rozumieją o co idzie walka. Ci co bronią nas rzed dewiantami i ich indoktrynacją są blogosławieni. Niech Was Pan błogosławi i strzeze , niech rozpromieni nad Wami swoje pogodne oblicze.
Iza2019.07.20 21:08
Dewiantami to dziś byli kibole kopiący kobiety i nastolatki, rzucający petardy, butelki i kamienie. Tak wygląda Wasza walka o chrześcijańskie wartości? Tego chce Wasza Bozia? Powiem Wam jedno - w d... sobie wsadźcie swoją religię i wartości
Anna 2019.07.21 7:51
Urochomila na siebie klątwę wszystko co złe będzie ją spotykać kanon 1035 kto umiera w grzechu ciężkim idzie na potępienie obronczyni piekła na ziemi
Iza2019.07.21 8:15
Piekło na Ziemi stworzyli katolicy - od czasów chrystianizacji po ataki na bezbronnych uczestników Marszu Równości.
Anna 2019.07.21 7:48
Jakie serce takie słowa jaki przyjemny komentarz
Prawaczka2019.07.20 18:30
Czy ci menele spod budki z piwem bluzgający, agresywni, rzucający kamieniami na młodzież i dzieci to ma być ta cywilizacja życia???
Dumny Lewak Mangozjeb Antyteista2019.07.20 18:28
Ja się pytam dlaczego nikt nie atakuje żydokatoli na tych swoich publicznych szamańskich rytuałach ?
Iza2019.07.20 18:27
Po raz kolejny okazało się, że Marsz Równości to spokojni, kolorowi, życzliwi ludzie, a prawdziwym zagrożeniem są "patrioci i kibole" broniący tradycji katolickiej i rodziny. WSTYD dla katolików. Cywilizacja śmierci to faszystowskie bojówki, "prawdziwi patrioci" podburzani przez głupich, zacofanych i nienawistnych biskupów.
rabe2019.07.21 3:59
To nie faszystowskie bojówki to komunistyczne bojówki.
Justyna S2019.07.20 18:24
Cywilizacja śmierci to ta co rzucała kamieniami i odpalała race w innych ludzi?
Justyna S2019.07.20 18:27
Bo to chyba stwarza zagrożenie zdrowiu i życiu innych...
anonim2019.07.21 18:56
Tęczowa banda degeneratów i terrorystów.
Anna 2019.07.21 7:46
Obrońcy normalności są najbardziej atakowany przez opetanych Bóg dał znać idą wszystkie kary...
Mateusz2019.07.20 18:22
Sekta ściera się z bandą idiotów, którzy chcą narzucić swoje racje. ¯\_(ツ)_/¯
JONASIK2019.07.20 18:20
Ciekawe kiedy (bo jestem pewien, że nieuchronnie, tak jak w innych krajach), zorientujecie się kochani katoterroryści, że stoicie tam gdzie stało ZOMO?
Zerr02019.07.21 8:01
lepszy zomowiec niz lgbtowiec
andrzejhahn32019.07.20 18:20
dlaczego policja nie interweniowała jak pedały chciały zakłócić modlitwę różańcową na Jasnej Górze, kiedy to Kółka Różańcowe miały spotkanie! wtedy była demokracja i wolność dla pedziów im wolno zakłócać spotkania katolickie ale jak oni maszerują to im wolno obnosić się z tą ohydą!?
Pedroo2019.07.22 7:12
Czy kółka różańcowe były obrzucane cegłami i butelkami?
JONASIK2019.07.20 18:17
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25012621,bialystok-grozby-wyzwiska-plucie-na-dziennikarza-i-smiglowiec.html
szcze na PiS i rydzyka2019.07.20 18:15
"kontrmanifestanci" czyli katolska dzicz i suweren reżimowy. Owoc katolickiego nauczania i diabelskie bękarty po JP2...
Wyborco!PlatformaObywatelskaToTwójSzwab!!!!!2019.07.20 21:47
Szczysz jak pedał pod wiatr, te komentarze też jakieś pedalskie
anonim2019.07.20 22:13
Jesteś idiotą, możesz sobie ich nie lubić, ale nie popieraj rzucanie kamieniami i bicie. Chyba, że według ciebie to jest ok, to nadstaw policzek, ktoś się znajdzie kto ci przywali, bo podobno się należy. Pisowski pies.
anonim2019.07.21 18:53
Nie, tępa dzido, to jest samoobrona przed degeneracją. Jak się tego tałatajstwa nie zatrzyma teraz, będzie jeszcze gorzej. Peowski pies.
trucker2019.07.21 1:09
A masz czym szczac bezpyrtkowcu ?
Dar2019.07.21 13:50
UPS, ALE POGARDA I CHAMSTWO...
Czes\305\202aw2019.07.21 15:38
Czy nie zauważyłeś, że sam się poszczałeś? Smacznego....
szcze na PiS i rydzyka2019.07.20 18:12
"alternatywny dla Marszu Równości Piknik Rodzinny" czyli pijani i rzucający petardami, katolicy bluzgający i plujący miłością bliźniego swego. A Kościół oczywiście żadnego problemu nie widzi. Problemem jest matka boska przyozdobiona tęczą...
Ja.2019.07.21 5:38
Nie byłeś degeneracie to się nie wypowiadaj, miło spędzać czas to nie znaczy przy alkoholu w twoim mniemaniu wioskowym to może i tak ale w naszym którzy tam byli to zupełnie ma inne znaczenie pa ...
Anna 2019.07.21 7:40
Idź precz szatnie. Należymy do Boga lub szatana
M.2019.07.21 8:55
Tak, Bóg jesli istnieje szedl z Marszem Równosci. A te kato-scierwa za kilka lat za takie rzeczy dostana kilka miesiecy w wiezieniu . Wasz czas, kato-nienawistne psy (nie mylic z normalnymi Katolikami) sie koñczy i dlatego kwiczycie jak zabijane swinie
Zerr02019.07.21 11:57
Z marszem dominacji idzie nie Bóg, tylko śmierć i nienawiść. Nienawiść nie przestaje byc nienawiścię jeśli głoszą ją ludzie z fałszywym usmieszkiem na ustach, pozawijani w kolorowe szmaty. Lewacka triada: 1 - żądać niemożliwego, żądać pełnej władzy 2 - wysłac na pochody "dzieci" w kolorowych szmatach 3 - kwiczeć jak świnie gdy komus puszczą nerwy i da w mordę Sam widzisz, że z Sektą LGBT nie da się normalnie. Czy jeszcze ktoś nie pojmuje, dlaczego zboczeńcy byli skazywani na kare więzienia?
anonim2019.07.21 12:10
Byli skazywani dużo rzadziej, niż łyse pały, które rzucają niebezpiecznymi przedmiotami w ludzi, bo coś im się nie podoba. Śmiecie, nic nie warte, bezużyteczne ameby. Zawsze możesz ty pójść, zobaczymy, czy kwikniesz jak ktoś cie pomasuje cegłą czy nożem po twarzy, bo jest jednym wielkim workiem gówna, który nic nie wnosi do życia publicznego oprócz nienawiści bez celu. Pokaż, jaki jesteś odważny.
anonim2019.07.21 18:50
Ja ci mogę pokazać jaki jestem odważny, tylko się ujawnij śmieciu, nic nie warta amebo. Możesz przyjść z cegłą, którą nas straszysz, to wrócisz kulejąc.
Foster2019.07.21 17:14
Taka piękna patriotyczna młodzież.