18.06.13, 09:28Wojciech Cejrowski (fot. Przemysław Jar_Wikipedia)

Cejrowski o śpiewaniu międzynarodówki na Stadionie Narodowym: Konstytucyjne przestępstwo. O homolobby w Watykanie: Franciszek nie chce sypiać w gnieździe żmij

Znany podróżnik w Radiu Wnet zwrócił uwagę na haniebne zachowanie członków polskiej lewicy, którzy podczas kongresu na Stadionie Narodowym odśpiewali międzynarodówkę.

- To jest konstytucyjne przestępstwo. Ta międzynarodówka zachęcała do obalenia wszystkich systemów na świecie i wprowadzenia komuny (...). Ci ludzie, odnoszą się do morderczego systemu. To właśnie ten system nie pozwalał ludziom mieć telefonu, mieszkania. To przecież ten system zamordował więcej ludzi niż Hitler – mówił w Radiu Wnet Cejrowski.

Znany podróżnik wypowiadał się także na temat lobby homoseksualnego w kurii watykańskiej. - Papież Franciszek, na podstawie zebranych informacji, stwierdził, że takie lobby w Watykanie jest faktem, że to jest prawda i ja się za to biorę – powiedział Cejrowski. Dodał, że w momencie kiedy się o tym dowiedział, przypomniał sobie artykuł Tomasza Terlikowskiego w „Gazecie Polskiej”, w którym redaktor naczelny Fronda.pl pisał, że papież mieszka w hotelu poza Watykanem, ponieważ nie chce sypiać w swojej sypialni i chce się wziąć za kurię rzymską.

Być może właśnie chodzi o to, że Franciszek nie chce sypiać w gnieździe żmij” - zastanawiał się Cejrowski. „Mnie osobiście to (mieszkanie poza Watykanem - red. ) przeszkadzało. Jednak pan Terlikowski w tym drobnym szczególe wypatrzył słuszność i ja się z nim zgadzam” - skonstatował.

eMBe/Radio Wnet 

Komentarze

anonim2013.06.18 9:38
dobrze gada
anonim2013.06.18 9:47
"Ruszymy z posad bryłę świata.".......ruszą ją - tylko potem już jej nie zatrzymają.........I to rzeczywiście będzie to bój ich ostatni. I nie tylko ich. Żeby nie było wątpliwości chodzi mi o atak na naturę, która nie przebacza nigdy!!
anonim2013.06.18 9:57
...przypomniał sobie artykuł Tomasza Terlikowskiego w „Gazecie Polskiej”, w którym redaktor naczelny Fronda.pl pisał, że papież mieszka w hotelu poza Watykanem, ponieważ nie chce sypiać w swojej sypialni... A przepraszam bardzo, Dom Świętej Marty to gdzie jest jak nie w Watykanie? Poza tym dosłownie kilkadziesiąt metrów od apartamentów papieskich więc i tak Papież widzi tych samych ludzi jakich by widział gdyby mieszkał tam gdzie poprzednik.
anonim2013.06.18 11:06
Cejrowski jest co raz mniej wiarygodny
anonim2013.06.18 14:28
przy-jerbał Kongresowi Lewicy i watykańskiemu homo lobby, bo to im nieźle od-jerbało
anonim2013.06.19 7:21
@zaphod beeblebrox Bez przesady. Najbardziej debilna jest strona "mądrości z frondy". Codziennie czytam. Wiem, wiem nie powinienem śmiać się z niepełnosprawnych intelektualnie posTĘPAKÓW, ale nie mogę się powstrzymać. Tam to dopiero jest czad:)
anonim2013.06.19 15:15
Poślę żonę do sklepu po zapasy bo się armagedon zbliża....Cejrowski z Terlikowskim się zgodził ! O_o
anonim2013.06.20 19:37
Papież NIE mieszka w hotelu poza Watykanem, ale w Domu Świętej Marty w Watykanie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Domus_Sanctae_Marthae