21.08.19, 12:35Fot. cba.gov.pl

Cela Plus: CBA w siedzibie Jastrzębskiej Spółki Węglowej

Do siedziby Jastrzębskiej Spółki Węglowej wkroczyli agencji CBA. Pojawili się również w spółkach zależnych firmy. Wszystko to ma związek ze śledztwem w sprawie realizacji umowy z zagraniczną firmą – informuje prokuratura.

Doniesienia na temat przeszukań, które miały miejsce w ubiegłym tygodniu potwierdził naczelnik wydziału komunikacji społecznej CBA Temistokles Brodowski. Nie podał jednak żadnych szczegółów i odsyłał do prokuratury.

Z kolei Katarzyna Żołna z Prokuratury Regionalnej w Katowicach poinformowała, że czynności CBA prowadzone są w związku z toczącym się od niedawna śledztwem, które dotyczy nieprawidłowości w związku z realizacją umowy na temat współpracy zawartej między jedną ze spółek zależnych JSW a spółką zagraniczną.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

NICK2019.08.21 16:29
Ktoś musi pilnować to Szaleństwo Spółki Węglowej
GłodneDzieciGórnikówJedząŚcierwaZwiązkowców2019.08.21 15:29
Nagła akcja CBA przeciw Jastrzębskiej Spółce Węglowej, bo kopacze wungla żądają podwyżek coraz nachalniej. Matełe Morawicker wydeklamował, że Polska jest bogatsza od Szwajcarii, Hongkongu i USA razem wziętych, a kato-ciemnota - przytłumiona kołtunem i zajęta konsumpcją wódki jeszcze niepodrożałej - nie ma czasu na refleksje. Państwowe CBA wysyła kopaczom sygnał, że w JSW źle się dzieje, szerzy się niegospodarność, zagraniczni złoczyńcy są czynni i kierownictwo kradnie Czyli pieniędzy na podwyżki nie będzie. No, chyba, że wybierzecie nas jesienią, to złych kierowników wyrzucimy, wstawimy naszych aniołów i oczywiście damy podwyżki. .