25.06.21, 12:45

Cwane sztuczki szatana. Czyli: Prawdziwy Pan Jezus lewą ręką nie błogosławi!

Obejrzyj dokładnie wizerunki Jezusa Miłosiernego jakie posiadasz. Jeżeli na Twoim  medaliku, Pan Jezus błogosławi lewą ręką, to lepiej pozbądź się tego wizerunku.         

Fakty

Na razie o tej sprawie niewiele jeszcze wiemy: fakty są takie że o pomoc duchową do kapłanów Kościoła Katolickiego zwróciły się cztery osoby zniewolone, których przypadki posiadają pewną wspólną cechę. Kiedy poproszono, aby opowiedziały jak się modlą, pokazały swoje dewocjonalia, aby zobaczyć czy ich duchowość jest prawidłowa, czy tam aby się coś nie wkradło…. Jakie było zaskoczenie, kiedy po dokładnym przyjrzeniu się dołączonym do różańców medalikom z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego ukazanego według wizji s. Faustyny dostrzeżono, że Pan Jezus na nich błogosławi LEWĄ RĘKĄ ! 

To Prawica Pańska okazuje moc!

To dziwne, bo raczej tego typu pomyłek dotychczas nigdzie nie oglądaliśmy. Ksiądz Michał Sopoćko, spowiednik siostry Faustyny tak podsumowuje wygląd Pana Jezusa z jej wizji „postać Chrystusa w postawie idącej, błogosławiącego świat prawą ręką, a lewą podnoszącego szatę w okolicy Serca; spod podniesionej szaty tryskały dwa promienie – biały i czerwony.”. Według tego opisu namalowano dwa najsłynniejsze wizerunki, obecnie czczone w Wilnie i Krakowie, według których wytwarzane są dewocjonalia. Na każdym z nich Pan Jezus błogosławi PRAWĄ ręką. Ten gest błogosławieństwa Jezusa, jest oczywiście również gestem błogosławieństwa kapłańskiego. Kapłani, nawet leworęczni, błogosławią nas prawą ręką. Ten gest jest głęboko biblijny. W  Psalmie 118 czytamy „Prawica Pańska moc okazuje, prawica Pańska wysoko wzniesiona, prawica Pańska moc okazuje.” Nikomu dotychczas raczej do głowy nie przychodziło, żeby Pan Jezus ukazany na wizerunku, mógł błogosławić lewą ręką !

Lewacki satanizm

A jednak… zdjęcia tych medalików nadesłał do Redakcji fronda.pl świecki asystent egzorcysty, osoba bardzo wiarygodna, znana nam, pragnąca jednak zachować anonimowość. Sprawa jest bardzo aktualna, niedawno to odnaleziono, używali takich dewocjonaliów Polacy w Roku Miłosierdzia. Czy to przypadek? Załóżmy że nie jest to przypadek. Przypomnijmy sobie co wiemy o satanizmie, który nieraz nazywany jest ostatnio coraz częściej „Satanizm – Ścieżka Lewej Ręki”. Cytuję ze strony facebookowej, której nie chcę reklamować bezpośrednim linkiem: „Ta strona ma jednak ukazywać satanizm tym czym był w swojej pierwotnej wersji sprowadzającej się do jednego słowa – humanizm (…) Według mnie satanizm powinien być ściśle związany z ideologią lewicową. (…) Szatan jako symbol buntu przeciw niesprawiedliwemu bogu mającego ludzi za swoich niewolników. Szatan dający wybór. Szatan dający ludziom wolność. Pozwalający by ludzie mogli zrozumieć występki boga. To cechy prawdziwego przywódcy lewicowej rewolucji.” Tak więc mamy istotę sprawy. To zresztą również jest biblijne, że szatan chciałby siebie widzieć jako podobnego do Boga, szatan z Księgi Rodzaju również niesie ze sobą Ewie obietnicę rewolucji przeciwko Bogu i bycia podobnym do Boga, lecz jakby odwróconym. Lucyfer opisany w 14 rozdziale Księgi Izajasza powiedział o sobie że „podobny będzie do Najwyższego”. Jego imię oznacza „Niosący światło”, lecz jest to światło jakby odwrócone, nie jest to światło Miłosierdzia, lecz blask zemsty, spiekoty grzechu.

Tradycja magiczna

W dawnej Polsce „Boskie i diabelskie nacechowanie posiadały również strony lewa i prawa. Prawa ręka służyła do wykonywania gestów świętych i uświęcających, takich jak żegnanie się błogosławieństwo, poświęcenie. Lewą ręką posługiwano się w gestach magicznych, w magii odczyniającej i ogólnie w stosunkach z siłami demonicznymi.” (por. Anna Fedak, Etnografia Lubelszczyzny - religijność ludowa na Lubelszczyźnie ( http://teatrnn.pl/ ). Tamże czytamy o innego rodzaju odwrotnościach: „Wszelkie działanie czarownic stanowiło odwrotność naturalnego porządku rzeczy. Wiązały rybakom węzły na sieciach, zaplatały ręce podczas porodu lub wiązały węzły utrudniając go, zamykając kłódkę w czasie kiedy kapłan zawiązywał ręce stułą, sprowadzały na nowożeńców bezpłodność. Świat czarownic był światem „na odwrót”, zatem aby zlikwidować dokonane przez nie szkody należało np. chodzić tyłem, liczyć od 10 do 1, odmawiać Ojcze Nasz na wspak, żegnać się: „w imię Ducha św. i Syna i Ojca”, wkładanie ubrania na lewą stronę, wywracanie sieci.” Jeżeli więc nie jest to przypadek, może być to skierowane na Polskę celowe działanie satanistów pragnących ośmieszać Boga i powodować realne zniewolenia duchowe. Przekleństwo zamiast błogosławieństwa. Czuwajmy! Pan Bóg zwycięży!

Skąd się biorą w Polsce takie wizerunki?

Nie bez znaczenia może być fakt iż te wizerunki, choć wykonane są w różny sposób, są medalikiem z bezbarwnego metalu lub koralikiem z kolorowym nadrukiem, znaleziono dołączone nie do tradycyjnego różańca, takiego jak Maryja ofiarowała w mistycznej wizji dominikaninowi św Alanowi de La Roche, takiego jaki Maryja trzymała ukazując się w wizjach w Lourdes i Fatimie, tylko do różańca o dalekowschodnim buddyjskim splocie Shamballa, kompletnie dotychczas obcego naszej duchowości. Pisaliśmy o nich tutaj http://www.fronda.pl/a/zniszcz-rozance-poswiecone-szatanowi,68165.html Czy są to przedmioty wykonane w Polsce? Globalizacja handlu obejmuje również dewocjonalia, niektóre z nich trafiły do Polski przez Medjugorie, ale to nie przekreśla możliwości, że były wykonane na dalekim wschodzie. Tam morduje się chrześcijan. Czy walczy się z nami również przez magię?

Maria Patynowska

Komentarze

Anonim2021.06.26 8:23
Na moim medaliku Jezus pokazuje środkowy palec. Co to może znaczyć
Tylko POLSKIE PO2021.06.26 10:58
"Jako Pantokrator Chrystus przedstawiony jest w pozycji stojącej lub siedzącej na tronie, z otwartym Pismem Świętym w lewej dłoni i uniesioną prawą dłonią w geście błogosławieństwa. Ułożenie palców nawiązuje do greckiego monogramu Chrystusa: IC XC. Połączone są dwa palce: kciuk z serdecznym. Dzięki temu palce wskazujący i zgięty środkowy przypominają litery IC. Skrzyżowane ukośnie kciuk i serdeczny w zestawie z małym palcem tworzą XC. Nie jest to jedyna interpretacja gestu, według niektórych teologów połączony kciuk z palcem serdecznym są symbolem dwoistości natury Chrystusa: boskiej i ludzkiej. Natomiast złączenie trzech palców: małego, serdecznego i kciuka symbolizuje Trójcę Świętą." To właśnie to oznacza. Chyba, ze masz tzw FAKIU, to wyrzuc bo to jest DIABELSKIE.
Serce z kamienia2021.06.26 11:36
Zę czeka cię spotkanie z Panem Lusterko...
Anonim2021.06.26 20:29
To pewnie "dedykacja" dla Ciebie.
Anonim2021.06.26 5:22
Takim satanistycznym atakiem globalnym na chrześcijaństwo jest utworzony przez władze komunistyczne Chin w 1991 r. Kościół Boga Wszechmogącego , służy do zwalczania chrześcijaństwa. Ta sekta internetowa ma nieograniczone zasoby finansowe komunistów chińskich do zwalczania wiary. W celu większego uwiarygodnienia działa z terenu USA. Nadają mu pozory wiarygodności jakoby miał być zwalczany i prześladowany w Chinach , ale jego działania pokazują , że tak nie jest.
xyz1232021.06.26 4:27
czy wy właśnie stwierdziliśta flondziaki, że bóg (jahwe/jehowa/allach), który sam siebie spłodził (jezusek) za pomocą samego siebie (bołąb zwany duchem) będąc wszychmogącym nie może błogosławić ręką, którą mu się podoba?? Do tego najwyraźniej nie chce z własnej woli pstryknąć paluszkiem aby lucek zniknął?? Strasznie bzdurne bliskowschodnie brednie lol.
czekista2021.06.25 22:58
Jezeli wizerunek Jezusa blogoslawi Cie lewa reka, to patrz na jego odbicie w lustrze. Wyraznie zobaczysz, ze pozdrawia Cie reka prawa. Kazdym zdjeciowym negatywem mozna manipulowa nawet nieswiadomie i z negatywu zrobic pozytyw lewy albo prawy. Wydaje sie, ze KK tak manipuluje juz od tysiaca lat a zaczela od straszenia, bob Cie uratuje, kiedy bedziesz mu bezwzglednie p[osluszny co jest wierutna bzdura. Bob nie zrobi jednego gestu by Cie uratowac. Ratowac i bronic masz sie sam. Stad polska jest taka slaba, bo nadal wierzy w boska opatrznosc. Na kolana , modl sie i wierz i to wystarczy Polaku.
Rekin2021.06.25 20:54
Proszę oddać panią Patynowską do psychiatry
oloo2021.06.25 20:54
Zgadza się ostatnio błogosławił mnie prawą ręką. Ale w grudniu jak był u mnie Święty Mikołaj to mówił że Jezus już ma chyba alzheimera, więc może mu się czasem popitolić.
ela pawłowska2021.06.25 20:38
Gdyby dobrze poszukać, to ci księża dopuszczający sie molestowań i chroniący ich biskupi tez pewnie mają takie medaliki
Jest Fronda? Jest piąteczek? Jest LOLcontent!2021.06.25 18:26
jw.
nudny jesteś sługo2021.06.25 20:16
jutro będziesz stał cały dzień na jednym palcu
matis892021.06.25 16:29
Prawdziwy Pan Jezus nie popiera też aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta. Natomiast Episkopat twierdząc że Pan Jezus popiera te szczepionki, są one dobre, neutralne....tym samym Episkopat Antychrysta nazywa Jezusem.
Polak2021.06.25 14:36
"Prawdziwy" Jezus? To koncept taki jak "prawdziwy" Kubuś Puchatek albo "prawdziwa" pszczółka Maja?
Cwane sztuczki szatana.2021.06.25 14:21
Czyli: Prawdziwy Pan Jezus lewą ręką nie błogosławi! ............ Obejrzyj dokładnie wizerunki Jezusa Miłosiernego jakie posiadasz. Jeżeli na Twoim medaliku, Pan Jezus błogosławi lewą ręką, to lepiej pozbądź się tego wizerunku. Fakty Na razie o tej sprawie niewiele jeszcze wiemy: fakty są takie że o pomoc duchową do kapłanów Kościoła Katolickiego zwróciły się cztery osoby zniewolone, których przypadki posiadają pewną wspólną cechę. Kiedy poproszono, aby opowiedziały jak się modlą, pokazały swoje dewocjonalia, aby zobaczyć czy ich duchowość jest prawidłowa, czy tam aby się coś nie wkradło…. Jakie było zaskoczenie, kiedy po dokładnym przyjrzeniu się dołączonym do różańców medalikom z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego ukazanego według wizji s. Faustyny dostrzeżono, że Pan Jezus na nich błogosławi LEWĄ RĘKĄ ! To Prawica Pańska okazuje moc! To dziwne, bo raczej tego typu pomyłek dotychczas nigdzie nie oglądaliśmy. Ksiądz Michał Sopoćko, spowiednik siostry Faustyny tak podsumowuje wygląd Pana Jezusa z jej wizji „postać Chrystusa w postawie idącej, błogosławiącego świat prawą ręką, a lewą podnoszącego szatę w okolicy Serca; spod podniesionej szaty tryskały dwa promienie – biały i czerwony.”. Według tego opisu namalowano dwa najsłynniejsze wizerunki, obecnie czczone w Wilnie i Krakowie, według których wytwarzane są dewocjonalia. Na każdym z nich Pan Jezus błogosławi PRAWĄ ręką. Ten gest błogosławieństwa Jezusa, jest oczywiście również gestem błogosławieństwa kapłańskiego. Kapłani, nawet leworęczni, błogosławią nas prawą ręką. Ten gest jest głęboko biblijny. W Psalmie 118 czytamy „Prawica Pańska moc okazuje, prawica Pańska wysoko wzniesiona, prawica Pańska moc okazuje.” Nikomu dotychczas raczej do głowy nie przychodziło, żeby Pan Jezus ukazany na wizerunku, mógł błogosławić lewą ręką !
Lewacki satanizm2021.06.25 14:27
A jednak… zdjęcia tych medalików nadesłał do Redakcji fronda.pl świecki asystent egzorcysty, osoba bardzo wiarygodna, znana nam, pragnąca jednak zachować anonimowość. Sprawa jest bardzo aktualna, niedawno to odnaleziono, używali takich dewocjonaliów Polacy w Roku Miłosierdzia. Czy to przypadek? Załóżmy że nie jest to przypadek. Przypomnijmy sobie co wiemy o satanizmie, który nieraz nazywany jest ostatnio coraz częściej „Satanizm – Ścieżka Lewej Ręki”. Cytuję ze strony facebookowej, której nie chcę reklamować bezpośrednim linkiem: „Ta strona ma jednak ukazywać satanizm tym czym był w swojej pierwotnej wersji sprowadzającej się do jednego słowa – humanizm (…) Według mnie satanizm powinien być ściśle związany z ideologią lewicową. (…) Szatan jako symbol buntu przeciw niesprawiedliwemu bogu mającego ludzi za swoich niewolników. Szatan dający wybór. Szatan dający ludziom wolność. Pozwalający by ludzie mogli zrozumieć występki boga. To cechy prawdziwego przywódcy lewicowej rewolucji.” Tak więc mamy istotę sprawy. To zresztą również jest biblijne, że szatan chciałby siebie widzieć jako podobnego do Boga, szatan z Księgi Rodzaju również niesie ze sobą Ewie obietnicę rewolucji przeciwko Bogu i bycia podobnym do Boga, lecz jakby odwróconym. Lucyfer opisany w 14 rozdziale Księgi Izajasza powiedział o sobie że „podobny będzie do Najwyższego”. Jego imię oznacza „Niosący światło”, lecz jest to światło jakby odwrócone, nie jest to światło Miłosierdzia, lecz blask zemsty, spiekoty grzechu.
Skrzypek na dachu2021.06.25 14:08
Kazdy czlowiek , kiedy jest w polu , na dzialce czy w ogrodku pracuje w taki sposob ze lewa i prawa reka wspolpracuje , prawa przewaznie chwyta mocniej a lewa podrzuca , dotyka , obmacuje , przebiera , szuka , podtrzymuje tak samo jak nasza swiadomosc w rozumie tez jest podzielona na mysliwego co szuka jakies zdobycze upolowane , i tez druga czesc uzupelniajaca to czujnosc aby nie zostac ofiara otoczajacego groznego niebezpieczenstwa . Pan Bog Wszechmogacy stworzyl czlowieka dajac takie mozliwosci a Pan Jezus jeszcze daje uzupelnienie tego jako Zbawiciel kazdego z nas , dlatego prawa polkula muzgu jest przewaznie dominujaca dla wiekszosc normalnych pelnosprawnych ludzi .
kefas2021.06.25 13:38
gusła
Olo2021.06.25 13:33
Ten szatan stoi za obrazem .Ludzie nawródzcie się
Cwane sztuczki szatana.2021.06.25 13:18
Czyli: Prawdziwy Pan Jezus lewą ręką nie błogosławi! ............ Obejrzyj dokładnie wizerunki Jezusa Miłosiernego jakie posiadasz. Jeżeli na Twoim medaliku, Pan Jezus błogosławi lewą ręką, to lepiej pozbądź się tego wizerunku. Fakty Na razie o tej sprawie niewiele jeszcze wiemy: fakty są takie że o pomoc duchową do kapłanów Kościoła Katolickiego zwróciły się cztery osoby zniewolone, których przypadki posiadają pewną wspólną cechę. Kiedy poproszono, aby opowiedziały jak się modlą, pokazały swoje dewocjonalia, aby zobaczyć czy ich duchowość jest prawidłowa, czy tam aby się coś nie wkradło…. Jakie było zaskoczenie, kiedy po dokładnym przyjrzeniu się dołączonym do różańców medalikom z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego ukazanego według wizji s. Faustyny dostrzeżono, że Pan Jezus na nich błogosławi LEWĄ RĘKĄ ! To Prawica Pańska okazuje moc! To dziwne, bo raczej tego typu pomyłek dotychczas nigdzie nie oglądaliśmy. Ksiądz Michał Sopoćko, spowiednik siostry Faustyny tak podsumowuje wygląd Pana Jezusa z jej wizji „postać Chrystusa w postawie idącej, błogosławiącego świat prawą ręką, a lewą podnoszącego szatę w okolicy Serca; spod podniesionej szaty tryskały dwa promienie – biały i czerwony.”. Według tego opisu namalowano dwa najsłynniejsze wizerunki, obecnie czczone w Wilnie i Krakowie, według których wytwarzane są dewocjonalia. Na każdym z nich Pan Jezus błogosławi PRAWĄ ręką. Ten gest błogosławieństwa Jezusa, jest oczywiście również gestem błogosławieństwa kapłańskiego. Kapłani, nawet leworęczni, błogosławią nas prawą ręką. Ten gest jest głęboko biblijny. W Psalmie 118 czytamy „Prawica Pańska moc okazuje, prawica Pańska wysoko wzniesiona, prawica Pańska moc okazuje.” Nikomu dotychczas raczej do głowy nie przychodziło, żeby Pan Jezus ukazany na wizerunku, mógł błogosławić lewą ręką !
Lewacki satanizm2021.06.25 13:19
A jednak… zdjęcia tych medalików nadesłał do Redakcji fronda.pl świecki asystent egzorcysty, osoba bardzo wiarygodna, znana nam, pragnąca jednak zachować anonimowość. Sprawa jest bardzo aktualna, niedawno to odnaleziono, używali takich dewocjonaliów Polacy w Roku Miłosierdzia. Czy to przypadek? Załóżmy że nie jest to przypadek. Przypomnijmy sobie co wiemy o satanizmie, który nieraz nazywany jest ostatnio coraz częściej „Satanizm – Ścieżka Lewej Ręki”. Cytuję ze strony facebookowej, której nie chcę reklamować bezpośrednim linkiem: „Ta strona ma jednak ukazywać satanizm tym czym był w swojej pierwotnej wersji sprowadzającej się do jednego słowa – humanizm (…) Według mnie satanizm powinien być ściśle związany z ideologią lewicową. (…) Szatan jako symbol buntu przeciw niesprawiedliwemu bogu mającego ludzi za swoich niewolników. Szatan dający wybór. Szatan dający ludziom wolność. Pozwalający by ludzie mogli zrozumieć występki boga. To cechy prawdziwego przywódcy lewicowej rewolucji.” Tak więc mamy istotę sprawy. To zresztą również jest biblijne, że szatan chciałby siebie widzieć jako podobnego do Boga, szatan z Księgi Rodzaju również niesie ze sobą Ewie obietnicę rewolucji przeciwko Bogu i bycia podobnym do Boga, lecz jakby odwróconym. Lucyfer opisany w 14 rozdziale Księgi Izajasza powiedział o sobie że „podobny będzie do Najwyższego”. Jego imię oznacza „Niosący światło”, lecz jest to światło jakby odwrócone, nie jest to światło Miłosierdzia, lecz blask zemsty, spiekoty grzechu.
Tradycja magiczna2021.06.25 13:19
W dawnej Polsce „Boskie i diabelskie nacechowanie posiadały również strony lewa i prawa. Prawa ręka służyła do wykonywania gestów świętych i uświęcających, takich jak żegnanie się błogosławieństwo, poświęcenie. Lewą ręką posługiwano się w gestach magicznych, w magii odczyniającej i ogólnie w stosunkach z siłami demonicznymi.” (por. Anna Fedak, Etnografia Lubelszczyzny - religijność ludowa na Lubelszczyźnie ( http://teatrnn.pl/ ). Tamże czytamy o innego rodzaju odwrotnościach: „Wszelkie działanie czarownic stanowiło odwrotność naturalnego porządku rzeczy. Wiązały rybakom węzły na sieciach, zaplatały ręce podczas porodu lub wiązały węzły utrudniając go, zamykając kłódkę w czasie kiedy kapłan zawiązywał ręce stułą, sprowadzały na nowożeńców bezpłodność. Świat czarownic był światem „na odwrót”, zatem aby zlikwidować dokonane przez nie szkody należało np. chodzić tyłem, liczyć od 10 do 1, odmawiać Ojcze Nasz na wspak, żegnać się: „w imię Ducha św. i Syna i Ojca”, wkładanie ubrania na lewą stronę, wywracanie sieci.” Jeżeli więc nie jest to przypadek, może być to skierowane na Polskę celowe działanie satanistów pragnących ośmieszać Boga i powodować realne zniewolenia duchowe. Przekleństwo zamiast błogosławieństwa. Czuwajmy! Pan Bóg zwycięży!
B.2021.06.25 13:15
Pamiętajcie, że to Chrystus błogosławi, a nie żaden obraz.
Anonim2021.06.25 13:09
ktoś tu głupoty wypisuje,jest tylko jeden prawdziwy obraz od Faustyny,reszta to jakieś bohomazy ,a Sopoćko jasno o tym pisał ,a ten opis że gość łazi i błogosławi ponad ramie ?? skąd lewaku to wytrzasnąłeś
Antychryst2021.06.25 13:05
"Niosący światło”, lecz jest to światło jakby odwrócone, nie jest to światło Miłosierdzia, lecz blask zemsty" -Skończcie te swoje manipulacje - Synowie, Mężowie i ojcowie Dziwek. Lucyfer to był Bóg -A cała biblia jest przekłamywana od zawsze - weź kilka wydawnictw i porównuj słowo po słowie te same fragmenty - zupełne różnice.
matis892021.06.25 13:10
Ważne że Antychryst popiera obecne globalne aborcyjne szczepienie.
Antychryst2021.06.25 13:23
Powiem szczerze że mam dylemat bo z jednej strony zatrzymałbym rozród na planecie - szczególnie rozród rasy Europejskiej. Ale z drugiej strony wiem że legalna aborcja z całym marketingiem który by się przy tym rozwinął mogła by wywołać efekt odwrotny - i córy miłosierdzia mnożyłyby się jeszcze bardziej.
Antychryst2021.06.25 13:25
A przepraszam Mat i - ty mówisz o szczepieniu - jeśli te szczepionki mordują ludność rasy europejskiej to popieram.
Gloria2021.06.25 12:57
Szatan w oczach ma strita .Wara od Pana Jezusa szatanie .
matis892021.06.25 12:57
Prawdziwy Pan Jezus nie popiera też aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta. Natomiast Episkopat twierdząc że Pan Jezus popiera te szczepionki, są one dobre, neutralne....tym samym Episkopat Antychrysta nazywa Jezusem.
Antychryst2021.06.25 14:36
Ale ja nie jestem Jezusem - twój oficer prowadzący kazał ci to napisać żeby mnie wrobić. Jestem tylko częścią krzyża - Lucyfera - samo zapadającego się czasu - T czyli Mitem czytanym wspak, ale jestem czerwony w umyśle a biały z wyglądu bo oglądam tylko lesbijki którym życzę śmierci. I dbam tylko o swoje dobro - brak miłosierdzia dla waszych dobrych tańczących córek a zarazem złych żon czyli też dla was - to jest moje dobro, które stawiam na pierwszym miejscu bo nie chce żeby były takie zjawiska - Jak chcecie dzielić się samicami - to możecie z nimi wyglądać jak karaluchy i chować się pod kamieniami, ale wtedy bym was deptał jak bym was zobaczył - za wygląd, i teraz też chce was deptać za wygląd ; Wielopartnerstwo samic, związki czarnych samców z białymi samicami, czy starych samców z młodymi samicami.
robacek2021.06.25 12:55
hahahahahha ;] ............................................................ bo lewaki to nie dzieci boskie ;] ................................... ;] .................................. NO KOCHAM TE WASZE IDEOLOGIE ..................... ni chu...a sie kupy nie trzyma ...............................ale najfajniejsi jestescie wy w tym waszym zaklamaniu ;] ................fajnie sie oglada taki kabaret nieudacznikow bez szkoly ;]
Anonim2021.06.25 13:01
i komu ty tu lewacki półgłówku te brednie wypisujesz?
robaczek2021.06.25 13:06
no JEZUS jako czlonek PIS ............................... no nowosc ;] ja juz od was wiem ze Maria byla polka z Częstochowy ......................a Jezus nie byl zadnym żydem ................. ale ze czlonkiem prawicowych ruchów ??? ............................. na fajne to ;] ............................... OSMIESZACIE SIEBIE I SWOJA RELIGIE TYLKO ..... ;]
Skrzypek na dachu2021.06.25 13:36
Matka Boska Polka i Pan Jezus tez Polakiem . Amen .