09.03.16, 15:25

Czy Stuhr śmiałby się z holokaustu?

Wystąpienie Macieja Stuhra podczas gali rozdania Polskich Nagród Filmowych wzbudziło wiele emocji, również wśród fanów aktora. Emocje te swoim dzisiejszym wpisem podgrzał dodatkowo sam Stuhr.

Artysta w swoim wpisie stwierdził, że jego dowcipy o Żołnierzach Wyklętych, czy katastrofie smoleńskiej tak naprawdę miały uhonorować pamięć poległych i zmarłych. Żywo zareagowali na to fani, którzy zaczęli retorycznie pytać Stuhra, czy ten zamierza teraz opowiadać żarty o holokauście. Jednak i na to Stuhr znalazł ripostę...

ds/Facebook

Komentarze

anonim2016.03.9 15:49
Żeby tacy jak on zrozumieli trzeba by im zaserwować równie ob żydliwe (i ja "dowcipnie" także w tej konwencji) "żarciki" o holokauście. Tzn na temat nadużywania, wycierania sobie gęby i zbijania kapitału nie tylko politycznego etc na tej tragedii w imię godnej pamięci skoro już na tym "poziomie" perfidii . Macie swoją kosmiczną nadreprezentację w sejmie, sądach, tv,radiach, macie swoje muzeum, które kosztowało kilkukrotnie razy więcej niż muzeum Powstania, w kulturze poświęca się wam więcej uwagi niż za komuny ruskim itp Pozwólcie nam się chociaż pośmiać. I dodam jeszcze "dowcipnie" : niech tacy jak Stuhr pozdrawiają z Madagaskaru A tak na poważnie to jak te knajackie "dowcipy" rozbawiły j-elitki "kulturalne" świadczy o tym jak po dziś dzień pokutują skutki dorżnięcia przez nich a co gorsza podmiany POLSKICH elit. I jeszcze całkiem na poważnie. Wiadomo kto miał nieproporcjonalnie duże zasługi w instalowaniu sowieckiej okupacji. Dziś naśmiewają się z Wyklętych. Są nie tylko bezkarni ale wręcz tak się lansują. Polak za samo tylko zacytowanie tez niezgodnych z obowiązującą wersją został zaszczuty ze skutkiem śmiertelnym lub zabity bezpośrednio. Odnotowuje kolejny przykład potwierdzający to co od lat głoszę na forach : że coś jest bardzo nie tak ...
anonim2016.03.9 16:04
Wiecie dlaczego Bin Laden wygrywa z Bushem w szachy? Bo zbił Bushowi dwie wieże! Czym się różni Żyd od zapiekanki? Tym, że zapiekanka nie puka do okna. O 9/11 i holokauście to żartów jest już bez liku. Wystarczy wpisać w google "kawały o żydach" i "kawały o World Trade Center". Natomiast na głowę wszystkie te Polskie kawały biją stand-upy z UK i USA, które walą po tych zdarzeniach ciągiem. Krajów gdzie ludzie mają ból dupy o zwykły żart jest garstka, a my niestety jesteśmy jednym z nich
anonim2016.03.9 16:07
Za dużo wymagacie od zwykłego szczura.
anonim2016.03.9 16:07
rządy zainstalowanego na ruskim czołgu motłochu, dla motłochu i przez motłoch w którego katowniach i więzieniach ginęli Ci z których motłoch formatu Stuhr et consortes raczy żartować, o t o co było nie tak w Polsce po 1944 roku niemal bez przerw do dnia dzisiejszego. Interesujące, że z holocaust uczyniono dodatkowo biznes więc próbuje się per analogiam najwyraźniej imputować patriotycznie nastrojonym Polakom a to, że nekrofile, a to, że biznes polityczny na Wyklętych, a to, że antysemici ...i KTO TO mówi? Goście jak Stuhr, którzy razem z innymi ż e r u j ą na h o l o c a u s t jako produkcie eksportowym z Polski do świata ... przy udziale Polaków (patrz "Ida"). . To wszystko są żarciki ze sfer motłochu, ze sfer l u d o b ó j c ó w próbujących przypisać własne cechy narodowe innym narodom (patrz "Ida"). . I tyle
anonim2016.03.9 16:32
http://thelaughbutton.com/news/comedian-mike-ward-currently-trial-joke-told-everyone-pay-attention/ . You interpreted that correctly, Canada is opening up the chance for people to sue because they do not like a joke. ..
anonim2016.03.9 16:34
Alucard masz jakis klopot z wizą?
anonim2016.03.9 19:24
Alucard I podobnie myslacy: otoz to nieprawda ze inne kraje robia sobie zarty nawet I z ciezkich, smutnych wydarzen. Nikt w Wielkiej Brytanii by sie nie osmielil pisnac najbardziej niewinnego zartu na temat np Ksieznej Diany I jej wypadku. A to dlatego ze jako spoleczenstwo maja granice przyzwoitosci, jakis pulap moralny ktory laczy narod. W Polsce tego brakuje: mamy czasc narodu ktora jest cnotliwa I zyczy wlasnej Ojczyznie dobrze I ja szanuje I mamy tzw. Targowice czyli niewybredne, prymitywne typy dla ktorych nie ma zadnej swietosci. Poziom zartow bardzo celnie ukazuje poziom blazna I jego blazenskiej widowni.
anonim2016.03.9 20:55
@Anna "Nikt w Wielkiej Brytanii by sie nie osmielil pisnac najbardziej niewinnego zartu na temat np Ksieznej Diany I jej wypadku." No chyba że taki Frankie Boyle. Frankie Boyle: I thought it was sad, you know, that they had that pop concert to commemorate Diana. I mean, she didn't have much to do with pop music, did she? They should've done something that celebrated what was really great about her life: By staging a gangbang in a minefield. a na temat samego wypadku też były, chociaż chyba nie jego.
anonim2016.03.9 20:56
O, a tu jak uczcili pamięć Margaret Thatcher https://www.youtube.com/watch?v=xmmomV-ax-s
anonim2016.03.9 21:59
Szczur, przepraszam Stuhr znajdzie w swoim żydowskim mózgu usprawiedliwienie na wszystko. Tako rzecze Tora, Miszna i Gemara. Oraz Kabała.
anonim2016.03.10 0:42
Pisałem już wcześniej: Stuhr zwany młodym nie jest wcale żydem. On nie wie kim jest. Stąd jego trauma. Stuhr młody to Polak i z tego powodu cierpi.
anonim2016.03.10 0:51
Pamiętam jak kiedyś znany obecnie AKTOR zastanawiał się: nigdy nic nie osiągnę jak będę polskim aktorem. Wiem co zrobię: zmienię nazwisko. zamiast sztur zostanę Shtur. Może brzmi głupio i kojarzy się z polskim szczurem, ale brzmi cudzoziemsko. Jak pomyślał (hehe) tak zrobił. Ot i mamy ojca i syna. W sensie Maciusia I.
anonim2016.03.10 0:56
Maciuś I czyli Stuhr ... odkleiłeś się od Polski. Pewnie będziesz miał z tego powodu finansowe korzyści. Ale.... do historii przejdziesz jako szczur, który wyśmiewał się z wyklętych, śmierci Polaków, ... Maciej Stuhr będzie od wczoraj zdrajcą. Choć nie znasz historii to Polacy nigdy ci tego nie zapomną.
anonim2016.03.10 12:27
"Alucard masz jakis klopot z wizą?" To teraz będziesz miał......