01.10.18, 19:35screenshot Youtube - Platforma Obywatelska

Debata bez Trzaskowskiego? ,,PO wywróciła stolik''

Zaskakujące informacje na temat planowanej na 12 października debaty kandydatów na prezydenta Warszawy. Sebastian Kaleta poinformował na twitterze, że sztab Rafała Trzaskowskiego odmówił podpisania dokumentu w tej sprawie.

No to PO wywróciła stolik w sprawie debat kandydatów na Prezydenta Warszawy. Mimo, iż ustalono warunki produkcji debaty przez 3 największe telewizje (sztabu zgodziły się w piątej), sztab @trzaskowski_ odmówił podpisania oświadczenia o debacie 12 października 20.30”

- napisał Kaleta.

Dodał, że rację miały osoby, które mówiły, że sztab Trzaskowskiego chce „debatować o debatach, a tak naprawdę tchórzy”. Informuje też:

Przeszkadzać ma tylko i wyłącznie fakt, że producentem otwartego dla innych stacji sygnału ma być TVP(o ma ponieść koszty, takie były ustalenia,w piątek sztab PO nie oponował)”.

W kolejnym wpisie dodał też:

W imieniu wszystkich obecnych sztabów (11 komitetów) poinformowałem, że o zaproponowanej godzinie oczywiście gotowy do debaty jest Patryk Jaki, niezależnie czy Trzaskowski stchórzy czy nie”.

Przypomina też, że w ubiegłym tygodniu większość szczegółów w tej kwestii była już dograna i dziś ku zdziwieniu pozostałych komitetów tylko PO wycofało swojego kandydata z uczestnictwa w debacie.

dam/twitter,Fronda.pl