06.03.21, 09:15Fot. via Pixabay - relexahotels

,,Dziecko już zakopane''. Chory żart nastolatki

W szokujący sposób „zażartowała” sobie pewna 15-latka. Do mieszkanki Koła w Wielkopolsce wysłała wiadomość o treści „dziecko już zakopane, od dzisiaj się nie znamy”.

O sprawie poinformowała policję adresatka przesłanej treści, którą otrzymała z nieznanego numeru. Oficer prasowa policji w Kole, sierż. sztab. Weronika Czyżewska podła, że po kilku godzinach udało się namierzyć nadawcę.

Okazało się, że wiadomość wysłała 15-latka do losowo wybranego odbiorcy i był to… żart. Rzeczniczka poinformowała:

Nierozważny pomysł zaczerpnęła z aplikacji TikTok. Powiedziała, że od jakiegoś czasu zagraniczni tiktokerzy prześcigają się w filmikach, w których pokazują wysyłane do przypadkowo wybranych osób wiadomości o różnej treści i ekscytują się ich reakcjami”.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

wers2021.03.6 11:05
Do tego doprowadziło szerzenie lewackich i pseudowolnościowych ideologii wśród młodzieży. Róbta co chceta bez konsekwencji, oto kwintesencja woodstocków i innych tego typu lewackich jarmarków dla bezideowej i amoralnej młodzieży.
AAAtomek2021.03.6 12:14
Zazwyczaj to prawicowe katolickie kobiety i dziewczęta, zakopują swoje dzieci lub topią w beczkach. Lewackie kobiety wykonają po prostu medycznej aborcji.
marek2021.03.6 12:45
Jak je stać bo jak nie to z uśmiechem na lewackich gębach topią i zakopują.
wers2021.03.6 12:52
Ty się prawicowymi kobietami nie interesuj. Ty się zainteresuj zlewaczonymi Julkami w wieku gimnazjalnym, poborowym i dojrzałym, które już pojutrze będą biegać po ulicach miast i miasteczek i bredzić o macicach, skrobankach na żądanie i innych tego typu lewackich pierdołach dla debilek.
cal.502021.03.6 12:59
Czyli przyznajesz, że wasze kobiety dokonują morderstwa. Wyszło z ciebie zamordystyczny cham. Jak to lewak.
Anonim2021.03.6 18:14
"Lewackie kobiety wykonają po prostu medycznej aborcji". Jeśli "medycznej aborcji", to raczej "nie wykonają". Dopełniacz pasuje do przeczenia.
Anonim2021.03.6 20:25
To są brednie. Po prostu lewaczki za młodu, które narobiły strasznych rzeczy, gdy się zestarzeją usiłują zagłuszyć sumienie, i popadają w dewocję. To samo czeka dzicz z dzisiejszych strajków kobietonów. Jak że aborcje powodują masowe nowotwory (dwie aborcje oznaczają ponad 12x więcej nowotworów cycka) te które przeżyją, wyjdą z tej zabawy koszmarnie okaleczone, albo z potwornymi traumami prowadzącymi do samobójstw. Będą gryźć język do krwi w każdą rocznicę zamordowania dziecka, do końca swoich dni. Trzeba ponosić konsekwencje wycia "zabij to zabij" i "nienawidzę".
Maria Błaszczyk2021.03.6 23:52
A możesz wyjaśnić mechanizm stojący za tym cudownym zjawiskiem karania kobiet za aborcję rakiem cycka? I na całe szczęście mamy dobre, przeglądowe i metaanalityczne badania pokazujące, że te potworne traumy to tylko pobożne życzenia sadystycznych gnojków. I w rzeczywistości nic takiego nie ma miejsca.
fuck off the catholic scum2021.03.6 10:28
Polska wstała z kolan i dobrze radzi sobie z pandemią! to taki żart Morawieckiego przekazywany za pomocą TVP, suwerenowi.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.6 9:52
Prezydent jedzie na narty, premier jedzie nadać maszynie imię. W tym czasie miliony ludzi czeka na pierwszą dawkę szczepionki. W normalnym kraju, dbającym o ludzi, wszyscy wyrażający na to zgodę powinni być już zaszczepieni pierwszą dawką. Polska to państwo z tektury i cwaniaków takich jak obajtek...