04.07.21, 08:18fot. yt/the guardian/pixabay.com

Francja. Zwierzęta bardziej chronione niż ludzie? Czy zostanie powołany rzecznik praw zwierząt?

Jak informował kilka dni temu portal Vaticannews.va, francuska izba deputowanych przyjęła 2 lipca nowe prawo o bioetyce. - Udostępnia ono m.in. zapłodnienie in vitro parom lesbijskim i samotnym kobietom, a także zezwala na tworzenie chimer ludzko-zwierzęcych – czytamy.

- Od dziś we Francji zwierzęta są lepiej chronione niż ludzki embrion – powiedział tuż po głosowaniu jeden z parlamentarzystów Patirck Hetzel.

Jak informuje Le Parisien, usatawa ta ma na celu powołanie „rzecznika obrońcy praw zwierząt”, który ma się zajmować m.in. złym traktowaniem zwierząt na farmach, w rzeźniach, a nawet „aktami przemocy” podczas polowań.

Jak dalej dowiadujemy się miałby to być urząd na wzór Rzecznika Praw Człowieka, czy Rzecznika Praw Dziecka.

Pomimo apelów francuskiego episkopatu o refleksję oraz większe poszanowanie praw dziecka i ukierunkowanie ustawodawstwa w tym kierunku, prezydent Francji Emmanuel Macron „obiecywał wypracowanie szerokiego konsensusu w kwestiach bioetycznych” – czytamy.

- Miały temu służyć zwołane przez niego stany generalne, które wyraziły jednak poważne zastrzeżenia do projektu nowego prawa – pisze dalej Vaticannews.va.

 

mp/vaticannews.va/le parisien

Komentarze

Józia2021.07.5 9:24
Sługo Rotschildów, masonie wysokiego stopnia, przypomnij sobie, że CZŁOWIEK JEST KORONĄ WSZYSTKICH STWORZEŃ, a nie zwierzęta!!! Shalom!
Anonim2021.07.4 18:32
We Francji od paru lat trwa stan wyjątkowy. Nawet wybory odbyły się w czasie jego trwania. Taka u nich demokracja. Mikroniczna.
polityka odczlowieczania ludzi.2021.07.4 18:12
U nas podobne metody patologiczne wprowadzaja w tvp dudy, kurskiego, stawiajac zwierzatka na pierwszym miejscu.Opowiadajac codziennie historie jakiegos pieska na regionalnych kanalach, aby widzów przyzwyczajac.Nastepuje odczlowieczanie ludzi i zezwierzęcenie, zrownujac ludzi z zwierzetami.Porazajaca polityka sluzalczosci patologicznej dudy, odczlowieczania Polakow.Bydlo nami rzadzi.
PRAWDA2021.07.4 16:24
Dlaczego Psy Koty w pokarmach jedzą inne zwierzęta ===DLACZEGO == BIZNES o produkują pokarmy ---ale jajajajaj
ciemny lud2021.07.4 16:18
Raczej chodzi chyba o rzeznika ?!
Pawełek2021.07.4 15:51
Coś takiego już miało miejsce w III Rzeszy. Też zwierzęta stały wyżej. https://www.youtube.com/watch?v=sNBSR8qWQAc
Jan2021.07.4 14:40
co z ubojem rytualnym halal?
Anonim2021.07.4 12:29
Lewactwo jest sprytne i przewrotne. Nawołuje, aby zwierzęta traktować jak ludzi. Ale czy do kogoś dociera, że znaczy to również traktowanie Ludzi jak zwierząt? Ale, jakich znowu Ludzi. Nie ma już Ludzi, jest Stado Ludzkie,
katolicka deratyzacja Polski2021.07.4 12:08
Francja to krwawa masonska dyktatura nad katolickim narodem,i to od 200 lat,czyli jeszcze gorzej niz Rozbiory w Polsce.
mr.on2021.07.4 11:42
Chimera ludzko - zwierzęca . Czyli zoofilia jest ok no bo jak inaczej stworzyć chimerę ludzko- zwierzęcą. Jak widać Francja niechybnie przechodzi na nowy szczebel w rozwoju - dymanie kozy lub psa rodzaju żeńskiego [ słowo suka jest obraźliwe ] już będzie społecznie akceptowalne a nawet popierane. Jak masz na imię chłopczyku ? Mieeeeetek.
mr.on2021.07.4 11:36
Ciekawe czy prawa zwierząt dotyczyć będą również ślimaki i żaby - ulubione potrawy . O ile ślimak i żaba to jest zwierzak.
mr.on2021.07.4 11:34
Uderzające podobieństwo. Bliźniacy jednojajeczni ?
Dam2021.07.4 9:57
No żyjące, czujące ból zwierzęta są lepiej chronione, niż nie czujący bólu, niezdolny do cierpienia ludzki embrion. Ma to swój sens, chyba że waszym wzorem się cierpienie gloryfikuje (ale tylko cudze, bo jeszcze się nikt nie przyznał, że się cieszył z cierpienia spowodowanego np. chorobą, za to gęsto łyka środki przeciwbólowe).
Anonim2021.07.4 11:24
Dlaczego uważasz, że kobiety mają mieć prawo do mordowania? Dlaczego chcesz, aby ulice pełne były kobiet, które już raz albo i trzy razy ZABIŁY? Chcesz żyć w społeczeństwie rzeźników?
Anonim2021.07.4 11:27
Nie kłam, ni kłam... Lewacy ZAWSZE, gdy tylko mogą, wprowadzają "prawo" do mordowania Dzieci aż do porodu. Jeszcze NIGDY żaden Lewak nie zaprotestował przeciwko temu, aby Kobieta miała Prawo do wynajęcia Lekarza, aby zabił on jej czujące i świadome ponad ośmiomiesięczne Dziecko, podczas "porodu" wywołanego farmakologicznie.
Anonim2021.07.4 11:30
Lewacy zawsze postępują wg Schematu: najpierw wojujemy o zabijanie "nieczujących 12-tygodniowych", potem, jak już prawo się ugruntuje, wojujemy o zabijanie "czujących 24-tygodniowych" (sprytnie przemilczając czucie), potem, jak już prawo się ugruntuje, wojujemy o zabijanie do porodu, choć dziecko i czuje potworne katusze, i jest już świadome. Oto cel i logika Lewactwa - Ideologii ZBRODNI, TORTUR, LUDOBÓJSTWA.
Dam2021.07.4 13:01
Prawacy zawsze postępują wg Schematu: najpierw zakażemy aborcji ze względu na wady genetyczne. Potem za względu na gwałt. Potem w ogóle. Potem będziemy zamykać w więzieniu kobiety za poronienie. Widzisz, też umiem używać argumentu równi pochyłej. I mógłbyś przestać kłamać z tymi katuszami, bo jeżeli aborcję wykonuje się w tak późnym okresie, ZAWSZE dziecku (tak, dziecku, z układem nerwowym i mózgiem) podawane są duże ilości środków przeciwbólowych (właśnie po to, aby nie cierpiało) - to prawica podnieca się cierpieniem, lewica stara się je zminimalizować.
Anonim2021.07.4 13:12
Myk w tym, że "prawo do mordowania 9-miesięcznych dzieci" lewaki wprowadzają w praktyce, i wcale nie chodzi o tragiczne przypadki ratowania życia kobiety, tylko o aborcje sensu stricto. Gosnell nie podawał żadnych "środków przeciwbólowych". Opowiadasz więc bzdury. A poza tym - skoro Dziecko jest Człowiekiem, to NIE WOLNO zamordować go nawet jak "pochodzi z gwałtu" i w ogóle w żadnym przypadku. Bo LUDZI nie wolno mordować, ani czarnych, ani białych, ani starych, ani małych, ani z gwałtu, ani nie po gwałcie. Żadnych. Nawet jak ich psychika nie osiągnęła poziomu 12-latka. Jarzysz? NIE WOLNO zabijać niewinnych Ludzi. Ostatnio Lewica wysprytniała - nawołuje do mordowania w imię "ograniczania cierpień", co ma trochę sensu - trup nie cierpi. BUACHACHA!!! Lewica to ZBRODNIA i LUDOBÓJSTWO, zawsze i wszędzie.
Dam2021.07.4 16:35
Chrześcijanie mordowali innych przez stulecia królowania Chrześcijaństwa w Europie. Najpierw pogan, potem siebie nawzajem, czasami z błogosławieństwem papieża. Ale nagle "życie jest święte"?
Ciekawy2021.07.4 14:48
Dam 15:01 No Tobie się udało, że twoja matka Cię donosiła, a nie chciała zabić.
Dam2021.07.4 16:34
Gdyby sytuacja była taka, że byłaby zmuszona dokonać aborcji, nie miałbym jej tego za złe. Sytuacje bywają różne. Za to jak mówił ww wywiadzie prof. Romualdem Dębski, na "prawicy" pełno jest "wyjątkowych sytuacji", które jednak zmuszały "obrońców życia" do dokonania aborcji, co potem nie przeszkadzało im nazywać go mordercą.
Ciekawy2021.07.5 9:31
Ciekawe. Myślisz nierozsądnie. Co miałbyś jej za złe?Jaki wpływ miałeś na to jaką decyzje podjęła twoja matka? Nie zaistniał byś. Oczywiście, z czysto technicznego punktu widzenia płód składa się z żywych komórek. No właśnie. W każdej "pracującej" komórce ludzkiego ciała jest życie. W zygocie też." Nikt nikomu nie "daje" życia, tylko je przekazuje swym potomnym. I w tym jest sedno "życia" zapoczątkowanego pierwszą parą ludzi. Zygota jest niepowtarzalną,jednostkową formą utrzymania materii ożywionej. Jest następną finalną formą na taśmie przekazu życia następnym pokoleniom. " Aborcja niszczy to co jest " ożywione" od początku istnienia człowieka i zaprojektowane jako "taśma życia"? Zadaj sobie pytanie. Czy jestem na Ziemi bo sam o tym zdecydowałem? Czy wybrałem sobie rodziców, kolor skóry czy miejsce urodzenia? Powstałeś z żywego , zapłodnionego jajeczka, które Twoja matka miała już w życiu płodowym. Jedno z wielu. Twoja matka urodziła się z jajeczka Twojej babki. Taśma życia. W związku z tym można powiedzieć: " nikt nie żyje dla siebie i nikt nie umiera dla siebie". Ten , który zaprogramował życie przewidział Cię i powołał do istnienia w jego świecie. Tylko że rozumny człowiek powinien zadać sobie pytanie. Po co powołano mnie do życia. Przecież nie dla kaprysu czy zabawy, bo wielki trud włożono w urządzenie Ziemi byś na niej żył.Ale napisano:" kładę przed Ciebie życie lub śmierć wybieraj". Masz przecież rozum i wolną wolę. Co Ci podpowiada rozum?
Dam2021.07.5 12:53
Masz rację, urodzenie się nie było moim świadomym wyborem, tylko co to zmienia? W komórkach odciętego naskórka też jest życie. Jeżeli stworzymy kiedyś prawdziwą AI, to też będzie w pewnym sensie "żywe", a na pewno świadome. I wtedy stwierdzę, że wykasowanie takowej jest morderstwem świadomej istoty. Inaczej wartościujemy to, co w życiu ważne.
Ciekawy2021.07.5 16:38
Dam14:53 "W komórkach odciętego naskórka też jest życie". No właśnie jest życie. Jeśli zdajesz sobie z tego sprawę, to powstaje pytanie czym jest życie i skąd się wzięło? Każdy z nas powstał z żywego , zapłodnionego jajeczka, które jego matka miała już w życiu płodowym. Jedno z wielu. Matka urodziła się też z jajeczka Twojej babki. Taśma życia od pierwszego człowieka. Pytanie tylko jak "ożył" pierwszy człowiek i dlaczego życie utrzymuje się w nas? Wszystko z otaczającej nas z flory i fauny tętni życiem. Pisząc o AI wiesz że to ludzie napisali algorytmy do maszynowego uczenia i żeby to działało potrzebna jest energia. Masz ją w "gniazdku". Człowiek też musiał być pobudzony energią przez projektanta. W związku z tym można powiedzieć: " nikt nie żyje dla siebie i nikt nie umiera dla siebie". Dalej ponawiam pytanie. Po co powołano Cię do życia.
Dam2021.07.5 19:38
Nie zajmuję się pytaniem po co, ale widocznie stanowi ono dla ciebie wygodną wymówkę na cierpienie innych. Ja wolałbym niepotrzebne cierpienie minimalizować, ty sobie mówisz, że "to dziecko, które umarło w godzinę po narodzeniu w ogromnych męczarniach, to łaska Boska i powinniście się z tego cieszyć".
Anonim2021.07.4 14:51
Lewica po prostu pragnie szerzyć śmierć. Żeby się ludzie nie buntowali, wciska im kit, że "znieczulać będą" przed uśmierceniem. Łaskawcy.
Dam2021.07.4 16:38
Chrześcijanie mordowali innych przez stulecia królowania Chrześcijaństwa w Europie. Najpierw pogan, potem siebie nawzajem, czasami z błogosławieństwem papieża. Więc jak to jest z tym "szerzeniem śmierci'?
Anonim2021.07.4 17:51
Nie chrześcijanie, tylko LUDZIE. Ludzie jako zwierzęta stadne w naturalny sposób rywalizują i mordują się. Chrześcijaństwo OGRANICZYŁO takie przypadki (koncepcja Wojny Sprawiedliwej, Pokój Boży, mit Szlachetnego Rycerza obrońcy wdów i uciśnionych), oczywiście na tyle na ile jest to możliwe, ponieważ walka z gadzią ludzka naturą to orka po ugorze, a czasem walka z wiatrakami. To co piszesz, to typowa lewacka "pułapka na naiwnych" - sugerowanie że ponieważ jakaś Norma jest wypełniana na 50%, to należy ją zlikwidować. Ponieważ Katolicyzm ogranicza przemoc domową "tylko" o 40%, to znaczy że "jest winny przemocy" i trzeba się go pozbyć, aby zapanowała powszechna szczęśliwość. Daj spokój, to są chwyty dobre na podstawówkę.
Dam2021.07.5 6:34
Więc w tym przypadku to LUDZIE, ale w innym przypadku to LEWICA? Brzmi jak podwójne standardy. A może w obydwu przypadkach są to ludzie. No i jakoś do nawracania mieczem się nie odniosłeś.
Anonim2021.07.5 8:47
Otóż - ludzie walczą dla zdobycie władzy i zasobów, a Lewica w pełni to akceptuje, wspiera i czyni fundamentem swojego Programu. W przeciwieństwie do Chrześcijaństwa. Tak więc, jeśli ludzie atakują, to chrześcijanie wbrew Chrześcijaństwu, a lewicowcy w pełnej zgodzie z Doktryną Lewicową. A po 2 - Co jest złego w nawracaniu mieczem? Przecież to nic innego jak rozbicie siłowych struktur starej, pogańskiej władzy. Najlepszy przykład - rozbicie Państwa Montezumy, krwawej pogańskiej satrapii gdzie masowo szlachtowało się żywych jeńców na ofiarę pogańskim bożkom. Użycie siły w celu wyplenienia krwawego Kultu to coś koniecznego i dobrego.
Dam2021.07.5 12:49
Czyli w skrócie: teoria Chrześcijaństwa piękna, praktyka jak u każdego, ale trzeba atakować każdego, kto ma inną teorię. W nawracaniu mieczem złe jest to, że jest był to wyłącznie pretekst dla zdobywania władzy i grabieży (zauważ, że nie było żadnych wypraw krzyżowych przeciwko wikingom, mimo że ci co chwilę grabili klasztory i wyżynali wiernych, ale były na bliski wschód, który był znacznie mniej uciążliwy, za to była tam kasa). Czyli to samo, co napisałem wyżej. Chyba że "nie zabijaj" wtedy brzmiało inaczej albo przykazania Boże zależą od tego, kiedy i gdzie się żyje. Ale to byłby relatywizm moralny, a to wg Kościoła herezja.
Dam2021.07.4 12:57
No biorąc pod uwagę, że lewacy to skrajna lewica, zdziwiłbym się gdyby któryś protestował. To tak jakby skrajna prawica protestowała przeciw zakazowi aborcji. Odkryłeś Amerykę. A to, że dla ciebie istnieją tylko skrajności świadczy o twoim stanie psychicznym.
Anonim2021.07.4 14:45
Lewacy to jest "skrajna lewica", ale tylko wg. skali bezwzględniej prawica-centrum-lewica. W rzeczywistości, lewactwo to nie jest najbardziej-lewicowa-lewica, tylko równoległy nurt oparty na młodym Marksie. Podstawowa analiza lewica-lewactwo pokazuje, że lewactwo to nie są postulaty lewicy doprowadzone do skrajności, tylko postulaty jawnie sprzeczne z klasyczną myślą lewicową. Klasyczna Lewica ma więcej wspólnego z Prawicą, niż z lewactwem.
Dam2021.07.4 16:37
Tutaj się zgodzę, lewactwo poszło w lewo tak bardzo, że zabrakło im skali i wielu kwestiach wrócili z prawej strony np. segregacja razowa, zakaz seksualizacji kobiet itp. Tylko co to ma do tego, że wydajesz się nie być w stanie odróżnić niezgadzania się ze wszystkim co postuluje "prawica" od lewactwa?
odp2021.07.4 11:36
Dam, z bardziej idiotyczną teorią jeszcze się nie spotkałem. Dlaczego pozwalacie lewactwu prać swoje mózgi? Chłopie, zacznij myśleć, zanim staniesz się bezwolną marionetką.
Dam2021.07.4 16:40
Nie danie sobie wyprać mózgu przez prawactwo nie oznacza automatycznego wypranego mózgu przez lewactwo. Pomiędzy skrajnościami jest większość ludzi. Wiem, że internet tego nie pokaże, bo zazwyczaj wypowiadają się "głośne mniejszości" ale to prawda. A to, że jestem w stanie wczuć się w myśli osoby o innych poglądach nie musi koniecznie oznaczać, że je podzielam.
Aba2021.07.4 9:37
Bo we Francji jest demokracja. Prawa człowieka z tyłu prawa zwierząt na początek.
Prawda2021.07.4 9:35
Dlaczego w pokarnie dla Psa i Kota jest mięso z innych zwierzą dlaczego ---
Anonim2021.07.4 9:53
Hartman kiedys powiedzial ze w przyszlosci niemoralnym bedzie miec dzieci normalnie poczete a nie z in vitro. No tak, kto normalny niczym dzikie zwierze z drugim czlowiekiem robi te tfu swinstwa. A jakim trzeba byc kretynem by napic sie oglupiajacego alkoholu lub zapalic papierosa? Albo krasc pszczolom miod niczym misie.............. gejofile nauczą Polakow nowoczesnosci gdzie bedzie sie tylko jesc marchewke i robic kupe, nie bedzie nic wiecej bo wszystko szkodzi zdrowiu i jest niemoralne
Brawo Makaron2021.07.4 9:16
Lewactwo idzie słuszną drogą. Niebawem uruchomione zostanie ministerstwo do spraw zwierząt, a w najbliższej przyszłości inne ministerstwa obsadzane będą przez bardziej inteligentne ssaki.
AAAtomek2021.07.4 9:07
No tak, nie mieści się to statystycznemu prawakowi, że nie można już bić baby, dzieci i o zgroza zwierząt???
Anonim2021.07.4 9:27
twoja ideologia wkrote doprowadzi do wyciginiecia wiekszosci zwierzat. Beda sterylizowane, lapane w klatki i karmione salata.
Anonim2021.07.4 11:22
Jak pokazują wszelkie badania naukowe, to ATEIŚCI w szczególny sposób bija baby. Zależność jest prosta - w Europie wszelkie wskaźniki gwałtów, pobić, przemocy oraz zgłaszalności przemocy wzrastają wraz ze wzrostem liczby ATEISTÓW i maleją ze wzrostem liczby katolików. To dlatego lewackie syny plują cały czas, aby odwracać uwagę od siebie.
Dam2021.07.4 13:04
Alternatywnie zmieniają się definicje i zwiększa wykrywalność. Albo sprowadzają sobie uchodźców - ludzi religijnych, konserwatywnych, z silną tradycją rodzinną, uważających, że kobieta i mężczyzna mają swoje miejsca i nie można ich zmieniać.
Anonim2021.07.4 19:47
Nieprawda, badania uwzględniają "zgłaszalność" i pokazują, że właśnie w Polsce jest bardzo wysoka. Nie wiem na jakiej podstawie uważasz, że jest inaczej. To znaczy wiem, tak postępują ludzie ciężko zakompleksieni na punkcie pochodzenia. Nic ich nie przekona, że ojczyzna jest okej, prędzej zjedzą własne kapcie. Kompleksy, nic więcej.
AAAtomek2021.07.4 14:34
Podobno na Podhalu w Zakopanem są najwierniejsze i najszczęśliwsze małżeństwa w Polsce? Gdyż stamtąd nie ma sygnałów o przemocy domowej...
Anonim2021.07.4 14:49
Nie wiem co na Podhalu, ale wg wszelkich badań, przemoc wobec Kobiet jest do 5x wyższa w krajach zateizowanych, niż w Polsce. Wynika z tego, że nawet naj naj najgorsze podhale jest Oazą Spokoju w porównaniu do państw zdominowanych przez Ateistów.
Anonim2021.07.4 11:31
O jakim "biciu" bełkoczesz? W Polsce kobiety doprowadzają do śmierci przynajmniej 3000 mężczyzn każdego roku.
katolik2021.07.4 9:04
Trzeba powołać rzecznika praw człowieka
katolik2021.07.4 8:58
Polacy to jest już naprawdę ostatni dzwonek !!! jeśli chcecie przeżyć i nie poddać się zniewoleniu morderców z SSPIS, to zbierajcie się przy parafiach i zacznijcie mówić Różaniec. Mordercy dokonają ludobójstwa i zniewolenia totalnego. Taki jest plan SSPIS nazistów, a Kościół nie pomoże Polakom.
Anonim2021.07.4 9:07
weź pigułkę, weź pigułkę, weź pigułkę, weź pigułkę, weź pigułkę, weź pigułkę, weź pigułkę, weź pigułkę, weź pigułkę, weź pigułkę, weź pigułkę, weź pigułkę, weź pigułkę, weź pigułkę, weź pigułkę, weź pigułkę
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.07.4 9:38
7-my dzień odmawiania Wielkiej Narodowej Nowenny Pompejańskiej. Program: CZAS TRWANIA łącznie 54 dni, Cześć błagalna od 28.06.2021r do 24.07 2021. Część dziękczynna od 25.07.2021 do 20.08.2021 GODZ: 20.30 do 21.30 INTENCJA: Aby przez nawrócenie ludzi, upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Możesz włączyć się w dowolnym czasie odmawiania nowenny, odmówić 1 dziesiątkę Różańca albo więcej. Może być odmawiana w domu, na zewnątrz- przy figurach Matki Boskiej, Serca Pana Jezusa, przy Krzyżu, możesz odmawiać sam, z rodziną albo w towarzystwie, z sąsiadami , w grupie małej albo wielkiej, w Kościele. Szczęść Boże. Oczywiście bardzo pięknym byłoby, gdyby w tę inicjatywę włączyli się wierni w parafiach, podając informacje w ogłoszeniach do wiernych! Nowenna zostanie zainicjowana właśnie przy figurze Matki Boskiej przy Kościele jednej z Parafii w Polsce, z udziałem wiernych.
katolik2021.07.4 8:52
masoni działają w Polsce, zniszczą ludzi i gospodarke, tzn przejmą wszystko co strategiczne, a ludzie będa niewolnikami, bez własności. Zaczyna się od zakazu hodowli zwierząt. Rolnicy,, bedą siedziec w klatkach, w których teraz trzymają zwierzeta''. Na pewno szpurek się do tego przyczyni, będzie jak w Chinach
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.07.4 8:52
7-my dzień odmawiania Wielkiej Narodowej Nowenny Pompejańskiej. Program: CZAS TRWANIA łącznie 54 dni, Cześć błagalna od 28.06.2021r do 24.07 2021. Część dziękczynna od 25.07.2021 do 20.08.2021 GODZ: 20.30 do 21.30 INTENCJA: Aby przez nawrócenie ludzi, upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Możesz włączyć się w dowolnym czasie odmawiania nowenny, odmówić 1 dziesiątkę Różańca albo więcej. Może być odmawiana w domu, na zewnątrz- przy figurach Matki Boskiej, Serca Pana Jezusa, przy Krzyżu, możesz odmawiać sam, z rodziną albo w towarzystwie, z sąsiadami , w grupie małej albo wielkiej, w Kościele. Szczęść Boże. Oczywiście bardzo pięknym byłoby, gdyby w tę inicjatywę włączyli się wierni w parafiach, podając informacje w ogłoszeniach do wiernych! Nowenna zostanie zainicjowana właśnie przy figurze Matki Boskiej przy Kościele jednej z Parafii w Polsce, z udziałem wiernych.
KOSTEK2021.07.4 8:46
Jak uzgodnić wspólnego kandydata, na którego zgodzą się zarówno wilki czy lisy, a także sarny, zające oraz koty i myszy? Wybór nie będzie łatwy.
Cierpliwy.2021.07.4 8:41
Czy ktoś rozumny czytając taką informację, może zaprzeczyć że oto zbliżamy się do samozagłady? Mitologiczne hybrydy i stan dzisiejszej genetyki są na to dowodem, że historia się powtarza. Czy aby zamysłem Stwórcy nie była "niebieska kulka" stworzona dla człowieka, który jest obrazem i podobieństwem Boga? Czy nie napisano:" upomnę się o życie u jego bliźniego"? Czy jakiekolwiek stworzenie może przewyższać człowieka będącego obrazem Stwórcy? Starodawny kusiciel wraz ze swoimi "synami zatracenia" powołany dla naszej próby, usiłuje od wieków niszczyć nas ludzi. Wiemy że tak wielki ucisk jak i zgorszenie miało przyjść. Czyli żniwa w drzwiach. Kto wytrwa będzie ocalony.
Anonim2021.07.4 9:18
serdecznie gratuluję i życzę zdrowia
Portofino2021.07.4 8:34
Wyglądają na rodzeństwo, wiec równe prawa się należą.
lesbijskie himery2021.07.4 8:29
teraz baby-lesby beda jak krowy zapladniane zeby cielily dzeci nie jest to milosc do zwierzat
Anonim2021.07.4 8:28
Proponuję powołać rzecznika praw owadów, bo niektórzy chcą je zjadać.