21.06.21, 09:08Fot. via Pixabay

Gwiazdy z „tęczówką” na oczach - Parada Równości ma być walką!

Parady Równości nie mają być prezentacją dorobku kulturalnego, artystycznego czy ideowego ruchu gejów, lesbijek, transwestytów itp. To ma być walka z demokratycznie wybranymi elitami władzy.

"Parada Równości - pisała „Gazeta Wyborcza” przed pierwszą po rocznej przerwie tego typu imprezą - to nie będzie po prostu kolorowy przemarsz. To walka o to, by już nigdy więcej polski prezydent nie budował swojej kampanii na homofobii. To walka o to, by Polska nie stała się Węgrami".

Sianie wzajemnych uprzedzeń i niechęci wśród Polaków to już specjalność tego brukowca. Do ataków na PiS i Prezydenta Andrzeja Dudę doszły ataki na naszych bratanków Węgrów. Tradycyjna przyjaźń między naszymi narodami nie pasuje lewackim prowokatorom. W krajach zachodniej Europy środowiska gejów i lesbijek nigdy nie prowokowały i nie ośmieszały osób wierzących w Boga na taką skalę jak w Polsce. Nigdzie na świecie na wzywano do podpalania kościołów, nie licząc totalitarnych systemów komunistycznych, czy radykalnie islamistycznych.

 Lewactwo w Polsce przypomina radykalne ruchy anarchistyczne z początku XX wieku, które wzywały do niszczenia za wszelką cenę wszelkich instytucji państwowych. Dlatego teraz nie można dać się ogłupić pięknymi hasłami „Miłości” i „Tolerancji”. Sobotnia Parada Równości w Warszawie dała pożywkę niemieckim mediom, które szeroko wykorzystały tę prowokację do kolejnych ataków na Polskę oraz do promocji Rafała Trzaskowskiego.

Pozytywnym jednak jest fakt, że przeważająca większość gwiazd polskiej sceny zrozumiała, co w rzeczywistości stoi za tym ruchem, i już nie manifestuje ostentacyjnie swego dla nich poparcia. Wyjątków jest niewiele: Kayah udostępniła w internecie swoje fotki z tej parady; Małgorzata Ostrowska pokazała na FB swój portret z tęczową flagą; Andrzej Piaseczny zamieścił hasło „Bez LGBT+ nie ma Polski”. Natomiast Michał Szpak napisał "O równość nie powinniśmy walczyć! Powinna być naszym genem". Zrobił to raczej bez entuzjazmu, gdyż na udostępnionym przy tych słowach zdjęciu nie wygląda zdrowo. 

 W tym miejscu wypada zapytać, czy tym „gwiazdom” nie przeszkadzało, gdy na takich paradach uwłaczano godności ludzi wierzących obnosząc się np. z wyobrażeniem waginy jako Najświętszego Sakramentu? Czy zastanowiły się, co hasła „Miłości” i „Tolerancji” mają wspólnego z praktyką LGBT? Nie z teorią!

P.J.Z.

 

Komentarze

ja2021.06.21 10:35
Te hasełka tęczowych o równości, tolerancji itp. to tylko przykrywka, dla naiwnych, parady zboczeńców w rzeczywistości to jest narzucanie innym swoich poglądów, żeby to jeszcze były poglądy ale to jest po prostu promowanie zboczeń, na hama, i demoniczne bluźnierstwa. To są imprezy opłacane przez światowe lewactwo, które inspirowane przez samego diabła ma na celu tak naprawdę niszczenie człowieka poprzez demoralizację.
Anonim2021.06.21 11:09
Brzmi jak opis mszy katolickiej ;)
abcd2021.06.21 10:32
Nie każda mniejszość jest mniejszością. Zastanów się, czy chorobowy stan umysłu może być podstawą do nadania praw, które przysługują jedynie mniejszościom. Mam tutaj na myśli prawa analogicznie do przyznawanych mniejszościom etnicznym i rasowym. Zauważ, że ludzie umysłowo chorzy stanowią mniejszość w społeczeństwie, ale tutaj słowo mniejszość mówi jedynie o relacji ilościowej. Nie wywodzimy z tego faktu specjalnych praw lub specjalnego statusu – np. przymus uznawania chorobliwych wizji za realną rzeczywistość przez resztę społeczeństwa. Mniejszości, których praw nikt nie neguje, to mniejszości połączone wspólną, wielopokoleniową historią i tradycją. Czy gdyby wspomniany wcześniej chorobowy stan umysłu był wrodzony, to byłbyś bardziej skłonny uznać, że umysłowo chorym ludziom przysługują specjalne prawa? Z pewnością NIE. Jednak homoseksualiści wykorzystują wieloznaczność słowa mniejszość, aby wywalczyć specjalne prawa dla osób połączonych chorobliwym popędem seksualnym. Zwróć uwagę, że homoseksualiści nie są w stanie (z definicji) stworzyć mniejszości połączonej więzami rodzinnymi, a zatem i wielopokoleniową historią. Homoseksualiści to przypadkowy zlepek ludzi, którzy mając problemy z zaspokojeniem swoich seksualnych potrzeb, walczą o „prawa” dostępu do Twoich dzieci. https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
Po 11 ...2021.06.21 10:52
Świetnym przykładem "uznawania chorobliwych wizji za realną rzeczywistość" jest oczywiście ... RELIGIA. Równocześnie to chore opętanie nie powoduje ograniczenia prawa np. do adopcji. Społeczność LGBT generalnie chce czegoś podobnego. Nie specjalnych praw, ale takich samych praw jak inni, mający różnorakie, niekoniecznie tak pojechane, jak religijne, poglądy i upodobania.
abcd2021.06.21 11:17
Kościół LGBT? To byłoby bardzo ciekawe.
abcd2021.06.21 11:19
Zastanawiam się nad przesłaniem... Może: "Wasze dzieci naszą przyszłością!"
pytajnik2021.06.21 10:19
Czy dla katolików nie powinna być walką o realizację nauczania biskupów: „Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ ) ?
Jenny2021.06.21 10:16
Prosze przestać nazywać elitami ten pisowski szczoch!!!
robaczek2021.06.21 10:12
PROCESJA KATOLIKÓW = PARADA RÓWNOSCI ...................................... niczym to sie nie różni... tutaj i tutaj gruby manifestują swoje wierzenia ;] ............................... u jednych u drugich półnadzy faceci na sztandarach ;] ............................................................. o co ten wrzask katole ;] ?
ojoj2021.06.21 10:38
jesteś bardzo głupiutki robaczku
robaczek2021.06.21 10:40
oj brakło argumentów ............................... biedny dadzio ;] ................ idz, moze pleban cos podpowie ;]
leo2021.06.21 12:39
Procesje katolickie różnią się tym od parad że, my podczas tych procesji nikogo nie obrażamy i nie wyśmiewamy.No i jeszcze ty że nie prowadzamy na smyczy ludzi przebranych za zwierzęta
robaczek2021.06.21 10:10
KATOLE ....................... zacznijcie naprawiać świat od własnego podwórka ...................................... biedni ministranci ;] ................................. za Snickersa probosczowi ........... ....
Anonim2021.06.21 9:54
Jak to potrafia sie rozczulac nad cierpieniami ludzi wierzacych. Szkoda ze ci wierzacy majacy za najwyzszych pasterzy ukrytych homoseksualistow nie potrafia zauwazyc wlasnych swinstw z wielokrotna moca skierowanych ku gejom w celu podeptania ich godnosci i ponizenia stekiem wyzwisk.
Andrzej2021.06.21 9:41
Niech sobie LGBT paraduje po lesie, dobrze im to zrobi.
robaczek2021.06.21 10:11
A KATOLE ZE SWOIMI PRICESJAMI RÓWNOŚCI????? ;] .............................. do kosciołów.......... a nie wydzierac sie po miescie chodzac od teatrzyku do teatrzyku zeby polizac SZAMANA ;]
robaczek2021.06.21 9:40
dziadki i babcie które z seksem juz nie za wiele mają do czynienia beda sie oburzac tym co mlodzi robia ;] .................................................................. oj biedne mięciutkie dziadki ;] ............................ nie chc ebyc wulgarny........ nale to chyba troszke taka zawiści i zazdrosć ;] .............................. oj przestańcie ludzio do łóżek zaglądac................ chrzescijanie ;]
nedzny robaku2021.06.21 10:06
wasze zboczenia zostawcie w sypialni!!!A my ludzie normalni nie bedziemy tolerowac zboczeń na ulicach
robaczek2021.06.21 10:09
RACJA!! KONIEC Z PARADAMI KATOLIKÓW!!!! ................ KONIEC PROCESJI Z POŁNAGIM FACETEM PRZYBITYM DO DESEK!!!!! .......................... KONIEC ZBOCZONYCH SPIEWÓW OGLUPIALYCH BABĆ I DZIADKÓW.......................................... trzymajcie swoje zbozenia w kosciolach i domach!!!!!!!!!!!!!!! .................................... niegrzeczne PATO-KATO ;]
nedzny robaku2021.06.21 10:13
koniec to bedzie z wami najgorszymi zboczencami jakich znał swiat
robaczek2021.06.21 10:17
;] ....................... rozszczelać!!!!! ............................ ale po katolicku .................... najpierw szaman z krzyzykiem sie przejdzie i im symbolicznie wybaczy to ze musimy rozszczelac!!! ;] ..................................... oj PATO-KATO-NAZISCI kochani ;] ......................... tacy chzescijanscy jestescie ;] ................. i mentalność wschodnia ;] ...................... no ciągnie was do tej rosji ;] ............
leo2021.06.21 12:48
Rozstrzelać ( trudne słowo)
Tomek2021.06.21 9:33
Talmudysci to pierwsi zboczency wsrod cywilizacji ludzkiej Sodoma Gomora