23.09.19, 08:45Screenshot Youtube - Polskie Radio

Hejt za pieniądze podatników? Czabański: To zgroza!

Przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański w bardzo ostrych słowach skomentował ostatnie doniesienia prasowe, według których za profilem „Sok z Buraka” stoi człowiek Platformy Obywatelskiej. „To zgroza” - mówił Czabański.

Według tygodnika „Sieci” człowiek stojący za profilem siejącym hejt przede wszystkim w stosunku do Prawa i Sprawiedliwości zatrudniony jest nie tylko przez PO, ale i w stołecznym ratuszu w biurze marketingu, gdzie od kwietnia miał zarobić przynajmniej 25 tys. złotych. Czabański w rozmowie na antenie radiowej „Jedynki” powiedział:

Najpierw ratusz w Inowrocławiu, teraz ratusz w Warszawie okazuje się, że jest taką bazą do hejtu”.

Dalej podkreśla:

Ta wiadomość pokazuje bardzo dziwne powiązania - żeby nie powiedzieć ostrzej - samorządu z opozycją i to na płaszczyźnie niesłychanie psującej polskie życie publiczne”.

Dodawał, że działalność hejterska jest wulgarna, w założeniu ma odrzeć z godności. Metody te w polityce powinny być potępione oraz odrzucone – stwierdzał Czabański. Stwierdził też:

Na to remedium może być tylko kartka wyborcza”.

Przewodniczący Rady Mediów Narodowych przyznał też, że sam stał się celem ataku hejterskiego i podejrzewa, że stać mógł za nim samorząd. Chodzi o sprawę dotyczącą billboardów pokazujących tzw. nienależne premier przyznane przez premier Beatę Szydło. Jak dodał – mimo że on nie pobrał żadnych premii, taki billboard w jego mieście jeździł. Sama akcja była zaś firmowana przez polityków Platformy.

To jest zgroza, jeżeli z pieniędzy podatników organizuje się takie akcje”

- mówił Czabański.

dam/polskieradio24.pl,Fronda.pl

Komentarze

anonim2019.09.23 10:53
To jeszcze tylko wystarczy przedstawić dowody :-D
Justyna S2019.09.23 9:54
To jest zgroza? Za Gazetą Polską stoi spółka Srebrna, więc siłą rzeczy pół PiSu. Tyle w temacie "wolnych mediów"
Polak Ateista Dumny Gej 2019.09.23 14:45
więcej nie powiesz bo Jówno wiesz --
Jアレk2019.09.23 9:54
Jak Kali ukraść krowa, to dobrze. Jak Kalemu ktoś ukraść krowa, to źle.
Torchwood2019.09.23 9:52
Czebański mówi o TVP Kurskiego?
anonim2019.09.23 9:16
To nie zgroza to PO.W Brejzyladzie przećwiczone,to to o czym wiemy czarno na białym,w czasie zajęć na WMLU (Wyższy Marksistowsko Leninowski Uniwersytet) z szczególną wyrazistością nauczali aby nigdy ,w żadnym momencie nie przyznawać się do kłamstwa.PO lepiej jest przeszkolona niż np. Bolek,on miał chęć wypowiedzenia prawdy i zająknął się o niej.Na PO bym nie liczyła
Dam2019.09.23 8:57
Hejt zlecany z ministerstwa Ziobry jest ok, bo zgodny z linią partii. Hejt robiony na jakimś głupim, przez nikogo nie znanym portalu ze śmiesznymi obrazkami jest okropny, bo ktoś z PO mógł tam zamieszczać obrazki. Żałosna propaganda. Drzazgę w oku innego widzicie, belki w swoim nie.
Ciekawe2019.09.23 8:54
To kto rzadzi w Polsce kasa ? Za pieniadze podatników to k wizja odmóżdża ciemnote
Polak Ateista Dumny Gej 2019.09.23 14:44
większego debila od ciebie nie ma baranie