30.08.20, 19:40Screenshot Youtube

HIT! Durczok zmienił branżę. Jest... ekspertem od zarządzania kryzysem wizerunkowym

Kamil Durczok nie pracuje już jako dziennikarz. Po jego ekscesach związanych ze spowodowaniem kolizji pod wpływem alkoholu (zezwolił na podawanie jego nazwiska oraz wizerunku w publikacjach o tej sprawie) z pewnością trudno byłoby mu znaleźć zatrudnienie w tej branży. Teraz zajął się czymś zupełnie innym. Prowadzi między innymi szkolenia z działań w sytuacji kryzysu wizerunkowego.

Były dziennikarz w rozmowie z Markiem Czyżem na kanale „Czyż tak !” w serwisie Youtube zapytany został między innymi o to, czy można wierzyć komuś o takim życiorysie. Ten odparł, że owszem:

Tym bardziej powinien wierzyć. Bo kto, jeśli nie ja, nauczy go, jakich błędów unikać, żeby się w takiej jak ja sytuacji nie znaleźć”.

Dodaje też:

Kiedy marka znajduje się w kryzysie albo, tak jak w moim przypadku dostaję nieprawdopodobny łomot ze wszystkich stron, to pierwszą zasadą jest, że nigdy nie będziesz dobrym swoim PR-owcem”.

Zarzuty w sprawie kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym Durczok usłyszał w tym roku. Grozi za to od 6 miesięcy do 8 lat więzienia. W razie działania nieumyślnego – do 3 lat więzienia.

To nie jedyne problemy Durczoka. Były dziennikarz w ubiegłym roku usłyszał z kolei zarzuty dotyczące podrobienia weksla i dokumentów towarzyszących zabezpieczeniu kredytu hipotecznego na niemal 3 miliony złotych.

dam/Youtube,wirtualnemedia.pl,dorzeczy.pl

Komentarze

Jahu🐟2020.08.31 10:40
się znalazł specjalista🤣🤣🤣.. a tak na marginesie to takie zawody są na kij komuś potrzebne..Jak człowiek żyje uczciwie i zgodnie z X przykazaniami to nie musi podrasowywać swojego wizerunku.
Al-kilo2020.08.31 7:39
Niech sobie obejrzy film "Pętla"! i pogodzi się z tym że ma tzw "pijane myślenie" wynikające z nadużywania alkoholu skutkiem zniszczenia mózgu.
celebryta2020.08.31 1:41
no ma facet doswiadczenie wizerunkowe to faktycznie sie nadaje smiechu warte jeszcze ma ambicje sie publikowac szkoda slow...............
Szybka Randka2020.08.30 21:50
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.frircikvip.com.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
tentam2020.08.30 21:03
kamil zostają ci tylko egzorcyzmy o ile wiesz na co się zdecydować!
ebz2020.08.30 20:50
Kamilek . Swego czasu go broniłam w internecie gdyż promował śląski język . Nie zasługiwał . Durczok , Kutz , Duda Piotr karierowicz , Pieczka " synek z Godowa . To rzekomo Ślązacy . Rzekomo . Owszem , śląskie nazwiska , śląski język , śląski akcent . Tu się urodzili i wychowali , mieli prawdopodobnie śląskich ojców , czy dziadków . Filmów Kutza nie lubiłam . To była żenada . Nie było w nich nic ze śląskiego ducha tak jak nie oglądam z tego samego powodu ekranizacji rosyjskiej klasyki przeniesionej na ekran przez Amerykanów czy Anglików . Chała . A tak nawiasem , to o Durczoku już czytałam na Interii .Może jako człowiekowi pomoże mu taka publiczna spowiedź , ale we mnie wzbudza raczej niesmak . To jak prośba o litość a Ślązacy należą raczej do dumnego narodu . Ci czystej krwi .
po chuj stawiasz spację przed kropką?2020.08.30 21:04
przecinkiem, etc.
Anonim2020.08.31 8:09
Tylko tyle znalazłeś w tekście aby się przywalić? Idioto?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.30 20:23
NKWD "uszlachcił" bydło żydowskie i wpuścił je na salony, pańskim w buciorach z gwoździami i z gestem dopuszcza ich do drugiego rzędu przy korycie - pierwszy wspaniałomyślnie zachowując dla parchow sekretarzy. A obecne to bydło po NKWDowskie łapie wiatr w żagle udajac, że nie sa parchami choć od nich cuchnie i nakazem talmudzkim czynią chamstwo, nienawiść i przemoc. Ale tylko gojom, z nakazu towarzyszy rabinów.
Po 11 ...2020.08.30 20:07
KK wynajmie Durczoka? To byłoby nawet śmieszne :)
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.30 20:05
PIS uszlachcił bydło, wpuścił je na salony, pańskim gestem dopuszcza je do drugiego rzędu przy korycie - pierwszy wspaniałomyślnie zachowując dla siebie. A bydło łapie wiatr w żagle standardem powszechnym czyniąc chamstwo, nienawiść i przemoc.