16.06.21, 17:40Fot. via: Pixabay

,,Jaka modlitwa, takie życie’’. Ojciec Święty zwrócił się do Polaków

W pozdrowieniach do pielgrzymów Papież zachęcił do wytrwania w dobrych postanowieniach oraz wyraził pragnienie, aby wszyscy obfitowali w podwójne dary: radości i pokoju.

Ojciec Święty życzył wiernym, aby okres letni był pogodnym czasem i wspaniałą okazją do kontemplowania Boga w cudownych dziełach stworzenia. Do Polaków Papież powiedział.

Papież – jaka modlitwa, takie życie

„Pozdrawiam serdecznie Polaków. Jest was tak wielu! Apostoł Narodów, św. Paweł zachęca nas: „Nieustannie się módlcie” (1 Tes 5,17). Modlitwa jest naszą życiową koniecznością, ponieważ jest oddechem duszy; wszystko w życiu jest jej owocem. Jaka modlitwa, takie życie: stan naszej duszy i nasze czyny. Niech osobista, zażyła, serdeczna rozmowa z Chrystusem, pomaga wam być zawsze blisko Boga i znajdować odpowiedź na nurtujące was pytania, na kwestie do rozwiązania i problemy, które was niepokoją. Z serca wam błogosławię.“

Krzysztof Ołdakowski SJ – Watykan/vaticannews.va

Komentarze

Jezus zapewnił mistyczkę,2021.06.16 20:25
że będzie królował Polsce. //////////// Pan Jezus: Córko moja, obrałem tron w królowaniu w sercu twoim, jakby w niebie. Przychodzę z moimi skarbami, abyś nimi dzieliła się z innymi. Nie zasypiaj z nimi. Daję ci [je] jak córce królewskiej Pan Jezus: (I sobota miesiąca): Kiedyś Mi oddała serce na własność, [Ja] w nim króluję i znajduję odpoczynek. Bądź Mi posłuszna i wykonuj, co ci każę. Pragnę upodobnić ciebie do Siebie. Chcę jednoczyć się z tobą. Pan Jezus: Matka moja i była, i jest, i będzie Królową Polski! Święta Teresa od Dzieciątka Jezus: W trudnościach, jakie przechodzisz, bądź zawsze spokojna, jakby nic nie zaszło, bo w twoim sercu Pan Jezus odpoczywa. Każdy człowiek, który chce zasnąć, pragnie spokoju. Pan Jezus w duszy spokojnej jakby zasypiał. Siostro moja, ty mi pomożesz kochać Oblubieńca naszego, gdy pójdziesz drogą wskazaną ci z dobroci i miłosierdzia Bożego, przeze mnie, a ja ci pomagać będę kochać Pana Jezusa i wspierać cię będę moimi prośbami. Siostro moja ukochana, jesteś królową, bo cię wybrał Pan Jezus na oblubienicę swoją. Droga, którą idziesz, jest drogą królewską. Idąc nią na pewno trafisz do Chrystusa Króla. Droga ta dostępna jest dla każdej duszy Pan Jezus: Jestem Królem królów, a królowie pozostają w mojej obecności jako prości ludzie, zaś kapłani są moimi zastępcami. Pan Jezus: Jestem Królem wszystkich królów, a ty jesteś moją królową i jako taka masz prawo do skarbów moich, możesz nimi rozporządzać, ile i kiedy zechcesz, dla siebie i dla innych.
cd2021.06.16 20:26
Pan Jezus: (Uroczystość Chrystusa Króla): Kapłani są królami mojego Królestwa. Majątkiem ich są dusze. Módl się za kapłanów, bo oni sprawują mój urząd, są jakby kielichami, z których krew moją wylewają na dusze. Módl się, aby urząd sprawowali z wielką pokorą i w miłości. Przez okrutne cierpienia wysłużyłem zasługi krwi mojej. Królowa przez zaślubiny z królem ma prawo do majątku królewskiego. Przez łączenie się ze Mną w Komunii św. otrzymujesz na własność moje zasługi, moje skarby. Daję ci prawo do wszystkich moich skarbów. Możesz z nich czerpać dla innych i dla siebie, ile chcesz i kiedy chcesz. Przez moje zasługi i miłość jedno się stajemy w łączności. W sercu masz zapoczątkowane niebo na ziemi, a w niebie szczęściu nie będzie końca. Jako ziemska oblubienica króla stara się we wszystkim mu przypodobać i w tym jest pilna, tak ty pilnuj czasu na ziemi, nie zajmuj umysłu sprawami niepotrzebnymi, ale staraj się zdobyć jak najwięcej miłości i jak najwięcej dusz, byś mogła zdobyć jak najwięcej mojego majątku – dusz moich, a tym zadowolisz moje pragnienie. Cierpienia, jakimi cię nawiedzam, należą do skarbów moich. Ponoszone z miłości dla Mnie i złączone z moimi [cierpieniami] stają się dowodem najwyższej miłości. W tym okażesz Mi najwyższą miłość, że zniesiesz cierpienia z radością. Łatwiej [jest] wykonywać inne cnoty. Gdy król ma jakieś strapienie, królowa przeżywa je razem z nim. Razem przeżywają smutki i radości. Daję ci odczuć radość moją. Boleść i cierpienia podzielaj ze Mną i wstępuj w moje ślady. Podzielaj ze Mną i pracuj w mojej winnicy, bądź bardzo pilna i wierna, a Ja będę nagrodą twoją. Nie sama pracujesz, ale ze Mną i moją łaską. Jestem twoim kierownikiem. Mnie się radź, co i jak masz wykonywać, a Ja wspomogę cię łaską, i [wszystko] przeze Mnie wykonywać będziesz, a Ja przez ciebie. Miłość jest sternikiem, który przejdzie przez największe nawałnice. Pełnij moją wolę, jak Ja pełniłem wolę Ojca mego.
rebeliant2021.06.16 19:56
No to już mamy co było przyczyną gwałtów w pupkę dzieci za kościelnymi murami (nawet sam żbawiciel takowych nie dał sobie poczynić) - te bachory po prosu nie modliły się jak trzeba. A macie wy małe szatańskie wydymańce !!!
rebeliant2021.06.16 18:25
Grzechy to zbawienie dla władzy Boga nad ludźmi.
rebeliant2021.06.16 18:25
Jakie zdrowie i talenty takie życie. Najwyraźniej ludzie dotknięci rozmaitymi dolegliwościami nie modlili się dostatecznie do wielkiej szkatuły swojej samochwałki i dlatego mają od urodzenia jedną nogę itp. Jednak miał rację pewien "szaleniec", że móc jest dobrze, że wszechmoc wszystko domyka. Jednak zazdrosna szkatuła pełna samochwałki nie dopuszcza do tego i nawet uczyniła wygibasy na krzyżu, aby tylko utwierdzić ułomnych ludzi (ułomnych w niezliczonych niemocach) w byciu winnymi. Jak sam oznajmił, że "oddał życie za nasze grzechy" - tak bardzo pragnie naszej niemocy i trwaniu w jego hierarchicznej piramidzie władzy (gdzie nie ma życia), że oddał życie za wór grzechów, które dodatkowo nas dogniatają.
lewacka logika2021.06.16 17:54
youtube: "Jacek Kaczmarski Jałta"
PILNE!2021.06.16 17:45
a zycie w Katolandzie jest SUPER!
lewacka logika2021.06.16 17:52
Jeśli lewatwo ma z tym problem, to faktycznie jest SUPER!