08.07.20, 11:35Screenshot Youtube - Andrzej Duda

,,Jesteśmy w stanie wojny cywilizacyjnej''. Prawica RP wzywa do głosowania na Andrzeja Dudę

Prawica Rzeczypospolitej wzywa do głosowania na Andrzeja Dudę

Oświadczenie Prawicy Rzeczypospolitej

 

Jesteśmy w stanie wojny cywilizacyjnej. Zarówno w Polsce, jak i w wielu krajach Zachodu coraz mocniej niszczony jest dorobek cywilizacji łacińskiej powstałej we wspólnej chrześcijańskiej Europie.

Systematycznie dąży się do marginalizacji norm moralnych, na których oparte jest prawo
i wielowiekowe zasady współżycia społecznego. Atak wymierzony jest szczególnie w rodzinę powołaną do wiernej miłości, do przekazywania życia i troski o nie, do więzi pokoleniowej. Dziś głównym frontem o jej przyszłość jest rodzina i prawa wychowawcze rodziny.

Nieposzanowanie życia dzieci nienarodzonych , działalność lobby homoseksualnego
czy  rewolucja genderowa atakują same podstawy istnienia i funkcjonowania rodziny.
Także Polska stała się atakiem tej rewolucji nihilistycznej i dyktatury moralnego relatywizmu.

Nihilizm także deprecjonuje patriotyzm i poświęcenie, tradycję narodową i sens bytu narodu, osłabia zainteresowanie troską o dobro wspólne oraz wyłanianiem najlepszych odpowiedzialnych przedstawicieli narodu w wyborach demokratycznych.

Heroldem tej rewolucji jest kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski. Jego ewentualne zwycięstwo znacznie wzmocniłoby możliwości destrukcyjne tej rewolucji.

Dlatego obowiązkiem narodowym i cywilizacyjnym jest dziś zdecydowane przeciwstawienie się tej rewolucji. W tej sytuacji, należy poprzeć w wyborach kandydaturę dotychczasowego prezydenta Andrzeja Dudy, który w swej działalności wielokrotnie dał dowód wsparcia, zwłaszcza materialnych praw rodziny.

 

W imieniu Prezydium Prawicy Rzeczypospolitej:

(-) Bogusław Kiernicki

prezes Prawicy Rzeczypospolitej

 

(-) Lech Łuczyński

sekretarz generalny Prawicy Rzeczypospolitej

Komentarze

Walter2020.07.9 5:50
Podsumowanie działalności Andrzeja Dudy. Andrzej Duda ośmiokrotnie złamał konstytucję, na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Złamał następujące jej artykuły: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. W 2012 r. podpisał projekt ustawy przewidujący karę 2 lat więzienia za in vitro. Skrytykował Unię Europejską za promowanie żarówek energooszczędnych, być może woli lampy naftowe. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Jego prezydentura kosztowała budżet państwa ponad 880 mln zł. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Wolał 2 mld zł z budżetu państwa przeznaczyć na dotowanie tzw. telewizji publicznej, a tak naprawdę pisowskiej, niż na leczenie onkologiczne. Chciał przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych w dniu 10 maja 2020 r., które byłyby bardzo łatwe do sfałszowania. Powiedział, że jest przeciwnikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych.
Foster2020.07.8 12:57
PIS - iory to ci niby cywilizowani a pozostali przeznaczeni do reeduacji poprzez pracę i propagandę. Oby ten przeznaczony do obróbki sort ludzi niegodnych nie podniósł głowy. Podobno Poczta Polska otrzymała polecenie doręczenia wyborcom ulotek szkalujących Rafała Trzaskowskiego - więc czekam, ale nie ręczę za miłe przyjęcie.
Andy Semicki Rabin2020.07.8 12:57
A co będzie, jeśli Duda znowu zawetuje?!
robaczek 2.02020.07.8 12:46
ALBVO ZOSTANIEMY Z ZACOFANYM WSCHODEM Z IDEOLOGIA JAK U PUTINA.......... albo .......... w oncu dolaczytmy do zachodu i wasze wnuki beda godnie zyc, Bo to co zrobiliscie przez ostatnie lata na pewni nie da wam godnie zyc. chyba ze godnoscia nazwyacie 500 zl za danie dup....... y ;]
jarek k.2020.07.8 12:43
Nieposzanowanie życia dzieci nienarodzonych - to Andrzej Duda, działalność lobby pedofilskiego - Andrzej Duda, atak na rodzinę - Andrzej Duda... Ech...
Anonim2020.07.8 12:43
Oj mobilizujmy się, bo jak widzę tę obleśność michnikowszczyzny w Wysokich Obcasach, to mi niedobrze. Szkalowanie, obrzucanie błotem, manipulacje, wierni uczniowie(mistrzowie?!) Goebbelsa, wstyd!
stan2020.07.8 12:01
"Napełnieni Duchem Świętym, wielkim mocnym niepojętym, wznieśmy ręce do Boga Polacy, niech świat dumnego Orła zobaczy...." To istotnie jest wojna światów: cywilizacji śmierci z cywilizacją miłości chrześcijańskiej. Musimy opowiedzieć się po której jesteśmy stronie. To walka o przyszłość naszą, naszych dzieci i wnuków, przyszłość Polski na całe dekady. Polacy, na szańce wyborcze, brońmy racji stanu Polski!
Natalja Siwiec2020.07.8 12:01
To jest ta kanapa Marka Jezus Maria Jurka?
ladychapel2020.07.8 11:49
"Przez pomysł Dudy np. sierot nie będzie mogła adoptować ciotka, która jest lesbijką"... Lepszy sierociniec....
Anonim2020.07.8 11:55
Taka "ciotka" spod znaku tęczowej zarazy chciała paszportów dla psów i praw wyborczych (Środa), to może tą sierotę adoptują psy?
jarek k.2020.07.8 12:46
Ciotka może i być heteroseksualna, ale jeśli nie będzie miała męża wystarczająco długo, to też nie będzie mogła adoptować. Babcia też nie będzie mogła, jeśli dziadek nie żyje. Może uznali, że Jarek Kaczyński nie nadaje się by kogokolwiek adoptować i postanowili wszystkim zabronić?
Foster2020.07.9 10:53
Nie martw się, mozna jeszcze te dzieci przekazać do wychowania w klasztorach (w Irlandii Północnej i w Hiszpanii to juz przerabiali). Najważniejsze, żeby te dzieci wychowali ludzie kościoła.
Andy Semicki Rabin2020.07.8 12:58
Czy to prawda, że nazywasz się Lech Keller i jesteś starym zboczeńcem?
AAAtomek2020.07.8 11:48
(PZPR) Polska Zjednoczona Prawica Rzeczpospolitej apeluje!
stan2020.07.8 12:07
Muszę zainterweniować, bo masz Pan krotką pamięć. Skrót PZPR rozszyfrował Moczulski, szef KPN, a brzmiał on: Płatni Zdrajcy Pachołki Rosji. Nic się od tamtej pory nie zmieniło. PZPRowcy doskonale odnaleźli się w PO, awansowali do europarlamentu i polskiego parlamentu, a służą obecnie światowemu lewactwu, podobnie jak PZPR. A lewactwa nie brakuje ani w Rosji, ani w Niemczech.
AAAtomek2020.07.8 14:05
(PiS PZPR) = Stanisław Piotrowicz, Stanisław Kostrzewski, Wojciech Jasiński, Krzysztof Czabański. Henryk Cioch, Marcin Wolski, Jan Pietrzak, Maciej Łopiński, Andrzej Kryże
Foster2020.07.8 15:59
,,,,,,,i wielu innych.