20.09.13, 12:10Logo akcji "Stop dyktaturze mniejszości" (fot. Stopdyktaturze.pl)

Już blisko 22 tys. Polaków sprzeciwia się homoseksualnej dyktaturze

SLD, PO i Ruch Palikota, pod przykrywką nowelizacji Ustawy o wdrożeniu niektórych przepisów UE w zakresie równego traktowania, chce wprowadzić w Polsce faktyczną homodyktaturę. Projekt został już przegłosowany i przyjęty do pracy w komisjach, a na wrzesień szykowana jest debata nad nim. 

Co budzi największy niepokój? Wprowadzenie przez projekt zakazu dyskryminacji m.in. ze względu na tzw. „ekspresję płciową” i „tożsamość płciową”, co w praktyce będzie oznaczać, że publiczne epatowanie perwersyjnymi zachowaniami seksualnymi będzie szczególnie chronione przez prawo, a sprzeciw wobec tych zachowań będzie z kolei karany.

Liczne niebezpieczeństwa związane z nowelizacją ustawy o wdrożeniu niektórych przepisów UE w zakresie równego traktowania (druk 1051) wyliczała w rozmowie z Fronda.pl poseł PiS, prof. Krystyna Pawłowicz. „Ustawa już uchwalona z 2010 roku w połączeniu z obecnym projektem nowelizacji w jeszcze większym stopniu narusza polską konstytucję. Przede wszystkim nie można wprowadzać karalności za działania nienazwane wyraźnie w ustawie. Nie można karać za działania wymienione „w szczególności” albo „przykładowo”. Katalog czynów zabronionych pod groźbą kary na mocy jakiejkolwiek ustawy musi mieć charakter zamknięty, a nie otwarty, jak ma to miejsce w przypadku omawianego projektu (określenie „w szczególności”). Podstawową zasadą prawa jest, iż „nie ma zbrodni bez kary” (Nullum crimen sine lege). Projekt narusza tę zasadę, pozwalając karać za czynności niewymienione w ustawie, które dowolnie wyinterpretować będą mogli lewacy, heterofobi (jak  Robert Biedroń czy Krzysztof Bęgowski, obecnie Anna Grodzka) i sąd – argumentowała Pawłowicz.

Dlatego kilka dni temu ruszyła inicjatywa pod hasłem „Stop dyktaturze mniejszości”. W ramach akcji można wysłać swój protest do marszałek Ewy Kopacz. Wzór listu wyrażającego sprzeciw wobec treści zawartych w projekcie ustawy (druk 1051) można znaleźć na stronie www.stopdyktaturze.pl. Na portalu znajdziemy także wszystkie potrzebne kontakty.

Choć inicjatywa ruszyła zaledwie kilka dni temu, już podpisało się pod nią 21 500 osób.

MBW

Komentarze

anonim2013.09.20 13:17
Ja również zaprotestowałem!!!.
anonim2013.09.20 13:31
Może się czepiam, ale 22 tys to tylko ci co mają dostęp do internetu i się wpisali. Natomiast tych którzy są przeciwni homoseksualnej dyktaturze są w Polsce miliony.
anonim2013.09.20 14:30
@Gkur ""Nullum crimen sine lege" znaczy: Nie ma przestępstwa bez ustawy" Za bardzo wierzysz wikipedii.Z łaciny istnieje wiele tłumaczeń interpretacyjnych.
anonim2013.09.20 14:32
@Mniemanologia Czy raczej to znaczy na pewno?Niezdecydowana jestes tak jak w zyciu!!.
anonim2013.09.20 15:51
@Mniemanologia "nie wiesz, jaka jestem w życiu." Jak każda baba -niezdecydowana!!!!!.
anonim2013.09.20 21:27
Polecam e-booka do czytania, co nam i naszym rodzinom proponują. GLOBALNA REWOLUCJA SEKSUALNA Likwidacja wolności w imię wolności Globalna rewolucja seksualna, propagowana przez ONZ i Unię Europejską, wkradła się do polityki, instytucji władzy i placówek oświatowych. Tam stopniowo, za plecami opinii publicznej, zrodził się z niej ogromny program przekształcenia społeczeństwa, który burzy podstawy demokracji i przybiera coraz bardziej totalitarny kształt. Gabriele Kuby, socjolog z wykształcenia i matka trojga dzieci, od czasu przejścia na katolicyzm w 1997 roku zajmuje się w licznych publikacjach i wykładach krytyczną analizą ideologii genderowej oraz jej destrukcyjnym wpływem na współczesne społeczeństwa, jak i przyszłe pokolenia. Miejmy nadzieję, że ta książka - rzetelna, bezkompromisowa i daleka od "poprawności politycznej" analiza wdrażanej na naszych oczach globalnej rewolucji kulturowej - otworzy oczy i sumienia także odpowiedzialnym za politykę, Kościoły, kulturę i społeczeństwo, aby z przekonaniem stawali w obronie godności człowieka i opartego na niej systemu wartości http://chomikuj.pl/nbogdanus/E-BOOKI+KATOLICKIE
anonim2013.09.20 21:51
wysłałem ten protest da mnie curiosum jest,że ustawodawca się tym zajmuje-to są rzeczy nieważne wobec prawdziwych problemów Polski.Owszem powinno się chronić gejów przed agresją rożnych wszechpolsko-kibolskich idiotów,ale nie przez otwieranie furtki do kneblowania wszystkich,którzy nie lubią ich skłonności.Byłbym za tym aby ustawodawca po prostu ignorował istnienie gejów.Bierzcie przykład z Bolesława Chrobrego-nigdy nic o gejach nie powiedział niczego o czym byśmy dzisiaj wiedzieli i to jest najlepsza postawa dla państwa.Po co mi totalitarna biowładza,która ocenia moje życie pod kątem jakiejś "orientacji"?Ja chcę niewidzialnego państwa,które pojawia się wtedy jak ktoś napada mnie na ulicy i mnie broni za pomocą policji-to jest funkcja państwa a nie biowładza.Wypowiadanie się organów państwa na dowolny temat bez koniecznej wyższej potrzeby to absurd.Ważne czy granice są strzeżone od najazdu a w innych sprawach to najlepiej aby ludnośc nie zauważała,że tu w ogóle jest jakieś państwo albo zauważała raz do roku przy płaceniu podatku.To jest mój ideał-państwo minimalne,ale skuteczne.Znieść edukację państwową,znieść szkoły państwowe i służbę zdrowia sprywatyzować oraz wszystko co się da.Rząd ma tylko stawiać wojsko i policję i patrzeć jak ludzie sami sobie załatwiają swoje sprawy na wolnym rynku.
anonim2013.09.21 11:05
Czemu nie przez internet?