31.03.20, 11:20

Kasta basta! Sędziowie z Iustitii mącą ws. koronawirusa!

Sędziowska kasta podburza lekarzy do wzniecania paniki w społeczeństwie. Szef stowarzyszenia sędziowskiego "Iustitia" skrytykował rząd za to, że wiceminister zdrowia zobowiązał na piśmie krajowych konsultantów do powściągliwości w wyrażaniu opinii o sytuacji epidemiologicznej w kraju.

 

"Zwracamy uwagę, że lekarze, tak samo jak inni obywatele naszego kraju, korzystają z konstytucyjnego prawa do publicznego wyrażania swoich poglądów. Wobec tego nie można zaakceptować zakazu wypowiadania się przez lekarzy na temat sytuacji epidemiologicznej w placówkach medycznych i dostrzeżonych przez nich nieprawidłowościach (pismo wiceminister zdrowia Józefy Szczurek-Żelazko z 20 marca 2020 roku skierowane do lekarzy pełniących funkcję krajowych konsultantów)" - napisali sędziowie Iustitii.

"Tym bardziej, że informowanie społeczeństwa o istotnych sprawach dotyczących zdrowia obywateli leży w interesie publicznym" - dodali w piśmie podpisanym przez Krystiania Markiewicza i innych sędziów z zarządu stowarzyszenia.

bsw/wpolityce.pl

Komentarze

Munio2020.04.1 8:05
Kapitale. KASTA BASTA. Fronda śmonda, rząd śmond,księża męża, jak dla głuptaków
Polak2020.03.31 17:42
Korzystajac z konstytucyjnego prawa do publicznego wyrażania swoich poglądów uwazam,że kolesie z nadzwyczajnej kasty podjudzajacy "apolitycznych" lekarzy do krytykowaniua rządu i siania paniki w zwiazku z pandemią koronavirusa są pospolitymi przestępcami i jako tacy winni być objęciem prawem wojennym stanu epidemicznego - czyli kuleczka w potylicę bądź stryczek na szyjkę!!!! Dosyć patyczkowania sie rządu z kanaliami w togach!!!!
Filmy online2020.03.31 16:01
Oglądaj Hit! Sala samobójców. Hejter 2020 https://filmvod.pl - Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem za jedyne 20zl . Polecam jak najbardziej!
randki z syfem, randki z larwami2020.03.31 13:25
Chcesz zobaczyć MONIA tłustą i brudną larwę kremlowską? Jestem tutaj: www.lexlale.eu. Chcesz nawet przez internet złapać syfa kremlowskiego? Jestem tutaj: www.lexlale.eu Chcesz zostać impotentem do końca życia? Obejrzyj mnie tutaj: www.lexlale.eu. Jesteś pedałem i chcesz nim pozostać? Obejrzyj mnie tutaj: www.lexlale.eu Syf i coronavirus na mojej "koronie" tylko tutaj: www.lexlale.eu Jako bonus dorzucę malware i wirusy aby ci się komputer sperd......lił!
Randki kamerki pokazy skype!2020.03.31 13:01
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - www.lexlale.com.pl i wyszukaj mnie po niku: KSandi2 napisz do mnie i spotkajmy sie!
man.of.Stagira2020.03.31 11:32
W r o g o w i e Europy już dawno postanowili r e p o p u l o w a ć swoje społeczeństwa. Zastąpić autochtonów przybyszami spoza strefy Europa. Muzułmanami, kontr-kulturowymi mutantami z lgbtq+UB etc. Dlatego dla Kontrkultury koronawirus to jest d a r . n i e b i o s! Podobnie dla lewicy. Wszędzie lewica w Europie i obóz tak zwanej LGBTQ+UB po cichu zaciera ręce. OTO jest dzień, oto jest dzień który dał im Pan... . tacy 'rodacy' to są...'e u r o p e j c z y c y' tacy...