09.05.21, 18:10

Katastrofa lotnicza pod Zieloną Górą. Nieoficjalnie: Zginął jeden z najbogatszych Polaków

Dziś na lotnisku w Przylepie pod Zieloną Górą rozbił się mały prywatny samolot Tecnam P2002. Niestety na miejscu zginął pilot. Według nieoficjalnych doniesień przekazanych przez „Fakt”, w katastrofie lotniczej zginąć miał jeden z najbogatszych Polaków.

Jak informują media, nikt dotąd nie potwierdził tych informacji Z tego co udało się obecnie ustalić, prawdopodobną przyczyną katastrofy miała być awaria techniczna maszyny.

Obecnie wiadomo również, że zaraz po starcie, na moment przed katastrofą zgłaszane były problemy dotyczące silnika. Po zawróceniu na lotnisko, samolot spadł na płytę i stanął w płomieniach – mówi rzeczniczka zielonogórskiej policji Małgorzata Barska w rozmowie z portalem rzg.pl.

dam/Fakt24.pl,gazeta.pl

Komentarze

Gus2021.05.10 15:06
Przeciągnął manewrując nad lotniskiem? R.I.P.
Błąd pilota i tyle2021.05.10 7:42
j.w.
Po 11 ...2021.05.10 11:32
jak zawsze w takich sytuacjach. zdradek to wie najlepiej, jego popytajcie
abiturient2021.05.10 7:27
Koleś Gawronika, czy jego wróg?
taak2021.05.10 4:55
to chyba jest owsiak
Prawda2021.05.10 2:33
Skąd wzioł Miliardy złotych jak był bidny w PZPR przed 1989 roku miał dziurawe skarpety ==
Duraku! KIEDY WZIĄŁEŚ ROZWÓD Z ROZUMEM?2021.05.9 22:35
Skopiowałeś wszystkie swoje wpisy, z innych artykułów! Teraz jak na dłoni widać ile nicków używałeś! Oj, nie umiesz ty myśleć na zapas, ... nie umiesz!
Najgorzej jak się pisze do siebie2021.05.10 9:38
Z użyciem swego drugiego imienia "Durak", a potem maniacko wrzuca się kolejny wpis do sieci nie czytając go.
Mejer2021.05.9 21:59
Nie rozumiem dlaczego gdy awionetka sie rozwali nazywa sie to katastrofa... to jakby katastrofą nazwać rozwalenie sie matiza... :?
Böno2021.05.9 21:28
Tak jest, jak ktoś nie wie co z pieniędzmi robić. Ani człowieka, ani samolotu. A z czym stanie przed Bogiem? Kasa mu na pewno nie pomoże.
Stanie przed Bogiem2021.05.10 7:43
i dowie się, że trafi do piekła, bo właściwą religią jest Sunnizm.
Abp Marek Jędraszewski:2021.05.9 21:15
Trzeba bardziej słuchać Boga aniżeli ludzi. ......... „Trzeba bardziej słuchać Boga aniżeli ludzi” – abp Marek Jędraszewski zwrócił uwagę, że to te słowa Apostołów zgromadziły dziś wiernych na Skałce, aby oddać cześć św. Stanisławowi. Odpustowej liturgii przy Ołtarzu Trzech Tysiącleci przewodniczył abp Józef Górzyński. W czasie homilii metropolita warmiński podkreślił, że nie tylko wiedza, ale także miłość potrzebna jest w poznawaniu prawdy, którą przyniósł i objawił światu Chrystus, a w prawdę o człowieku wpisana jest także jego grzeszność. – Bez zrozumienia tajemnicy zła nie można człowiekowi pomóc – mówił abp Józef Górzyński. W sanktuarium męczeństwa św. Stanisława na krakowskiej Skałce w niedzielne przedpołudnie odbyły się uroczystości z udziałem Episkopatu Polski. Odpustowej liturgii przy Ołtarzu Trzech Tysiącleci przewodniczył abp Józef Górzyński. Przedstawicieli duchowieństwa i laikatu, reprezentantów krakowskich uczelni, bractw i stowarzyszeń, a także władz państwowych i samorządowych przywitał metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski.
c.d.2021.05.9 21:16
– Odpowiedź Apostołów dana żydowskim arcykapłanom i Sanhedrynowi, że „trzeba bardziej słuchać Boga aniżeli ludzi” przeszła nie tylko do historii Kościoła, ale przede wszystkim stała się fundamentem i zasadą całej Jego ewangelizacyjnej działalności, która nieprzerwanie trwa już prawie od dwóch tysięcy lat – mówił na początku Mszy św. abp Marek Jędraszewski. Metropolita krakowski zwrócił uwagę, że posłuszeństwo Bogu odnosi się najpierw do konieczności samego głoszenia Ewangelii, nawet jeśli miałoby napotykać na trudności i zakazy ze strony możnych tego świata. W drugiej kolejności – do treści duchowego orędzia, z jakim Apostołowie i ich duchowi spadkobiercy zwracali się i zwracają do świata, a które stało się Credo Kościoła, czyli prawdy o śmierci i zmartwychwstaniu Bożego Syna dla zbawienia i życia wiecznego każdego człowieka. Abp Marek Jędraszewski zauważył, że w dzieje posłuszeństwa Bogu, którego bardziej trzeba słuchać aniżeli ludzi, i w dzieje świadectwa dawanego przez wszystkich, którzy są Mu posłuszni, wpisał się biskup krakowski św. Stanisław. – Będąc posłuszny Bogu nie uląkł się gniewu okrutnego władcy. Dla niego prawo Boże było ważniejsze niż samowola króla. Odpowiedzialność za życie sobie powierzonych owiec znaczyła więcej niż niebezpieczeństwo utraty własnego życia. Jego śmierć stała się – podobnie jak w przypadku męczeńskiej śmierci tylu chrześcijan przed nim – prawdziwym zasiewem nowego życia w Kościele, obudziła sumienia Polaków, zrodziła sprzeciw i bunt przeciw ewidentnemu złu, położyła kres nieprawości Bolesława Śmiałego – mówił abp Marek Jędraszewski dodając, że zasada zasad ewangelizacyjnego dzieła Kościoła „trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi” przyświecała także następcy św. Stanisława na biskupiej stolicy w Krakowie – św. Janowi Pawłowi II.
c.d.2021.05.9 21:17
– Od pierwszych chwil swojego pontyfikatu głosił światu Chrystusa prosząc, aby ten świat zechciał otworzyć swe drzwi na oścież dla Jego zbawczej władzy po to, by móc służyć człowiekowi i całej ludzkości. Wielcy tego świata nie chcieli przyjąć Chrystusa, który jedynie wie, co nosi w swoim wnętrzu człowiek; nie chcieli pozwolić Chrystusowi mówić do człowieka; sprzeciwili się temu, żeby do wszystkich ludzi mogło docierać posłanie nadziei, ocalenia i całkowitego wyzwolenia, dlatego postanowili, aby głos tego wielkiego świadka Chrystusa raz na zawsze zamilkł – mówił abp Marek Jędraszewski przypominając zamach na życie ojca świętego z 13 maja 1981 r. Metropolita krakowski podkreślił, że słowa Apostołów „trzeba bardziej słuchać Boga aniżeli ludzi” zgromadziły dziś wiernych na Skałce, aby oddać cześć św. Stanisławowi. Podziękował za modlitwę w intencji Krakowa, archidiecezji krakowskiej (oraz diecezji tarnowskiej, na terenie której leży Szczepanów skąd wywodził się św. Stanisław) oraz całej ojczyzny.
Kościół Szatana w USA popiera aborcje na życzenie.2021.05.9 21:09
Ale co to znaczy aborcja i jak wygląda? Opowiadał o tym przed Kongresem USA dr Anthony Levatino, który w latach 1981-85 dokonał 1200 aborcji, w tym ponad 100 w drugim trymestrze ciąży, nawet gdy płody miały już pół roczku. Ale uwaga! Przy tym tekście można zemdleć! A sam lekarz ze zwolennika aborcji stał się jej zaciekłym przeciwnikiem. „– Pacjentka już co najmniej od 2 miesięcy czuje ruchy dziecka, które ma już wtedy ok. 20 cm i waży do pół kg ”– zeznaje lekarz. I mówi dalej: – Po znacznym rozszerzeniu ścian szyjki macicy i ściągnięciu płynu owodniowego, w którym pływa płód, bierzesz do rąk stalowe kleszcze. Mają ok. 30 cm długości, a kończą je 5-centymetrowe szczęki wykończone rzędami ostrych zębów. Służą do chwytania i miażdżenia tkanek. Aborcję w drugim trymestrze robi się na ślepo. Dziecko może być w każdym położeniu w każdym miejscu macicy. Sięgasz więc w głąb i łapiesz wszystko, co się da. (...) Gdy coś złapiesz, zgniatasz to szczypcami i z całej siły ciągniesz. Naprawdę mocno. Czujesz, że coś w środku puszcza – a na zewnątrz pojawia się całkowicie już ukształtowana nóżka o długości ok. 15 cm. Wtedy znów sięgasz kleszczami do środka. Znów ciągniesz ze wszystkich sił. Wyciągasz podobnej długości rączkę. Sięgasz kolejny raz i kolejny... Wyciągasz kręgosłup, jelita, serce i płuca. Ale najtrudniejszą częścią aborcji w drugim trymestrze jest wydobycie główki dziecka, która w tym wieku jest wielkości dużej śliwki i na tym etapie pływa już swobodnie po macicy. Sięgniesz jej, gdy włożysz do środka całe kleszcze. A pewność, że złapałeś już główkę masz, gdy kleszcze coś skruszą, a na zewnątrz wypłynie biaława galaretka. To mózg dziecka. Teraz możesz już sięgać po resztki czaszki. Często wychodzi malutka twarzyczka, która patrzy na ciebie szklanymi oczkami. Gratulacje! Właśnie dokonałeś aborcji w drugim trymestrze. Potwierdziłeś prawo kobiety do dokonania wyboru. A jeśli wierzysz, że ta procedura nie powoduje u dziecka bólu – przemyśl to jeszcze raz. (...) Lekarz w ten wstrząsający sposób namawiał amerykański kongres do zakazu aborcji w USA. I nic dziwnego, że mając takie doświadczenia, stał się zaciekłym przeciwnikiem tej procedury. Kościół Szatana w USA popiera aborcje na życzenie. A wy oceńcie sami.
Pisz na temat, Lechu !.../w różnych nickach!/2021.05.9 22:31
Czyżby ci się wyczerpały wpisy i wstawiasz je z różnych artykułów?? Weż się w garść, "chłopko"...!
Grzegorz T. już w akcji2021.05.10 9:41
Byle coś wkleić, żeby użyć imienia swego ukochanego, wymyślonego wroga, Lecha. A nicków Grzesio ma tyle, że połowy już zapomniał.
szok^22021.05.10 6:16
I co, zakumał dopiero po wykonaniu setki takich ? To jakaś straszna tępota a nie lekarz.
GALERIA KŁAMSTW "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński2021.05.9 21:05
pod pseud. ANTONI.S oraz radzilowJedwabne pisze: CYT.: "𝐍𝐨 𝐢 𝐜𝐨? 𝐍𝐨 𝐢 𝐰𝐮𝐣, 𝐤𝐚𝐭𝐨𝐥𝐢𝐤𝐮. 𝐒𝐭𝐨𝐝𝐨𝐥 𝐜𝐢 𝐮 𝐰𝐚𝐬 𝐝𝐨𝐬𝐭𝐚𝐭𝐞𝐤, 𝐛𝐞𝐧𝐳𝐲𝐧𝐚 𝐛𝐞𝐳 𝐤𝐚𝐫𝐭𝐞𝐤, 𝐳𝐚𝐩𝐚𝐥𝐤𝐢 𝐰 𝐤𝐚𝐳𝐲𝐦 𝐠𝐞𝐞𝐬𝐢𝐞. 𝐓𝐲𝐥𝐞, 𝐳𝐞 𝐳𝐚 𝐛𝐚𝐫𝐝𝐳𝐨 𝐧𝐢𝐞 𝐦𝐚𝐜𝐢𝐞 𝐤𝐨𝐠𝐨 𝐝𝐨 𝐨𝐛𝐥𝐚𝐧𝐞𝐣 𝐛𝐞𝐧𝐳𝐲𝐧𝐚 𝐬𝐭𝐨𝐝𝐨𝐥𝐲 𝐳𝐚𝐠𝐨𝐧𝐢𝐜."
Teresa2021.05.9 21:04
paradoks: jakby nie był bogaty to nie miałby samolotu i by żył...
Andrzej2021.05.10 0:01
Chyba żeby trafił wcześniej do szpitala na nfz...
antoni.s2021.05.9 20:48
Jezuu!, rydzyk nie żyje!?
katolik2021.05.9 21:07
spoko, właśnie się za Ciebie modlę.
antoni.s2021.05.9 21:16
Za mnie?, o dziękuję, to miłe, ale nie działa, Ciebie zapewne wprawia w przekonanie że robisz coś szlachetnego, jeśli poprawia to twoje samopoczucie to spoko, warto, ja radzę sobie świetnie bez modlitwy, choć jak pisze doceniam to, dobrej nocy.
katolik2021.05.9 21:21
Dobrej nocy! Z panem Bogiem!
Noc z bogiem?2021.05.11 11:38
A on jest aktywny czy pasywny? Bo że gej to pewne.
GALERIA KŁAMSTW "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński2021.05.9 20:03
pod pseud. radzilowJedwabne pisze: CYT.: "𝐍𝐨 𝐢 𝐜𝐨? 𝐍𝐨 𝐢 𝐰𝐮𝐣, 𝐤𝐚𝐭𝐨𝐥𝐢𝐤𝐮. 𝐒𝐭𝐨𝐝𝐨𝐥 𝐜𝐢 𝐮 𝐰𝐚𝐬 𝐝𝐨𝐬𝐭𝐚𝐭𝐞𝐤, 𝐛𝐞𝐧𝐳𝐲𝐧𝐚 𝐛𝐞𝐳 𝐤𝐚𝐫𝐭𝐞𝐤, 𝐳𝐚𝐩𝐚𝐥𝐤𝐢 𝐰 𝐤𝐚𝐳𝐲𝐦 𝐠𝐞𝐞𝐬𝐢𝐞. 𝐓𝐲𝐥𝐞, 𝐳𝐞 𝐳𝐚 𝐛𝐚𝐫𝐝𝐳𝐨 𝐧𝐢𝐞 𝐦𝐚𝐜𝐢𝐞 𝐤𝐨𝐠𝐨 𝐝𝐨 𝐨𝐛𝐥𝐚𝐧𝐞𝐣 𝐛𝐞𝐧𝐳𝐲𝐧𝐚 𝐬𝐭𝐨𝐝𝐨𝐥𝐲 𝐳𝐚𝐠𝐨𝐧𝐢𝐜."
da da towariszcz jewrej z leningrada2021.05.9 20:38
A u was to polskowo alfabieta NIET, ty job twoju mać!
prof. dr Jan Hertrich-Woleński2021.05.9 21:02
Jak pisze pod pseudonimami muszę jakoś się kryć.
GALERIA KŁAMSTW "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński2021.05.9 20:02
pod pseud. radzilowJedwabne pisze: CYT.: "𝐎𝐭𝐨𝐳 𝐩𝐨𝐰𝐬𝐭𝐚𝐧𝐜𝐲 𝐰𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐰𝐜𝐲 𝐰 𝟏𝟗𝟒𝟒 𝐫𝐨𝐤𝐮 𝐳𝐝𝐨𝐛𝐲𝐥𝐢 𝐩𝐨𝐬𝐭𝐞𝐫𝐮𝐧𝐞𝐤 𝐠𝐞𝐬𝐭𝐚𝐩𝐨 𝐰 𝐤𝐭𝐨𝐫𝐲𝐦 𝐳𝐧𝐚𝐣𝐝𝐨𝐰𝐚𝐥𝐨 𝐬𝐢𝐞 𝐣𝐞𝐬𝐳𝐜𝐳𝐞 𝐤𝐢𝐥𝐤𝐮𝐮𝐬𝐞𝐭 𝐣𝐞𝐬𝐳𝐜𝐳𝐞 𝐧𝐢𝐞 𝐰𝐲𝐦𝐨𝐫𝐝𝐨𝐰𝐚𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐙𝐲𝐝𝐨𝐰 𝐠𝐫𝐞𝐜𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐢 𝐰𝐥𝐨𝐬𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐒𝐚𝐦𝐢 𝐩𝐨𝐥𝐬𝐜𝐲 𝐩𝐨𝐰𝐬𝐭𝐚𝐧𝐜𝐲 𝐳𝐚𝐜𝐳𝐞𝐥𝐢 𝐢𝐜𝐡 𝐫𝐨𝐬𝐭𝐫𝐳𝐞𝐥𝐢𝐰𝐚𝐜 "
Anonim2021.05.9 21:01
A u was to polskowo alfabieta NIET, ty job twoju mać!A u was to polskowo alfabieta NIET, ty job twoju mać!
prof. dr Jan Hertrich-Woleński2021.05.9 21:03
Jak pisze pod pseudonimami muszę jakoś się kryć. I powtórzę tu za kimś: wycieraj dupska Polskim Panom, wycieraj!
GALERIA KŁAMSTW "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński2021.05.9 20:01
pod pseud. radzilowJedwabne pisze: CYT.: " 𝐖 𝐑𝐚𝐝𝐳𝐢𝐥𝐨𝐰𝐢𝐞, 𝐖𝐚𝐬𝐨𝐬𝐳𝐲, 𝐒𝐳𝐜𝐳𝐮𝐜𝐳𝐲𝐧𝐢𝐞, 𝐉𝐞𝐝𝐰𝐚𝐛𝐧𝐞𝐦, 𝐒𝐳𝐜𝐳𝐞𝐛𝐫𝐳𝐞𝐬𝐳𝐲𝐧𝐢𝐞 – 𝐙𝐲𝐝𝐨𝐰 𝐦𝐨𝐫𝐝𝐨𝐰𝐚𝐥𝐢 𝐭𝐰𝐨𝐢 𝐳𝐢𝐨𝐦𝐚𝐥𝐞. 𝐏𝐨𝐥𝐚𝐜𝐲. 𝐊𝐚𝐭𝐨𝐥𝐢𝐜𝐲. 𝐌𝐨𝐫𝐝𝐨𝐰𝐚𝐥𝐢 𝐰 𝐬𝐩𝐨𝐬𝐨𝐛 𝐰𝐲𝐣𝐚𝐭𝐤𝐨𝐰𝐨 𝐨𝐤𝐫𝐮𝐭𝐧𝐲 𝐢 𝐬𝐚𝐝𝐲𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐲. 𝐙 𝐨𝐫𝐠𝐢𝐢 𝐦𝐚𝐬𝐨𝐰𝐞𝐠𝐨 𝐦𝐨𝐫𝐝𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐮𝐫𝐳𝐚𝐝𝐳𝐚𝐥𝐢 𝐬𝐨𝐛𝐢𝐞 𝐰𝐞𝐬𝐨𝐥𝐮𝐭𝐤𝐚 𝐳𝐚𝐛𝐚𝐰𝐞. 𝐙𝐲𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐢𝐞 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐰𝐜𝐳𝐞𝐭𝐚 𝐩𝐮𝐛𝐥𝐢𝐜𝐳𝐧𝐢𝐞 𝐢 𝐳𝐛𝐢𝐨𝐫𝐨𝐰𝐨 𝐠𝐰𝐚𝐥𝐜𝐢𝐥𝐢 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐝 𝐳𝐚𝐦𝐨𝐫𝐝𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞𝐦 . 𝐙𝐲𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐢𝐞 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐜𝐢𝐚𝐤𝐢 𝐰𝐫𝐳𝐮𝐜𝐚𝐥𝐢 𝐳𝐲𝐰𝐜𝐞𝐦 𝐝𝐨 𝐨𝐠𝐧𝐢𝐚."
ANONIM2021.05.9 21:01
A u was to polskowo alfabieta NIET, ty job twoju mać!
prof. dr Jan Hertrich-Woleński2021.05.9 21:04
Jak pisze pod pseudonimami muszę jakoś się kryć. I powtórzę tu za kimś: wycieraj dupska Polskim Panom, wycieraj!
Po 11 ...2021.05.9 19:59
No dobra, ale kto zginął? Mi to wygląda na Stanisława Bieńkowskiego ...
­2021.05.9 19:36
🆃🆁🅰🅶🅴🅳🆈
Bianka2021.05.9 19:30
Współczuję rodzinie zmarłego!
kin2021.05.9 19:25
Może po prostu pilot był nie szczepiony? Wy od razu teorie spiskowe.
Jacek i Placek2021.05.9 19:07
To już któryś z kolei bogaty Polak co zginął w wypadku lotniczym. Wyjdzie na to, że są oni bardzo narażeni na takie katastrofy.
ZłotyBoeingRydzykaTeżKiedyśZwadziOBrzózkę2021.05.9 18:34
Sądząc po opisie samolotu, to niestety jednak nie Rydzyk. Ten zakonny magnat ma złotego Boeinga. Darowanego przez bezdomnego jako dar serca. Nazajutrz po przepisaniu daru bezdomny zmarł. Możliwe, że z głodu, bo kiedy przy podpisywaniu darowizny złotego Boeinga prosił o jednodaniowy obiad, to Rydzyk nie miał drobnych.
Mirek2021.05.9 18:42
Słuchaj śmieciu . Do ojca Rydzyka masz się jak gó...no do okrętu . Prawdopodobnie jesteś kacapskim trolem .
Wojtek,2021.05.9 18:48
Trzeba mieć rozumek i serce wypełnione śmieciami, albo pustogłowie żeby napisać taki komentarz
Bianka2021.05.9 19:29
Co to za bzdury....?? Złoty boeing darowany przez bezdomnego?? What?!
"Zmieścisz się, śmiało"2021.05.9 18:28
Wiedzy i nieprzestrzegania procedur, samolot nie wybacza. Głupia śmierć na własne życzenie taka jak ta pod Smoleńskiem.
eee...2021.05.9 18:35
Zwłaszcza jak tych procedur nie przestrzega się w zakładach naprawczych w Rosji, albo u radzieckich kontrolerów lotu...
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.05.9 18:24
"Zginął jeden z najbogatszych Polaków" ło mój bobrze! rydzyk nie żyje?!!
eee...2021.05.9 18:33
Bardzo mnie bawią prezentowane przez POstępowców idiotyzmy. Weźmy np. takie "imperium Rydzyka". Pewnie małe nie jest, ale jak się do tego przyłoży "skromny" TVN to z przebrzydłego Rydzyka wychodzi karzełek.
Anonim2021.05.9 18:45
TVN juz dawno nie istnieje, tak jak nie ma philipsa. Zostala tylko marka, a czyje to jest to nawet nie wiem.
Bernard2021.05.10 7:29
Do Kat. Kret. Polski...człowieku, jeśli nim w ogóle jesteś, pisz do GW, a z tego portalu zniknij, piszesz jakby ci covid "zjadał" powoli mózg, czyli rozum, opanuj się i daj temu portalowi spokój.
$$$$2021.05.9 18:19
Szumowski zginął w tej katastrofie?
anonim2021.05.9 18:29
Nie. Nowak od zegarków.
Klaus2021.05.9 18:45
Brawo , udało się skojarzenie !
katolik2021.05.9 19:45
a czemu Ci kolego dają łapki w dół, to chyba ci z SSPIS
Anonim2021.05.9 20:29
Ty lepiej pomysl co bedzie jak przyjdzie naprawde grozny wirus. Nie caloroczna grypa. Na jakie wowczas obozy koncentracyjne ludzie ochoczo sie zgodza?