28.05.20, 08:50Screenshot Youtube - magazyn śledczy

Cwaniactwo! Zobacz, kto żeruje na służbie zdrowia

Wyprowadzanie usług medycznych na zewnątrz, zabiegi w salach operacyjnych wynajętych od prywatnych spółek i kontrowersyjne inwestycje, czyli kto i w jaki sposób żeruje na publicznym szpitalu w Szczecinku.

Jak dochodowe usługi medyczne i laboratoryjne zostały oddane prywatnej spółce? Co łączy właściciela tej spółki z Jerzym Hardie-Douglasem, byłym burmistrzem i obecnym przewodniczącym regionalnych struktur Platformy Obywatelskiej? Kto podpisał wart ponad milion kontrakt z firmą konkubiny Hardiego-Douglasa, w której jest on również zatrudniony? Czy szpital mógł być celowo zadłużany i przeinwestowany? Czy obecny burmistrz Szczecinka wraz z posłem Koalicji Obywatelskiej, Jerzym Hardie-Douglasem mogą dążyć do zadłużenia szpitala?

Kolejny biznes na służbie zdrowia w „Magazynie śledczym Anity Gargas” w czwartek o 22:25 w TVP1.

informacja prasowa

Komentarze

f232020.05.28 11:43
Nareszcie ktoś przynajmniej udaje, że zajął się interesami rodziny Szumowskich.
Urszula2020.05.28 11:34
Doją tę służbę zdrowia na potęgę: Jak dowiedział się Onet, firma Argenta kupowała od tureckiego producenta testy za ok. 34 zł za sztukę, a sprzedawała je polskiemu rządowi nawet za 209 zł za sztukę Ministerstwo Zdrowia przyznaje, że nie wiedziało, za jaką kwotę Argenta kupowała testy z Turcji Argenta tłumaczy wysokie ceny testów m.in. wysokimi kosztami transportu. Tymczasem przynajmniej jeden transport został sfinansowany przez polski rząd Właściciele Argenty są związani ze środowiskiem PiS Już w marcu na rynku były dostępne tańsze testy polskich producentów. Rząd stawiał jednak na zagraniczne. No stawiał na zagraniczne bo kolesie musieli się obłowić. Złodziejska banda.
Elektor2020.05.28 17:13
Nie było dotąd większych sk...nów u władzy w Polsce. To są gn.je, wyjątkowe kanalie. Takich przekrętów o których piszesz jest mnóstwo! Kiedy odsuniemy PiS od koryta to zaczną wychodzić. Prawdziwa zaraza to PiS a nie jakiś covid. Oni nie mają absolutnie żadnych zahamowań. Wyjdzie później taka obecnie już europosłanka i bezczelnie powie z mównicy że biorą naszą kasę bo im się to po prostu należy. Takich złodziei jeszcze u władzy nie mieliśmy!
Elektor2020.05.28 10:29
A więc jednak! No proszę! Nie tylko jeden z wysokich aparatczyków PiS ksywa "Szumi" wraz z bracholem doją służbę zdrowia! A widzicie! Wy kradniecie więc my tez możemy! :)
Maciej Łagodny.2020.05.28 10:04
Jestem Ślązakiem. W Mieście mieliśmy WSPANIAŁY Szpital .A le P.T. i Ferajna DOPROWADZILI do UPADŁOŚCI. Szpital ma 8 pieter ,był czas ,że wszystkie funkcjonowały. Był czas ,ze z gór helikopterem przywożono do Nas ludzi po wypadkach.Znaczenie miała ,kardiologia ,Odziały Ogólne ,Porodówka. I bardzo dobrzy Lekarze.A dziś >>. Bida z Nędzą po Szpitalu Hula.
Hipokryzja frondy2020.05.28 9:09
Ochronie zdrowia ! Nie służbie. Służy to Dvpa zawistnemu kaczyńskiemu.
Michał Jan2020.05.28 9:04
Konkubina, to chyba nawet jeszcze dalej niż morganatyczna małżonka.