24.01.22, 07:50Fot. via Pixabay

Koniec pandemii w Europie już niebawem? Ważne słowa dyrektora WHO

Zdaniem dyrektora regionalnego Światowej Organizacji Zdrowia, zbliżamy się do końca pandemii w Europie. Hans Kluge podkreślił, że prawdopodobnie zmierzamy w kierunku jej pokonania.

Zdaniem dyrektora regionalnego WHO do marca tego roku nawet 60 proc. mieszkańców Europy może zakazić się wariantem Omikron koronawirusa SARS-CoV-2. Uważa, że po minięciu szczytu zakażeń będziemy mieć do czynienia z kilkutygodniową odpornością populacyjną.

Oczekujemy, że sytuacja znacząco się uspokoi przed nawrotem choroby w okolicach końca roku, jednak powrót ten nie będzie oznaczał powrotu pandemii”

- mówił Kluge.

Według danych Światowej Organizacja Zdrowia, w Europie w połowie tego miesiąca Omikron odpowiadał za 15 proc. nowych zakażeń.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

matis982022.01.26 15:58
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
Anonim2022.01.24 10:05
Firmy nachapały się pieniedzy, to można skończyć z tym cyrkiem
Anonim2022.01.24 9:57
No wzięcie strachem przez pandemię sie nie udało to spróbują wojny?
antos2022.01.24 9:52
Na tym swiecie nie ma nikogo,komu mozna by wierzyc.A juz najmniej WHO.
Anonim2022.01.24 10:00
Jak to nie ma???? A Górniak, Kołakowska, Komarenko? Przecież to znane autorytety, z głęboką wiedzą popartą latami badań i studiów. 😁😁😁
Kowalski Anatol2022.01.24 11:14
Są i autorytety i to z takimi tytułami naukowymi , że klękajcie narody. No i co z tego skoro który otworzy usta to plecie kompletne bzdury , jeden zaprzecza drugiemu , w poniedziałek mówi to a we wtorek zupełnie co innego . Przykład ? A ten z kinolem mięsistym , który coś bełkotał o milionach potencjalnych nieboszczyków . Profesor podobno . A takich profesorów to mamy na pęczki. Na kilogram trzech ich wchodzi.
Kowalski Anatol2022.01.24 9:13
Pandemia w Europie się kończy ? No to nikt nie będzie musiał wieszać pana ministra N. Sam się z rozpaczy obwiesi.
Anonim2022.01.24 8:49
Znów Pinokio pokona pandemię? 😁😁😁
Jacuś2022.01.24 8:38
Dyrektor zapomniał dodać, że "prorok obecnych czasów Gates" przepowiedział o nowej groźniejszej pandemii i większej sile zgonów. Zapewne nie osiągnęli planu depopulacji świata więc zapewne będą kombinować dalej. Zbrodniarze.
Anonim2022.01.24 8:48
Odkąd się zaszczepiłem mikrochipami, Gates ukradł mi z mózgu przepis na gołąbki babci Dziuni oraz receptę na bimber szwagra Kazimierza. 😁😁😁
Daniel2022.01.24 9:58
Niezła rodzinka .Gołąbki popijane bimbrem. Kultura leśna czy zbieracka?
pejsaci czarodzieje z Auschwitz 2.02022.01.24 8:34
Budowniczy Auschwitz ... IG Farben rockefeller ...zyja !!!!! Zalozyli UE ( ksiazka : Nazistowskie korzenie brukselskiej UE) ... akurat sa na etapie budowy swiatowego Auschwitz 2.0...... www.profit-over-life.org
Słoneczko2022.01.24 8:09
Koniec pseudo pandemi koronaświrusa ale pejsata qurwa bill gates juz zapowiedział kolejną i naprawdę która zacznie zbierać żniwo śmierci odczekają rok może 2 i sie zacznie ...ten parch sam powiedział że omikron jest ostatni a potem nadejdą docelowe....
marad2022.01.24 8:08
Już wiedzą, że będzie koniec, spryciule... .