13.01.15, 18:17Korwin-Mikke: nasi wrogowie nie są w Moskwie!

Korwin-Mikke: nasi wrogowie nie są w Moskwie!

W Parlamencie Europejskim Korwin-Mikke stwierdził, że „nasi wrogowie nie są w Moskwie, tylko w meczetach”. Zupełnie, jakby nie mogli być i tu, i tu… No, ale Korwin-Mikke nigdy nie przyzna, że ze Wschodu może przyjść na Polskę jakiekolwiek zagrożenie!

Dodajmy do tego, że interpretacja zamachu w wykonaniu Korwina jest zaskakująca. Polityk ten ma w zwyczaju twierdzić, że „is fecit, cui prodest” – ten zrobił, komu to przynosi korzyść. Jednak gdy korzyści z zamachów są ewidentnie po stronie rosyjskiej, Korwin-Mikke zapomina o słynnej łacińskiej zasadzie…

Były już szef Kongresu Nowej Prawicy przekonywał też, że trzeba przywrócić karę śmierci. „Oni nas zabijają, a my ich zabijać nie możemy”  - mówił. Stwierdził, że „inaczej nie możemy z nimi wygrać”. Wobec tego należy jego zdaniem „odrzucić całe acquis communautaire” a samą Unię Europejską „trzeba zniszczyć”.

Ot, Korwin-Mikke. 

pac

Komentarze

anonim2015.01.13 18:21
Janusz Korwin-Mikke ++++++++++
anonim2015.01.13 18:23
Korwin ma absolutnie rację - Rosja ani nas nie napadnie, bo nie ma wobec nas żadnych roszczeń, ani nas nie zasiedli, gdyż przeżywa podobne problemy demograficzne. Muzułmanie zaś z racji swoich roszczeń opanowania całego świata oraz ze względu na króliczą płodność są realnym zagrożeniem dla całej Europy, a więc i dla Polski.
anonim2015.01.13 19:41
Panie pac, to tragiczne, jak Pan nic nie rozumie ...
anonim2015.01.13 19:56
a wg mnie największym zagrożeniem dla Polski są Banderowcy. to bardzo niebezpieczni i źli ludzie. a polscy politycy ich popierają. wstyd pani Kopacz i panie Kaczyński.
anonim2015.01.13 20:44
"Muzułmanie zaś z racji swoich roszczeń opanowania całego świata oraz ze względu na króliczą płodność są realnym zagrożeniem dla całej Europy, a więc i dla Polski." Takie brednie antyimigranckie w kontekście tego, że w zamachu zginęła czarna policjantka i będący muzułmaninem policjant, pokazują zupełne wyłączenie myślenia w Twoim wykonaniu. Ta sprawa nie pasuje do utartego schematu "wielka konspiracja mająca opanować świat". Również fakt, że co do zasady popieracie zamordyzm w kwestii satyry antyreligijnej (jedynie co do postulowanej wysokości kar się różnicie z dżihadystami) jest dyskwalifikujące. Najśmieszniejsze jest to, że dla naszej prawicy obwinienie za zamach całej niejednorodnej grupy (muzułmanów) jest dopuszczalne i oczywiste, ale powiedzenie, iż Polacy to złodzieje - na podobnej podstawie, że częściej kradną niż rodowici Niemcy - jest skandaliczną obrazą "narodu polskiego". Nawet ta poszukiwana zamachowczyni (potencjalnie) do pewnego czasu była normalną dziewczyną, która korzystała z uroków życia (słynne zdjęcie w kusym stroju na plaży). Nikt nie pyta, co powoduje taką radykalizację. No i rzadko wspominany słoń w menażerii - pytanie, dlaczego sprowadzono tylu imigrantów? Po prostu biznes potrzebował tanich pracowników. Ludzie ci i tak lepiej zarabiali niż u siebie w kraju, więc nie było z nimi problemów. Gorzej, że jak ktoś się urodzi w bogatym kraju, to zaczyna mieć oczekiwania jak przeciętny obywatel tego kraju. Ale przecież nadal będzie przeznaczony do tych samych nisko płatnych zawodów, co jego ojciec...
anonim2015.01.13 20:58
@da.ponte Już dawno wyzbyłem się złudzeń, że lewacy potrafią logicznie myśleć i zdolni są do rozsądnej refleksji. Ty jesteś tego potwierdzeniem. To, że w zamachu zginęła czarna policjantka i będący muzułmaninem policjant, nic nie znaczy. Dlaczego niby muzułmanie mieliby zabijać tylko białych, a oszczędzać kolorowych ? Dlaczego mieliby oszczędzać policjantów-muzułmanów, którzy ochraniają wrogów islamu ? Czy ty cokolwiek czytałeś o tym, że "z rąk muzułmanów ginie najwięcej muzułmanów" ? Są to właśnie ci, którzy nie przestrzegają nakazów koranu, a więc są zdrajcami islamu, a za to grozi śmierć. Poczytaj sobie koran do poduszki, to może choć o drobinę zbliżysz się do poznania prawdy, czym jest islam oraz, że nie ma odwrotu od zderzenia dwóch cywilizacji.
anonim2015.01.13 21:01
Teksty nieautoryzowane to śmieci.
anonim2015.01.13 21:58
Januszek bzykał już Putina?
anonim2015.01.13 23:48
Większość mediów żurnalistów ocenia Korwina, nie mając pojęcia o czym on mówi. Jak się ma komunistyczne wychowanie to się go nie zrozumie. I szkoda sobie główki łamać.Pochodzenie się ma ,nie kupi się go na bazarze.
anonim2015.01.14 1:00
@enrque111: "To, że w zamachu zginęła czarna policjantka i będący muzułmaninem policjant, nic nie znaczy. Dlaczego niby muzułmanie mieliby zabijać tylko białych, a oszczędzać kolorowych ?" Znaczy choćby tyle, że nie ma takiego podziału jaki chcesz zarysować - "my" i "oni". I dlaczego by mieli zabijać "swoich", skoro uważasz, że toczy się tu wojna cywilizacji i że "przykryją nas czapkami"? "Czy ty cokolwiek czytałeś o tym, że "z rąk muzułmanów ginie najwięcej muzułmanów" ?" I jak to się ma do Twojej wojny cywilizacji? Jest więcej niż jedna cywilizacja islamska?! "Są to właśnie ci, którzy nie przestrzegają nakazów koranu, a więc są zdrajcami islamu, a za to grozi śmierć." A co grozi za nieprzestrzeganie nakazów Biblii? "Poczytaj sobie koran do poduszki, to może choć o drobinę zbliżysz się do poznania prawdy, czym jest islam oraz, że nie ma odwrotu od zderzenia dwóch cywilizacji." Poczytaj sobie Biblię - tam też nie brakuje ciekawych kawałków. Jedyna różnica, to że dziś nikt z chrześcijan nie traktuje ich poważnie. Nie widzę powodu, by muzułmanie nie mogli być podobnie "letni". No i nie udało Ci się odpowiedzieć na argument o "obrazie Polaków"... Na jakiej zasadzie można wygadywać Twoje brednie o muzułmanach, a skandalem jest wygadywanie podobnych bredni o Polakach?
anonim2015.01.14 1:19
@da.ponte "Znaczy choćby tyle, że nie ma takiego podziału jaki chcesz zarysować - "my" i "oni". " Ależ oczywiście, że jest. My i islamscy radykałowie, wobec których reszta muzułmanów jest dziwnie tolerancyjna. Zresztą... niech biała europejka wejdzie do muzułmańskiej dzielnicy np. na północy Marsylii, ubrana na typową europejską modłę. Zapewniam cię, że wnet będzie napastowana przez cały tłum rozszalałych muzułmanów. Wcale nie będzie tak, że tylko radykałowie do niej podbiją a cała reszta będzie jej bronić.
anonim2015.01.15 22:20
Największym zagrożeniem dla Polski jest głupota.