05.03.19, 10:30fot. printscreen ze strony kirken.no

,,Kościół'' Norwegii wybrał diabła. Poparł aborcję

Norwescy protestanci po stronie diabła. ,,Kościół'' Norwegii, luterańska i ściśle związana z państwem organizacja pseudochrześcijańska, zaaprobowała właśnie mordowanie dzieci nienarodzonych.

Około 70 proc. Norwegów jest zarejestrowanych w państwowym ,,Kościele'' Norwegii. To protestancka organizacja, która w XX wieku weszła na drogę bardzo szybkiej i radykalnej apostazji. Jeszcze po II wojnie światowej ,,Kościół'' Norwegii był jednoznacznie przeciwny mordowaniu dzieci nienarodzonych. Norwescy luteranie rozumieli, że odbieranie życia dzieciom w łonach matek jest i musi zawsze być nieakceptowalnym złem. To się jednak zmieniło. Przedstawiciele ,,Kościoła'' Norwegii dali się wmanewrować liberalnemu myśleniu do tego stopnia, że odrzucili Jezusa Chrystusa i stanęli po stronie szatana.

Zarządcy ,,Kościoła'' Norwegii, którzy tytułują się biskupami i biskupkami, wydali właśnie oświadczenie, w którym przepraszają (sic) za postawę swojej wspólnoty w sprawie mordowania dzieci nienarodzonych. Stwierdzają dosłownie, że ,,społeczeństwo, w którym aborcja jest legalna, jest lepsze od takiego, w którym legalna nie jest''. Ich zdaniem prawo do zabijania dzieci ,,zapewnia kobietom zdrowie i bezpieczeństwo''. ,,Biskupi'' i ,,biskupki'' napisali, że w przeszłości ,,duchowni i inni byli silnie i zdecydowanie krytyczni wobec prawa aborcyjnego, wskazując na cel ochrony dzieci nienarodzonych''. Dzisiaj jednak ,,zdaliśmy sobie sprawę, że argumentacja <<Kościoła>> nie pozwala na właściwy dialog. Nadszedł czas stworzenia nowego klimatu debaty''.

Wreszcie przeprosili za to, że ,,Kościół'' Norwegii ,,nie angazował się na rzecz wyzwolenia i praw kobiet''.

Link do oświadczenia Norweskich apostatów: https://kirken.no/nb-NO/om-kirken/aktuelt/samtalen-om-abort--et-bidrag-fra-bispemotet/

bb/lifeistenews.com

Komentarze

igor2019.04.7 20:29
na świecie jest dużo pier dolniętych
WITWIT2019.03.11 9:20
tym się kończy wiara w 'norweskość',że trolle norweskie to dobre duszki../nie mylic z trolami internetu.. infantylizm społeczny,zadufanie we własne bogactwo naftowe taki daje efekt..
Wojciech2019.03.8 22:14
Aborcja to zbrodnia, a kościół luterański w Norwegii złożył pokłon diabłu,
Azazel2019.03.6 14:31
OSTRZEŻENIE PRZED POTWOREM* Nazywającym siebie "słowiczek poznański", pojawiającym się pod różnymi artykułami. Tu też ze swoimi kłamstwami wystapiła. Sądząc po nienawiści do Polaków, Żydów, gejów i lewicy - nieodrodna córka gestapowca lub SS-mana z załogi obozu koncentracyjnego bądź członka Einsatzgruppen. Oceniając zaś po chamstwie, prostactwie i wulgarności - owoc nieformalnego związku posłanki Pawłowicz z posłem Tarczyńskim i Wojciechem Cejrowskim. Podobno - niestety - kobieta (raczej "stwór podeszły wiekiem, Co kobietą być już przestał, A nigdy nie był człowiekiem (..)"), która dała życie naukowcom. Cóż, wykładanie chemii... w Biedronce to jeszcze nie nauka. Bogowie, brońcie nas przed dziećmi i wnukami tego czegoś (chyba że się mateczki wyrzekły i wolały sierociniec). Swoją drogą zapłodnić ją mógł tylko pijany i ślepy degenerat, bo cóż innego na jej wdzięki mogłoby polecieć? No i degeneracja poszła dalej. A sądząc po wyjątkowo parszywych poglądach, rzadko spotykanym chamstwie, co nawet pod budką z piwem by raziło, to może być to również zamaskowany Ziemkiewicz. Tertium non datur. * nie dotyczy osobników typu Jahu, Laura, Lola, AX i reszta oszołomionego towarzystwa
lbs2019.03.6 9:08
Sodoma i Gomora,tam tez wiekszosc robila to co robila!!! A na takie grzechy jest tak wiele "racjonalnych" wytlumaczen podanych "logicznymi" i przekonywujacymi slowami! Tak dzieje sie tez w niemczech!!! Oczy by wam wydrapali gdybyscie matke po aborcji nazwali morderca!!!Ale tak zabiera sie im luxus, wygodnictwo,praktycznosc itd!! Najlepiej usunac, posprzatac zeby czegos nie blokowac i zeby bylo ekonomicznie... przeciez to jawne dzialanie diabla!!!Pelno tu ludzi bogatych usytuowanych ale psychicznie totalnie w dolku, depresje, zalamania nerwowe itd. Mieszkam tu prawie 30 lat i znam mase takich sytuacji,..i wiem co mowie. Nie dajcie sie zwiesc!!!!Broncie tego co Boze bo to dobre!!!
Andrzej2019.03.6 8:48
Piekło istnieje, a oni z całą mocą dążą do jego dna. Odpowiedzą przed Bogiem za swoją głupotę.
Ekumenista2019.03.6 8:23
Po pierwsze "biskupki" to już samo w sobie przeczy, że jest to Kościół. Co to znaczy pozwala na właściwy dialog? Jak można bawić się w Boga decydując o życiu i śmierci będąc reprezentantem Bożym na ziemi, albo uważając się za reprezentanta. Byłem ostatnio skłonny do ekumenizmu - jestem katolikiem - i obecnie mam ochote wybić ich w pień każdego jednego biskupa i biskupkę luterańską (chciałbym ale tego nie zrobie). ŻYGAĆ MI SIĘ CHCE! Organizacja, która jako jedna z nielicznych walczy o prawo do życia tych co nie potrafią się bronić zmienia stronę...... ręce opadają. Pozostaje modlić się, choć jest to trudne modlić się za kogoś na kim się zawiodłeś.
zort2019.03.6 0:52
Wybrał rozum nie zabobon. Diabłami to sobie możecie ciemnych moherów straszyć! A w zasadzie nie możecie! To podłe straszyć ludzi wymysłami!
Jim2019.03.6 0:59
Jeśli Twój rozum podpowiada Ci: "zabij swoje dziecko", to radziłbym go dokładnie zbadać
Jack Em2019.03.5 23:56
Cały protestantyzm stworzył diabeł więc skąd to zdziwienie !!!???
diki2019.03.5 23:02
no to kompletne dno... czy koś jeszcze z tych protestantów ma jakieś szare komórki ?
gośka2019.03.5 22:34
kobieta ma takie same prawo do obrony koniecznej jak każdy sukinkot mężczyzna, który nosi broń palną w portkach, gaz lub nóz!...poza tym macierzyństwo to tylko gra hormonów...dlatego są matki, które z obniżoną oksytocyną nie tolerują dziecka...i są kobiety, które nie lubią dzieci....kobiety lubiące dzieci mają zwykle więcej estrogenów i wyglądają jak chodzące grube jajka...a reszta kobiet gra bo tak wymaga społeczeństwo, że dziewczyny powinny lubić dzieci!
Jim2019.03.6 0:57
Jakichś byś zaklęć nie używała, żeby temu zaprzeczyć Matka powinna być dla swojego dziecka najbezpieczniejszym miejscem we Wszechświecie.
Agata2019.03.8 1:06
To bardzo smutne, że redukujesz człowieczeństwo do fizjologii, nie rozumiesz że sama się w ten sposób poniżasz? Może nie doświadczyłaś w swoim życiu bezinteresownej miłości matki a środowisko, w jakim wzrastałaś nie dało żadnego pozytywnego przykładu, więc Ci serdecznie współczuję.
Józek2019.03.5 19:11
Aby to wszystko lepiej zrozumieć polecam film ;Luter i rewolucja protestancka-Grzegorza Brauna.
Mateusz Jegliński2019.03.5 16:44
Jest tylko jeden prawdziwy ŚwKRK a reszta, jak ich nazwał np w wizjach siostry Faustyny Pan Jezus, odszczepieńcy i kacerze. Ale posoborowcy ośmielają się poprawiać Pana Jezusa wydając Dzienniczek Siostry Faustyny, gdzie określenie Pana, odszczepieńcy i kacerze, zastępują określeniem bracia odłączeni. Bo wiadomo Pan to Biedny Cieśla z Nazaretu a posoborowcy to wielkie wykształciuchy. Czyli Pan Słowo dla nich niewiele znaczy, więc promują swoje pomysły i nazywają różnej maści buntowników i odszczepieńców chrześcijanami. Takie działanie to tylko i wyłącznie bezczelna próba narzucenia swojej woli Panu. Próbowały już tego elity żydowskie i nawet w swej zapiekłości, że ich Pan nie chwali wystarali się dla Pana o wyrok śmierci u Rzymian. Jak odszczepieńcy chcą, to zawsze mogą się nawrócić. Można odszczepieńców nawracać, a nie uprawiać z nimi tzw ekumenizmu.
Bardd2019.03.11 22:05
A przyszlo Ci do glowy, ze moze protestanci lub prawoslawni kontynuja linie prosta Kosciola, a KK w pewnym momencie historii stal sie kosciolem odszczepiencow...?
nie dla marksizmu2019.03.5 15:48
Swoje dzieci pozabijają, bo nie chce im się rodzic a potem ukradną Polakom i innym białym gastarbeiterom.
ZERR02019.03.5 15:44
Kto tam wiedzie prym? Zgraja świeckich dewotek, pełnych zółci i zazdrości wobec młodszych kobiet... Więc postępują wg mysli - niech im będzie tak źle jak mi jest.
ela pawłowska2019.03.9 15:07
Dewotka byłaby przeciw aborcji
Auferetur Inferunt Insaniam2019.03.5 14:47
Biedni i głupi ci chrześcijanie, wzajemnie się zagryzają.
słowiczek poznański2019.03.5 15:12
Not to worry dick, we're still majority. Would you like to learn some street "Latin" lesiu?
słowiczek poznański2019.03.5 14:47
Dumny tchorzliwy 100% zbok. The Journal of the American Medical Association, najbardziej prestiżowa publikacja medyczna w USA wraz The American Psychiatric Association i z US Justice Dept. zrobili wieloletnie kompleksowe badania nad pedofilią, wyniki tych badań opublikowano 2 lata temu. Rezultaty są wręcz tragiczne dla homoseksualistów - prawie 100% pedofilia pośród "mężczyzn". Co jest jeszcze bardziej tragiczne, że każdy złapany i skazany pedofil-homosekualista nie wykazał najmniejszej skruchy. Inaczej mówiąc, są pozbawieni wszelkiej ludzkiej empatii wobec swych ofiar. Trudno takich klasyfikować jako człowieka - to są subhumans, untermenschen. Możesz być z siebie dumny", dumny geju-pedofilu. Klikaniem nie zaklikasz prawdy.
NorweskiSzatanKontraPolskiPrałatPedofil2019.03.5 14:27
Widać tam i kobiety współdecydujące obok mężczyzn, a nawet gustownie "puszczone przodem". W Polsce kler - wyłącznie męski - jest za przymusowym rodzeniem dzieci przez kobiety. Z prostej przyczyny: im więcej dzieci, tym więcej zarobku na chrzcinach, komuniach i bierzmowaniach, bo akurat tak się składa, że to na dzieciach kler robi najlepszy interes, kumulując te kosztowne, obrzędowe bzdety w krótkim czasie. Do tego dochodzi aspekt klero-pedofilski. Im więcej narybku, tym połów będzie obfitszy... Często słabe ekonomicznie, rodziny wielodzietne o wiele słabiej pilnują swoich pociech przed wpadnięciem w sidła klero-zboków, którzy oferują pomoc, wsparcie, opiekę itd. Byle zagnać niewinnych do swego dewiacyjnego bagna i wykorzystać seksualnie w zakrystii i czy na plebanii. Nie słyszałem o przypadku, żeby polski proboszcz wykorzystywał seksualnie dzieci innowiercze. Zawsze wybiera ochrzczone. Najlepiej własnoręcznie. To pewnie dewiacyjna potrzeba ciągłości dominacji.
Andrzej2019.03.5 22:48
Myślałem że szatan nie ma narodowości oraz że dobrze zna Stary i Nowy Testament. Bo Jahwe wyplenił przed Izraelem plemiona składające wymyślonemu ( jednemu z wielu) Mardukowi krwawe ofiary ze swoich dzieci uznając to za obrzydliwość. Naród mordujący własne dzieci w oczach Stwórcy nie zasługiwał na istnienie.Teraz Lucyferanie dalej to stosują. To czy Kościół Norweski ma cokolwiek wspólnego z Bogiem?. A margines homoseksualny i pedofilski w KRK jest normą odchylenia w rozkładzie normalnym Maxwella.Jak przy produkcji żarówek (prawdopodobieństwo- dobre/ złe w danym zbiorze). Ale czy wiesz o czym tu piszę? Chyba że uznasz że niema Boga i powstanie życie jakie znasz jest chimerą przypadku. Ale czy twój laptop też jest konstrukcją powstałą z przypadkowego działania konstruktora i programisty podobnie jak Twój mózg. Jedz orzechy włoskie i jajka to może go usprawnisz w "mądrości".
marek2019.04.7 20:32
a ty co łykasz? nieźle jesteś poj ebany
słowiczek poznański2019.03.5 14:25
@ciekawski Miliardy much też się nie myli, siedzi na g..... i je żre. Jedz g..... ciekawski !
AX2019.03.5 14:06
Norwegia jako kraj właściwie nie istnieje, a ta ich "wiara" i tak była składaniem czci złemu. Ten kraj to bogaty człowiek, który zmierza ku zatraceniu, a pomogą im w tym piaskowe murzyny, ktore ich tam kiedyś wyrżną
Lola2019.03.5 12:53
Cała ta wielka Norwegia to szatańskie panstwo.Sami Norwegowie uciekaja z tego goowna.Imigranci sie panoszą ichni Jugendamt zabiera dzieci zrobili z tego niezły biznes.To są te wartosci europejskie tfuj!
Maria Błaszczyk2019.03.5 17:13
A najliczniejsza grupa wśród tych panoszących się imigrantów to... Tak, tak... Zgadliście. To Polacy! Ponad 100 tysięcy ludzi. ok. 2% ludności. Walą tam drzwiami i oknami....
Bardd2019.03.11 22:03
"Ichni!" (sic) Jugendamt nie nazywa sie Jugendamt. Moze czas wychylic glowe z podkarpackiej wioski.
janosz2019.03.5 12:36
czas nazwać rzecz po imieniu: to kościół szatana.
Michał Kalinowski2019.03.5 12:26
Cyt. ,,Kościół'' Norwegii wybrał diabła. Poparł aborcję. Jaki znów kościół? To sekta heretyków, a nie kościół. Cała ich filozofia oparta jest na herezji i z Kościołem Powszychnym nie ma nic wspólnego. Czas uodpornić się na reklamę i ideologie szatana. Kościół Powszechny to wspólnota wyznawców Chrystusa, która opiera się na wierze i miłości, starym i nowym testamencie, a tamci z tym nie mają nic wspólnego.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.03.5 16:05
Tylko, że w Starym i Nowym Testamencie zakazu aborcji nie znajdziemy, choć była ona znana i praktykowana w czasach biblijnych. Może, więc Norwegowie mają rację? Na mapie (sprawdziłem) są bardziej u góry, czyli bliżej nieba.
Szendzielorz2019.03.5 12:25
żaden kościół to "synagoga szatana"
edi2019.03.5 12:07
Jeżeli matka może zabić swoje dziecko - to co powstrzyma ciebie lub mnie abyśmy się wzajemnie nie pozabijali - Św. Matka Teresa
Maria Błaszczyk2019.03.5 17:17
Ale nikt tu nie mówi o zabijaniu dzieci. Coś źle zrozumiałeś... Jeśli zaś chodzi o aborcję... Co trzecia Polka starszego pokolenia dokonała aborcji. Wśród młodszych - co czwarta. I jakoś się nie zabijamy nawzajem Może zwykły człowiek widzi róznicę między zabiciem człowieka a przerwaniem ciąży???
Riko2019.03.5 20:15
Znowu bełkoczesz!
Maria Błaszczyk2019.03.5 21:10
A czego konkretnie nie zrozumiałeś? Spróbuję wyłożyć prostszymi słowami.
ghjtyt2019.03.5 21:58
kłamiesz
Maria Błaszczyk2019.03.5 22:41
A w którym miejscu, konkretnie, mój Ty kulturalny, merytorycznie zorientowany interlokutorze? Co trzecia starsza Polka nie miała aborcji? Tu raport CBOS - wśród Polek starszych niż 65 lat 36% dokonało co najmniej 1 aborcji w życiu. Wśród tych po 35 r. ż - 31%. https://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2013/K_060_13.PDF Czy może zabijamy się wszyscy na potęgę?
BieS2019.03.7 19:37
Lewaczko, ty wiesz,że bardzo łatwo jest zabić bezbronną istotę ludzką.
Michał Pasierb2019.03.5 11:33
Ślepi przewodnicy ślepych... Mt 15,14
wies\305\202aw2019.03.5 11:28
darmozjady
Wies2019.03.5 11:24
Pan Jezus miał na takich odpowiednie określenia. Wystarczy poszukać w Piśmie Świętym.
Samanta2019.03.5 19:23
"plemię żmijowe"? - ale to chyba o Eskimosach było.
Jahu2019.03.5 11:16
Jak widać nie tylko jednostki mogą być zniewolone bądź opętane. Szatan idzie dalej i już całe grupy i Państwa stają się zniewolone i wręcz oficjalnie uznają zło za dobro.
Czort2019.03.6 0:53
Weź pigułę!
Jahu2019.03.6 10:35
Czort Najlepszą "Pigułką" na ciebie jest Jezus Chrystus i matka Jego Maryja.
Laura2019.03.5 11:02
To nie zaden Kosciół to organizacja przestepcza podszywajaca się pod Kosciół tam Koscioła juz nie ma .Nalezy od początku budowac jak na poczatku chrzescijaństwa Kosciół katolicki.
ciekawski2019.03.5 11:01
70% społeczeństwa nie może się mylić.
Franek2019.03.5 11:15
W każdym społeczeństwie ok 70 % to przecietniacy i głupcy podatni na wszelką propagandę i manipulację
Gość2019.03.5 11:20
Stąd w Polsce takie poparcie dla PiS.
kosa2019.03.5 11:44
Raczej dla Targowicy KE
rewers2019.03.5 12:19
Dawniej te duże grupy ludzi nazywano pospólstwem i były pozbawione praw wyborczych.
Bogusław Antoniów2019.03.5 12:06
taa, w 3 rzeszy też nie było pomyłki...
Grzegorz2019.03.5 12:20
miliony much nie mogą się mylić, wiadomo do czego ciągną
gosc2019.03.5 12:35
czyli 90% niemcow w 1938 sie nie mylilo ?
Agata2019.03.8 0:57
Przecież to ironia :D "jedzmy g.... miliony much nie mogą się mylić" to powiedzenie wyśmiewające pogląd że większość ma rację :D
AX2019.03.5 13:57
Prawda jest prawdą, nawet jeśli nikt w nią nie wierzy; błąd jest błędem, nawet jeśli wszyscy w niego wierzą.
gjghgjd2019.03.5 21:57
niemcy popierajac polityke hitlera tez sie nie mylili ??
bogdanus2019.03.5 11:00
Należy wystrzegać się nauczycieli fałszu 19 Wyszli oni z nas, lecz nie byli z nas; bo gdyby byli naszego ducha, pozostaliby z nami; a to stało się po to, aby wyszło na jaw, że nie wszyscy są naszego ducha 1 List św. Jana 2,19