21.09.19, 12:53(fot. screen)

Ks. Henryk Zieliński: Są celebryci, którzy cierpią przez presję środowisk LGBT

- To efekt tego, że środowisko aktorów było przez ostanie lata zachęcane do pełnienia roli Zagończyków konfliktu politycznego. Oni wczuli się w rolę, przestali wyczuwać, gdzie kończy się granica dobrego smaku, bo wiedzą, że i tak będą oklaskiwani. To efekt trzyletniego pchania ich w tym kierunku. Przypomnijmy sobie dowcipy z Tupolewa pana Stuhra. Wstrząsający był widok widowni, gdzie były osoby znane z zacnych dzieł, które autoryzowały to -  powiedział w „Salonie Dziennikarskim” Piotr Semka, komentując akcję "Nie świruj, idź na wybory"

- Można o nich powiedzieć wszystko, więc teraz porównano go do osoby niepełnosprawnej umysłowo. W podtekście tego spotu jest to, że jak nie pójdziesz na wybory, to świry wybiorą ci władzę. Przypomnijmy, jak to środowisko broniło niepełnosprawnych podczas strajku w Sejmie. Teraz się od nich odwracają. Coś tutaj nie zagrało - oceniła Dorota Łosiewicz

- Ta technika jest bardzo częsta - mówi się, że walczy się z jakąś wartością, a jednocześnie się na to pozwala. Dziwi mnie, że nie znalazła się po drodze osoba, która by to zatrzymała - dodał Piotr Semka.

- Są przecież artyści mający poglądy prawicowe, którzy cierpią przez presję środowisk LGBT i są wyrzucani z pracy. Prawica też ma poparcie wśród artystów. Ci, którzy biorą udział w tej akcji nie doceniają inteligencji społeczeństwa. Nonszalancko korzystają z autorytetu przeniesionego. To, że ktoś jest w stanie w sposób wymowny zrobić jakąś minę przed kamerą, nie oznacza, że ma być dla nas autorytetem. Mnie szczególnie zabolała obecność niektórych aktorów, których znałem osobiście i ceniłem. Ja panią Nehrebecką zapraszałem na spotkania ze studentami w duszpasterstwie. Nie spodziewałem się, że tak kulturalna osoba może wejść w coś tak ohydnego. Te osoby uważają, że dobre jest to, co robią - zaznaczył ks. Henryk Zieliński, redaktor naczelny tygodnika „Idziemy”.

- My rozmawiamy, młodzi bardzo nie lubią poprawności politycznej. To może być paliwo dla tych, którzy poszukują antysystemowych rozwiązań. Nie możemy wpaść w poprawność polityczną - powiedział Krzysztof Skowroński.

bz/wpolityce.pl


Komentarze

Vivian2019.09.21 14:23
Jako ateista i z pewnością nie prawicowiec uważam, że ta "akcja" jest skandaliczna i obrazuje mentalność polskich "liberałów". Nie zdziwię się, jeżeli PiS postanowi to wykorzystać, np. poprzez włączenie do swojego programu jakiejś retoryki antydyskryminacyjnej typu "wszyscy jesteśmy Polakami". Nie ma to jak krótko przed wyborami obrażać kilka milionów wyborców, sukces gwarantowany.
Lublinianka2019.09.21 13:29
Niejaka Klaudia Jachira nr13 na liście POKOnanych do sejmu przetarła tej kretyńskiej akcji "artystów" drogę, sugerując, że skoro chorych psychicznie jest w Polsce 6 mln, a na PIS głosowało 5,5 mln, to wyborcami PIS są osoby z zaburzeniami psychicznymi 😕😕😕 Serdecznie zapraszam Jachirę i tych wszystkich szyderców na rozmowy z moimi podopiecznymi: z Panem Tomkiem, który nie może podjąć żadnej pracy, bo pracodawca widząc dokument, na którym jest napisane SCHIZOFRENIA zamyka mu drzwi przed nosem; z Panią Ewą, która zachorowała na depresję, gdy jej 16-letnia córka zmarła na raka; z Panią Elżbietą, Panią Marią, Panią Stanisławą, które chorują na Alzheimera; z Panią Moniką, której najmłodszy syn choruje na autyzm; wreszcie z moją kuzynką - mamą Asi chorej na autyzm; z koleżanką Martą ze szkoły - mamą Justyny chorej na dziecięce porażenie mózgowe; z moim znajomym Marcinem - bratem Ewy chorej na dziecięce porażenie mózgowe. Miejcie TCHÓRZE trochę odwagi i stańcie twarzą w twarz z tymi wszystkimi ludźmi, żeby ponaśmiewać się z ich chorób i niepełnosprawności W CZTERY OCZY!!!!! 😠😠😠
anonim2019.09.21 13:14
PiSdzielce powinny wystartować z kampanią zachęcającą do pójścia na wybory katoli i innych naziolków pod hasłem "Nie bądź pedał! idź głosować!"
Stan2019.09.21 19:30
Do takiego poziomu zniża się tylko bolszewia.
bezlitosny internauta2019.09.21 13:08
Jako "Stachu the asswiper" jestem przekonany, że frondowy "Słowiczek" jest zachwycony tą celebrycką akcją poparcia dla PO. Przecież jego tak śmieszą ci chorzy, niesamodzielni ludzie. I jeszcze bardziej bawią go wysiłki tych, którzy ciężko pracują zapewniając im warunki egzystencji na elementarnie ludzkim poziomie. Muchos dineros, nie mogę się doczekać twojego komentarza w powyższej sprawie.
Vivian2019.09.21 14:19
"Mucho dinero", "dinero" to w hiszpańskim liczba pojedyncza, tak samo jak "la gente".
mendy, mendy2019.09.21 15:53
"Mam b. bogatego męża, sama mam muchos dineros, mam do posług tylko młodych i zadbanych. Właśnie porządkują nasz prywatny park." https://www.fronda.pl/a/kard-stanislaw-dziwisz-jan-pawel-ii-nie-tolerowal-pedofilii-w-kosciele,124563.html#comment-1656553