11.03.19, 21:00

Ks. prof. Dariusz Oko: Sieroty po komunie chcą wprowadzić genderyzm i różowy marksizm

Ksiądz profesor Dariusz Oko odniósł się w rozmowie z Radiem Maryja do działań środowisk lewicowo-liberalnych. Ostatnio wrócił temat ideologii gender oraz ruchów LGBT. Wszystko za sprawą nowej polityki stołecznego ratusza. Na to, co chcą wprowadzić Rafał Trzaskowski z Pawłem Rabiejem nie odważyła się poprzednia prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Ksiądz profesor w postępowaniu środowisk LGBT dostrzegł pewne historyczne analogie. 

"Tak jak ateiści z Moskwy próbowali narzucić nam komunizm, tak ateiści z Brukseli usiłują nam narzucić genderyzm. Jednak tak jak wygraliśmy z bolszewikami, tak możemy wygrać z ateistami z Brukseli. Potrzeba mobilizacji, modlitwy, maksymalnego wysiłku i otwarcia się na pomoc Boga"- wskazał duchowny w rozmowie z Radiem Maryja. W ocenie ks. Oko, trwa obecnie "wojna o duszę narodu". 

"Ateiści, genderyści wypowiedzieli nam kolejną wojnę. Przegrali w szaleństwie komunizmu, a ponieważ nie uwierzyli w Boga, to muszą mieć jakąś namiastkę. To są sieroty po komunizmie. Sieroty po komunizmie mają dzisiaj genderyzm i tym próbują atakować"- powiedział gość Radia Maryja. 

Duchowny zwrócił uwagę, że na wojnie trudno oczywiście przewidzieć wyniki. Mogą być korzystne dla tych, którzy bronią tradycji chrześcijańskich albo wręcz przeciwnie. Jednak niezależnie od przyszłych rezultatów, należy się całkowicie zmobilizować. 

"Wiemy, że oni mają potęgę, pieniądze, media, nie jest łatwo, ale mamy szansę. Tak jak wydawało się, że trudno będzie wygrać z bolszewikami w 1920 r., ale jednak się udało dzięki mobilizacji, dzięki modlitwie"- podkreślił ksiądz profesor. 

Duchowni mówił również o zagrożeniach ze strony ideologii, którą określa jako "marksizm-lezbianizm" lub "różowy marksizm". 

"Tak jak ateiści z Moskwy próbowali narzucić nam komunizm, tak ateiści z Brukseli usiłują nam narzucić genderyzm. Tak jak wygraliśmy z bolszewikami, tak możemy wygrać z ateistami z Brukseli. Oni mają duże wpływy w Unii, ale Unia nie jest z nimi – to trzeba rozróżnić"- powiedział ks. Dariusz Oko. 

Gość Radia Maryja zaznaczył, że jako Polak i katolik chce być w Unii Europejskiej, jednak bez narzucania "absurdalnej ideologii genderowej, szalonej podobnie jak komunizm, którą wyznają niektórzy oficjele Unii Europejskiej". 

W ocenie ks. Oko, ważną rolę do odegrania mają teraz wolne media wspierające społeczeństwo w obronie przed chorą ideologią, "miejsca prawdy oraz obrony przez zalewem kłamstwa i nienawiści". 

"Mamy do czynienia z wojna duchową. Wcześniej mieliśmy wojnę fizyczną z karabinami, teraz mamy wojnę, którą toczy się w mediach, na uczelniach. To jest wojna o prawdę, wojna z ideologią, tylko żeby wygrać, trzeba się mobilizować".- wskazał. 

Duchowny ocenił, że mamy szansę na zwycięstwo, jednak to, czy ją wykorzystamy, zależy wyłącznie od nas. 

"Dzięki mobilizacji wygraliśmy z bolszewikami z Moskwy i teraz dzięki mobilizacji możemy wygrać z neobolszewikami, genderystami z Brukseli. Potrzeba mobilizacji, modlitwy, maksymalnego wysiłku i otwarcia się na pomoc Boga"-zaznaczył. 

yenn/Radio Maryja, Fronda.pl

Komentarze

to ja rabin2019.03.12 21:16
Ks. prof. Dariusz Oko: Sieroty po komunie chcą wprowadzić genderyzm i różowy marksizm--------- TO NIE TYLKO SIEROTY ALE I NAJGORSZY ELEMENT PATOLOGICZNY CO JAK SIE O COS ZAPYTAC TO NIE WIE CO POWIEDZIEC ALE FORSA DLA TAKICH PATOLOGII SOROSZOWA NIE SMIERDZI ZAWSZE TO NA MUZGO--JEBA BEDZIE
kalif2019.03.12 9:42
Lekarza natychmiast
Beata\0542019.03.12 7:48
Ks.HomoOko w Kościele od lat opluwa Kościół, głosi swoje teorie o Homolobby w Kościele, o Homomafii w Kościele, o Homoterrorze w Kościele itp., Szatan to nieźle wymyślił , do walki z Kościołem wykorzystuje księdza mieszając mu rozum.
Beata,2019.03.12 7:47
Ks.HomoOko w Kościele od lat opluwa Kościół, głosi swoje teorie o Homolobby w Kościele, o Homomafii w Kościele, o Homoterrorze w Kościele itp., Szatan to nieźle wymyślił , do walki z Kościołem wykorzystuje księdza mieszając mu rozum.
JERZY2019.03.12 7:11
Myślę, że ten facet z jego wieczną nagonką na gejów i sianiem nienawiści do ludzi o odmiennych poglądach już dawno zszedł z drogi, którą kroczy Jezus. Ks. Oko pogubił się i zachowuje się jak rasowy kryptogej a do tego łowca czarownic.
Mareczeq2019.03.12 16:13
Sodomia nie jest poglądem, jest grzechem i jako taka jest niemiła Bogu. Zatem ks. Oko wywiązuje się właściwie ze swej roli księdza katolickiego, ten grzech piętnując. Przy czym nie potępia pederastów, a marksistowskich aktywistów, wykorzystujących ich jako współczesny proletariat.
małowyklęty2019.03.12 6:03
ks.jankowski to był edukator ,nie to co teraz
tylko prawda sie liczy.2019.03.12 4:26
Oh ci lewacy ,boia sie kazdego kto nie pochwala zlewacenia genderowego.Dlatego chca sie dostac do szkol i uniwersytetow,gdzie latwiej jest zamacic w glowie dziecka i studenta. Pamietam doskonale jak kazano mi komunistyczne ksiazki czytac i brac udzial w komunistycznych i zdudenckich zebraniach.Do dzisiaj pamietam tych prof. z moskiwskimi tytulami., ktorzy mnie ganili i straszyli.Precz z tymi polakofobami.
anonim2019.03.11 23:09
Maria Błaszczyk to bezideowa urzędniczka lgbt, bezczelna kłamczucha. Błaszczyk za taki ujadanie twoi pracodawcy, zapewne dobrze ci płacą. Tacy jak ty to płatni, etatowi uczestnicy kodu, lgbt,czarnych marszów. Jako Błaszczyk piszesz lub piszecie komentarze z dwu kont i myślisz że jak towarzysz Lenin podburzysz tłumy do rewolucji lgbt, ale za głupia na to jesteś lewaczko.
Maria Błaszczyk2019.03.12 0:30
Ależ skąd, nikt mi nie płąci... I nic nie myślę o tłumach. Mam nadzieję tylko, że ktoś pókdzie kiedyś i pogada z kimś z takiej znienawidzonej grupy - czy to LGBT czy muzułmanie czy nauczyciele - i zobaczy, że ludzie mają więcej wspólnego ze sobą niż rzeczy, które ich dzielą. I nie piszę z dówch kont - teraz piszę bez konta, bo konto coś mi nie działa. Ale to już pretensje do Frondy, oni nie są za dobrzy w internety...
Michal2019.03.11 23:08
Jejku, czego oni jeszcze nie wymyślą. Kościelno prawacka groteska zjada własny ogon... Choć może w tym przypadku chodzić o prącie.
Wojciech2019.03.11 22:34
Maria Błaszczyk -zepsuta marksistka. Miłośniczka aborcji, ciapatych, jugendamtów i zboczeńców. Ciągnie szumowinę do szumowin.
Maria Błaszczyk2019.03.11 22:57
Wojciech bez nazwiska - prawdziwy dżentelmen, co prawda boi się ujawnić, bo jeszcze ktoś się dowie, jakie nienawistne bzdury wypisuje, ale cóż... Nie każdy ma tyle przyzwoitości, by wziąć odpowiedzialność za swoje poglądy...
Wojciech2019.03.12 16:49
Powinnaś mnie już skojarzyć po samej treści postów.
Maria Błaszczyk2019.03.12 20:28
Niby czemu powinnam? Któż to mi taką powinność wyznaczył? Nienawistnych, kłamliwych, kupy nietrzymających się komentarzy pełno jest na Frondzie... (dwa poniżej jest bardzo podobny w treści - więc albo produkujesz się hurtowo, z czystej niechęci do mnie,bo jako żywo moja osoba nie ma nic do rzeczy, albo jest Was więcej... Serio, nie planuję się w tym ścieku babrać i śledztw prowadzić)
Jacuś2019.03.11 22:34
Nawiedzony wrócił z wakacji,znowu nadaje.Trza zarobić na luksusy.Na głupocie i strachu idzie najłatwiej zrobić hajs
zdumiony lewacką głupotą2019.03.11 23:19
O jakiej głupocie piszesz lewacki głupawy śmieciu?
Michal2019.03.12 1:32
Po co pytasz, przecież masz ją pod ręką :P
Święty szatan2019.03.12 12:50
Prawdziwy katolik.Tacy jak ty hajcowali ludzmi w Oświęcimiu.Idz lepiej bronić Jankowskiego ,będziesz prawdziwym prawicowym patriotą.
Mateusz Jegliński2019.03.11 22:28
Jak zwykle Zabłysła napisała mnóstwo słów i jak zwykle ani jednego słowa prawdy. Załgana do szpiku kości lewaczka pisze tylko, jak to niby homo jest prześladowane. Jakie to traumy przeżywają ci, którzy są nazywani pedałami. Ale hetero oczywiście żadnych traum nie mogą przeżywać, gdy homo ich nazywa homofobami, bo to homo są wielkimi miłośnikami ludzi a nie hetero, którzy potrafią nowego człowieka począć i wychować i go kochać takim jakim on jest. Lewaczka, jako obrzydliwa kłamczucha łże, że każdy homo, który odebrał sobie życie uczynił to z powodu zaszczucia i przezywania od pedałów. Jakoś załganej lewaczce nie przyszło do głowy, że ktoś taki może targnąć się na własne życie właśnie dlatego, że jest homo, że widzi chłopców z dziewczynami, że wie, że te związki to prawdziwa miłość, która przyniesie owoce a jemu podobają się chłopcy a jej dziewczyny. Czuje, że jest coś nie tak i to jest trauma. A jaką radę maja dla takich ludzi homo? Czy litują się nad tymi ludźmi, czy starają się im pomóc? Oczywiście, nie. Jeżeli, ktoś się nie zadeklaruje jako homo, to jest ich śmiertelnym wrogiem i ja się pytam ilu takich odrzuconych przez homo targnęło się na swoje życie? Jesteś załganą lewaczką córką diabła. Twoje fikołki myślowe nie tylko są żałosne ale i podłe. A ile dzieci wychowywanych przez rodziców lgbt popełniło samobójstwa? Nikt homo nie dręczy zakłamana lewaczko, tylko nie chce, żeby mu na głowę wchodził. W szkołach, w wojsku też są odmieńcy i nie koniecznie homo i nikt się ich nie czepia, zanim sami nie zaczną zaczepiać. Jak byłem w armii chłopak robił serwetki, miał taka pasję i co i nic. Nie jeden nawet zamawiał u niego te serwetki. W mojej jednostce na 700-800 chłopa rozpoznano jednego homo a drugiego podejrzewano i co. Wszyscy byli ciekawi jak oni wyglądają i po krótkich rozmowach z nim każdy miał swoje problemy, bo homo to nie była nasza bajka. Nie załgana lewaczko, nikt twoich dziwaków z lgtb się nie czepia to oni nas hetero ciągle atakują, jak ostatnio 200 bab zablokowało rondo w Warszawie. Kiedyś agent KGB powiedział tak, że jak homo przestanie być potrzebne dla tych którzy chcą objąć władzę nad światem, to ten problem zniknie w ciągu jednego dnia. A twoje ckliwe wydumane i do końca zakłamany przykłady opresji dla lgbt to se zabierz do postępackiej Holandii.
Maria Błaszczyk2019.03.11 23:03
Jasne, skarbie... 200 bab zablokowało Ci Rondo, biedaku, bo im się przemoc nie podoba... Jak mogły... Jak ktoś się nie zadeklaruje jako homo, to jest moim śmiertelnym wrogiem??? A Ty wiesz, mój słodki Mateuszku, że ja żyję w związku z mężczyzną - zupełnie heteroseksualnym... Na głowę pani nauczycielka nie chciała, by jej wchodził nieśmiały 14-letni chłopaczek, tak, że " w obecności całej klasy wielokrotnie naruszyła jego nietykalność cielesną, wielokrotnie poniżała i szydziła, gnębiła, upokarzała, nękała, obrażała, ośmieszała, pogardliwie się odnosiła, wyśmiewała, w następstwie czego Dominik Szymański targnął się w dniu 7 maja 2015 na własne życie poprzez powieszenie się w mieszkaniu". Słodziak z Ciebie, Mateuszku. Ładnie, że nie zrobiłeś krzywdy tym chłopakom z wojska, jestem z Ciebie dumna!
anonim2019.03.11 23:15
Durne i zjadliwe te twoje wypocinki, a te 200 bab to jakieś imbecylki, zupełnie nie wiedziały po co tam przyszły, coś bredziły że chcą zmiany nazwy ronda. Wyglądały na pijane albo naćpane.
ZERR02019.03.12 1:44
Przecież Dominik nie był 'gejem'. On został po prostu zaszczuty. Zapewne przez gnojków wychowywanych bezstresowo i bez użycia paska czy kabla. To jest właśnie jeden ze skutków braku dyscypliny i kar cielesnych - gruboskórna małe chuligany są absolutnie bezkarne. Czyli Dominik nie jest ofiarą 'homofobii', tylko wręcz przeciwnie - jest ofiarą postępowej Teorii Krytycznej. Jest ofiarą twoich poglądów, nie moich poglądów. Szkoda dzieciaka. W moim świecie jego prześladowcy albo by wylecieli zawczasu ze szkoły, albo tak długo brali w skórę aż by im popękała. Ale Dominik by żył.
Agnieszka2019.03.12 8:35
Najmniej istotne jest to, czy był gejem,czy nie. Był inny i tak go postrzegali rówieśnicy. Zaszczuli go, zniszczyli, a jeszcze po jego śmierci napisali na portalu społecznościowym, że dobrze się stało bo "jednego pedała mniej" . Takie poglady wynosi się z domu. Jeśli rodzice tak komentują rzeczywistość, innych ludzi, odmienność, to i dzieci takie będą. Nie wchodź wszędzie ze swoim psychopatycznym marzeniem bicia dzieci kablem, czy pasem, bo to odrażające. Może zamiast katować naucz tolerancji. Pamiętaj, przemoc rodzi przemoc.
ZERR02019.03.12 11:18
Nie był nim i rówieśnicy go tak nie postrzegali. 'Pedał' to wyzwisko i nic więcej. Synonim słowa 'śmieć', 'brudas'. Wyobraźnia dziatwy jest wielka. To nie sa poglądy wyniesione z domu, tylko 'Samiec Omega' - tak zgodnie z naturą działa zdziczałe stado - lewicowy szympansi ideał. Jedynym mechanizmem robiącym z tych dzikusów Ludzi jest dyscyplina dopasowana do dzikusów gruboskórności. Dyscyplina i uparte formowanie religijne "Bóg wszystko widzi!" oraz wpajanie instytucji spowiedzi. Konieczność wyspowiadania się, wyjawienia jakim się jest to wielki wstyd. Aby powstrzymac przemoc czasem trzeba sięgnąć po przemoc. Akceptująca tolerancja rodzi przemoc bo daje pewność bezkarności.
Maria Błaszczyk2019.03.12 20:23
Otóż wyobraź sobie, że nie. Te dzieci (i pani nauczycielka) właśnie prawdopodobnie doświadczali w życiu przemocy - bo zwykły człowiek nie chce innym sprawiać przykrości. To się nazywa empatia - jak widzę, że coś komuś sprawia przykrość, to samej jest mi przykro. Jak to ja jestem przyczyną przykrości - to jeszcze do tego mam poczucie winy i jest mi głupio. Ale empatię dość łatwo można zabic w dziecku - po pierwsze mu jej nie okazując (dzieci się uczą głównie przez modelowanie), a po drugie będąc przyczyną ich cierpienia (przez co muszą one wypracować mechanizmy obronne pozwalające im nie odczuwać przykrych emocji) Stąd najbardziej ceniąca sobie pasy i kable niemiecka pedagogika wyprodukowała nazistów. A działanie spowiedzi jest wprost odwrotne. Pozwala na poczucie załatwienia sprawy samym wyspowiadaniem sie i tą tam śmieszna pokutą, zamiast przeżyciem tego poczucia winy i wyciągnięciem z niego wniosków. Chcesz, by takie rzeczy się nie zdarzały? To wychowuj dzieci na wrażliwe i empatyczne, a problem się rozwiąże. Akceptujaca tolerancja daje prawo do bycia sobą - a człowiek, jak go nie zepsujemy, nie chce być przyczyną cierpienia innych - bo widząc cierpienie innych sam cierpi. A co do Dominika - jego orientacja jest nieistotna, ale z treści tych prześladowań - czepiania się spodni czy fryzury - jasno przebijała homofobia. Mnie nikt nigdy nie powiedział, że coś jest nie tak w homoseksualności. Serio, dożyłam dorosłości traktując homoseksualność tak, jak traktuję osoby rude - czyli mające inny kolor włosów niż ja. Tak się złożyło, że ani w szkole średniej nie natknęłam sie na homofobię - były pary jednopłciowe i to nie był żaden temat - ani na studiach, gdzie nikt nigdy nie dał mi do zrozumienia, by uważał nasze koleżanki żyjące razem za coś dziwnego czy niestosownego. Pierwszy raz z homofobią się zetknęłam, gdy z zupełnie innego powodu (oburzenie na ingerencję w prawo do zgromadzeń) poszłam na tę zabronioną przez pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego paradę i mnie oświeciło. I nigdy przedtem nie usłyszałam obelgi "pedał" - przeżyłam ćwierć wieku i nigdy nie usłyszałam tego słowa (tzn. w odniesieniu do człowieka, a nie tej rzeczy w samochodzie czy rowerze).
ZERR02019.03.12 21:47
Skąd ty wiesz, czym jest Spowiedź? Udzielasz mase interpretacji które jednak są jawnie fałszywe. Począwszy od genezy nazizmu. Powielasz koszmarnie wręcz smieszne przekonanie o przyrodzonej dobroci człowieka. A potem na tym dziwacznym założeniu budujesz wnioski z kolejnych wniosków. Nikt w to nie wierzy.
AX2019.03.11 22:27
Oto do czego oni zmierzają, demoralizacja jest tylko narzędziem do zniszczenia cywilizacji łacińskiej. Ideolog marksizmu i zboczeniec Erich Froom wywala tu kawe na ławę - „JEŚLI SYSTEM, RODZINA, RELIGIA, WYCHOWANIE, TŁUMIĄ POPĘD SEKSUALNY, TO ROZBUDZENIE POPĘDU SEKSUALNEGO MUSI ZNISZCZYĆ WYCHOWANIE, RELIGIĘ, RODZINĘ, SYSTEM” - „JEŚLI SYSTEM, RODZINA, RELIGIA, WYCHOWANIE, TŁUMIĄ POPĘD SEKSUALNY, TO ROZBUDZENIE POPĘDU SEKSUALNEGO MUSI ZNISZCZYĆ WYCHOWANIE, RELIGIĘ, RODZINĘ, SYSTEM”
Wojciech2019.03.11 22:25
Wielkie brawa dla ks. Oko!
Bawełna Polityczna2019.03.11 22:10
Warszawska PO postanowiła się zabawić z dziećmi w doktora. A co na to lemingi?
Jaromir2019.03.11 22:02
Sukienkowy profesorek od seksu, z naciskiem na homoseksualizm!!! Swoje prace pisze w oparciu o własne , burzliwe przygody czy też posiada, wybitnie rozbuchaną wyobraźnię???
anonim2019.03.11 21:30
Horda dewiantów wylewa pomyje, bo katolicki ksiądz nie pochwala ich zboczeń. No sorry dewianci, my katolicy jesteśmy misjonarzami i nie wolno nam chować głowy w piasek, jak wy chcecie zabawiać się z dziećmi, i je deprawować. Możecie wyć, tupać i nazywać nas ciemnogrodem, a my i ta będziemy po stronie prawdy. Zostawcie dzieci w spokoju!!!!
Auferetur Inferunt Insaniam2019.03.11 21:34
Zostawcie dzieci w spokoju!!!! Precz z molestowaniem dzieci religią w szkole!
anonim2019.03.11 21:43
Precz lewacka hołoto z molestowaniem seksualnym dzieci, poprzez przekazywanie im niewłaściwych, pornograficznych przekazów.
ZERR02019.03.11 21:48
nikt twoich dzieci nie molestuje możesz zrobić z nimi co ci sie tylko zamarzy, nawet obrzezać
anonim2019.03.11 21:53
On raczej nie ma dzieci, raczej jest gejem i to bardzo młodym.
TwarzMożnaOpakowaćLateksowąMaskąZRogami2019.03.11 21:20
Twarz Frankensteina. Wyraźnie utrudnia nawiązywanie bezpośrednich kontaktów gejowskich i całe pedalskie libido wylewa się werbalnie. Codzienne pogadanki o gejach w wykonaniu tego Oko - który zawsze podkreśla, że spędził wiele czasu w Niemczech, więc nie jest zaściankowym wikarym, ale światowcem w te klocki - to zew chuci, świadectwo pragnień, sygnał w głębi palących potrzeb. Tylko ta gęba...
anonim2019.03.11 21:23
A twoja gęba, bardzo brzydka, czy ujdzie?
JaKi2019.03.11 21:19
Każdy porządny katolik musi mieć wroga,bez wroga religia traci sens tak jest od wieków i tak będzie. To tradycja i nic tego nie zmieni,a miłość do bliźniego to jakiś błąd w tłumaczeniu Biblii.
anonim2019.03.11 21:22
Co ty wiesz o katolikach i miłości blizniego.
Maria Błaszczyk2019.03.12 20:55
To i owo wiemy - po wielokroć tej miłości dośiwadczamy... W wymyślaniu nam od lewackich wywłok, miłośniczek aborcji i ciapatych (tu przy okazji katolicka miłość bliźniego ubogaca osoby innego koloru, a co! itd)
Beno2019.03.12 11:52
Widzę, że rozumek masz nie tęgi. Coś ci się pomyliło z bolszewizmem, który zawsze musiał mieć wrogów i więzienia dla politycznych przeciwników.
rdaneel2019.03.11 21:17
Smoleńsk się wypalił, czas na straszenie LGBT....
infor2019.03.11 23:18
To nie jest straszenie - lewacki głupawy śmieciu
kto2019.03.12 7:11
infor głupawym śmieciem jesteś ty, a co do lewactwa czy ty jako zatwardziały komunista nie jesteś lewakiem?
Beno2019.03.11 21:14
Brawo ks. prof. Oko. Bolszewizm i lewactwo nigdy nic dobrego dla ludzkości nie zrobili. Oni potrafią tylko psuć i niszczyć.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.03.11 21:33
Bardzo się mylisz, są dwie najbardziej twórcze i znaczące dla rozwoju cywilizacji grupy: Żydzi aszkenazyjscy i homoseksualiści.
anonim2019.03.11 21:41
BZDURY, JAK ZAWSZE PISZESZ BZDURY.
ZERR02019.03.11 21:50
Pasożyt nie jest twórczy z definicji Na szczęście Polscy Sefardim, spiżowa siła, ustawi was do kąta.
Maria B\\\\305\\\\202aszczyk2019.03.11 21:14
Ja tylko wkleję tu kawałek listu otwartego KpH do pana prezesa Kaczyńskiego, bo pasuje jak ulał, a ja już jestem zmęczona pisaniem ciągle tego samego, zwłaszcza że ciągle "formularz zawiera błędy"... Proszę tylk zamienić "Pan" na "Ksiądz" i gotowe: "Myśli Pan, że osoby LGBT są zagrożeniem dla rodziny i dzieci. Jednak prawdziwym niebezpieczeństwem są Pana nienawistne słowa. Decydując się na używanie tej strategii musi Pan sobie świetnie zdawać sprawę z konsekwencji, jakie ona wywołuje. Piszemy do Pana, aby przypomnieć o politycznej i osobistej odpowiedzialności, jaką Pan ponosi za każdym razem, kiedy starszy Pan społeczeństwo gejami i lesbijkami: Za każde pobicie i wyzwiska, bo “wyglądał jak pedał”! Za nienawiść, jaką czują do siebie młodzi LGBT, bo całe życie im wmawiano, że jest z nimi coś nie tak! Za rozbite rodziny, w których rodzice wyrzekają się swojego dziecka, bo usłyszeli, że jest „zboczone”! Za obojętność nauczycieli na dręczenie uczniów LGBT przez kolegów w obawie, że kuratorium oświaty uzna to za “promocję homoseksualizmu”! Za każdy wyjazd z Polski, bo już nie dają rady żyć w kraju, który ich nienawidzi! Za każde życie, które odebrały sobie młode osoby LGBT, bo czuły, że dla takich jak Oni nie ma tutaj miejsca…"
anonim2019.03.11 21:18
Mario, biedna kobieto, lecz się, lecz się...obyś zdążyła, bo choroba szybko postępuje.
Maria B\\\\\\\\305\\\\\\\\202aszczyk2019.03.11 21:24
A coś merytorycznie i na temat? Prywatne wycieczki pod moim adresem też są deczko uciążliwe...
anonim2019.03.11 21:38
Merytorycznie-powiadasz,a więc jesteś gorszycielką i propagatorką nagonek na ludzi którzy nie popierają twojego programu demoralizacji. Nagonki i podpieranie się swoim pseudo autorytetem, chociażby w przypadku księdza Oko. Kłamstwa które wypisujesz są aż śmieszne.
Maria Błaszczyk2019.03.11 22:19
Ja jestem propagatorką nagonek, jak to PiS i akolici wbrew faktom zrównują LGBT z pedofilami? Ja jestem gorszycielką stając po stronie krzywdzonych i słabszych, bo zwracam uwagę na skutki tego krzywdzenia. Mój pseudoautorytet wobec autorytetu księdza Oko opowiadającego o sierotach po komunie, i to najwyraźniej od Australii po Grenlandię i od RPA po Urugwaj - bo we wszystkich tych krajach prawa osób niehetero sie zrównuje z hetero... Serio, wrażliwość na ludzką krzywdę Cie gorszy???
ZERR02019.03.11 22:48
Piszesz 'prawa się zrównuje'... Obawiam się, że ludzkość może nie przetrzymac tego eksperymentu.
anonim2019.03.11 22:51
Gorszą mnie zawodowi gorszyciele, tacy jak ty. Gdzie ty widzisz swoją wrażliwość, chyba w krzywym zwierciadle. Te biedulki z uciskanych środowisk narzucają się ze swoja homo propagandą 90% ludzi heteroseksualnych, i ty nazywasz ich krzywdzonymi. Śmieszne że mniejszość rości sobie prawa należne większości, i próbuje na ile może sobie jeszcze pozwolić. Tą drogą jaką prowadzisz swoją trzódkę, daleko nie zajdziesz, ludzi tracą do was cierpliwość, heterofobiczni krzykacze.
ZERR02019.03.11 21:40
To ze jakiś gejowy dostał w zęby nie usprawiedliwia w najmniejszym stopniu zaprowadzania totalitaryzmu. Tak, osoby LGBT sa śmiertelnym zagrożeniem - odkąd stali się agresywną neomarksistowską przybudówką. Wcześniej byli dziwakami, i byli traktowani jak dziwacy. Teraz będa traktowani jak niebezpieczna polityczna ekstrema, gorsza od tych robiących samobójcze zamachy... bo ile ofiar może spowodować zwykły zamachowiec? Sto? Dwieście? I to tylko wtedy, gdy ma wielką bombę i wielki fart. A tymczasem zorganizowane politycznie grupy krypto-gejów usiłują odbierać Prawa Rodzicielskie normalnym ludziom na masową skalę. To są już setki tysięcy ofiar każdego roku. To jest atak, który niepowstrzymany musi spowodować zagładę całej europy. Musi. Tak się poskładało, że to Oni, LGBTowcy wraz ze swoimi Możnymi Protektorami postawili sprawę na ostrzu noża - albo Oni wezmą nas pod but i zniszczą, sprowadzą do poziomu bydła, albo my ich powstrzymamy. Niech się Bóg nad nimi ulituje.
Maria Błaszczyk2019.03.11 22:23
Niech Twój bóg sie nad Tobą ulituje za te łgarstwa. Na całym świecie nie odbiera się praw rodzicielskich setkom tysięcy rodziców rocznie. Nie ma żadnych możnych protektorów - jakby byli, toby nie trzeba było tych praw po kawałku wyszarpywać.
ZERR02019.03.11 22:46
W samej tylko EuroUnii odbiera się co roku około 200 tysięcy dzieci. W samej RFN 40 tysięcy W dokumentach UE masz wszystko opisane czarno na białym - Armię Europejską jako narzędzie terroru, prawo do wyzabijania osób protestujących przeciwko UE, likwidację własności prywatnej. To jest komunizm w budowie, a LGBT jest jego narzędziem.
Maria Błaszczyk2019.03.12 0:10
Kłamiesz, robaczku. Albo zupełnie nie wiesz, o czym mówisz. Pomijając już taki drobiazg, że w RFN nie ma praw rodzicielskich, masz tam tylko Sorgerecht - prawo do opieki... Ale mylisz odebranie praw rodzicielskich z pieczą zastępczą - a to sie pokrywa w niewielkim stopniu. Tu są wszystkie łącznie środki zabezpieczające (z 2017 roku, chyba jeszcze nie ma z zeszłego) https://www.destatis.de/DE/Publikationen/Thematisch/Soziales/KinderJugendhilfe/VorlaeufigeSchutzmassnahmen5225203167004.pdf?__blob=publicationFile Wychodzimy z poziomu 80 tys. dzieci objętych tymi środkami. 53% to nieletni, które znalazły się w Niemczech bez opieki (czyli jest to skutek napływu uchodźców), więc to nas nie interesuje, zostaje nam Twoje 40 tys. Pierwsza rzecz, która może Cię uderzyć, to duża grupa umieszczonych na własne zyczenie w pieczy zastępczej - ok. 1/5. Niemieckie (i w ogóle w krajach traktujących prawa dzieci poważnie) jest na ogół tak, że dziecko,które zażąda umieszczenia w pieczy zastępczej, jest tam umieszczane, i żadne warunki nie muszą być spełnione - ani nie musi się przedstawić ani podac powodu, po prostu zakłada się, że musi miec jakiś dobry powód. Po drugie - grupa wiekowa, której te śtrodki dotycza przede wszystkim (teraz już mówię o umieszczonych z innych powodów niż własne żądanie). Blisko połowa to osoby w wieku 16-18 lat, razem z grupą 14-16 stanowią ponad 60%. Wiesz o co chodzi? To są osoby najczęściej osoby, które weszły w konflikt z prawem, względnie dzieciaki uzależnione i z silnymi zaburzeniami psychcznymi skierowane na przymusowe leczenie.... No dobrze. Odrzućmy wszystkie przypadki, gdy dziecko w pieczy zastępczej znajdowało się nie dłużej niż 15 dni - bądźmy poważni, to nie jest żadne odebranie, jak 17-latka pokłóci się z rodzicami i spędzi 2 dni w pogotowiu opiekuńczym na własne życzenie - zostaje nam niecałe20 tys. Troche to inaczej wygląda niż straszne kradzenie setek tysięcy dzieci przez LGBT, prawda???
ZERR02019.03.12 0:39
ee tam. W istocie nie chodziło mi wcale o państwowy kidnaping, a o zanegowanie tych praw poprzez poddanie przymusowej indoktrynacji szkolnej. To jest ciche upaństwowienie dzieci gdzie rodzicom pozostawia się obowiązek alimentacyjny. Tak że Niemcy mają we własnych domach Janczarów. To już nie sa ich dzieci. To jakbyś miała dzieciaka, który całe dnie spędza w siedzibie jakiejś sekty, a do domu wraca tylko spać. Rok takiego prania mózgu i dzieciak jest ich a nie twój. ps. Sam zwrot "prawo do opieki" to dowód na ustrój totalitarny i nacjonalizację najmłodszych. Trudno o jaskawsze i bezczelniejsze zaprzeczenie zasadzie "my home is my castle". Dla każdego liberała taka sytuacja to obrzydliwość.
www2019.03.12 8:48
Prawa rodzicielskie odbiera się za niewywiązywanie się rodziców z obowiązków rodzicielskich, a obowiązki rodzica określa prawo, mówiąc co jest dobre, a co złe. Dobre są trzy posiłki dla dziecka, ciepła woda w domu i ogrzewanie zimą w pokoju dziecka. Rodzic, który nie wypełnia tych dóbr, jest nieodpowiednim rodzicem. To samo próbuje się wprowadzić uznając masturbację za dobrą. Rodzic który będzie przeciwny zapewnieniu tego dobra dziecku, będzie złym rodzicem. Jugendamty będą pytały dzieci: czy rodzice umożliwieją ci dobrą masturbację, czyli zapewniają jedne z twoich potrzeb, określone w prawie? Odpowiedź "nie" będzie podstawą do interwencji wobec złych rodziców. Na ich miejsce znajdzie się para zastępcza, która będzie świadoma tego co dobre...
Wojtek Polak2019.03.11 22:10
Maryśka ty jesteś debilem czy naprawdę chorą osoba?. pederastia jest chorobą i przestań tą swoją chorą marksistowską ideologią niszczyć tych którzy mają zaburzenia seksualne. wykorzystacie ich dla swoich zamordystycznych celów i potem ta wasza chora zbrodnicza ideologia ich pierwszych zeżre.
Maria Błaszczyk2019.03.11 22:27
No cóż, Ty ponad wszelką wątpliwość nie opanowałeś minimalnych zasad kultury. Ponadto nieodróżnianie ideologii (marksistowskiej czy jakiejkolwiek innej) od nauki to z kolei objaw zaburzeń poznawczych. Do jakich moich zamordystycznych celów? Co ty nie powiesz? To moi przyjaciele, bliscy, sąsiedzi, koledzy i koleżanki z pracy... Niby do czego miałabym ich wykorzystać?
anonim2019.03.11 22:57
Wojtek ma rację, tacy jak ty to urodzeni szkodnicy.
ZERR02019.03.11 22:56
Nalegam na grzeczniejsze odnoszenie się do MB. Jej obecność i pisanina jest BARDZO WAŻNA, bo pozwala spotkać się (nomen omen) oko w oko z antagonistyczną ideologią. Poznac język i znaczenia słów. Rozpoznać zamiary drugiej strony. Jak ją wypłoszycie nogi z d00py powyrywam.
Wojciech2019.03.11 22:28
Maria Błąszczyk -zepsuta marksistka, miłośniczka aborcji, jugendamtów i ciapatych.
April662019.03.11 22:30
Bałamutne i nieprawdziwe. Kiedy w ostatnich latach media podały, że osoba LGBT odebrała sobie życie w szkole z powodu nienawiści? Jacy nauczyciele zezwalają na dręczenie uczniów LBGT?! Przykłady, przykłady! To też populistyczne kłamstwo. Jest norma i odstępstwa od normy. Nie trzeba się obnosić z odstępstwami i chcieć żeby inni nazwali je normą. Nawet jakby 30% populacji oślepła na jedno oko, dwuoczność będzie normą, a jednookim się będzie współczuć.
Maria Błaszczyk2019.03.11 22:54
A czemu miałyby to podawać media? Media podadzą, jak rodzina do nich pójdzie. A należy zakładać, że na ogół nie pójdzie, bo jakby dziecko miało wsparcie w domu, to zmniejszyłoby to prawdopodobieństwo samobójstwa. Wnioskujemy o tym w inny sposób. Wśród nastolatków myśli samobójcze ma ok. 12%. Wśród dzieci LGBT - ponad 60%. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,22423361,kacper-nie-byl-jedyny-o-samobojstwie-mysli-2-3-mlodziezy-lgbt.html Kłamstwo, że nauczyciele zezwalają? Jasne, jeszcze sami się dołączają https://codziennikmlawski.pl/2018/02/13/samobojstwo-dominika-oskarzona-nauczycielka-stanela-przed-sadem/ https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/970432,lgbt-przemoc-homoseksualizm-policja-raport.html A "norma" to nie znaczy "większość". W ten sposób leworęczność stanie się odstępstwem. A tymczasem jest, tak jak i homoseksualność - wariantem normy, tak jak zielone oczy, rude włosy czy figura jak u modelki. Nie wiem, jak często rozmawiasz z osobami LGBT - mnie sie zdarza. Może powinieneś spróbować, zanim zaczniesz ludziom zarzucać kłamstwo. Skala tej przemocy jest nieprawdopodobna.
zdumiony lewacką głupotą2019.03.11 23:17
Tylko jakiś głupawy lewak może wkleić taki prymitywny bełkot. Nie ośmieszaj się idioto
Maria Błaszczyk2019.03.12 0:26
Tylko jakiś kulturalny prawicowy dżentelmen może umieścić taką merytoryczną wypowiedź! Możesz byc z siebie dumny!
www2019.03.12 8:38
Sprzeciw przeciwko gejom jest uzasadniony, bo geje propagują swoje zaburzenia jako zdrowie. Każdy zdrowy człowiek wykazuje sprzeciw dla sytuacji infekowania zdrowych jednostek społeczności, przez jednostki chore. Niech osoby z zaburzeniami homoseksualnymi nazwą swój stan chorobą i leczą go, a wtedy nie będzie powodu do niepokoju. W przypadku nazywania choroby zdrowiem, przejawy niepokoju społecznego są uzasadnionym odruchem obronnym. Najważniejsze, żeby nie mylić geja z osobą z homoseksualnym problemem. Homoseksualizm to zaburzenie nad którym trzeba się z troską pochylić, a gejostwo to postawa zaakceptowania tego zaburzenia, która jako styl życia prowadzi do dekadencji.
Maria Błaszczyk2019.03.12 15:06
Ależ żadni geje (tzn geje też, ale nawet ja przyznaję, że oni nie byliby tu wystarczającym dowodem). Tak twierdzą wszystkie towarzystwa zajmujące się tematyką i środowiska akademickie też. Zaś twierdzenie, że homoseksualność jest zakaźna, ma równie dużo sensu, co twierdzenie, że wysoki wzrost jest zakaźny...
Mareczeq2019.03.12 16:06
Stek bzdur, mizerne argumenty natury czysto propagandowej. Aktywistów gejowskich nie obchodzą żadne osoby LGBT, cokolwiek miałoby to znaczyć.
Maria Błaszczyk2019.03.12 20:02
Poważnie? A skąd to wiesz??? Mnie obchodzą.'I mnóstwo innych ludzi też - poświęcających swój wolny czas i pieniądze na rzecz tych osób. Poszukaj mnie na fb, to Cię zaproszę, gdy coś będzie organizowane - bys na własne oczy mógł się przekonać, jak niesamowicie dużo zaangażowania jest w tym aktywizmie.
Marcin2019.03.11 21:12
Panie Oko, na pomoc boża nie ma co liczyć... chcesz pomocy, licz tylko na siebie... zatem, ratuj sie kto może ;D
anonim2019.03.11 21:20
Wracaj do swojego szamba, nic tu po tobie.
Marcin2019.03.11 21:57
Szambo to twoje srodowisko naturalne, smieciu bez, nawet imienia... zapewne jakś TW ;P
Foster2019.03.11 21:10
Czasami profesura może być deprecjacją tytułu naukowego. Ten ksiądz bardziej przypomina bulwarowego polityka jak naukowca,
anonim2019.03.11 21:15
Co ty wiesz o profesurze...cieciu.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.03.11 21:30
On jest teologiem i filozofem. Czyli jest profesorem na poziomie zbrojarza betoniarza.
anonim2019.03.11 21:48
pracujesz na budowie?
Wojtek Polak2019.03.11 21:55
ty za to jesteś pederastą. czyli jesteś profesorem z dewiaci.
Angelus2019.03.11 21:05
Ksiądz Oko jest niestrudzony. Ciekawe czy wciąż myśli o gejach, czy na czas posiłku i defekacji przerywa.
anonim2019.03.11 21:14
Myślę że o gejach to tylko przy defekacji, no i czasami przy torsjach.
anonim2019.03.11 21:55
O ministrantach przy porannym wzwodzie
anonim2019.03.11 22:40
O ile mi wiadomo ksiądz Oko nie posiada parafii gdzie odprawia rzekome msze, tak że z tymi ministrantami to kulą w płot.
anonim2019.03.12 12:48
To wcale nie oznacza, że o nich nie myśli, a jedynie, że nie ma dostępu.
antylewak2019.03.11 23:16
Jeżeli - lewacki głupawy kundlu - nie masz nic ciekawszego do powiedzenia to lepiej zamknij ryja, zanim ktoś inny tego nie uczyni
Angelus2019.03.12 15:31
Czyżbym niechcący dotknął twojej wrażliwej katolickiej natury? Przykro mi.
Mareczeq2019.03.12 16:00
Wracaj na forum GW lub Newsweeka, trolu.