18.01.19, 08:25

Lewackie brednie o Stefanie W. TOTALNIE obalone

Totalna opozycja i jej lewackie zaplecze medialno-propagandowe lansuje od kilku dni tezę, że Stefan W., zabójca Pawła Adamowicza, jest duchowym dzieckiem Jarosława Kaczyńskiego. To właśnie inspirowany tezami Prawa i Sprawiedliwości miałby dokonać swojego zamachu, biorąc na cel znienawidzonego i oczernianego przez prawicę prezydenta Gdańska.

Kryminalna przeszłość Stefana W. i jego narkotyczne skłonności znacząco osłabiały tę narrację, ale jej jeszcze nie obalały; ostatecznie nawet przestępca mógłby dać się sprowokować politycznej nagonce. Oczywiście lewica nie dostrzegała, że oskarżając Jarosława Kaczyńskiego sama kręci na siebie bicz. Jeżeli Stefan W. miałby działać ,,zatruty'' przez PiS, to co powiedziedzieć o mordercy Marka Rosiaka, Ryszardzie Cybie? Zresztą to od przedstawicieli opozycji totalnej słychać wciąż ,,żartobliwe'' apele o fizyczną wręcz likwidację Kaczyńskiego. 

W każdym razie najnowsze doniesienia całkowicie obalają lewackie klamstwa. Najpierw współwięźnień Stefana W., diler narkotyków, zeznał, że morderca od dawna pragnął sprawdzić ,,jak to jest kogoś zabić'', nie wykazywał żadnej szczególnej niechęci wobec Adamowicza.

Teraz podano, że Stefan W. próbował wedrzeć się po wyjściu z więzienia na teren Pałacu Prezydenckiego, żeby dokonać ,,rzeczy wielkiej i głośnej''. Wygląda więc na to, że chciał zabić kogoś... z PiS. 

Mówiąc krótko, mordercy było obojętne, kogo zabije - byleby był to znany polityk. 

I tak kolejny raz okazało się, że lewica ględzi, co jej ślina na język przyniesie, nie zwracając żadnej uwagi na fakty i rzeczywistość. Czy idzie o Stefana W., czy o rzeź dzików, przeciwko której protestowano dopóki nie okazało się, że zabijają je też Niemcy - lewactwo nie myśli zachowywać żadnej uczciwości intelektualnej.

Tylko ,,bić w Kaczora''. Oto jedyny ich cel, którego wyjaśnić wszakże nie potrafią...

kol

Komentarze

tomasz2019.01.19 7:51
W fajnym tonie artykuł. Pełen miłości i pojednania. To żałosne. I to ma być niby katolicki poświęcony portal? Zaraz zapewne w podobnym tonie jakiś wyznawca tego portalu mi odpowie, nieprawdaż?
kris2019.01.19 6:44
Co za moralne i intelektualne dno reprezentują ten portal. Jesteście wcielnieniem tego, z czym walczył Jezus. Hipoktyzja połaczona z niewiarygodną arogancją
Ryszard Olejniczak2019.01.18 15:28
"Totalna opozycja i jej lewackie zaplecze..." Czemu lewackie, kiedy wykorzystywanie zbrodni w polityce to specjalność faszystowskich ideologii (komunizm był też rodzajem faszyzmu.
słowiczek poznański2019.01.18 13:25
@Maria Błaszczyk - delegat GW Uspokój się Maryśka albo przenieś do Gadzinówki Wyborczej.
Maria Błaszczyk2019.01.18 15:08
Bo co, Słowiczku? I ja jestem spokojna, to Ty masz jakieś fantazje na mój temat, co Ci spokoju nie dają.
Andrzej Malik2019.01.18 12:08
Gdańska prokuratura zwróciła się do Kancelarii Prezydenta o zabezpieczenie monitoringu z Pałacu Prezydenckiego. Po przejrzeniu nagrań z monitoringu Kancelaria Prezydenta "nie stwierdziła", by na nagraniach monitoringu Pałacu Prezydenckiego był zarejestrowany Stefan W. - poinformowała Informacyjna Agencja Radiowa. Tę informację oficjalnie potwierdził także rzecznik prasowy Służby Ochrony Państwa ppłk Bogusław Piórkowski." Jak zwykle kłamiecie.
Maria Błaszczyk2019.01.18 9:42
Nawet jak na Frondę, poziom obrzydliwości jest porażający. "Lewackie brednie", "ględzenie" itd - głównie przez Was z resztą wymyślone, bo choć oczywiście nie ma głupoty, której ktoś by nie powiedział albo nie napisał, to warto widzieć to we właściwych proporcjach. (przykład z Cybą bez sensu - on też chciał zabić jakiegoś polityka, nie bardzo robiło mu różnicę którego, z uzasadnienia wyroku: oskarżony uważał, że w Polsce "wszystko jest źle" i w 2007 roku podjął decyzję, żeby zaprotestować przeciwko temu i zaczął zastanawiać się nad wyeliminowaniem z życia polityków różnych ugrupowań partyjnych. Te plany - jak mówił - dotyczyły w zasadzie wszystkich ugrupowań funkcjonujących w kraju. Uważał, że w ten sposób osiągnie swój cel, że coś się w kraju zmieni"). (Przykład z dzikami tym bardziej: 800 tys. stanowi gdzieś 1/3 do 1/2 ich pogłowia dzików. 200 tys. dzików w Polsce stanowi całą populację). I co w ogóle lewica ma tu do rzeczy? Cała ta sprawa nijak z lewicą się nie łączy. Nie pojmuje, jak autor tego czegoś moze sobie w lustrze spojrzeć w oczy. Nie żyje człowiek. Czyjaś żona i córki są w żałobie. A Wy kłamstwami prowadzicie polityczną agitację.
Gwizda2019.01.18 9:52
Obrzydliwe to jest wmawianie publice "pisowskiej inspiracji", szczególnie przez grupę znaną z licznych tekstów o dorzynaniu watahy, wyrzucaniu z okien, biciu sztachetą, patroszeniu itp. Lewica ma bardzo dużo do rzeczy, ponieważ cała ta sprawa ma w zamyśle eurolewicy doprowadzić do penalizacji tzw "mowy nienawiści", a to jest inna nazwa "tolerancji represywnej". Szykują jawny totalitaryzm.
Maria Błaszczyk2019.01.18 10:24
Mowa nienawiści jest nielegalna i teoretycznie penalizowana, tylko Polska ma problem z praworządnością i tego nie ściga. Może zacznie. Zrób sobie tabelkę i porównaj, kto miał więcej takich tekstów. Porównaj reakcję na śmierć pana Rosiaka i ściek po śmierci pana prezydenta Adamowicza. Ja nie wiem, kto zainspirował tego człowieka, serio. Ale wzrost przemocy jest faktem, mówię to jako uczestniczka parad równości - tego co jest obecnie nie było nigdy. Aha, a kolejnym łgarstwem jest cała ta historyjka - SOP zdementwoał rzekomą próbę wtargnięcia do Pałacu Namiestnikowskiego..
Gwizda2019.01.18 11:04
"nielegalność" polega na niedopuszczalnej nadinterpretacji przepisów. Teraz chodzi o nielegalność prawdziwą, nie naciąganą. A tymczasem prawo do dowolnych uczuć i do ich werbalizacji jest jednym z fundamentalnych praw człowieka i obywatela
Maria Błaszczyk2019.01.18 11:51
Prawo do uczuć, ich wyrażania - tak. Dlatego nie podobał mi się wyrok w sprawie pani Jaśkowiak. Prawo do twierdzenia, że elektorat konkurencyjnej partii to " to wszy, mendy, gnidy, pluskwy, muchy plujki, żuki gnojniki" - nie. Tylko że za to się dostaje intratne państwowe kontrakciki.
Urszula Lipska2019.01.18 12:17
Pani Mario, proszę nie reagować na wpisy, ktore nie odnoszą się do konkretnego tekstu tylko sa chamskimi odzywkami pod Pani adresem.
Laura2019.01.18 10:17
Maria Błaszczyk zebys ty choc raz napisała cos z sensem.
Maria Błaszczyk2019.01.18 10:26
A co tu jest bez sensu? (poza tym, że kolejnym łgarstwem jest cała ta historyjka - SOP zdementwoał rzekomą próbę wtargnięcia do Pałacu Namiestnikowskiego..) Napisz co się nie zgadza, sprawdzimy źródła - jak coś pomyliłam, z przyjemnością sprostuję.
Gwizda2019.01.18 11:20
SOP nie zdementował "próby", tylko podał, że nie zanotowano takowej. Morderca połaził, oblookał i zwątpił w możliwość realizacji planu mordu. Jedno z drugim nie koliduje
Maria Błaszczyk2019.01.18 14:13
Zaraz. Tu jest napisane, cytuję: "Teraz podano, że Stefan W. próbował wedrzeć się po wyjściu z więzienia na teren Pałacu Prezydenckiego" (to jest skopiowane, nie przepisane, zresztą sam sprawdź) Nie że połaził, nie że oblookał. Tylko że się "próbował wedrzeć". Więc jakby koliduje.
Gwizda2019.01.18 10:53
O dzikach było z sensem. Piss to sługusy banksterki i zrobią wszystko dla ochrony "interesów" wielkich producentów wieprzowiny. Zniszczenie polskiej przyrody to dla nich pikuś.
Maria Błaszczyk2019.01.18 11:53
A coś nie tak z cytacikiem z uzasadnienia wyroku pana Cyby? https://www.deon.pl/wiadomosci/polska/art,11078,dozywocie-dla-ryszarda-cyby-jest-wyrok.html
Gwizda2019.01.18 12:55
Jeśli nawet deklarował, że chciał zarżnąć polityków rónych ugrupowań, nie oznacza to braku sympatii do "obozu postępowego" reprezentowanego przez PO i nienawiści do "obozu reakcyjnego" reprezentowanego przez pis i inne partie nazywane prawicowymi. Okej, móg teoretycznie zaciukać jakiegoś platformersa za "odchylenie prawicowe" ale jednak wybrał piss. Zamordowanie "swojego" polityka-zdrajcy mieści się w konwencji.
Maria Błaszczyk2019.01.18 23:49
Ale przeciez na tej jego liście byli też ludzie z SLD 9w liczbie 5, tak jak z PO) i jeden z PSL. No więc ja nie uważam SLD za lewicę (już chyba szybciej PSL, choć sama nie wiem), ale nie za prawicowe odchyły chciał ich chyba zabić, tylko jakoś mu się nie podobali i tyle. Do wyszukiwarki wpisywał takie hasła jak: „kampania wyborcza napieralski”, sld kampania wyborcza”, „plan kampanii wyborczej napieralski”, napieralski spotkania wybory”, „sld wybory”. No przecież gdzie pan Napieralski miał prawicowe odchyły??? A nazywanie PO "obozem postępowym," to żart, prawda? To nie na poważnie? Proszę, powiedz, że nie...
kosa2019.01.18 10:17
Codziennie giną ludzie w Polsce i jakoś za nimi nie płaczecie
Maria Błaszczyk2019.01.18 10:27
W sensie że co? żony i dzieci nie płaczą? A że nie podoba nam się mordowanie ludiz na koncertach, to coś bie właściwego? Do tego wiele ludzi lubiło i ceniło pana Adamowicza. Więc jest nam przykro. To coś niewłaściwego?
Janusz 2019.01.18 11:51
Maria Błaszczk, odkrącanie kota ogonem, czyli rozmywanie intencji Cyby jest lewacką obrzydliwością. Przecież Cyba przy aresztowaniu sam mówił, że chciał zabić J.K, ale ma za maly pistolet, że nienawidzi PiS. Czy wy lewacy już nie potraficie dyskutować bez manipulacji i nieuczciwości intelektualnej ??? To obrzydliwość. A przy opłakiwaniu "santo subito" Adamowicza trzeba jednak mieć na uwadze jego "dokonania biznesowe " i śledztwa, w których jest podmiotem. Współczuję ludziom zaczadzonym lewacką nienawiścią j jadem, bo widać, jak zatruwa ich umysły. o nieszczęśnicy....
Maria Błaszczyk2019.01.18 12:49
Przy aresztowaniu tak mówił w emocjach - a zbadanie materiału dowodowego i innych poczynań wykazały co innego. Przecież to nie ja wymyśliłam, tylko sąd takie orzeczenie wydał. Wiesz lepiej od sądu? I gdzie we mnie nienawiść???
vito2019.01.19 18:22
Przede wszystkim, jak sie okazalo, to rzeczywistym celem Cyby byl Niesiolowski Stefan, ale nie wyjasniono czy motywem byla jego owadzia profesja czy polityka a w szczególnosci jego konik czyli walka z mowa nienawisci. W kazdym razie ów polityk poczul sie mocno zagrozony i odczul to tak jakby darowano mu drugie zycie. Z reszta, w trakcie prowadzonego sledztwa ( a jeszcze bardziej medialnego show), ilosc znaków zapytania rosla w sposób lawinowy i wiele watków sprawy nie zostalo wyjasnionych albo czeka na pasjonatów, którzy podejma temat.
Olo2019.01.18 9:36
Wraca nienawisc prawiczkow
gosia2019.01.18 9:19
Jeżeli to prawda, to co z ochroną? spali? ( trzecia rano ) Czy tylko monitoring tam jest? Gdyby tak było powinien być obezwładniony i siedzieć - nie doszłoby do tragedii ochrona do wymiany
liczą_się_fakty2019.01.18 9:43
jest monitoring i nie ma śladu Stefka. brednie idą w eter szerokim strumieniem ale to frondzia i pismaczyna kol bredzą
M.2019.01.18 10:05
fakty i mity, a raczej GóWniane i twoje mity he he he
Maria Błaszczyk2019.01.18 10:29
SOP zdementował tę historyjkę. To tylko jeszcze jedno kłamstwo. Nie daj się oszukiwać.
liczą_się_fakty2019.01.18 10:36
link do dementi masz w moim innych postach. kompromitujecie się jak zwykle.
liczą_się_fakty2019.01.18 9:50
https://twitter.com/MariuszGierszew/status/1086180812352114688?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1086180812352114688&ref_url=http%3A%2F%2Fwiadomosci.gazeta.pl%2Fwiadomosci%2F7%2C114883%2C24375885%2Cstefan-w-chcial-wtargnac-do-kancelarii-andrzeja-dudy-nie.html odszczekasz to teraz kol?
Jaromir2019.01.18 8:48
Próbował się wedrzeć się na teren Pałacu Prezydenckiego, żeby dokonać rzeczy wielkiej i głośnej --.Po prostu chciał postawić tam klocka!