22.09.14, 18:50Lewacy bojkotują Ciechana za „homofobię” właściciela (fot. Wikipedia)

Lewacy bojkotują Ciechana za „homofobię” właściciela

„Życzę ci mamusi z fujarką zamiast piersi. Będziesz miał co ssać” – to słowa, jakie napisał właściciel browaru Ciechan, Marek Jakubiak, na Facebooku do boksera Dariusza Michalczewskiego. W ten sposób wywołał prawdziwą burzę, bo środowiska przyjazne LGBT ogłosiły bojkot piw „Ciechana”.

„Piwo Ciechan znika z Kulturalnej! Nie chcemy go więcej sprzedawać. Nie będziemy współpracować z firmą, której właściciel głosi dyskryminujące poglądy głęboko sprzeczne z naszymi” – napisali właściciele warszawskiej knajpy Cafe Kulturalna. Jedna ze stołecznych kawiarń organizuje też w poniedziałek… publiczne wylewanie piwa z browaru Jakubiaka. „Kto będzie uważał, że to marnotrawstwo, będzie mógł piwo od homofoba wypić za bardzo symboliczną opłatą” – pisali właściciele „Wrzenia świata”.

Warto tu zwrócić uwagę, co dzisiaj nazywa się mianem „homofobii”. Dość wulgarny w formie komentarz Jakubiaka do wywodów Dariusza Michalczewskiego odnosi się przecież w jasny sposób do pomysłu adopcji dzieci przez pary homoseksualne, który Michalczewski poparł. Oznacza to więc, że według lewackich środowisk odmawianie prawa homoseksualistom do wychowania dzieci to właśnie „homofobia”! Trzeba przyznać, że to kompletne pomieszanie pojęć, bo broniąc prawa dziecka do normalnej rodziny Jakubiak w żaden sposób nie zadeklarował się jako wróg osób homoseksualnych…

bjad/dziennik.pl

Komentarze

anonim2014.09.22 18:55
pojechane na grubo
anonim2014.09.22 18:56
Od jutra zaczynam kupować. W sytuacji kiedy to skazuje się bezrobotną za to, że wobec osoby z którą się kłóciła i w odpowiedzi na jej obelgi użyła zakazanego słowa na p -została skazana na grzywnę w wysokosci 15 tys- zachowanie lewaków świadczy o tym , że to bezmyślne marionetki tego systemu.
anonim2014.09.22 18:59
ojejku bankructwo niebawem ogłosi bo kilu degeneratów nie kupi produktu:) Ale swoją drogą celna uwaga pana Marka.
anonim2014.09.22 19:02
"broniąc prawa dziecka do normalnej rodziny" To jest podstawowy błąd w tym rozumowaniu; otóż sierociniec nie jest normalną rodziną. Nawet jeżeli adopcja homo jest uważana za coś złego, to demoralizujący sierociniec jest 2 razy gorszy.
anonim2014.09.22 19:03
A zatem jutro na przekór barbarzyńskiej homodziczy napiję się ciechana miodowego.
anonim2014.09.22 19:10
No cóż, całe życie byłem praktycznie abstynentem ale widzę, że czas to zmienić :) @center co tam 2, 7 razy albo piętnaście. Widać, że nie masz dzieci. W normalnym procesie dorastania dziecku potrzebne są wzorce kobiety i mężczyzny i nic tego nie zmieni.
anonim2014.09.22 19:12
Jak se browar kupili to niech se go wyleją! Ogladałem Michalczewsjiego w tfu-enie w temacie tenczowej tolerancji. Przyznam! gratuluje homosiom obrońcy!Jest wybitnie inteligentnym inaczej ich adwokatem !!
anonim2014.09.22 19:16
#elzata Wrz Pokorne ciele dwóch tatusiów ssie!!
anonim2014.09.22 19:19
Polecam Ciechana miodowego. A poglądy właściciela browaru, tak samo jak poglądy jakiegoś boksera, mam w głębokim poważaniu.
anonim2014.09.22 19:20
@ PanYurek: Ja również jutro kupię Ciechana miodowego! Polecam wszystkim!
anonim2014.09.22 19:50
@Legioner Nie jest prawdą co mówisz. Badania na które powołują się ludzie przeciwni wychowaniu przez pary homoseksualne w związku z tym argumentem opierają się na badaniach rodzin niepełnych. Badania kohortowe oparte na parach homoseksualnych NLLFS i ACHESS pokazują, że dzieci z rodzin homo są tak samo rozwinięte jak z rodzin hetero. To wskazuje, że ważna jest sama obecność dwóch rodziców bez względu na ich płcie i orientację.
anonim2014.09.22 20:03
Będę kupował to piwo
anonim2014.09.22 20:04
Nigdy nie piłem Ciechana ale teraz mam autentyczną ochotę na niego ! :)
anonim2014.09.22 20:11
Co to za określenie homofob? Przecież ja się nie boję homoseksualistów, tylko nie zgadzam się na równanie ich w prawach z parami hetero.
anonim2014.09.22 20:16
Drodzy "geje", badania którymi się podpieracie mamy niżej zawiasów... Dobrze wiemy że kłamliwa szuja naukowa udowodni dowolna niegodziwość za drobną zapłatą. I tak w odpowiednim czasie staniecie przed Sądem który was osądzi. Obawiam się że na widok ogromu zbrodni waszych możnych protektorów kara śmierci zostanie uznana za wyjątkowo łagodną. Tak, zapisujcie się urzędowo, rejestrujcie grzecznie "związki partnerskie", policja będzie miała proste zadanie. Śmieszne są porykiwania jakoby dzieci oddane w niewolę ludzi o zdeformowanej seksualności chowały się normalnie - choćby ze względu na kilkukrotnie wyższy odsetek brutalnej przemocy "domowej" wśród członków modnych mniejszości seksualnych. Więcej dowodów na kłamstwa "naukowców" NIE POTRZEBA. Wystarczą słowa luminarzy "ruchu" (he he he) lgbt.
anonim2014.09.22 20:38
Homofobia – lęk przed homoseksualizmem i homoseksualistami, awersja, nieufność, nienawiść i wrogość do nich oraz ich dyskryminacja - jeżeli z dyskryminacje uważasz odmowę dla nadawania homoseksualnym parom statusu małżeństwa/rodziny to tylko ten punkt definicji się zgadza. Zaznaczam, że znam osobiście i gejów i lesbijki i mimo, że uważam je za wspaniałe osoby, nie zgadzam się na równanie ich z parami hetero.
anonim2014.09.22 20:39
".. dyskryminujące poglądy głęboko sprzeczne z naszymi" Pękłem ze śmiechu. Gdyby głosił "dyskryminujące poglądy głęboko zgodne z naszymi", to by było w porządku, co nie? A tak w ogóle, to gdzie tu dyskryminacja? Rozumiałbym zgorszenie gdyby zabraniał ssania rzeczonej fujarki. To nie jest dyskryminacja, tylko co najwyżej imputowanie homoseksualizmu osobie hetero. Ale jak widać, logika przerasta właścicieli Cafe Kulturalna:-)
anonim2014.09.22 20:45
Piję Ciechana bo to doskonałe piwo. Tak samo jak Bojan. Polecam.
anonim2014.09.22 20:48
@center - "Nawet jeżeli adopcja homo jest uważana za coś złego, to demoralizujący sierociniec jest 2 razy gorszy" Szczególnie, kiedy dzieciaka adoptują sobie dwaj zwyrodniali pedofile, korzystający z prawa do homoadopcji. Tacy, jak tutaj na przykład: http://www.abc.net.au/news/2013-12-10/peter-truong-jailed-over-global-paedophile-ring/5146366
anonim2014.09.22 21:01
Margarot, zobacz co popisałaś: Arachnofobia - lęk przed pająkami i podobnymi bezkręgowcami, awersja, nieufność, nienawiść i wrogość do pająków oraz ich dyskryminacja. Bujda - fobie to fobie a nie to wszystko co rewolucyjne barachło nam usiłuje wciskać aby sterować naszymi myślami. Nie ma zgody na podmienianie znaczenia słów. Ukradli tolerancję, sprawiedliwość, sprzeciw wyzywają od nienawiści chcąc odebrać nam prawo do oporu. Nie używajcie podmienionych słów bo już przegraliście. każdy człowiek ma pełne prawo do okazania i wyznawania przyjaźni i nienawiści wobec kogokolwiek bez konieczności usprawiedliwiania swoich uczuć. Jeśli możemy kogokolwiek nazwać przyjacielem bo mamy taką ochotę tak samo możemy kogokolwiek zidentyfikować jako wroga i zwalczać w dowolnie okazany demokratycznie sposób.
anonim2014.09.22 21:22
@alucard Nie powołuj się na tzw. "badanie" achess, bo to z jakąkolwiek rzetelnością nic nie ma wspólnego, to zwykła homopropaganda (pisałem kiedyś o ich "metodologii" i powtarzać się nie będę). A Ciechan, no cóż jak będą mądrzy to genialnie mogą to wykorzystać wizerunkowo i marketingowo
anonim2014.09.22 21:33
Hmm, to "lale" piją pyfko?
anonim2014.09.22 21:50
@krzysiek - z moich słów wynika, że "homomałżeństwa" są furtką dla największych zwyrodnialców. dziecko, które do tej pory było zagrożone adopcją ze strony zboczeńców podszywających się pod heteroseksualne małżeństwo, będzie dodatkowo zagrożone zboczeńcami homo. osobiście podejrzewam, że w ogóle "homomałżeństwa" są tylko parawanem dla adopcji pedofilskich, stanowiących prawdziwy cel całej akcji legalizowania "homomałżeństw" i "homoadopcji".
anonim2014.09.22 21:52
Wprawdzie ja nie piję (państwowego, ma się rozumieć), ale dla Ciechana chyba zrobię wyjątek...
anonim2014.09.22 22:33
@JakiśCzłowiek Żeby znaleźć przykład pedofilii wśród homoseksualistów musiałeś wywędrować aż do australii? Nie lepiej coś bliżej? Np. http://www.tvn24.pl/lodz,69/rodzina-zastepcza-z-zarzutami-pedofilii-i-molestowania-placzu-tego-dziecka-nie-zapomne,435219.html lub http://express.bydgoski.pl/6719,Rodzina-pedofili-za-kratami.html albo http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,16055788,Rodzina_zastepcza_podejrzana_o_znecanie_sie_nad_dziecmi.html . Może powinniśmy zlikwidować wszystkie rodziny zastępcze i zabronić adopcji? Kompletna głupota. Nie ma żadnych rzetelnych badań i statystyk, które by potwierdzały twoje twierdzenia o homoseksualistach. A obrzucanie gównem to małpom w zoo zostaw, a nie w dyskusji publicznej, tutaj używaj dowodów. @Zerro Polecam poczytać statystyki MOPSu i policji, a potem się wypowiadać. @tnn Chcesz powiedzieć, że badania ACHESS są nierzetelne? Ciekawe no. A co za tym przemawia?
anonim2014.09.22 22:50
#Krzysiek Cśs mi sie widzi że zaproszenie tej rangi intelektualisty jakim jest pan Michalczewski słżzy do skompromitowaniu tenczowej akcji antyhomofobicznej. Dobitnym tego dowodem było wystąpienia tego zbitego na miazgę mózgu błyskotliwego obrońcy geyowatych w programie tfuj -enu! Gratuluje i idźcie tak dalej,Pan Tomaszewski był wybitnie rozbawiony postawą "Tigra:" z trudnością opanowując śmiech tak jak prowadzący redaktorek.
anonim2014.09.22 22:57
Alukardzie, czytać mopsy to sobie możesz sam ty chamie. I tak skończycie w więzieniach z solidnymi wyrokami, już tam was demokratyczne społeczeństwo obywatelskie przywoła do porządku. Bo demokracja oznacza rządy większości a nie jakieś "prawa" uciążliwych i pyskatych mniejszości. Sry, ladypoj, ale bardziej wierzę słowom top-aktywistki lesbijskiej zza wielkiej wody (niech jej ziemia lekką będzie) roniącej ślozy nad mega-przemocą w społecznością lgbt. Bye, Squaw.
anonim2014.09.22 23:10
@Alucard - dobrze by było, gdybyś czytał ze zrozumieniem. nie pisałem, że homoseksualiści są pedofilami, tylko że "homoadopcja" jest otwarciem możliwości adoptowania dzieci przez pedofilów. wystarczy, że dwaj tacy się spikną, zawrą "małżeństwo" i mogą całkiem legalnie zdobyć dziecko. z parami hetero sprawa nie jest tak prosta, bo kobiety statystycznie są bardziej odporne na zwyrodnienia seksualne.
anonim2014.09.22 23:27
Bo prawdziwy mężczyzna (celowo używam tego zapomnianego wyrazu zamiast zniewieściałego facet) pije tylko Ciechana , ot i gotowe hasło na spot ;-)
anonim2014.09.22 23:44
@Legioner "W normalnym procesie dorastania dziecku potrzebne są wzorce kobiety i mężczyzny i nic tego nie zmieni." Jasne, ale w sierocińcu dziecko nie ma ani wzorca ojca ani matki. W przypadku pary homo nawet jeżeli dziecko nie ma wzorca ojca, ani matki, to ma przynajmniej swój dom, opiekę materialną i wsparcie bliskiej osoby. Poza tym od 2011 roku homoseksualiści mogą w Polsce oficjalnie adoptować w ramach rodzinnych domów dziecka: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/homoseksualista-moze-byc-rodzicem-zastepczym,174147.html
anonim2014.09.22 23:44
@JakiśCzłowiek "Szczególnie, kiedy dzieciaka adoptują sobie dwaj zwyrodniali pedofile, korzystający z prawa do homoadopcji." Wtedy jest to złe dla dziecka. Ale nieumożliwianie adopcji nic nie zmieni, bo jeżeli pedofile chcą sobie zaadoptować w Polsce, to po prostu: 1. Albo pierwszy z nich zaadoptuje jako samotny rodzic 2. Albo zaadoptują w ramach rodzinnych domów dziecka: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/homoseksualista-moze-byc-rodzicem-zastepczym,174147.html Także umożliwienie parom homo adopcji w Polsce praktycznie nic nie zmieni.
anonim2014.09.22 23:44
@JakiśCzłowiek Homoseksualizm jest powiązany z pedofilią, korelacja jest bardzo silna i wzrasta wraz z obniżaniem wieku wykorzystywanych dzieci. (O ile heteroseksualny mężczyzna/kobieta są bywają zainteresowani partnerami w wieku 14 lat, to dziesięciolatkami w ten sposób interesują się niemal wyłącznie homoseksualiści). BTW- Ciechan to najlepsze piwo do kupienia w sklepie. Polecam.
anonim2014.09.22 23:48
@center Samotna osoba lub pozostająca w konkubinacie raczej nie ma szans na adopcję.
anonim2014.09.22 23:55
Maria?lu trudno nie nienawidzieć "żydów" "cyklistów" i "pedałów" pierwszych za żydokomunizm i szownizm. Najgorsi są tacy pół-zasymilowani, na podobieństwo wieśniaka co to "ze wsi wyszedł ale do miasta nie doszedł". drugich za bezprzykładne chamstwo na drogach, co drugi cyklista ma w sobie dużo z "rasisty" gardzącego ludźmi pracy w samochodach paniczyka co to rąk praca nie skalał. trzecich za wysługiwanie się możnym i banksterom w dziele niszczenia cywilizacji łacińskiej. Zbocze są zawsze na szpicy rewolucji, zacząwszy od lenina.
anonim2014.09.23 0:01
@center - "Także umożliwienie parom homo adopcji w Polsce praktycznie nic nie zmieni." - no to po co taki ajwaj, żeby te adopcje jednak zalegalizować? Poza tym, Twoje myślenie zmierza w błędnym kiedunku, kiedy uparcie stawiasz alternatywę "homoadopcje" vs. sierocińce. to są dwa rodzaje zła i dwie skrajności, pomiędzy którymi jest i dobro w postaci normalnej rodziny - czy to biologicznej, czy ewentualnie adopcyjnej. Za "homomałżeństwami" i "homoadopcjami", jak ponury cień ciągnie się cała ideologia wywracająca prawo i porządek myślenia do góry nogami. Żeby uzasadnić "homomałżeństwa" trzeba zrelatywizować normalne małżeństwa, zrealtywizować komplementarność płci i w ogóle sam sens ludzkiej płciowości, wynikający z jej natury. do tego dochodzą czysto demagogiczne zabiegi publicznego demonizowania rodziny, ukazywania jej jako siedliska patologii i wszelkiego zła. Homoideolodzy i inni dziwni ludzie nie cofają się przed niczym. Niestety przemilczają najbardziej podstawowe fakty, jak choćby ten, że budowanie swojej tożsamości i sensu życia wokół "orientacji seksualnej" jest najprostszą drogą do totalnego wykolejenia i wikłania się w coraz bardziej ekstremalne i zwyrodniałe praktyki seksualne.
anonim2014.09.23 0:24
@bird Nie ma żadnej pracy naukowej stwierdzającej powiązanie homoseksualizmu z pedofilią. Nawet badaczom opłaconym przez episkopat USA się to nie udało. @JakiśCzłowiek Czyli wymyśliłeś sobie hipotetyczną sytuację i na tym opierasz całą argumentację, zero dowodów statystyk czy badań. Oskarżasz ludzi zanim cokolwiek zrobili, normalnie jak Raport Mniejszości. Rozumiem troskę, ale na cholerę przechodzić od razu do najbardziej radykalnych rozwiązań? Można wprowadzić dokładniejsze i skuteczniejsze sposoby ewaluacji, poprawić monitoring rodzin, wprowadzić kontrole o krótkim terminie poinformowania. Te rozwiązania poprawią też los dzieci w rodzinach heteroseksualnych. Na jaki kij od razu zaczynać od zakazywania? @Zerro Czyli popierasz mord i bezprawne więzienie chrześcijan w krajach arabskich? W końcu są tam w mniejszości, demokracja.
anonim2014.09.23 1:24
@Alucard monitoring, ewaluacja,kontrole,inwigilacja - K***a m*ć - tzn czysty totalitaryzm i bolszewia. A wystarczyłoby wprowadzić heterowarunki brzegowe ...
anonim2014.09.23 1:41
@Alucard - "Można wprowadzić dokładniejsze i skuteczniejsze sposoby ewaluacji, poprawić monitoring rodzin, wprowadzić kontrole o krótkim terminie poinformowania." To jest kiepski pomysł, bo nie da się sprawdzić, co siedzi w człowieku. Jest to z resztą typowe namnażanie problemów, biorące się z akceptacji absurdu na samym początku, czyli dawania dzieci "homomałżeństwom" i stwarzania tym samym pola do wielkich nadużyć. Już same "homoadopcje" są z resztą nadużyciem, bo dziecko potrzebuje matki i ojca do normalnego rozwoju.
anonim2014.09.23 1:42
@Antex - dokładnie. urzędasy mają wrodzoną tendencję do nieustannego poszerzania swoich kompetencji. dziś "ewaluacja" "homorodzin", jutro "ewaluacja" wszystkich.
anonim2014.09.23 2:52
@Antex Warunki brzegowe? Co ty równania różniczkowe rozwiązujesz? Poza tym: nauczyciel obserwuje wkład pracy, zachowanie i starania ucznia - czyli monitoring; nauczyciel przeprowadza sprawdziany i kartkówki - czyli kontrola; nauczyciel wystawia ocenę końcową - czyli ewaluacja. Czyli wszyscy nauczyciele to totalitaryści i bolszewicy? A może po prostu nie zrozumiałeś, bo za trudne słowa dla ciebie użyłem? @JakiśCzłowiek Jak wcześniej pisałem, to że dziecko do prawidłowego rozwoju potrzebuje matki i ojca to bzdura. Badania kohortowe pokazują, że dzieci z rodzin homoseksualnych rozwijają się równie dobrze co dzieci z rodzin heteroseksualnych, czyli nieważne jakiej orientacji są rodzice, ważne aby było ich dwóch. Nie ma tu żadnego nadużycia, jest twoja dziwna wyobraźnia. Ewaluacje psychologiczne nie są doskonałe i 100% skuteczne, ale pomagają wykryć potencjalnie groźne dla dziecka pary. Ta sama ewaluacja tyczyłaby się homoseksualistów i potencjalni pedofile byliby wyłapywani. Dodatkowo, w chwili obecnej w Polsce większość czynów pedofilskich zachodzi w heteroseksualnych rodzinach zastępczych i adopcyjnych, dlaczego więc nie pomyśleć o zaostrzeniu kryteriów i dla hetero? Dalej używasz jakiejś dziwnej sytuacji z głębin swojej wyobraźni, która nigdy nie miała miejsca, jest czysto hipotetyczna, czyli w merytorycznej dyskusji jest bezużyteczna. Podaj dowody, statystyki, badania, a nie naparzasz chwostem wokół rury
anonim2014.09.23 2:52
@Antex Warunki brzegowe? Co ty równania różniczkowe rozwiązujesz? Poza tym: nauczyciel obserwuje wkład pracy, zachowanie i starania ucznia - czyli monitoring; nauczyciel przeprowadza sprawdziany i kartkówki - czyli kontrola; nauczyciel wystawia ocenę końcową - czyli ewaluacja. Czyli wszyscy nauczyciele to totalitaryści i bolszewicy? A może po prostu nie zrozumiałeś, bo za trudne słowa dla ciebie użyłem? @JakiśCzłowiek Jak wcześniej pisałem, to że dziecko do prawidłowego rozwoju potrzebuje matki i ojca to bzdura. Badania kohortowe pokazują, że dzieci z rodzin homoseksualnych rozwijają się równie dobrze co dzieci z rodzin heteroseksualnych, czyli nieważne jakiej orientacji są rodzice, ważne aby było ich dwóch. Nie ma tu żadnego nadużycia, jest twoja dziwna wyobraźnia. Ewaluacje psychologiczne nie są doskonałe i 100% skuteczne, ale pomagają wykryć potencjalnie groźne dla dziecka pary. Ta sama ewaluacja tyczyłaby się homoseksualistów i potencjalni pedofile byliby wyłapywani. Dodatkowo, w chwili obecnej w Polsce większość czynów pedofilskich zachodzi w heteroseksualnych rodzinach zastępczych i adopcyjnych, dlaczego więc nie pomyśleć o zaostrzeniu kryteriów i dla hetero? Dalej używasz jakiejś dziwnej sytuacji z głębin swojej wyobraźni, która nigdy nie miała miejsca, jest czysto hipotetyczna, czyli w merytorycznej dyskusji jest bezużyteczna. Podaj dowody, statystyki, badania, a nie naparzasz chwostem wokół rury
anonim2014.09.23 3:25
A dobre to piwo Ciechan, czy taki syf jak reszta? Jak dobre, to się przestawię, ale jak złe to nic mu nie pomoże.
anonim2014.09.23 3:47
@Alucard - badania naukowe mogą udowodnić wszystko, co chce badacz. wystarczy odpowiednio dobrać kryteria "normalnego rozwoju" dziecka i zgarnąć granty za badania, "dowodzące" z góry założoną tezę. Jest jednak oczywiste, że w takiej "rodzinie" dziecko nie doświadczy, czym jest miłość małżeńska, bo ta jest z istoty niemożliwa pomiędzy osobami tej samej płci - więc już masz pierwszy, podstawowy deficyt rozwojowy. do tego z dużym prawdopodobieństwem dojdą problemy wynikające z porównań z rówieśnikami, którzy będą pochodzić z normalnych rodzin. nie da się tego uniknąć, bez poważnych ingerencji w zdrowy rozsądek dziecka i wmawiania mu, że normalność jest "względna". Natomiast co do "ewaluacji", to niestety zdają się one psu na buty, kiedy choćby jedno dziecko zostanie oddane w ręce zboczeńców. może statystycznie będzie to przypadek nic nie znaczący, ale dla tego jednego dziecka będzie on kluczowy. nie rozumiem po co ryzykować rujnowanie komuś życia, po to aby zaspokoić czyjeś fanaberie. Poza tym, zobacz sobie jaki odsetek par homoseksualnych rzeczywiście decyduje się na "małżeństwo" i jaki odsetek tych "małżeństw" dokonuje adopcji - to są promile. Postulaty "homomałżeństw" i "homoadopcji" nie mają prawie żadnego uzasadnienia praktycznego, a co najwyżej ideologiczne. Dalej - nie jest żadną tajemnicą, że tu i ówdzie odzywają się głosy o konieczności kontynuowania "rewolucji obyczajowej" i legalizowania zarówno pedofilii, jak i kazirodztwa - to się akurat składa w jedną całość z "homoadopcjami", które stanowią tylko początkowy krok na drodze do legalnego używania dzieci jako seks-zabawek. Przy takiej relatywizacji norm prawa naturalnego, jaką mamy dzisiaj, nie ma już nic, co mogłoby realnie zahamować ten proces - jeśli zboczeńcy będą wystarczająco zdeterminowani i konsekwentni, to dopną swego. Na chwilę obecną legalna pedofilia i kazirodztwo natrafiają na opór obyczajowy, ale żaden inny - przynajmniej w tzw. nowoczesnych społeczeństwach, gdzie norma jest tylko "umową społeczną".
anonim2014.09.23 7:44
Bardzo dobre piwo, cenione nie tylko przez amatorów. Ja osobiście polecam pszeniczne, oraz Maciejowe i Stout. Właściciel pojechał po grubości. Ale to jest nic w porównaniu z panem doktorem z Katedry Socjologii Moralności, który katolików obraża z regularnością pełni księżyca. Ciekawe, czy tęczowe misie w ramach równości zbojkotują UW.
anonim2014.09.23 8:12
A dlaczego browar wylewają do kubła?Efektowniej do sracza !podejrzewam inicjatorów o odzysk napoju. Jak widać po portalach różnych pism kompania piwna przyniosła odwrotny skutek! Ciekawi mnie zdanie "Piwnych skautów" ?
anonim2014.09.23 8:25
Jakbym miał Pub, zrobiłbym promocję: "Wymień Tęczę na Ciechana!" Każdy, kto przyniósłby 6-kolorową tęczę, mógłby ją wymienić na browar, a na koniec zrobiłoby się na tych tęczach grilla. Nie zastrzegam sobie praw autorskich na ten pomysł ;)
anonim2014.09.23 8:49
"Jak wcześniej pisałem, to że dziecko do prawidłowego rozwoju potrzebuje matki i ojca to bzdura" Nie no głupota goni głupotę, @Alcucard od razu widać, że nie masz bladego pojęcia o rodzicielstwie....proponuję jeszcze hasło, że kobieta niczym się nie różni od mężczyzny wtedy wzniesiesz się na szczyty lansu ;-)
anonim2014.09.23 9:04
#Alucard Nie widzę związku z pedalską "kompanią" i profanacją nauki w twym wydaniu. Będziesz pił to piwo ,któreś nawarzył z promotorami lgbt do końca świata ponieważ żadne nakazy i regulacje prawne nie zmienią nastawienia heteryków do dewiacji jako nabytego od tysiącleci odruchu odrazy.
anonim2014.09.23 9:16
Krótka piłka. Z USA. Dwóch pedziów zgwałciło i brutalnie zamordowało w parku dziesięciolatka. Informacja pojawiła się w mediach 46 razy. Siedemnastolatka zaszła w ciążę z księdzem katolickim (bez gwałtu, za obopólną zgodą) informacja o tym fakcie wałkowana 1647 razy. Po prostu. Tak działają naciski homolobby w mediach...
anonim2014.09.23 9:53
@Alucard "Poza tym: nauczyciel obserwuje wkład pracy, zachowanie i starania ucznia - czyli monitoring; nauczyciel przeprowadza sprawdziany i kartkówki - czyli kontrola; nauczyciel wystawia ocenę końcową - czyli ewaluacja. Czyli wszyscy nauczyciele to totalitaryści i bolszewicy?" Dokładnie na tym polega totalitaryzm. Warstwa "oświeconych" traktuje resztę jak nauczyciele w szkole traktują małe dzieci. Wymagają podporządkowania i realizują własne pomysły, karają za nieposłuszeństwo i kontrolują, kontrolują, kontrolują.... Dziwne, że można tego nie rozumieć. No, ale w prztpadku kogoś, kto wierzy we sponsorowane opracowania naukowe nt lgtb nie dziwi nic. Podobnej jakości są opracowania nt. różnic miedzy kobietami i męższczyznami (lansuje się równość w wszystkim i wymienność ról wbrew oczywistym faktom), przestępczości czarnych i wielu innych.
anonim2014.09.23 12:42
@JakiśCzłowiek Nie, badania nie udowodnią wszystkiego co sobie zażyczysz. Próbowali tego myślenia Regnerus i Cameron. Od razu znaleziono ich oszustwa i kłamstwa i zdyskredytowano. Jak chcesz niezawisłych i obiektywnych badań to sprawdź np. raport John Jay College of Criminal Justice dla Konferencji Episkopatu USA. Miłość małżeńska jest wymysłem czysto katolickim. Miłość małżeńska jest po prostu miłością, która jest taka sama jak miłość ludzi homoseksualnych. Nie ma u nich żadnego deficytu, próbujesz tylko jakoś chronić i maskować swoją nietolerancję, więc wymyślasz. Wspomniane badania uwzględniły możliwość szykanowania i to też badano. Wyszło, że nie miało albo miało to niewielki negatywny wpływ na dzieci. Poza tym najprawdopodobniej będziesz, z braku lepszego słowa, indoktrynował swoje dzieci na wiarę katolicką. Dlaczego w tym samym momencie nie nauczyć dziecka tolerancji? Jak widać nie ma żadnych rzeczywistych argumentów do bycia wrogim do homoseksualizmu, a już tym bardziej do ich dzieci. Z powodu wciąż wymyślonego i hipotetycznego dziecka tysiąc innych musi gnić w domach dziecka? Co to za logika? Na takiej samej zasadzie można odrzucić całą medycynę. Każda procedura medyczna i lek ma swoje powikłania, dlatego należy je wszystkie zabronić? W Holandii ten promil co wspominasz wyniósł w ciągu dziesięciu lat 13tys małżeństw, wszyscy starający się o adopcję. Daje ci to 13tys dzieci, gdzie mogą znaleźć normalny dom(przypominam, że nie przedstawiłeś żadnych argumentów aby stwierdzić że dzieci par homoseksualnych są wychowywane gorzej). I jeszcze jedno. Potrzeba posiadania dzieci przez homoseksualistów nie różni się od tej samej potrzeby heteroseksualistów. Chcesz więc powiedzieć, że adopcje przez pary heteroseksualne to też fanaberie? Może zupełnie zakazać jakichkolwiek adopcji? Są głosy, że ziemia jest płaska, że wśród ludzi chodzą zamaskowani reptilianie, a złe samopoczucie wywołują duchy kosmiczne, a żydzi przygotowują się do eksterminacji wszystkich gojów. Zawsze są jakieś głosy, co z tego? Wszystkie organizacje LGBT są przeciwko pedofilii i kazirodztwu, a już na pewno nie forsują żadnych takich przepisów. Nawet są specjalne organizacje LGBT przeciwdziałające problemowi pedofilii. Czy ty naprawdę próbujesz uprzykrzać ludziom życie z powodu plotek? @bird Pytanie było inne. Czy uważasz, że wszyscy nauczyciele z powodu stosowanych metod można uznać za bolszewików i totalitarystów? Dalej, podałem dwa badania sprawdzające rozwój dzieci w rodzinach homoseksualnych, ACHESS i NLLFS. Jeśli uważasz je za błędne, to powinieneś umieć też wykazać dlaczego są błędne. Hasełka może rzucać każdy, użyj konkretnych argumentów. @Neri No mam takowe pojęcie. I chyba całkiem nieźle sobie radzę. I znam też pary homoseksualne i też całkiem nieźle sobie radzą. Badania kohortowe też poznały trochę par i też stwierdziły, że całkiem nieźle sobie radzą. A teraz pytanie ile ty poznałeś par homoseksualnych, aby stwierdzić że sobie nie radzą? @marekwu Chybiłeś. Porównanie, które przytoczyłeś nie ma związku z jakimś wyimaginowanym homolobby, tylko zwyczajnie z pieniędzmi. Przestępstwa niestety dzieją się cały czas i ludzie powoli się znieczulają. Czytelnicy raz wejdą, przeczytają, powiedzą 'to smutne' i nie wrócą do tego. Sprawa księdza jest bardziej kontrowersyjna, w końcu osoba publiczna każdemu znana. Jeszcze ksiądz, który powinien być ostoją moralności, i dramat i tragedia, ogólnie wszystko co ludziom trzeba. Ludzie biorą udział w debatach na forach, sprzeczają się, wchodzą wiele razy. A licznik redakcji stuka i nabija kasę. Fronda robi dokładnie to samo. W ciągu jednego dnia potrafią się pojawić 3 artykuły o tym samym. Wymyśla jak najbardziej kontrowersyjne tytuły aby zachęcić do wejścia, a ludzie dyskutują, wchodzą i nabijają licznik. Fronda absolutnie niczym się nie różni od tych portali co obsmarowują księży. Zamiast coś dowiedzieć się o zasadach zarobkowania redakcji i sposobów przyciągania uwago, to wolisz tworzyć jakiś urojonych wrogów opartych na swoich zniekształconych wyobrażeniach świata i homoseksualizmu
anonim2014.09.23 14:05
@Alucard...badania statystyczne są tak wiarygodne jak dowcip o kapuśniaku, i to nie zależnie od tego czy są to badania anty hetero czy anty homo. Nie nie miałem do czynienia z parami homo co nie znaczy, że muszę by zrozumieć, że para homo nie da tego samego dziecku co para hetero, prostego instynktu macierzyńskiego nie da zaimplementować do faceta, tak samo jak nie da się wkomponować typowo męskiego myślenia do kobiety. Tutaj mam akurat parę znajomych będących kobietami odgrywającymi role męskie w związku, nie rozumiem tego, nie popieram ale nie traktuje ja jak zło konieczne. Powiem jednak tak, rozmowa wystarczyła mi żeby się przekonać, że jednak gadam z kobietą, tego się da zmienić. I nie są mi do tego żadne dodatkowe badania, wystarczyła zwyczajna rozmowa o dzieciach, wychowaniu, nauce w szkole naszych pociech.
anonim2014.09.23 14:24
@Alucard - piszesz dokładnie to, o czym mówiłem wcześniej - uzasadnienie "homomałżeństwa" wymaga negacji odwiecznego, naturalnego porządku relacji międzyludzkich oraz kultury, w której ten porządek artykułuje się jako małżeństwo i rodzina. To jest działanie destrukcyjne dla całego życia społecznego, dokonywane w imię fanaberii ideologicznych krętaczy i oczywiście natrafia na opór, który Ty sobie możesz nazywać "nietolerancją", czy "homoforbią", ale słowa te kompletnie nic nie znaczą dla normalnego człowieka. Tak samo, jak nic nie znaczą twierdzenia, jakoby homoseksualistów mogła łączyć miłość małżeńska, skoro jest ona dla nich z istoty nieosiągalna. Miłość małżeńska nie może oznaczać negacji ludzkiej płciowości i zamknięcia się na przekazywanie życia, bo to jest jej istota. A na koniec się puknij w łeb - http://www.abc.net.au/news/2013-12-10/peter-truong-jailed-over-global-paedophile-ring/5146366 - to dziecko nie jest w najmniejszym stopniu hipotetyczne. To realne dziecko, które wpadło w łapy najbardziej zwyrodniałych zboków, dzięki "prawu", o które tak walczysz.
anonim2014.09.23 15:47
@Neri Widać nawet do abstraktu jakiegoś nie chciało ci się zajrzeć. Badania ACHESS i NLLFS to nie są badanie statystyczne. Są to badania kohortowe w których nie znaleziono błędów metodologicznych(choć się starano). Nieprawdą jest, że dziecko potrzebuje wzorców męskich czy żeńskich. Dziecko potrzebuje obserwowania korelacji i oddziaływania między rodzicami jako przykład do zrozumienia podstawowych mechanizmów społecznych i odpowiedniej komunikacji. Płeć nie ma tu znaczenia. Płeć ma znaczenie dopiero kiedy jest tylko jeden rodzic @JakiśCzłowiek I znowu popełniasz ten sam błąd. Próbujesz bezpodstawnie uzurpować sobie prawo do korzystania z określeń jak miłość, rodzina czy małżeństwo. Nie są to koncepty stworzone przez chrześcijan, ale występują we wszystkich kulturach i społecznościach przez co każdy ma do nich prawo, nie tylko katolicy i nie tylko hetero. I na jakiej podstawie twierdzisz, że to co łączy gejów i lesbijki to nie miłość? I nie wysuwaj tej głupoty jak "miłość małżeńska", albo to jest miłość albo nie. Masz na to jakiś argument czy tak od czapy strzelasz frazesami? A co z parami bezpłodnymi? Przecież one też nie mogą przekazywać życia? Im też trza zabronić adopcji? Co z chorymi na hermafrodytyzm i obojnactwo? Im też należy odmówić adopcji? Czemu cecha, która ma dyskredytować homoseksualistów nie dyskredytuje innych? To jest brak obiektywizmu I jeszcze argument z porządkiem naturalnym? Kilka tysięcy lat rozwoju myśli filozoficznej, poszukiwania sensu istnienia i życia, postępu technologicznego, przekraczania granic percepcji i innych aspektów które czynią nas ludźmi - a ty sprowadzasz się do roli zwierzęcia, które musi dbać o przetrwanie gatunku? Nie czujesz, że degradujesz sam siebie? A przeczytałeś artykuł, który przytoczyłeś? To dziecko nie było adoptowane. Zostało kupione i sporządzono lewe papiery jakoby jeden z nich był ojcem biologicznym. Handel ludźmi to zupełnie oddzielna sprawa i wiązanie jej z adopcją jest zwykłą manipulacją rodem z komuny.
anonim2014.09.23 17:08
@alucard "Pytanie było inne. Czy uważasz, że wszyscy nauczyciele z powodu stosowanych metod można uznać za bolszewików i totalitarystów?" Pan jest idiotą. Nauczyciele w szkole odbierają uczniom część ich praw, podobnie jak państwo totalitarne swoim poddanym, totalitarystami jednak nie są. Mają władzę nad uczniami oraz ich kontrolują, ale po pierwsze- za zgodą rodziców, a po drugie niepełnoletnim nie przysługują wszystkie prawa osoby dorosłej. Zrozumiał, czy trzeba jeszcze prościej? Tych konkretnych badań (ACHESS i NLLFS) nie znam. Być może są rzetelne, a Ty nie jesteś w stanie zinterpretować wyniku. Być może to stek bzdur. Produkuje się tego sporo ostatnio, stosunkowo niedrogo nawet. Idiotom na pokrzepienie serc, można powiedzieć...
anonim2014.09.23 18:07
Niech kupują, kupię i ja ale do picia :)
anonim2014.09.23 18:52
@JakiśCzłowiek 1. ""Także umożliwienie parom homo adopcji w Polsce praktycznie nic nie zmieni." no to po co taki ajwaj, żeby te adopcje jednak zalegalizować?" Napisałem, że praktycznie nic nie zmieni w kontekście pedofilii, nie, że nic nie zmieni w ogóle. 2. ""homoadopcje" vs. sierocińce. to są dwa rodzaje zła i dwie skrajności, pomiędzy którymi jest i dobro w postaci normalnej rodziny - czy to biologicznej, czy ewentualnie adopcyjnej." Jeżeliby można było przekazać dziecko z powrotem rodzinie biologicznej to nie byłoby tematu adopcji. Jeżeli natomiast chodzi o rodzinę adopcyjną mężczyzna i kobieta, to powiedzmy, że możnaby ustalić priorytety: 1. Para hetero (różnorodność sprzyja lepszemu wychowaniu) 2. Para homo (jako drugie podejście do adopcji) 3. Samotny rodzic (ze względu na to, że jest sam ma słabsze możliwości wychowawcze i finansowe)
anonim2014.09.23 19:15
@bird A ty manipulatorem Wypowiedź o nauczycielach tyczyła się porównania ich pracy z pracą i ewentualnym poszerzeniem metod ośrodków adopcyjnych. Ośrodki wg. Antexa to bolszewia i totalitaryzm choć korzystają z dokładnie tych samych metod co nauczyciele, choć inaczej wprowadzonych. Tak samo rodzice dobrowolnie się oddają tym metodom ze względu na chęć posiadania dziecka. Dodatkowo wszystko to składa się na obronę tego dziecka jako że nie posiada pełni praw. Doskonale wiem na czym polega praca nauczyciela i doskonale wiem jak powinien pracować ośrodek adopcyjny. Natomiast twoje manipulacje zasługują na porządną zjebkę. Zrozumiał, czy trzeba jeszcze prościej? Widać panicz za dumny aby nawet google uruchomić. To nie są zwykłe badania statystyczne. Są to badania kohortowe. W obu tych badaniach stworzono grupę kilkuset dzieci, wiek w okolicach roku, i regularnie je badano, aż do ukończenia 18 roku życia. Nie są to łatwe badania, nie są to tanie badania. Ale jest to najpełniejsza i najbardziej obiektywna forma badań(chyba że masz wehikuł czasu). Widzę więc, że działasz na zasadzie "nie wiem, ale się wypowiem", oraz "Ja mam rację, co z tego że jej nie mam"
anonim2014.09.23 23:12
@Alucard Manipulujesz bardzo prymitywnie. Oddawanie dewiantom dzieci nie może być przykrywane zapewnieniami o większej kontroli ze strony ośrodków adopcyjnych. Po pierwsze, takie kontrole są nieskuteczne jeżeli naruszają polit-poprawne tabu- urzędas woli skłamać i nie widzieć problemu niż wejść w konflikt z homolobby, a po drugie prowadzi to wprost do większej opresyjności państwa (co zauważył Antex). "Ośrodki wg. Antexa to bolszewia i totalitaryzm" - to są twoje urojenia. Nigdzie tak nie pisał. Porównanie wścibiającego nos w czyjeś prywatne życie urzędasa z nauczycielem, który z naszą zgodą uczy nasze dzieci, to zaś jeszcze jeden wykwit lewackiej głupoty. Wyguglałem sobie te badania ACHESS. To opracowanie na podstawie ankiet wypełnianych przez samych opiekunów. Dowodzi, że zboczki umieją wypełniać tabelki tak, że wszystko gra i buczy. W tabelkach. Brawo!
anonim2014.09.24 2:51
@Alucard - "Próbujesz bezpodstawnie uzurpować sobie prawo do korzystania z określeń jak miłość, rodzina czy małżeństwo" Chłopie, to że tylko układ kobieta+mężczyzna jest płody, a więc naturalnie przygotowany do bycia małżeństwem i rodziną, to nie jest wymysł Kościoła, tylko biologia ;) "Homomałżeństwa" są bezpłodne również z natury, a nie dlatego, że Kościół tak sobie wymyślił, więc dopóki trzymamy się rzeczywistości, nie ma możliwości postawienia znaku równości pomiędzy monogamicznym związkiem kobiety i mężczyzny, a czymkolwiek innym. I tylko tu jest możliwa miłość, bo tylko tu jest całkowita komplementarność, która owocuje życiem. I to jest naturalna reguła, a bezpłodność, o którą pytasz, jest w tym wypadku wyjątkiem - natomiast w przypadku par homoseksualnych jest ona regułą i to również natutralną, a nie wymyśloną przez Kościół. Idąc dalej - posiadanie matki i ojca jest dla dziekca lepsze, niż posiadanie "dwóch tatusiów", lub "dwóch mamuś", bo w normalnej rodzinie, obserwując rodziców, dziecko naturalnie uczy się relacji mężczyzny z kobietą i tym samym przygotowuje do założenia własnej rodziny. W "homorodzinie" takiego naturalnego przygotowania nie ma i to już jest duża, życiowa różnica, a przy tym "homorodzina" osłabia małżeństwo jako takie, bo wypuszcza w świat nieprzygotowanych do jego zawarcia ludzi. Myślę, że żeby to zrozumieć, nie trzeba mieć badań naukowych, tylko trochę trzeźwości myślenia.
anonim2014.09.24 14:47
@bird to albo źle wyguglałeś, albo manipulujesz po raz kolejny. Parent-reported było jedną ze składowych całych badań. Całe badanie było oparte na Mixed Method, czyli różne sposoby oceny. http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/cch.12180/abstract. I tiaa,lepiej zwalić całą winę na wyimaginowaną tajną organizację niż użyć logicznych argumentów. I jeśli uważasz, że kontrola ośrodków adopcyjnych to wścibianie się to gratuluję podejścia. Większość przypadków nadużyć w stosunku do dzieci wykrywają właśnie oni wraz z MOPSem. A może jeszcze zlikwidujmy policję? Co nas jakiś buc będzie kontrolować jak szybko jedziemy i co robimy? Tam najwyżej jakieś dziecko zginie na drodze czy coś. @JakiśCzłowiek Jak już mówiłem, znowu sprowadzasz człowieka do poziomu zwierzęcia, gdzie jedynym wyznacznikiem wartości jest możliwość rozmnożenia się. Ja na szczęście w człowieku widzę trochę więcej niż chodzące genitalia. Produkuje się 2 razy więcej jedzenia niż trzeba, więc trzeźwo myśląc nie powinno być głodu. Każda matka powinna kochać dziecko, więc trzeźwo myśląc nie powinny być potrzebne okna życia. Każdy ojciec powinien kochać swoje dzieci, więc trzeźwo myśląc nie powinni ich bić i gwałcić. Każdy pragnie pokoju, więc trzeźwo myśląc nie powinno być wojen. Najwyraźniej rzeczywistość jest mocno schlana. Już dziesiątki tysięcy dzieci zostało odchowanych przez homoseksualistów i żadnych problemów nie było. Badacze sprawdzili rozwój dziecka homoseksualistów od niemowlaka, aż do dorosłości i żadnych problemów nie było. Problem jest jeden w liczbie mnogiej, są nim ludzie tacy jak ty, którzy nawet nie zadają sobie trudu, aby spróbować ocenić sytuację jak najbardziej obiektywnie. Którzy wolą kryć się w swojej wyobraźni, niż spojrzeć na rzeczywistość
anonim2014.09.24 16:05
@Alucard "Już dziesiątki tysięcy dzieci zostało odchowanych przez homoseksualistów i żadnych problemów nie było." A tam, parę gwałtów na czterolatkach czy cuś, kto by się tam przejmował. Zrobiliśmy wywiad z pedziami i oni zapewniali, że nie gwwałcą, a do tego na pewno nie z użyciem pałek i innych narzędzi, więc nie ma problemu. Kłam dalej Alucard, co sobie będziesz żałował.
anonim2014.09.24 20:59
@bird Gwałty na czterolatkach powiadasz? W liczbie mnogiej? To może przytoczysz jakieś artykuły albo badania? Czy wolisz rzucać słowami bez pokrycia?
anonim2014.09.25 0:26
@Alucard - "sprowadzasz człowieka do poziomu zwierzęcia, gdzie jedynym wyznacznikiem wartości jest możliwość rozmnożenia się" - męczy mnie Twoja sofistyka. idź pomęcz kogoś innego.