06.03.15, 19:35LGBT żąda postępu. Miłość to więcej niż związek dwojga (fot. media)

LGBT żąda postępu. Miłość to więcej niż związek dwojga

Do obrzydliwego wydarzenia doszło w dniu, w którym Kościół święty wspomina męczennika, świętego Walentego. Trzech homoseksualnych mężczyzn z Tajlandii urządziło propagandową ceremonię, podczas której zaprzysięgli sobie dozgonną miłość. Mężczyźni w wieku od 21 do 29 lat opublikowali zdjęcia z wydarzenia w internecie.

Argumentując swoje zachowanie napisali, że „miłość jest niezależna od warunków i nie ogranicza się tylko do dwóch osób”. „Miłość przynosi na świat pokój” – dodali. Oczywiście nie pada tu żadne rozróżnienie na miłość oraz obcowanie seksualne, ale nie można zbyt wiele wymagać od liberalnych, nie bójmy się tego słowa, oszołomów.

Powyższe zdarzenie, choć miało miejsce w odległej Tajlandii, jest bardzo symptomatyczne. Pokazuje bowiem, że ideologia głoszona przez środowiska LGBT w żadnej mierze nie jest wyłącznie walką o „prawo” do „małżeństwa” dwóch osób tej samej płci. Chodzi tu po prostu o całkowite oddzielenie seksualności od prokreacji, o bałwochwalcze ubóstwienie erotycznych doznań, które można jakoby pozyskiwać w sposób po prostu dowolny. Nazywa się to kłamliwie „miłością”, choć po prawdzie należałoby w tej kwestii mówić wyłącznie o lubieżności.

Warto przypomnieć, że obecna polska władza co rusz podnosi temat „związków partnerskich”, cofając się jedynie w obliczu rozmaitych przeszkód, jak, na przykład, rok wyborczy. Łatwo sobie jednak wyobrazić, że jeżeli liberałowie będą władać Rzecząpospolitą wystarczająco długo, to i u nas uświadczymy wybryki podobne do tajlandzkiego – i to w pełnym majestacie prawa, a może lepiej: bezprawia. 

kad

Komentarze

anonim2015.03.6 19:45
A czego mamy się niby bać że nazywamy rzeczy po imieniu, jeszcze tego by brakowało aby specjalnie dla tych tęczowych zboków używać delikatnych sformułowań. Niech wiedzą że są libertyńskimi oszołomami i tak będą postrzegani do momentu aż nie zaprzestaną tych bezeceństw na które już patrzeć się spokojnie nie można, tfu!
anonim2015.03.6 20:37
Pedalska prowokacja. Z drugiej strony ludzie homoseksualnie upośledzeni mają wypaczony obraz rzeczywistości tak jak np. osoby chore psychicznie. Mogą więc uważać, że wszystko jest ok., że są zdrowi, normalni. Umacnia ich w tym na dodatek faszystowska organizacja jaką jest LGBT
anonim2015.03.6 20:58
Patologiczna jest AnitaF
anonim2015.03.6 21:21
ohyda musi się wylać ! do czas i połowy czasu...
anonim2015.03.6 21:30
za tym wszystkim stoi lobby eugeniczne, które w takich dziwnych związkach szuka usprawiedliwienia dla eksperymentów na ludziach i tworzenia np. zarodków z kodem genetycznym trzech mężczyzn. Brytyjski Journal of Medical Ethick pisał o tym kilka miesięcy temu. "Eugenika in-vitro" ma być przyszłością świata, a przychylanie nieba "gejom", lesbijkom, "poliamorystom" i im podobnym to doskonała wymówka dla tworzenia przeróżnych dziwactw w laboratoriach. Ostatnio Brytyjczycy zaczęli swój marsz ku świetlanej, eugenicznej, przyszłości, legalizując tzw. "dzieci trojga rodziców", potem będzie już tylko ciekawiej.
anonim2015.03.6 21:44
Ależ to od dawna wiadomo, że życie w gromadzie, wspólnocie jest dla ludzkości lepsze. Wyobraźcie sobie jak by to było jakby żyła rodzina składająca się z 20 ojców i 40 matek? Dz
anonim2015.03.6 23:54
Niezależnie od tego jakie ustawy kupi unia-jego-mać u PO-laczków, to kopulujący doodbytniczo w mojej obecności nie mają gwarancji przeżycia!
anonim2015.03.7 6:06
Mogła sobie redakcja darować to zdjęcie, bo niedobrze się na jego widok robi, a ja już po śniadaniu. @aasseeww1234 - nie. Małżeństw poligamicznych też nie było w Europie. A zarówno zboczenia psychiczne jak poligamia (nieformalna) istniały. Spokojnie, z czasem wszystko wróci do normalności i nasz kontynent nie będzie zajmował się takimi rzeczami. Żywię głęboką nadzieję, że prędzej czy później (lepiej prędzej) dojdzie do masowych pogromów tych wykolejeńców i ich powrotu na ich właściwe pozycje, tzn. do anonimowych osobników przemykających ukradkiem od krzaków do miejskich szaletów.
anonim2015.03.7 7:38
Parzą się wzdłuż, wszerz i na krzyż. Pospolita trzoda chlewna a nie żaden postęp ani cywilizacja. Ludzie którym wydaje się że to ma cokolwiek z cywilizacją wspólnego są po prostu ślepi albo niekumaci. Czas budowania cywilizacj już dawno mamy za sobą. Obecnie mamy czas przejadania tych osiągnięć i to zarówno w kwestiach ekonomicznych jak i etycznych i moralnych.
anonim2015.03.7 8:36
@pawel.nn, nikt nie mówi, że JKM robi dobrze i on sam o tym wie jeżeli czuje się katolikiem, ale różnica między katolikami , a śmieciami jest taka, że wiedzą co można, a czego powinno się unikać, bo jest złe. Równocześnie każdy śmieć ma szansę, póki żyje, przestać być śmieciem. Zrozumiałeś trochę?
anonim2015.03.7 10:16
@pawel.nn "ŻYĆ W PRAWDZIE"? Żartujesz no nie?☺ Parzenie się dwóch facetów, to życie w prawdzie? To zwykła dewiacja seksualna jak zoofilia, gerentofilia, pedofilia itd., o jakim życiu w prawdzie piszesz? Żeby oceniać Korwina jako "prawdziwego katolika" trzeba wiedzieć, co znaczy u katolików pojęcie grzechu, żal za grzechy, pokuta.... Katolik wie, lub powinien wiedzieć co to jest "ŻYCIE W PRAWDZIE", natomiast śmieć to biedna zagubiona istota, której wydaje się, że PRAWDĘ może ustalać sobie z dnia na dzień jak mu pasuje. I to jest właśnie śmieć, śmieć moralny Może jednak troszkę zrozumiałeś?
anonim2015.03.7 11:41
Niesamowita patologia.
anonim2015.03.7 13:48
Sodoma i Gomora razy trzy.
anonim2015.03.7 13:58
W Tajlandii to połowa kobiet urodziło się mężczyznami:D Co gorsze:U niektórych to widać dopiero gdy są nagie...
anonim2015.03.7 20:22
Pytam!! Kto im wylyzeczkowal mozg! Wie ktory??No bo zebym mogl wnukom takowa wiedze przekazac ,Jak juz beda w zaniku?