17.07.20, 12:27fot. yt

Mastalerek: PO wykorzystała mniejsze partie. Dziś Trzaskowski miałby dużo gorsze poparcie

Stare polskie porzekadło mówi, że im dalej w las tym więcej drzew. Podobnie było z kampanią kandydata PO w wyborach prezydenckich Rafała Trzaskowskiego. Tylko zamiast drzew wyrastały coraz to większe kłopoty i ujawniały się coraz to większe – mówiąc językiem młodzieżowym – kwasy.

Na początku pomagał efekt świeżości kandydata i bardzo mocna negatywna kampania przeciwko prezydentowi Dudzie ubiegającemu się o reelekcję jak też przeciwko rządowi. Całość okraszona nonszalancją i tandetnym cwaniactwem. Oczywiście bez podawania programu wyborczego, bo i po co, bo kogo to interesuje, skoro można okładać PiS ile wlezie.

Marcin Mastalerek w „Jeden na jeden” w TVN24 tak skometował spadające z dnia na dzień poparcie dla Rafała Trzaskowskiego oraz jego rolę w partii i na tle opozycji:

Oczywiście, że nie stał się liderem opozycji. To nawet przychylny tygodnik „Polityka” opublikował takie badanie, że tylko dla około 30% swoich wyborców był wymarzonym kandydatem. Reszta głosowała przeciwko. Będzie bardzo znaczącą postacią w Platformie Obywatelskiej, człowiekiem, który ma wielki potencjał, natomiast te kłótnie, które już widać na opozycji, pokazują, że tym liderem całej opozycji nie będzie. Natomiast dziś pewnie PO zrobiłaby gorszy wynik niż jeszcze tydzień temu i Rafał Trzaskowski też, dlatego że wiele z tych małych partii zobaczyło, że zostały potraktowane instrumentalnie

 

mp/tvn24/fronda.pl

Komentarze

Hanna2020.07.18 23:31
W końcu Trzaskowski uzyskał demokratycznie tyle głosów czy nie,Jeżeli wybory były sfałszowane to może przez opozycję
gość2020.07.17 12:47
Cynizm Trzaskowskiego. Od kilku dni trwa w sieci czyszczenie prawdy o hańbie rodzinnej matki Trzaskowskiego – tajnej agentce SB (TW Justyna). Z Wikipedii zniknęła krótka, ale bardzo ważna informacja o zmarłej w 2019 roku matce Trzaskowskiego. Jeszcze przed wyborem na prezydenta Warszawy Trzaskowski dumnie przedstawiał w internecie swoją rodzinę i jej zasługi. Matka Trzaskowskiego była tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie Justyna. SB zarejestrowała ją w 1960 r. Jako osoba ze średnim wykształceniem nie znała języka angielskiego. Oceniano też, że była „politycznie słabo wyrobiona”. Meldowała bezpiece o kontaktach z dyplomatami USA muzyków i ludzi zajmujących się jazzem.
Jan Radziszewski2020.07.17 12:47
co dzisiejszy Iluminat ciemności brat mason Rafał Trzaskowski tj prozelita żydów tj członek Synagogi Szatana a Przyszły Obywatel PIEKŁA, wysłannik żyda Antychrysta Antonio Tajaniego syna Bp i hebrajskiej zakonnicy może ludziom jedynie naprawdę obiecać? świat wiecznej ciemności i grzechu wiecznego które ludzi tj zwolenników PO i Donalda Tuska i jego powiodą także do PIEKŁA na wieczną mękę +++ "Ap 19:17-21 17. I ujrzałem innego anioła stojącego w słońcu: I zawołał głosem donośnym do wszystkich ptaków lecących środkiem nieba: Pójdźcie, zgromadźcie się na wielką ucztę Boga, 18. aby zjeść trupy królów, trupy wodzów i trupy mocarzy, trupy koni i tych, co ich dosiadają, trupy wszystkich - wolnych i niewolników, małych i wielkich! 19. I ujrzałem Bestię i królów ziemi, i wojska ich zebrane po to, by stoczyć bój z Siedzącym na koniu i z Jego wojskiem. 20. I pochwycono Bestię, a z nią Fałszywego Proroka, co czynił wobec niej znaki, którymi zwiódł tych, co wzięli znamię Bestii i oddawali pokłon jej obrazowi. Oboje żywcem wrzuceni zostali do ognistego jeziora, gorejącego siarką. 21. A inni zostali zabici mieczem Siedzącego na koniu, [mieczem], który wyszedł z ust Jego. Wszystkie zaś ptaki najadły się ciał ich do syta.
Urszula2020.07.17 12:39
Kto to jest Mastalerek? Jakiś nowy Balcerek?