19.06.20, 18:40Fot. screenshot - YouTube (Kancelaria Premiera)

MZ: W dwóch gminach wybory tylko korespondencyjnie

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski przekazał dziś Państwowej Komisji Wyborczej rekomendacje ws. wyborów prezydenckich. Resort zdrowia wskazał dwie gminy, w których wybory powinny odbyć się wyłącznie w formie korespondencyjnej. Powodem jest znaczna ilość zachorowań na COVID-19.

-„Minister Zdrowia, prof. Łukasz Szumowski przekazał dziś do Państwowej Komisji Wyborczej rekomendacje w sprawie przeprowadzenia wyborów wyłącznie w formie korespondencyjnej w dwóch gminach, w których tzw. wskaźnik zapadalności przekracza 100 na 10 000 mieszkańców” – poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

Chodzi o gminy Baranów (woj. wielopolskie) i Marklowice (woj. śląskie). Jak informuje resort, obydwie te gminy należą do powiatów, gdzie odnotowuje się wysoki wskaźnik zakażeń koronawirusem.

kak/Twitter

Komentarze

Dam2020.06.20 11:03
Minister zdrowia aresztowany za nielegalne umowy na leki i sprzęt medyczny Mowa oczywiście nie o Polsce. Chodzi o Zimbabwe. Minister Obadiah Moyo jest oskarżony m. in. o nielegalne podpisanie umowy na sumę 42 mln dol. na dostawę lekarstw i środków ochronnych przeciwko koronawirusowi z dostawcą, który nie był firmą farmaceutyczną. A w Polsce za przekręty dostaje się kwiaty.
Jerzy2020.06.20 6:29
minister "Mengele" szumowsky
mjr okrutny2020.06.20 6:03
w marklowicach wszyscy jedzą kiełbasę śląską z jadem niemieckim i akcentem telawiwu
@Maria Blaszczyk 2020.06.20 3:21
Go get some sleeep you old cunt!
Maria Blaszczyk2020.06.20 1:39
Współczynnik reprodukcji wirusa R0, czyli liczba osób, które zaraża jedna zakażona osoba, liczony z danych od 11 maja do 16 czerwca wynosi 1.769175. Gratulacje... Udało się: uwięzić ludzi w domach, wlepić tysiącom ludzi horrendalne mandaty, doprowadzić do kryzysu gospodarczego, spowodować ogromne wydatki dla państwa, zorganizować nieodbyte wybory. A to wszystko po to, by po kilku miesiącach być w tym samym miejscu, co wszyscy inni... Za to ze znacznie wyższymi kosztami.
Jan Radziszewski2020.06.19 20:52
Pouczenia 11.05.2020 r godz. 20.54 Zapisz dziecko - Tak, górników celowo infekują coronawirusem. Rozpylili go w kopalniach. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. Szumowski: Gdyby nie Śląsk, byłoby po pandemii. Przekazanie Śląska Niemcom. Łukasz Szumowski powiedział w niedzielę, że jedynym powodem, dla którego w Polsce przebieg epidemii nie ma jeszcze tendencji spadkowej, są ogniska zakażeń na Śląsku. Dlatego jeszcze dziś rząd przekaże Śląsk Niemcom. https://aszdziennik.pl/129455,szumowski-gdyby-nie-slask-byloby-po-pandemii-oddamy-go-niemcom?fbclid=IwAR1nTxh-aCxmr15APbNLd6mgMRFLyUc-al6O5FOVy6TmDxX3ZaAWv2hWH8Y
Jan Radziszewski2020.06.19 20:49
Pan 19 05.br To, że wybory prezydenckie zostały przesunięte jest zasługą wielu modlitw. Lecz wiedzcie, że w swoim czasie wszystko się wypełni a wynik wyborów jest przesądzony. Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone. Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji. Tak dzieci moje w czasie gdy siły zła wzmogły swe działanie i szatan uderza ze zdwojoną siłą w modlitwie nie ustawajcie, i zło siłą modlitwy zwyciężajcie. Czas już bliski i ważą się losy waszego kraju.
Jan Radziszewski2020.06.19 20:46
NMP 02.05 br +++ Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu. Tak naród Polski nie ma przywódcy co jak król przez Boga wybrany przeprowadzi naród Polski do wolności nowego świata, gdzie będzie Boga królowanie. Tak drogie dzieci, wiele bólu już przeszedł Polski naród. Lecz teraz nadszedł czas oczyszczenia każdej duszy i całego narodu Polskiego. Czyż w cierpieniu nie oczyszcza się dusze, czyż nie w ogniu Ducha Świętego? Dlatego bądźcie gotowi i zbrójcie swą duszę, by mężne wasze serca przeszły zbawienny ogień oczyszczenia. Drogie Moje dzieci, wyście naród wybrany i dobry Bóg da wam Pomazańca Bożego co przeprowadzi Polski naród do zwycięstwa. I mocą Bożą zostanie zniweczony każdy rząd co zdradził Boga i zaprzedał się demonowi
Normal2020.06.20 7:34
Napij się zimnej wody i ochłodnij troszkę bo ci się mozg zlansuje
Jan Radziszewski2020.06.20 8:31
Normal głupi duraku - tobie ochłodzi się jak Ukraincy z Muzułmanami Będą mordować ciebie i twoją rodzinę NMP 17.01 br + Polacy, ostrzegam was, obudźcie się, otrząśnijcie z marazmu, zacznijcie w końcu realizować Bożą Wolę, a nadejdzie ratunek. Jeżeli nic się nie zmieni, niebawem powstanie w Polsce wiele zniszczenia, wybuchnie wiele konfliktów, do akcji wkroczą znaczne grupy muzułmanów i Ukraińców i rozpoczną mordować Polaków zwłaszcza tam, gdzie było najwięcej grzechów i świętokradztw. Staną polskie elektrownie, zamkną przesył gazu ziemnego, wstrzymane będą dostawy żywności. W domach nie będzie wody, gazu, a może zabraknąć ciepła. Konsekwencją tego będą grasujący mordercy, złodzieje i szabrownicy, zaczną dla łupów mordowanie ludzi. Pośród tego zamieszania wkroczą na polską ziemię obce wam siły i zacznie się wojna. Podczas tych walk, zginie ponad 20 000 000 (dwadzieścia milionów) Polaków. W tym czasie może zginąć ponad 120 polskich biskupów, a większości z nich zagraża wieczne potępienie w piekle. Powodem tego jest fakt, że mało który z nich słucha Boga, Jego poleceń i Jemu służy. Z grona kapłanów może zostać tylko około 20% dzisiejszego stanu.
you don't speak one fuckin' word of English2020.06.19 20:27
https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-who/coronavirus-pandemic-accelerating-with-americas-worst-warns-who-idUSKBN23Q2OV
Ostatnia szansa.2020.06.19 19:33
Idź na głosowanie, ostatnia szansa aby zobaczyć Bosaka przed wyjazdem do Moskwy. Na drugą turę.
Leszek2020.06.19 19:31
Ten najemnik powinien oglądać słońce przez kraty.
Niepiśmienni.2020.06.19 19:30
Dwie gminy przynajmniej dla opozycji!
Szybka Randka sex2020.06.19 19:14
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.lexlale.eu Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
Leszek2020.06.19 19:06
Cela +.
Nienawidzisz wszystko i wszystkich?2020.06.19 18:52
Mamy dla ciebie miejsce. Kołchoz "katolicka kretynizacja polski " ma otwarte członkostwo. Kryteria przyjęcia: stwierdzony, patalogiczny kompleks niższości, robolo-chłopskie pochodzenie, zabużanskie, żydowskie oczywiście oraz wszelkie ofiary, jak ci "Operacji Wisła". Jak do tej pory dumnymi kołchoźnikami zostali: "Leszek" Keller-Krawczyk, OBOJETNY-Nesse-Naczelnik, Stachu, Pietia Nowaczek, Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic , itp. Nie wahaj się i wstąp, zostań członem nawet większym niż już jesteś. Ale pamiętaj, twój PRL już nie wróci. I szczepionki zabijają!
katolicka kretynizacja polski2020.06.19 18:47
Baranów, miejsce gdzie mieszkańcy czują się wydymani przez rząd który sobie ubzdurał wybudować tam CPK!
Dell2020.06.19 21:49
Rekomendacja mino. Szumowskiego dotyczy (...) gminy Baranów (woj. wielkopolskie)". WIELKOPOLSKIE. CPK ma być usytuowany w województwie MAZOWIECKIM. "Centralny Port Komunikacyjny ma być usytuowany między Łodzią a Warszawą (...) w Stanisławowie, w gminie Baranów, powiecie grodziskim, w województwie mazowieckim" (https://pl.wikipedia.org/wiki/Centralny_Port_Komunikacyjny#Lokalizacja) Nienawiść odbiera rozum i jasne spojrzenie, a w konsekwencji zdolność czytania ze zrozumieniem, jak widać.