26.11.21, 11:14Fot. Pixabay

Najbardziej zaszczepiony kraj Europy ogłasza… stan klęski żywiołowej z powodu galopującej epidemii!

Portugalia, europejski lider wśród krajów wdrażających szczepienia obywateli przeciwko koronawirusowi, w której aż 88 proc. mieszkańców zostało zaszczepionych choć jedną, a blisko 87 proc. kompletem dwóch dawek preparatu antycovidowego, właśnie ogłosiła stan klęski żywiołowej i nowy pakiet restrykcji z powodu galopującego rozwoju epidemii.

Premier Antonio Costa już zapowiedział, że od 1 grudnia do Portugalii przylecieć będą mogły wyłącznie osoby z aktualnym negatywnym wynikiem testu na obecność SARS-CoV-2. Złamanie tej zasady ma skutkować drastycznymi karami dla linii lotniczych w wysokości 20 tys. euro za każdego pasażera, który przybył do tego kraju bez ważnego testu. Również do portugalskich restauracji, na dyskoteki, stadiony, a nawet do szpitali będą mogły dostać się wyłącznie osoby z negatywnym testem antycovidowym.

Costa już zapowiedział, że konieczne będzie również drastyczne ograniczenie kontaktów międzyludzkich w okresie bożonarodzeniowym oraz noworocznym. Portugalski premier oznajmił także, iż od początku nowego roku obowiązkowa będzie praca zdalna a na tryb nauki zdalnej przejdą również szkoły.

Pomimo wyszczepienia przygniatającej większości społeczeństwa Portugalia odnotowuje w ostatnich dobach rekordowe dla niej, kilkutysięczne wyniki nowych zachorowań na koronawirusa.

 

ren/PAP, niezalezna.pl, 300gospodarka.pl, Our World in Data

Komentarze

Polak2021.12.14 18:21
Depopulacja. Amantadyna leczy smiercionka zabija a Niedzielski ze swoim pryncypałem to kłamcy ...nosy mają jak tusk
cris2021.12.13 13:00
Ostrzeżenie prze szczepionkami (16.XI.2016) Uwaga: [to orędzie zasługuje na uwagę w kontekście skażonych aborcją i potencjalnie niebezpiecznych szczepionek na koronawirusa; tym bardziej, że zostało dane kilka lat temu, kiedy nikt jeszcze o tym nie myślał, więc trudno uznać to jedynie za wymysł„ antyszczepionkowców” czy teorie spiskowe]. Pilne wezwanie Maryi Wspomożycielki do Ludu Bożego Dzieciątka Mego Serca, pokój Mego Pana niech będzie z wami, a Mój matczyny płaszcz niech zawsze was okrywa. Maleństwa, uważajcie na szczepionki, które będą rozprowadzane przez organizacje i fundacje w służbie elity „oświeconych”, ponieważ te szczepionki są śmiertelne i mają za zadanie zmniejszyć dużą część światowej populacji. Laboratoria, które pracują dla tych organizacji, produkują miliony tych szczepionek, które mają zostać wysłane i rozprowadzone w populacji krajów rozwijających się i w Afryce. Cały ten makabryczny plan zostanie przeprowadzony przy ślepej chęci przypodobania się ze strony rządów tych narodów. Miliony z tych szczepionek wywołują natychmiastową śmierć; inne wywołują choroby, zwłaszcza raka i wiele innych, powodują deformacje i niedorozwój płodów u kobiet w ciąży. Te zabójcze szczepionki są już zebrane i przygotowane do dystrybucji. Na każdą chorobę ludzkiego ciała jest szczepionka, która, gdy zostanie wstrzyknięta mieszkańcom tych krajów, spowoduje śmierć milionów osób. Uważajcie bardzo na szczepionki mające kontrolować wirusy i epidemie, zwłaszcza grypy [!],ponieważ poprzez nie chcą zmniejszyć dużą część światowej populacji. Cała konfabulacja jest już planowana, i zostaną w nią wciągnięte: laboratoria, apteki, szpitale, kliniki, organizacje zdrowia w służbie państw, organizacje prywatne zapewniające usługi zdrowotne i organizacje pozarządowe. W czasie ostatniego panowania Mego przeciwnika, zachorować to ryzykować śmiercią; konsultować się w sprawie jakiejś choroby czy dolegliwości będzie otwarciem możliwości, że nie wyjdzie się zżyciem. Populacje małych dzieci i starszych dorosłych będą pierwszymi ofiarami tej eskalacji śmierci, którą doprowadzą do skutku synowie ciemności w czasie Mego przeciwnika. Dzieci, zapowiadam wam to zanim to nastąpi, abyście byli uważni i czuwający, żeby nic nie wzięło was z zaskoczenia. Mówię wam: nie lękajcie się; pamiętajcie, że Niebo was nie opuści. Zachowujcie w pamięci orędzia przetrwania, które wam dajemy poprzez Nasze narzędzia, i wprowadzajcie w praktykę orędzie przekazane Mary Jane Even, w którym wam mówię o lekarstwach naturalnych, żebyście mogli się leczyć w tych dniach, nie musząc uciekać się do leków chemicznych, które będą dla was zabójcze
matis892021.12.2 21:41
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Jan Radziszewski2021.12.1 16:10
NMP =+++= Ludzie Chazarii i ich słudzy z każdej opcji politycznej, od lat czynią wszystko co mogą, aby zrujnować polską gospodarkę i wszystko co zdołają, a przy tym spowodować diametralne wasze zubożenie. Oni też osadzili swoich ludzi na stanowiskach kościelnych i działają destrukcyjnie na każdego, na kogo mogą tak działać. Co się dzieje sami widzicie. Trójca Święta, Ja i wielu świętych przez długie lata podajemy, co powinniście czynić, aby cokolwiek się zmieniło, by mogło być o wiele lepiej, dlatego wam powtarzam, potrzeba więcej uczciwej, gorliwej modlitwy wielu, wielu ludzi dobrej woli, potrzeba waszego postu, ofiar, wynagrodzenia, praktykowania tej prawdziwej jałmużny, bo tylko te sposoby są skuteczne. Obudźcie się z demonicznego letargu, ocknijcie się, bo jako naród zbyt wielu z was zmierza ku zagładzie. Wiele lat przygotowywałam was do tego co teraz się zbliża, nadchodzi. Wielkimi krokami zaczyna realizować się na waszych oczach to wszystko, co było do tej pory zapowiadane. To co mogę Moim działaniem jeszcze złagodzić, złagodzę, lecz już nie mam siły, a pomocników jest nazbyt mało. Kapłanów, biskupów i kardynałów można jeszcze uratować, ale do tego potrzeba bardzo wiele waszych modlitw i ofiar. Kto z was Mi pomoże? Wołam i proszę o waszą pomoc, bo chcę uratować od wiecznego ognia, kogo się tylko da. Niewielu jest takich, którzy chcą jeszcze bezinteresownie pomagać. Wielu ludzi modli się całymi latami o swoje sprawy, a niczego nie otrzymują. Zauważcie, że staliście się w swojej modlitwie bardzo egoistyczni, samolubni, a pośród was jest wiele buty i pychy. Większość z was tyko prosi i prosi, i cały wysiłek tylko tu się kumuluje. Trójca Święta i Ja chcemy, abyście się modlili wspólnie, a tam gdzie się da rodzinnie. Na co dzień starajcie się żyć dobrze, nie grzeszyć, nie upadać, a gdy jednak coś wam się przydarzy, nie kiście tego, nie zwlekajcie z oczyszczeniem, tylko jak najszybciej przystąpcie do Sakramentu Pokuty.
matis892021.11.28 11:43
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.12.2 21:42
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.11.27 20:42
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
Foliarz2021.11.28 0:33
I dlatego wyszczepienia wszędzie już są albo niedługo będą obowiązkowe. :D Hagada ci się sypie, frajerze. Pies cię .ebał. Całuski.
matis892021.11.28 11:43
niedługo frajerze obowiązkowo cię jak kota zaszczepią bo tak trzeba z foliowymi deb**lami jechać ;))) całuski lol nie dość że głupek to ciotka jeszcze pfffhahhahahahhaha
matis892021.12.2 21:43
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.12.2 21:42
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
PIS to zło2021.11.27 10:33
przypominam antyludzka zażydzona Partia Interesu Syjonu (PIS) realizuje masoński cel depopulacji poprzez poddawania gojów "szczepionką"
Torchwood2021.11.27 10:25
Tak, w Portugalii było wczoraj 8 zgonów na Covid, a w Polsce 421. Wspaniale ten nasz kraj płaskoziemców nie rozumiejących koncepcji szczepień i rządu, który się tych płaskoziemców boi denerwować przędzie... Jeszcze z miesiąc, dwa i będziemy przodować w ilości zgonów na Covid na świecie.
katolik2021.11.27 9:16
Wyszczepianie w nieskończoność jest celowe i zaplanowane--- chodzi o to, aby doszło do megainfekcji, chorób, śmierci. Albo natychmiast zaprzestanie sie wyszczepiania i życie wróci do starego życia albo ludzie będą zdychać przez morderców !!!! NIE MA ODPORNOSCI STADNEJ NA WIRUSY< NIE MA SZCZEPIONKI NA WIRUSY!
katolik2021.11.27 8:52
Mordercy --- nie ma odporności stadnej na wirusy !!!! Nie ma szczepionki na wirusy !!!!!Albo zdechną mordercy albo ludzkosć
katolik2021.11.27 8:47
Propagandę sieją ---masono- naziści, którzy perfidnie za kasę okłamują ludzkość, ze podają im szczepionkę na wirusy=== NIGDY NA WIRUSY NIE BĘDZIE SZCZEPIONKI !!!!!!!!!!!!!!!! ZA to z powodu chemii genetycznej będą inne choroby i śmierć w czasie !!!!!!!!!!!!!
katolik2021.11.27 8:41
MASONI MORDUJĄ LUDZKOŚĆ--------Wiadomość o nowym wariancie koronawirusa jest bardzo niepokojąca - przekazała przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen w wydanym dzisiaj oświadczeniu. Jak dodała, rozmawiała z naukowcami i producentami szczepionek, którzy podzielają jej obawy. Trzeba zaszczepić się jak najszybciej, jeśli jeszcze się tego nie zrobiło. I należy postępować zgodnie ze znanymi zasadami, aby się chronić - dodała. NIE MA SZCZEPIONKI NA WIRUSA<MORDERCY KŁAMIA I MORDUJĄ
katolik2021.11.27 4:21
Prawie 90 % wyszczepienia w PORTUGALII to własciwie komplet społeczenstwa, bo te 10 % z różnych powodów mogło się ochronić przed śmiercią chemią genetyczną, więc już wg rozpowszechnianego kłamstwa masońskiego osiągnęli odporność stada, wyszczepionego bydła, a jednak bardzo chorzy, pech naukawy ! NA WIRUSY NIE MA SZCZEPIONKI--- oszukano ludzi, aby ich wymordować chemią genetyczną !!! Po wyszczepieniu chorują, nagle umierają, będą chorować !!!
Nomenklator2021.11.27 2:51
Pełna nazwa waszej gadzinówki powinna brzmieć następująco: fronda.pl pisowski portal obrzezany dezinformowanie, urabianie, szczucie
Ale wyślecie do RPA Dreamlinery2021.11.27 2:49
żeby rodacy tam żyjący mogli zdążyć na święta do Polski przed zakazem lotów? 🙃
Agent Putina/Ruska Onuca2021.11.27 2:30
Pisowska szmaciura znowu zmienia front.
Anonim2021.11.27 0:34
To wygląda tak jakby wyszczepienie stada zwiekszało zachorowalność. https://dziennikzarazy.pl/21-11-powiedz-gibraltar/
Dora2021.11.27 0:31
"Pomimo wyszczepienia przygniatającej większości społeczeństwa Portugalia odnotowuje w ostatnich dobach rekordowe dla niej, kilkutysięczne wyniki nowych zachorowań na koronawirusa" Ludzi się szczepi. Wyszczepia się stado bydła. Weterynaria??
Skrzypek na dachu2021.11.26 23:36
Ludzie nie dajcie sie nabrac bo to nie jest szczepionka tylko eksperymentalna biotoksyna mRNA retrowirusowa .
Skrzypek na dachu2021.11.26 23:33
Dosc tego klamstwa , bo zastrzyk Pfajzera nie jest szczepionka , tylko eksperymentalna biotoksyna mRNA retrowirusowa .
Zawi2021.11.26 23:03
Ostatnie 2 tygodnie. Portugalia: sczepieni 92%, zgony/1mln: 10. Polska: szczepieni 62%, zgony/1mln 49. Mamy o 30% mniej sczepionych i 5x więcej zgonów. Dziękuję za uwagę.
matis892021.11.26 23:30
Jakie 62 %, dopiero mówili że połowa Polaków się zaszczepiła na co trzeba wziąc poprawkę bo wiadomo że fałszują i zawyżają. Do zgonów trzeba też zaliczyć ofiary aborcyjnej szczepionki i wielu ma problemy ze zdrowiem po szajsie. No i nie ma żadnej pandemii jest medialna naciągana plandemia.
Oleg2021.11.27 0:32
Proszę podac szczególowe dane . Inaczej to tylko tekst bez żadnej treści.
Zawi2021.11.27 1:21
https://twitter.com/EU_Commission/status/1463119478099693571?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1463119478099693571%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fpulsembed.eu%2Fp2em%2FEHO8QTD0z%2F
Ciekawski2021.11.27 2:45
Ale czym są wywołane te zgony, cymbale. Bo np. wypadki na drogach także generują zgony, nie wiem czy słyszałeś, cymbale.
Zawi2021.11.27 10:20
W takim razie szczepienia zmniejszają ilość wypadków na drogach, filozofie. Ja jestem ciekaw, czy Twoja Wiara w szkodliwość szczepionek jest tak silna, że obejmuje wszystkie, które istnieją i które powstaną (Hiszpania własnie wypuszcza Hipra - opartą na technologii używanej od 2 dekad) .
Skrzypek na dachu2021.11.26 22:21
Ludzie nie dajcie sie nabrac , bo zastrzyk Pfajzera nie jest szczepionka , tylko eksperymentalna biotoksyna mRNA retrowirusowa , ktora nie chroni przed niczym , tylko niszczy odpornosc zdrowym ludziom i powoduje powazne skutki uboczne .
Po 11 ...2021.11.26 23:29
Typowy skutek uboczny to wdrapywanie się na dach ze skrzypcami w ręku i smyczkiem w zębach.
Skrzypek na dachu2021.11.26 23:43
Tylko w twojej glowie takie glupoty .
matis892021.11.26 22:19
Czy lewak Niedzielski jeszcze spotyka się z Polakami ?
pytam2021.11.27 10:37
od kiedy to żydowski PAN musi się spotykać z głupim polskim GOJEM
Skrzypek na dachu2021.11.26 22:10
Kiedy Rzad Angielski oglosil zakaz podrozowania do Poludniowej Afryki na watpliwej podstawie mutacji grypy , to napewno nie przewidzial ponad 7% spadku w jednym dniu na gieldzie w Londynie , najwieksze straty 85 bn funtow od czasu 2008 . W Botswana jeszcze nikt nie umarl na zadne grype , zachorowania sa nieznane i pseudoszczepionka jest niepotrzebna , przedroga i nieskuteczna . Chyba chca ich ukarac za to ze nie biora udzial w tym medialnym cyrku pseudoplandemicznym .
man.of.Stagira2021.11.26 21:59
Polacy konsekwentnie NIE szczepią się. I umierają x2// Umierają podwójnie: bo nie szczepią się - x1, bo NIE MA personelu do zaszczepionych ale chorych na INNE choroby - x1.// ŁĄCZNIE Polacy umierają podwójnie -x2 gdyż -konsekwentnie- NIE szczepią się.// Proste.
Skrzypek na dachu2021.11.26 22:13
Zastrzyk Astra Zeneka nie dziala , a zastrzyk Pfajzera nie jest szczepionka tylko eksperymentalna biotoksyna mRNA retrowirusowa , ktora nie chroni przed niczym .
Zawi2021.11.26 23:05
A moje pytanko - wszystkie szczepionki są złe, czy tylko te na covid (włacznie z tymi, które powstaną)?
matis892021.11.26 23:23
Dopiero przy plandemii masoni ujawnili do publicznej wiadomości że robią szajs korzystając z aborcyjnego mordowania dzieci. Także cały biznes szczepionkowy jest już niewiarygodny po takiej akcji. Zaufać już nie można.
Skrzypek na dachu2021.11.26 23:30
Zawcio , chyba powietrze czym oddychasz zawiera trujace twoje smrody , dlatego NWO daje tobie trzy mozliwosci , umrzec z glodu , zwariowac , albo zam siebie zabic . Wybor nalezy do ciebie .
katolik2021.11.26 21:53
masono- naziści, którzy perfidnie za kasę okłamują ludzkość, ze podają im szczepionkę na wirusy=== NIGDY NA WIRUSY NIE BĘDZIE SZCZEPIONKI !!!!!!!!!!!!!!!! ZA to z powodu chemii genetycznej będą inne choroby i śmierć w czasie
katolik2021.11.26 21:49
Maso- nazisci w tym sSPIS PO PSL SLD realizują plan Agenda 2030-- kłamią i mordują chemią genetyczną, ostrzegałem LUDZKOŚĆ o tym od początku !!!! Abp Gądecki uległ jako mężczyzna masonom !
Finding and Believing2021.11.26 21:48
https://music.youtube.com/watch?v=W09nqybuhek
Co z Kaczyńskim?2021.11.26 21:46
Słońce z Żoliborza w szpitalu rządowym?
katolik2021.11.26 22:01
chyba ASF
katolik2021.11.26 22:02
czyli Afrykański Pomór świń
Cathedral in a Suitcase2021.11.26 21:40
https://music.youtube.com/watch?v=mokylya2irU
katolik2021.11.26 21:39
pandemia to podłe masońskie kłamstwo aby mordować ludzkość chemią genetyczną. Z koronawirusa i grypy zrobili stwora i beda wyszczepiać co 0,5 roku. Plan na wyszczepianie grypą--- totalne bez sensu, ale dla kasy też jest co 0,5. Głupki nabierają się, bo myślą, ze beda żyć wiecznie, a tu po chemii krócej niż myślą ! Wielu umiera nagle-- sportowcy, dziennikarze i koledzy dziennikarze nie doszukują się prawdy w śledztwie kryminalnym dlaczego kolega umrł nagle po wyszczepieniu
Facing West2021.11.26 21:38
I cóż poradzisz? Jeszcze pokolenie liczone na 30 lat i zacznie się wielkie wymieranie gatunku 𝗵𝗼𝗺𝗼 𝘀𝗮𝗽𝗶𝗲𝗻𝘀.
Skrzypek na dachu2021.11.26 21:33
Pips zmarł dzisiaj, 26 Nov 21 o 19:37. Nie był zaszczepiony.
Skrzypek na dachu2021.11.26 22:26
Asio podszywaczu wymysl sobie swij wlasny nick bo Skrzypek na dachu nie uzywa Polski alfabet .
Skrzypek na dachu2021.11.26 21:29
Number One song in Britain Nov 2021, " David Icke is Right " , by Dave Laughran .
Anonim2021.11.26 21:29
najbardziej urojona fronda jak siarkowska w imie Boga
matis892021.11.26 21:26
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
matis892021.11.26 21:26
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Skrzypek na dachu2021.11.26 21:15
Najnowsze wiadomosci od firmy farmaceutycznej Pfajzera : - Kazdy potrzebuje nastepna dawke . Prosze uwierzyc w kazde nudne klamstwa od naszych firm reklamowych :- Reuters BBC CNN TVP WHO NWO RT Dojcze Welle DPA Euronews GW MSNBC RMF AFP UPI i PAP .
Szwecja to Hitlel, POPIS zrobi nam dobrze2021.11.26 21:10
Moze Portugalia niech zrobi model polski i zakaze wyjscia do lasu? To cudowne lekarstwo tak jak milicyjna pała tropiaca dzialnosc gospodarczą gdy ktos chce zarobic na chleb............. Eurostat porownuje do srednich 2016-19 okres od marca 2020 a to nieuczciwe bo nalezy liczyc od 1.1.2020 i w ten oto sposob Norwegia obecnie ma 0 zgonow dodatkowych. Dania 3000, Finlandia 3400, Szwecja 7200 co daje 0/5/6/7 na 10 tys ludnosci... Dania ma gestosc zaludnienia wieksza niz Polska .... Z frondowym komentarzy wynika ze cala Skandynawia zwlaszcza Szwecja to Adolf Hitler i tylko Polska dba o staruszkow - zwlaszcza ze szpitale pozamykali razem z lasami i ubylo 2-3 hospitalizacji.... tylko Hitlel pozwala jezdzic na rowerze, Hitlel pozwala wyjsc do pracy i Hitlel nie zamyka przychodni
Skrzypek na dachu2021.11.26 21:23
Maseczki to glupota , kto naklada , ten idiota .
Anonim2021.11.26 21:30
*2-3 mln
Jeonna2021.11.26 21:09
A miało być fajnie i ostatnia prosta,
Skrzypek na dachu2021.11.26 21:25
Lockdown to bezprawna i szkodliwa zbrodnia .
matis892021.11.26 21:07
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.11.26 21:25
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Skrzypek na dachu2021.11.26 21:27
Asio podszywaczu , bo klamstwa smarujesz .
matis892021.11.26 21:07
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.11.26 21:25
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Skrzypek na dachu2021.11.26 21:30
Asio , glupku , bo nudzisz juz .
matis892021.11.26 21:07
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.11.26 21:26
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.11.26 21:07
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
Skrzypek na dachu2021.11.26 23:40
Asio .
matis892021.11.26 21:07
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
Skrzypek na dachu2021.11.27 0:08
Wilk , wilk , wilk , wirus , wilk .
Kola2021.11.26 21:06
"Przede wszystkim należy stanowczo egzekwować te przepisy, które już istnieją. A druga rada: żeby patrzeć bardzo uważnie i wprowadzać to, co inni wprowadzają. Czyli obowiązek szczepień dla pracowników systemu opieki zdrowotnej tudzież szeregu innych dziedzin funkcjonowania społeczeństwa. To stanowisko już dawno zostało opublikowane przez Radę Medyczną. Podobne jest też odnośnie do egzekwowania przepisów." To nasza Rada Medyczna.
matis892021.11.26 20:55
Politycy zagwarantowali koncernom brak odpowiedzialności i miliardy a teraz klęska żywiołowa. Więc oczywiście żaden polityk nie spyta czemu aborcyjny szajs koncernów nie działa w tej udawanej plandemii.
Skrzypek na dachu2021.11.26 21:40
Brawo matis89 , bardzo dobry komentarz , bo firma Pfajzer stara sie o ochrone az do roku 2070 przed ujawnieniem skladnikow zastrzyka eksperymentalnego mRNA retrowirusowego biotoksyny .
katolik2021.11.26 22:48
miejmy nadzieję, ze świat firm i masonow runie wcześniej niż zakladaja jako wyslannicy szatana
katolik2021.11.26 22:51
oni wiedzieli, że chemi abędzie działać śmiertelnie a nie leczniczo, ale jak wiemy jest realizowany plan depopulacji, co w XXI w nie mieści się w łowie, że masoni chcą przejać kontrolę nad ludzkoscią
matis892021.11.26 20:50
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.11.26 20:50
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.11.26 20:50
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.11.26 20:50
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.11.26 20:50
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
PIK2021.11.26 20:29
No właśnie, zaszczepieni tylko jedną lub dwiema dawkami, a w tej chwili obowiązująca już jest trzecia dawka - przypominająca. No i kolejny wariant koronawirusa dotarł już do Europy, co oznaczać będzie pewnie kolejność przyjmowania następnych dawek, ale czego się nie robi dla możliwości pójścia do restauracji lub wyjechania na wakacje.
Skrzypek na dachu2021.11.26 20:19
Pseudoplandemia to medialna sciema . Zadnej grypy nie ma .
Anonim2021.11.26 20:18
https://covid19.min-saude.pt/wp-content/uploads/2021/11/Relatório-Vacinação-n.o-40.pdf -------FAKTY 40% wsrod nieszczepionych to ozdrowiency o znacznie silniejszej odpornosci. Do 50-tki zaszczepionych Portugalczykow ok 93% (z ozdrowiencami bedzie jakies 96%) a powyzej 50tki szczepionych 100% (z ozdrowiencami ponad 100%)... Odpornosc stadna to oszustwo jak opowiadanie bajek ze lockdown komukolwiek ratuje zycie......
Skrzypek na dachu2021.11.26 21:22
Zastrzyk Pfajzera to nie jest szczepionka tylko eksperymentalna biotoksyna mRNA retrowirusowa .
Hubert2021.11.26 19:51
Zbrodniarze, co tak bezczelnie oszukali miliony Polaków powinni siedzieć. Ich miejsce w więzieniu.
Anonimus2021.11.26 19:46
Jestem synem Słońca gorejącym w odbitym świetle Wenus.
Zimne oko2021.11.26 19:43
Niezaszczepieni!!! Opłata 100/ za szpital. Wybrałeś - ponieś konsekwencje!!!
bredzisz2021.11.26 20:12
zaszczepieni i chorzy? Opłata 100/ za szpital + 200 za szczepionkę. Wybrałeś - ponieś konsekwencje!!!
matis892021.11.26 19:37
Pewnie za rok w Boże Narodzenie Bergoglio będzie świętował zakończenie plademii Antychrysta i masonerii. Będzie mówił że dziękuje za to Bogu, ale dziękował będzie masonerii i Antychrystowi że skończyli swoją plandemię.
matis892021.11.26 19:34
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
matis892021.11.26 19:31
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
O tym nie dowiesz się z Frondy....2021.11.26 19:09
Zapewne zadajecie sobie pytanie: JAK DŁUGO JESZCZE TO BĘDZIE TRWAĆ? Według psychopatycznych globalnych planistów PLANDEMII, aż do:- pełnego wyszczepienia stada, - zakolczykowania, - zamknięcia w zagrodach, - zapewnienia wypasu, hodowli, rozrodu i całościowego nadzoru weterynaryjnego TYLKO pod kontrolą najwyższej klasy ekspertów weterynarii (przykład: prof. Simon), a także wytrzebienia nadwyżek pogłowia (sztuk starych i słabych, a wszystko w zgodzie z przepisami prawodawstwa zootechnicznego Unii Europejskiej), czyli do OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA (Wielkiego Resetu) i WKROCZENIA W ŚWIETLANĄ ERĘ POWSZECHNEJ SZCZĘŚLIWOŚCI, przyszłości, zaplanowanej i realizowanej według planów m.in.: psychopatów pokroju NADZORCY Klausa Schwaba, i wspomaganej przez najmitów typu Kill-Bill Gates 666 Mengele i innych... Od NAS zależy, czy ugniemy się wszyscy pod tym szatańskim jarzmem i wtedy szybciutko zostaną zniesione niektóre ograniczenia (oczywiście nie wszystkie, oj nie, zapomnijcie), lub zdecydowanie, ale też roztropnie stawimy opór TYRANII SANITARNEJ na miarę naszych możliwości, bo ostateczne wybawienie z tej opresji i dalszych jej konsekwencji będzie należeć do BOGA. Wybór, kim chcecie być należy do was. Do obsadzenia są następujące role: 1-nadzorca (liczba ograniczona), 2-kapo, 3-niewolnik, 4-wolny człowiek. Ta ostatnia opcja tylko dla odważnych, miłujących i wolność.
Bez kropek przygłupie2021.11.26 19:36
bez kropek.
katolik2021.11.26 21:55
dlatego ludzie już myślą o enklawach, kiedyś pisałem ze trzeba morderców zostawić samych sobie !
admin2021.11.26 18:03
Polacy umierają i tak się dzieje, część na covid, ale wiem też co robią szpitale. Jak umiera człowiek to na covid wtedy jest kasa inna. To jest wielki przekręt, lekarze namawiają ludzi aby zgodzili się byc chorzy na covid, nawet kasę dają za to. Słyszałam to od znajomego był zszokowany że coś takiego sie dzieje u nas.
Anonimus2021.11.26 17:36
Wirus będzie jeszcze długo Do końca zdarzeń. Nie opuści już ludzi, aż samo opadnie. Samo z siebie … Białko będzie ulegało dalszej mutacji, doprowadzi do tego, że nie będzie wykrywalne. Tak się zmutuje, że będzie niszczyć i nie będzie wiadomo, że to on. Testy są na wersję podstawową
eukalipsa2021.11.26 18:39
..i wtedy zaczną się szerzyć pogłoski, że pewne rzeczy znikają. I zapanuje wielka niepewność, gdzie się te rzeczy podziały. I naprawdę nikt nie będzie miał pojęcia o tym, gdzie są te wszystkie drobiazgi o takiej solidnej podstawie, do której przymocowane są rożne przystawki. W tym czasie przyjaciel zgubi młotek swego przyjaciela, a młodzi nie będą wiedzieli, gdzie są rzeczy należące do ich ojców, które ojcowie położyli na swoich miejscach poprzedniego wieczoru około ósmej. W Księdze Cyryla napisane jest bowiem...
matis892021.11.26 17:13
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
pozdrowienia2021.11.26 17:32
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// dawką
"matisie"..? Lechu!2021.11.26 18:07
Czy widzisz co piszesz i jak piszesz??? Ty zachowujesz się gorzej od całej Portugalii! Widać, że tobie, Lechu Keller, epidemia walnęła całkiem, ale na mózg!... Co ty wyprawiasz, chłopie!?? Może jeszcze ze 100 razy powtórzysz to samo? Co?... Lecz się! Mamy cię dość, dość...!! Rozumiesz!
Ed2021.11.26 18:14
Ty to pewnikiem już po trzeciej dawce. Odlot totalny.
matis892021.11.26 19:32
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.11.26 17:13
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.11.26 19:32
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.11.26 17:13
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.11.26 19:33
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
kasii2021.11.26 17:12
Siejący dezinformacją -zarówno zwolennicy szczepionek jak i przeciwnicy odpowiedzą przed Bogiem za sianie informacji niesprawdzonych, i za manipulowanie inforamcjami.Czy jesteś w stanie wziąć odpowiedzialność za czyjś stan zdrowia -jeśli się zaszczepi lub jeśli się nie zaszczepi?Sianie fake'ów newsów to grzech kłamstwa-nie bądźmy pożytecznymi idiotami.Dziękuję wszystkim ,którzy próbują szukać się prawdy w całym natłoku.
aaa2021.11.26 18:56
pytałem Odyna. wzruszył tylko ramionami.
katolik2021.11.26 21:59
bardzo trafne
katolik2021.11.26 20:31
co jest prawdą , jeśli wszystko jest dezinformacją? Dla mnie jest jedna prawda-- pandemia to podłe masońskie kłamstwo aby mordować ludzkość chemią genetyczną. Z koronawirusa i grypy zrobili stwora i beda wyszczepiać co 0,5 roku. Plan na wyszczepianie grypą--- totalne bez sensu, ale dla kasy też jest co 0,5. Wiesz co znaczy mordowanie chemia genetyczną, nie masz pojęcia co masoni wymyślili i co zrobili ludzkosci !!!!
Böno2021.11.26 17:02
Szczepienia niewiele pomogą, jeśli ludzie będą dalej się spotykać, organizować masowe imprezy.... Cała pandemia i szczepionki kosztują miliardy. Dwa miesiąc zakazu wszelkich masowych imprez, spotkań, lockdown gdzie tylko możliwe, a byłoby już po pandemii tak jak w Chinach. A tak będziemy latami żyli ze szczepionkami, maskami i różnymi innymi ograniczeniami, a sprawa mogła być załatwiona sprawnie i szybko. Szczepionki powodują tylko to, że wirus mutuje i będzie go coraz trudniej zwalczyć, a konsekwencje niesprawdzonych szczepionek dopiero odczujemy za kilka lat.
MaxFiend2021.11.26 16:53
Tak działa odpowiedzialny za życie i zdrowie obywateli dobry rząd. Zarząd PiS potrafi tylko stać z opuszczoną ze zdziwienia i ignorancji koparą.
Tak było w PRL-u.2021.11.26 17:10
Obecnie za zdrowie obywatela jest odpowiedzialny ... obywatel. Zgodnie z powiedzeniem: można konia doprowadzić do wodopoju, ale nie zmusić do picia. Nie wiem, czy to porównanie do ciebie trafi. Czy brak ci czegoś do pozostania w zdrowiu? Dbaj o siebie, rząd tego za ciebie nie zrobi. Zamiast tu siedzieć idź do parku, nakarm gołębie.
MaxFiend2021.11.26 18:23
Problem w tym, że za PRL-u nigdy nie umierały dzień w dzień cztery Tupolewy ludzi. Ale wiadomo, patoelektorat ma ich przecież w ... i nie widzi, że to on masowo umiera.
Arek2021.11.26 16:51
to oni myśleli że znajdzie się taki dobry wujek Ben i da im za darmo lekarstwo by żyli spokojnie przez długie lata? buhahahaha :D
katolicka deratyzacja Polski.2021.11.26 16:49
Konfederacja,zeby sie uratowac popelni zbiorowe samobojstwo.
katolik2021.11.26 16:32
Drzewa już straciły liście a choinki zawsze mają jakieś ozdoby
katolicka deratyzacja Polski2021.11.26 16:39
Konfederacja cieszy sie z trupow,i glosi swoje niechlubne zwyciestwa rosyjskiej agentury.
MEGA ZAORANE2021.11.26 16:29
Polak umiera stojąc.
Hubert2021.11.26 16:21
Zbrodniarze, co tak bezczelnie oszukali miliony Polaków powinni siedzieć. Ich miejsce w więzieniu.
katolicka deratyzacja Polski2021.11.26 16:41
Konfederacja bedzie zdelegalizowana,a obozy zapelnia sie internowanymi. Zas dla hersztow przywrocimy kare smierci dla zdrajcow.
Argument2021.11.26 16:18
Nazywam się Argument i z przykrością stwierdzam, że te tzw. "szczepionki" są po prostu do d'upy.
katolik2021.11.26 16:17
POLACY, także ci niestety wyszczepieni--- wierni i Księża-- jedynym ratunkiem przed szatańskim działaniem wyszczepienia jest SPOWIEDŻ SW i KOMUNIA ŚW !!!!
katolicka deratyzacja Polski2021.11.26 16:42
Kanalie rosyjskie z Konfederacji Putina morduja katolikow w imie doktryny Talmudu.
Olo2021.11.26 16:53
no ale oni nie są za preparatem to niby jak mordują? chcą leczenia amantadyną, Niemcy jakoś mogą się legalnie leczyć w Rzeszowie a Polacy nie?
obs.2021.11.26 16:02
Co to za szczepionki i czy w ogóle przeciw covid i jego mutacjom, skoro szczepienia nic nie dały...?!.
adam p2021.11.26 15:54
jak logdaun to komuchy poco firmy padają jak niema to dlaczego niema bo ludzie umierają i zawsze na odwrót logdaun w niczym nie pomoże maski ichigiena jak ktoś ma ukrytą chorobe to wiruz ją potęguje panie premierze żadnego logdaunu
Anonim2021.11.26 15:53
Jak się słucha kretynów to tak się to kończy, nie szczepi się osób chorych i nie szczepi się w okresie październik-kwiecień, szczepienia tym okresie jedynie powodują mutacje wirusów.
MEGA ZAORANIE2021.11.26 15:47
Ludzie!!! SZOK!!! Zdjąłem czepek z folii - nie ma masonów i spisków wszelakich - założyłem czepek - wokół wróg, dosłownie wszędzie spisek przeciwko Polsce!!!!!
katolicka deratyzacja Polski2021.11.26 16:43
Kabotyni z Konfederacji uciekli z domu wariatow!
Do glupka kdP2021.11.26 20:58
To tylko w twojej glowie .
pb2021.11.26 14:55
Przy czym w Portugalii sytuacja jest obecnie znacznie lepsza niż w Polsce. 2x mniej zakażeń na dobę na milion mieszkańców - są teraz tam, gdzie my byliśmy 3 tygodnie temu. 6x (!) mniej zmarłych na dobę na milion mieszkańców - u nas było tyle 4 tygodnie temu. Wniosek z tej historii - warto się zaszczepić. Źródło: ourworldindata.org
Pola2021.11.26 15:31
Szczep sie sam
pb2021.11.26 16:43
Piszę ten komentarz nie po to, żeby Cię zachęcać do szczepień. Niech każdy postępuje, jak mu się podoba! Po prostu ten artykuł wprowadza w błąd - sugeruje, że w Portugalii szczepienia nie zadziałały. A tymczasem fakty wskazują na coś innego. Nie dajmy się manipulować, nie kłóćmy się, rozmawiajmy o faktach
Ukasz2021.11.26 16:49
A może jest u nich po prostu cieplej?
ye_ti2021.11.26 14:38
Ciekawe klimaty
matis892021.11.26 14:36
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.11.26 19:33
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Jaga2021.11.26 14:33
Jak widać szczepionki bardzo działają :)
Jozek2021.11.26 14:30
A to ciekawostka :D
Nina2021.11.26 14:28
Te szczepionki są tylko dobre dla kieszeni ich producentów żydów masońskich, a innym powodują zatory, zapalenie mięśnia sercowego i inne niebezpieczne dla życia objawy. To są niezbadane do końca szczepionki, które dopiero po kilku miesiącach mogą pokazać jak będą szkodzić ludziom.
matis892021.11.26 14:09
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.11.26 19:34
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
katolik2021.11.26 14:08
cytat 2021.11.24 21:12 ------Od 31 lipca 2021 r. w Słowenii krąży wideo z oświadczeniem Very Kanalec, która przez wiele lat pracowała w Uniwersyteckim Centrum Medycznym w Lublanie (Univerzitetni Klinični Center Ljubljana) na stanowisku naczelnej pielęgniarki. Przydzielono jej obowiązki dotyczące realizacji szczepień przeciwko COVID-19. Obecnie nie sprawuje już tej posady. Według jej profilu na „Facebooku” wynika, że nie aprobuje „szczepień” przeciw COVID-19 i lockdownów. Pod koniec lipca wygłosiła przed kamerą oświadczenie wyjaśniające przyczyny jej rezygnacji z posady oraz poinformowała opinię publiczną o --------istnieniu trzech wersji preparatów na COVID-19, które różnią się składnikami. Można je odróżnić po oznaczeniach numerycznych na opakowaniach szczepionek w ich kodach – liczbach 1, 2 i 3. Liczba 1 – placebo zarezerwowane dla „wybranych” członków elit (sól fizjologiczna), które otrzymuje też ok. 30% populacji. Liczba 2 – preparat mRNA (czyli terapia genowa mRNA). Liczba 3 – preparat mRNA wzbogacony o patogeny wywołujące choroby onkologiczne (np. raka tkanek miękkich). Vera Kanalec powiedziała, że osobiście była świadkiem szczepień wszystkich polityków i potentatów – wszyscy otrzymali preparat z placebo.
Gallus Anonimus2021.11.26 14:05
Tu nie o to chodzi. Portugalia idzie drogą jaką wytyczała Australia, a teraz Austria. Restrykcje zależą od wpływów chazarskiej masonerii w kraju. Realizują rewolucje komunistyczną pod pretekstem pandemii.
kayolicka deratyzacja Polski2021.11.26 16:45
Mozgi konfederatow smierdza onucami. Brrr.
man.of.Stagira2021.11.26 14:03
Polacy konsekwentnie NIE szczepią się. I umierają x2// Umierają podwójnie: bo nie szczepią się - x1, bo NIE MA personelu do zaszczepionych ale chorych na INNE choroby - x1.// ŁĄCZNIE Polacy umierają podwójnie -x2 gdyż -konsekwentnie- NIE szczepią się.// Proste.
Styki2021.11.26 13:57
Podczas egzorcyzmów widziałem Maryję. Miała piękną chustę na głowie i na tułowiu, chustę z gwiazdami. Była bardzo wysoka. Pan Bóg pokazał mi, że gdyby epidemia zakończyła się teraz i nagle, niczego by się ludzie nie nauczyli. Od razu zaczęliby żyć po staremu. Ta epidemia musi jeszcze potrwać. ……. – doskonale to rozumiem. Kiedy tylko by się zakończyła, ludzie wróciliby do starego z jeszcze większym impetem. Jeszcze większe zakupy, jeszcze większa nieprawość, jak gdyby chcieli nadrobić co stracili. Dalej widzisz tego białego konia ? – p. s. pierwszy z czterech jeźdźców AJ . A jakże ! No jest. A nie zmęczył się tym bieganiem wokół ziemi ? On się nigdy nie męczy. On jest, albo go nie ma. Ten koń to jeden z elementów przywrócenia ustalonego porządku. …. Ojciec mówi, że tej pandemii nie zatrzymają. Ale długo nie potrwa. Ojciec ją zatrzyma. Dostaną lekarstwo z Nieba. Ktoś przyjdzie. Tak jak ci co trzymali laski na pustyni i trzymali węża, ci nie umarli.
Styki cd2021.11.26 14:19
Jeszcze wiele ofiar znanych będzie. Wtedy zrozumieją, że władza i pieniądze są niczym. Czy Franciszek na placu watykańskim samotnie będzie znowu modlił się o świat. W imię kogo on się będzie modlił ? Tych, którzy wyśmiewają Mojego Syna? Tych którzy... – pokazał jak robili Maryję w formie waginy. Chcesz, bym się ugiął pod wpływem ich modlitw ? … Nie … Przy pierwszej okazji wrócą do tego co było. Ja nie chcę ich uspokoić, Ja chcę ich złamać. Co znaczą te słowa ? ……. – wolałam milczeć. Brutalność. Oglądałaś Egipt ? – film Exodus, o którym tu wielokrotnie pisałam. - Wiesz co teraz usłyszałem ? - Dosyć. - ???!!! Dosyć czego ? Zrobiliśmy coś źle ? – pytam z wahaniem. - Dosyć wszystkiego. Złamię ich. - ?! – zamarliśmy. - Złamię ich jak Faraona. - ....... – zatrwożyły mnie te słowa.
Styki cd2021.11.26 14:28
Żadnego leku nie znajdą. Nie zdążą. Jak wymyślą, będzie już inny. Lekarstwo jest we Mnie. Przypomną sobie o Mnie. Wyśmiewali Mojego Syna na krzyżu. Cóż oni mogą wiedzieć o cierpieniu ? Na twoich oczach się to działo – lekceważenie Ojca. Widzisz to cierpienie ? Patrzysz na to ? Przyzwyczajaj oczy i do jeszcze większego. Jak wam się podobają te „kolorowe jarmarki” ? Przygnębiające – mówię. A czy nie było przygnębiające, kiedy ośmieszali Mojego Syna, który zginął tak straszną śmiercią ? ……. – nie odezwałam się. Rozumiem te słowa i rozumiem Ojca. Pokazano, że w UK zmarła 16-latka, całkiem zdrowa wcześniej, nawet bez objawów, a jednak odeszła. Szkoda mi tych ludzi. Czyli jestem Bogiem mściwym ? …….. – prawie się osunęłam z wrażenia. Nie mów tak Ojcze – powiedziałam z żalem. Jesteś sprawiedliwy – wtóruje mi Piotr. Prosisz Mnie codziennie „przywróć ustalony odwiecznie porządek”… Przecież wraca do tego co było dobre, ale droga jest trudna. Ale podaj Mi jaka jest inna droga ? Co mam powiedzieć, żeby się zmienili ? Jak zrobię cuda to powiedzą, że sztuczki, że fatamorgana. Powiedz, jaka jest inna droga ? Musisz się opowiedzieć, po której jesteś stronie. Powiedz Mi, o co Mnie prosisz ? O porządek – przyznaję ciężko. Czy widzisz teraz kolorowe flagi ? Nie. Czy widzisz, jak obrażają Maryję ? Walczyłaś o to. Kiedy prosiłaś o znak, to dałem ci znak. Kiedy prosisz o porządek, to cię słucham. Tylko nie lubisz, aby bolało, ale nie da się inaczej. Kiedy te dusze się nauczą, powiedz Mi ? ……. Czy pamiętasz chłopca, który powiedział co musi się stać z paniami ?
Styki zakonczenie2021.11.26 14:42
Czy pamiętasz chłopca, który powiedział co musi się stać z paniami ? – https://telewizjarepublika.pl/co-za-nienawisc-uczestnik-parady-rownosci-stare-kuy-wymra-glosujace-na-pis,81025.html Taaaa – ręce mi opadają na samo wspomnienie. Ojcze, masz rację, ale to po prostu boli patrzeć na to co się dzieje teraz. Boli. …….. Miłość to nie tylko dawanie, nauka bywa bolesna. Ale jeżeli będą ofiary niewinne, kiedy się na nie patrzy boli po stokroć mocniej. To prawda. Muszę być bardziej twarda. Kiedy będę widzieć kogoś umierającego, cierpiącego na wirusa przed oczami będę miała tego młodego chłopaka. Zgadzasz się ze Mną ? Taaak – powiedziałam już spokojniej. Nie można się nie zgodzić. Oczywiste argumenty, na które nie ma żadnej odpowiedzi. Posłuchałam, popytałam. Czy będzie III wojna ? Przyznam, że kiedy Piotr widział ruszającego białego konia zobaczył także trzy pozostałe konie, które zostały już osiodłane. Niedawno pisałam o drugim jeźdźcy , który czeka na znak. Dzisiaj jego już w niebiańskiej stajni nie ma --Powyzsze wizje na podstawie bloga Rozmowy z niebem- Bog jednak istnieje.
Styki2021.11.26 15:01
Wszystko sie zgadza tak to bedzie sie dalej dzialo.
Styki2021.11.26 15:10
Żadnego leku nie znajdą. Nie zdążą. Jak wymyślą, będzie już inny. No i prosze jest juz mutacja Nu, na ktora prawdopodobie zadna szczepionke nie zadziala. I jak tu nie wierzyc w to co mowi Bog?
Anonim2021.11.26 13:52
Ale kłamiecie! Portugalia jest w Europie dopiero na 35 miejscy pod względem zakażeń i zgonów w przeliczeniu na milion mieszkanców!!!
xyz1232021.11.26 14:08
nie tyle flonderka klamie co manipuluje :))) ale trzeba przyznac, ze PT jedzie z tematem koronki na ostro lol. Pewnie dlatego maja tyle ludzi zaszczepionych, tam malo zakazen i tak malenko zgonow...
katolik2021.11.26 13:48
TYLKO PRAWDA NAS WYZWOLI----Tamarah Benima zrezygnowała z funkcji rabina w Postępowej Społeczności Żydowskiej w Północnej Holandii (PJGNN) po tym, jak porównała rządową strategię walki z pandemią koronawirusa do polityki nazistowskich Niemiec oraz traktowania osób niezaszczepionych jak Żydów w trakcie II wojny światowej. POWIEDZIAŁA PRAWDĘ DLA ŚWIATA OGŁUPAIŁEGO PRZEZ MASONO_ NAZISTÓW REALIZUJACY PLAN DEPOPULACJI< ZNIEOWOLENIA< ZAMORDYZMU !!!!
Anonim2021.11.26 13:53
Portugalia jest dopiero na 35 miejscu w Europie w przeliczeniu na milion zakażonych w Europie! Nie kłamcie!
katolik2021.11.26 14:22
Prawie 90 % wyszczepienia, to własciwie komplet społeczenstwa, bo te z10 % z różnych powodów mogło się ochronić przed śmiercią chemią genetyczną, więc już wg kłamstwa masońskiego osiagnęli odporność stada wyszczepionego bydła, a jednak bardzo chorzy, pech naukawy !
katolik2021.11.26 13:45
Żadnych wyszczepień, żadnych lockdownów---- życie ma wrócić do starego życia, natychmiast !!!!
katolicka deratyzacja Polski2021.11.26 16:47
Antyszczepionkowcy beda umieszczeni wszedzie na swiecie w obozach. A pozniej sie okaze,ze to wszystko ZYDZI !
matis892021.11.26 13:42
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
matis892021.11.26 13:41
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Dr. Judymstein2021.11.26 13:41
Jest różnica pomiędzy zaszczepionym a zaszczepionym. Wszystkie szczepionki na Covid po kilku m-cach tracą efektywność. Podobnie jest ze szczepionkami na grypę, na zapalenie płuc, itp. Przyjęcie jednej szczepionki to "plaster na raka", co nauka na 5 kontynentach udowodniła. Również statystyki są jednoznaczne. Niezaszczepieni umierają, zaszczepieni 0.23%.
Człek2021.11.26 18:10
A to ciekawe, bo śmiertelność przed wprowadzeniem "szczypawek" (czyli wszyscy byli wówczas niezaszczepieni) wynosiła 0,24%. Prawdziwy postęp.
Anja2021.11.26 13:40
nowy wariant wykryty w pełni zaszczepionych :D co ci ludzie sobie wstrzyknęli, szok
ŚMIERDZĄCA SPRAWA2021.11.26 13:40
POWTARZAM , ŚMIERDZĄCA SPRAWA.
katolik2021.11.26 13:33
Znów masoni realizuja plan bożonarodzeniowy--- max ograniczenie Bożego Narodzenia--- ludzie mają katar, kaszel i robią fałszywe testy, wyszczepieni chorują już siła napędu wirusa, bo on po prostu w nich działa powodujac jakiekolwiek choroby lekkie, cieżkie i bedzie działał aż do spowodowania śmierci z jakiegokolwiek powodu!!! Jedno wyjście i pozbycie się masonów, zniszczenie ich planów to POWIEDZeNIe NIE wYSZCZEPIANIU !!!!!!
katolik-2021.11.26 13:32
Znów masoni realizuja plan bożonarodzeniowy--- max ograniczenie Bożego Narodzenia--- ludzie mają katar, kaszel i robią fałszywe testy, wyszczepieni chorują już siła napędu wirusa, bo on po prostu w nich działa powodujac jakiekolwiek choroby lekkie, cieżkie i bedzie działał aż do spowodowania śmierci z jakiegokolwiek powodu!!! Jedno wyjście i pozbycie się masonów, zniszczenie ich planów to POWIEDZeNIe NIE wYSZCZEPIANIU !!!!!!
man.of.Stagira2021.11.26 13:31
Polacy konsekwentnie NIE szczepią się. I umierają x2// Umierają podwójnie: bo nie szczepią się - x1, bo NIE MA personelu do zaszczepionych ale chorych na INNE choroby - x1.// ŁĄCZNIE Polacy umierają podwójnie -x2 gdyż -konsekwentnie- NIE szczepią się.// Proste.
matis892021.11.26 13:28
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~99% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892021.11.26 13:41
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI POPIS: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
jery2021.11.26 13:25
Za mało dawek przyjęli.
katolik2021.11.26 13:18
Dane o pseudopandemii w tv, szmatławcach, przez znachorów zostały sfałszowane, tak, aby mówić o setkach chorych i umarłych !!!! CZy ludzie nie rozumieją, ze naziści, masoni realizuja plan mordu
katolik2021.11.26 13:16
NIE WYSZCZEPIANIU !!!!!!!!!--------Masono- nazisci realizują plna mordu ludzkosci przez kłamstwo o istnieniu pandemii i wyszczepiają ludzi chemiągenetyczną, teraz to samonapedzajaca się machina. Ludzie wyszczepieni masowo chorują, będą chorować cieżko, teraz myslą, ze są tylko przeziębieni, umierają i będa umierac !! Ludzkosć musi powstać i powiedzieć NIE WYSZCZEPIANIU !!!!!!!!
man.of.Stagira2021.11.26 13:13
W przeliczeniu na ludność mają tylko 8.000 hospitalizowanych (4 x2000) ALE 300 ZMARŁYCH dziennie. (4x 75) -na podstawie oficjalnej średniej 7-dniowej publikowanej przez MZ Portugal. // Oczywiście, wyszczepienie populacji rzędu 88% (przy Polsce ok.54). JEST czego zazdrościć -mniejsze obłożenie szpitali oczywiście. TO ratuje życie pozostałym non-covid pacjentom. Stąd mniejsza śmiertelność ogółem.
xyz1232021.11.26 13:27
nom malusko maja koronki i malusko zgonow w porownaniu z poprzednim rokiem :))). W PL ~500 nieszczepkow / dzien odwija kite + 25k nowych zakazen /dzien i co? Ano pisie jajco :)))... Swoja droga PT przy takich liczbach wprowadzajace stan wyjatkowy to lekkie przegiecie.
Libori2021.11.26 13:07
WIDAC JAKA CIEMNOTA TAM ZYJE DALI SIE JAK ZWIERZETA ZASZCZEPIC.
matis892021.11.26 12:54
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Po 11 ...2021.11.26 12:53
Pomimo tego, że ładujemy ponad 5% PKB ( 120 miliardów zł) w służbę zdrowia, to ludzie ciągle chorują i umierają. Co szokujące w krajach, które wydają dwa razy więcej (np. Szwajcaria), ludzie też chorują i umierają. Już czas zlikwidować ten absurd i skierować środki na coś co działa, np. na TV Kurskiego. Wyobrażacie sobie TVP, które zamiast 2 mld, dostaje 120 mld wsparcia? Sami byśmy produkowali tureckie seriale, a może nawet i swetry.
Anonim2021.11.26 13:30
Ale zes dowalil. W Szwajcarii jeszcze bardziej niż w Szwecji zabija sie ludzi. Nie tylko aborcja, bo rowniez eutanazja jest legalna.... Wiekszosc srodkow na sluzbe zdrowia w Szwajcarii idzie na proceder zabijania, co odbijaja sobie w ZUSie
Po 11 ...2021.11.26 14:28
Szwajcaria wydaje 11,88 proc PKB na zdrowie.
MarekNast2021.11.26 12:46
Podaliście procent zaszczepionych ale dwóch ważne informacji już nie podaliście. Rok temu jak nie było szczepień o tej porze roku było 2x tyle chorych (około 6 tys zamiast około 3 tys.) i co ważniejsze: dziennie umierało 60 - 80 osób a teraz 10 - 15
Gallus Anonimus2021.11.26 14:00
Tu nie o to chodzi. Portugalia idzie drogą jaką wytyczała Australia, a teraz Austria. Restrykcje zależą od wpływów chazarskiej masonerii w kraju. Realizują rewolucje komunistyczną pod pretekstem pandemii.
­2021.11.26 12:43
Okazuje się, że połowa „zaszczepionych” w Polsce to kombinatorzy z lipnymi zaświadczeniami. Potem zdychają w szpitalu, a foliarze zachwyceni, że szczepionki nie działają. Jest to wyższy poziom paranoi jednak. Mieć lipny certyfikat i wypisywać, że zaszczepieni tez chorują.
asetrhdfg2021.11.26 12:43
bo tak działa szczepionka, daje odporność ale tylko na jeden typ wirusa, niszcząc przy okazji układ krwionośny, powodując zawały i zakrzepicę, a jednocześnie osłabiając cały system immunologiczny na inny typ wirusa, co powoduje to samo co u durczoka, czyli zgon
Nie pierdol, foliaro2021.11.26 12:55
­
Ależ Poloch upadł nisko2021.11.26 12:41
­
Marek2021.11.26 12:36
jestem cenzurowany , zgłosze to
Marek2021.11.26 12:36
no tak, szczepienia to tylko kasa farnacji
UWAGA SZCZEPANY!2021.11.26 12:31
Nowy ś/wirus o nazwie NAGLE21 atakuje tylko zaszczepionych i jest w 100% śmiertelny.
w2021.11.26 12:23
okresie przed-covidowym w Polsce umierało dziennie ok. 1200 ludzi, teraz co trzeciemu dopisują wariat-covid. Stop idiotom!
DLA PRZYPOMNIENIA2021.11.26 12:19
A pamięta Frendzel co pisał na temat Szwecji, która żadnego lockdownu nie wprowadzała podczas gdy Polska tak???? https://www.fronda.pl/a/szwedzi-dalej-ida-na-czolowe-zderzenie-z-koronawirusem,142570.html
Anonim2021.11.26 12:44
od marca 2020 zamknieto Polakom sluzbe zdrowia, wtedy fkomentujacy rondowicze pisali ze Polska dba o starszkow a Szwecja uprawia ludobojstwo,,,, miska ryzu, zamkniete przychodnie i milicja to byla jedyna strategia na 2-3 lata epidemii bo tyle to mialo trwac.............. nawet nie wiedzialem ze wsrod ludzi jest az tyle faszystowskiego śmiecia
man.of.Stagira2021.11.26 12:16
W przeliczeniu na ludność mają tylko 8.000 hospitalizowanych (4 x2000) ALE 300 ZMARŁYCH dziennie. (4x 75) -na podstawie oficjalnej średniej 7-dniowej publikowanej przez MZ Portugal. // Oczywiście, wyszczepienie populacji rzędu 88% (przy Polsce ok.54). JEST czego zazdrościć -mniejsze obłożenie szpitali oczywiście. TO ratuje życie pozostałym non-covid pacjentom. Stąd mniejsza śmiertelność ogółem.
Anonim2021.11.26 12:05
https://covid19.min-saude.pt/wp-content/uploads/2021/11/Relatório-Vacinação-n.o-40.pdf ------- tutaj mozna zobaczyc ile zaszczepionych ma Portugalia. 40% wsrod nieszczepionych to ozdrowiency o znacznie silniejszej odpornosci. Do 50-tki ok szczepionych 93% (z ozdrowiencami bedzie jakies 95%) a powyzej 50tki szczepionych 100% (z ozdrowiencami ponad 100%)
Anonim2021.11.26 11:51
Nawet jak u nas nie zrobia lockdownow a w ostre restrykcje pojda inne kraje to odbije sie to na Polsce. Jak w Szwecji przy modelu bialoruskim na wiosne 2020 (w zime byla zolta strefa) zmarlo 10% wiecej to TVNy mozgi ludziom na calym swiecie mozgi wypraly ze trwa ludobojstwo i ze.rani chcieli Nowego Ladu Orwella.......... W ogole nie ciesze sie ze Dania i Finlandia sa teraz prawie na rowni w zgonach nadmiarowych ze Szwedami bo to znaczy ze umrze kto ma umrzec, Wirus nie odpusci , zas szczepionka daje mocne ale krotkotrwale efekty
milicja wyleczy wszystko2021.11.26 12:27
inna ciekawostka o Nowym Ladzie Orwella ------ Około 80 tys pasażerów lotów do Holandii zajmowało miejsca obok osób zakażonych Covid-19. Rada zdrowia odpowiedzialna za monitorowanie zakażeń na pokładach samolotów i śledzenie kontaktów, opiera swoje ustalenia o dane pochodzące z międzynarodowej bazy pasażerów samolotów. Zakażeni Covid-19 pasażerowie (łącznie 11 488 osób) zostali rozmieszczeni w 9 343 samolotach. Rada zdrowia zdołała nawiązać kontakt jedynie z 19 500 pasażerami. Trwa dalsze śledztwo w tej sprawie. https://www.niedziela.nl/index.php?option=com_content&view=article&id=35979:2021-11-25-13-58-46&catid=77:holandia&Itemid=128
gracz2021.11.26 11:51
Nie wypalił wariat Mu, pojawił się wariat Nu. Moglibyście covidowi debile wymyślić dla kolejnych wariatów jakieś bardziej" straszne nazwy"?.
katolik2021.11.26 13:20
ha, ha, świat ma mieć charakter kosmicznego podporzadkowania, to może cos z sajensz- fikszyn
katolik2021.11.26 13:35
zdecydowanie nazwy powinny być straszniejsze, nie pomysleli, chyba bali się jeszcze większego przerażenia, bo gdyby nagle wyszczepił się cały glob i padł to byłaby afera podejrzana
man.of.Stagira2021.11.26 11:50
Ogromną zaletą metody wzmacniania odporności przy pomocy szczepień jest niewątpliwie to, że nie da się udowodnić naukowo, że gdyby NIE zaszczepiono populacji NIE byłoby GORZEJ (dla całej populacji).// Wadą oczywiście jest, że nie da się udowodnić naukowo, że byłoby -gdyby NIE szczepić - LEPIEJ.// Proste.
...2021.11.26 12:33
"Nu" i jednego mniej...Wersja poszczypawkowa.
cytat2021.11.26 11:45
"Do oficjalnej bazy danych Unii Europejskiej zgłoszono łącznie 30 551 zgonów i 1,1 miliona niepożądanych odczynów spowodowanych szczepionkami COVID-19. Dane z witryny Europejskiej Agencji Leków do 13 listopada pochodzą z raportów dotyczących szczepionek przeciwko COVID-19 firm Pfizer, Moderna, Johnson & Johnson i AztraZeneca." To tylko część ofiar masońskiego eksperymentu, większości przypadków, w tym także w Polsce nie zgłasza się do tego rejestru.
Ярослав2021.11.26 11:38
Znów jesteśmy liderem w Unii i nie tylko. Niestety liderem w ilości zgonów: - Włochy-85 - Węgry-185 - Czechy-38 - Słowacja-51 - Niemcy-133 - POLSKA-----------493 - I co, ani nic nic się nie stało! A ja pamiętam kiedy to przy kilkusek zakażeniach debile zakazali wstępu do lasów, teraz jest około 30 tysięcy i wszystko bez ograniczeń. Im więcej emerytów zdechnie tym więcej kasy w ZUSie zostanie!
jula2021.11.26 11:46
Ludzie umierają, zdychają zwierzęta.
hm2021.11.26 14:40
Zależy którzy
Anonim2021.11.26 11:55
nie manipuluj, wazne per capita https://ourworldindata.org/grapher/biweekly-covid-deaths-per-million-people?tab=chart&time=2021-09-01..latest&country=POL~SWE~HUN~ITA~SVK~CZE
Krakus2021.11.26 12:30
Są plusy - elektorat PiS sie w naturalny sposób wykrzusza
dawka przypominająca2021.11.26 12:50
Tak bardzo cie cieszy, że umierają nieszczepieni PiSOWCY, że domagasz się kolejnych lockdownów. Jak tam, 3 dawka przyjęta?
PL/CE2021.11.26 11:37
Codziennie odchodzą ponad 4 tupolewy ludka polskiego.
A w Polsce…2021.11.26 11:35
ludzie umierają stojąc.
Większość z nich ma zwykłe sezonowe przeziębienie2021.11.26 11:33
Ale zdurnowacenie dzięki mediom nie pozwala już myśleć o niczym innym niż Covid. Katar, kaszel to od razu test. Test wychodzi pozytywnie bo szuka się mRNA wirusa, a to mRNA podano w szczepionce, więc jest w organizmie. I zwykłe przeziębienie przypisuje się do statystyk Covida, po to, żeby dalej zmuszać do kolejnych dawek eliksiru itd.
Ale pierdolisz głupoty2021.11.26 11:48
­
JOXP2021.11.26 11:32
A więc to szprycowanie tak właśnie działa. W Afryce się nie szprycują, nie mają problemu, w Indiach, Japonii i Meksyku zamiast wstrzykiwać sobie cudowne eliksiry o 100% skuteczności, zażywają sobie INWERMEKTYNĘ i nie ma epidemii.
Pytak2021.11.26 11:30
To co jest grane? Czy simony i horbany mają już przygotowaną odpowiednią narrację na ten temat?
Anna2021.11.26 11:29
Są odpowiedzialni. Mają ostatnio średnią liczbę zgonów na COVID ok. 13. Co z tego, że w Polsce nie ogłaszają stanu wyjątkowego, skoro odsetek śmierci (i zachorowań) nieporównanie większy?
robaczek2021.11.26 11:27
NIE SZCZEPCIE SIE PISiuśki !! ........................... szybciej przeminiecie!!! ;] ;] ;] ................ mlodzieź w PL dziękuje ;]
Anonim2021.11.26 13:30
Nosisz kaganiec niewolniku? Noś nadal XD