10.06.19, 15:46Zdj. Facebook

Obrzydliwe sceny na homomarszu w Warszawie. Trzaskowski... o tolerancji

Podczas tegorocznej Parady Równości miała miejsce godzac w uczucia religijne katolików "parodia" Mszy św. dokonana przez "biskupa" "Zjednoczonego Ekumenicznego Kościoła Katolickiego" i działacza LGBT Szymona Niemca z udziałem "ministranta" z durszlakiem na głowie.

Rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Rytel-Andrianik w specjalnym oświadczeniu uznał wydarzenie za mające cechy bluźnierstwa.

"Tolerancja to nie kwestia tego, czy jesteśmy prawicowi czy lewicowi, konserwatywni czy liberalni. To kwestia praw człowieka i elementarnego szacunku do innych. O tym jest Parada Równości i dlatego objąłem ją patronatem. #WarszawaDlaWszystkich"-pisze po wszystkim prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski

Czy ma na myśli również tych spośród uczestników, którzy czekają aż "wymrą stare ku.wy głosujące na PiS"?

Tysol.pl

Podczas tegorocznej Parady Równości miała miejsce godzac w uczucia religijne katolików "parodia" Mszy św. dokonana przez "biskupa" "Zjednoczonego Ekumenicznego Kościoła Katolickiego" i działacza LGBT Szymona Niemca z udziałem "ministranta" z durszlakiem na głowie. Rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Rytel-Andrianik w specjalnym oświadczeniu uznał wydarzenie za mające cechy bluźnierstwa.

screen YouTube

- Tolerancja to nie kwestia tego, czy jesteśmy prawicowi czy lewicowi, konserwatywni czy liberalni. To kwestia praw człowieka i elementarnego szacunku do innych. O tym jest Parada Równości i dlatego objąłem ją patronatem. #WarszawaDlaWszystkich


- pisze po wszystkim prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski

Czy ma na myśli również tych spośród uczestników, którzy czekają aż "wymrą stare ku.wy głosujące na PiS"?

Komentarze

Jacek2019.06.10 22:20
Użyteczny idiota, nic więcej
Zenon2019.06.10 20:17
To szaleniec, ktory jest forpocztą Sorosa i spółki! Chyba nie slyszy sam siebie - co za glupoty wygaduje! Co ta warszawka wybrala!!??
Dumi2019.06.10 18:34
Trzaskowski to jedna wielka PORAŻKA. Warszawiacy obudźcie się!!! Nadzieja w kibicach Legii i patriotach mieszkających w Warszawie.
Cogito ergo sum2019.06.10 18:14
A co Piotruś Pan ma powiedzieć. Dulkiewicz praktykująca katoliczka wyraziła przynajmniej swoje oburzenie a ten idzie w zaparte. Warszawiacy mają obecnie najsłabszego Prezydenta w historii. Człowiek całkowicie niesamodzielny. A tak się śmieli z Dudy, że jest podporządkowany Kaczyńskiemu. A to była nieprawda. Tak panie Górski z kabaretu. Trzaskowski idzie na postronku jak krowa do rzeźni. Tacy ludzie są wygodni dla tzw szarych eminencji.
orgi2019.06.10 16:42
ten osobnik pełniący stolec prezia warsiawki , jest po prostu nieszczęsną paróweczką swego przestepcy ......
Palindrom2019.06.10 16:31
Jeszcze trochę, Peter Pan'ie, a twoi dewianci pożrą cię na śniadanie.
Albert2019.06.10 16:20
"Rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Rytel-Andrianik w specjalnym oświadczeniu uznał wydarzenie za mające cechy bluźnierstwa." A kogo obchodzi zdanie jakiegoś szeregowego członka sekty pedofilskiej?
Palindrom2019.06.10 16:27
Twoich wypocin na pewno nikt nie będzie cytował. Wygląda na to, że pozostało ci grafomaństwo i masturbacja.
Jacek2019.06.10 22:21
Kolejny idiota... Bezpodstawne uogólnianie to typowy syndrom kretynów
Mathilda2019.06.11 2:51
Albercie 😳🔨 ... twoje chamskie zwroty i pomówienia śmiałoby mogły być na wokandzie z powództwa tak cywilnego jak i Kodeksu Karnego. Takiś śmiały, boś anonimowy ... ALE pamiętaj, że anonimowość to NIE z Panem Bogiem, który będzie sądzić każdego‼️ z osobna‼️a nie jako zgraję hołoty. Ty zaś pomówieniem zabijasz i w jednej chwili przekroczyłeś V i VIII PRZYKAZANIE .. a to przyszło ci łatwo, bo z pychą zaraz po złamaniu NAJWAŻNIEJSZEGO PRZYKAZANIA MIŁOŚCI. Niech Pan Bóg obdarzy cię Wiarą, Łaskami przejrzenia, przemiany, przebaczenia i jak najszybszego odprawienia pokuty tu tj jeszcze na Ziemi.
Albert2019.06.11 7:54
Jakieś tam przykazania waszej śmiesznej sekty mam w głębokim poważaniu.
anonim2019.06.12 17:10
A my mamy ciebie w d......e.