05.03.16, 14:12

Oto jak nienawidzą niektórzy Prezydenta Polski. Na Facebooku utworzono skandaliczną grupę!

Po wczorajszym incydencie drogowym z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy internet zalała fala mowy nienawiści. Oprócz działaczy Komitetu Obrony Demokracji, którzy życzyli prezydentowi śmierci w męczarniach, pojawiła się inna osoba, która na jednym z portali społecznościowym utworzyła wydarzenie "Pierwsza Miesięcznica Nieudanego Zamachu Na Prezydenta Andrzeja Dudę".

"Oj, oj jaka szkoda", "życzę mu śmierci w męczarniach", "pierwsze ostrzeżenie, drugiego nie będzie" – w ten sposób zwolennicy i działacze Komitetu Obrony Demokracji skomentowali wczorajszy incydent drogowy z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy.

Komentarze wyśmiewające wczorajszy wypadek z udziałem głowy państwa pojawiły się w ramach utworzonego na Facebooku wydarzenia "Pierwsza Miesięcznica Nieudanego Zamachu Na Prezydenta Andrzeja Dudę". Oto kilka przykładowych wpisów, które głównie nawiązują do katastrofy smoleńskiej:

Przy następnej próbie to musi być kaczyński, bo inaczej ch*ja to da!

Seks afera.. Prezydentowi pękła guma na trasie... będzie nowy potomek?

PIS musi uważać w kwietniu .KWIECIEŃ MIESIACEM ZAMACHÓW NA PREZYDENTÓW

Trotyl w oponach był

Wszyscy jesteśmy Andrzejami. Cześć i Chwałą Bohaterskiemu Andrzejowi, który przeżył zamach zorganizowany przez Niemców, Rosjan, Żydów, KOD i wszystkich zdrajców. Chwała Wielkiej Polsce

podobno wszędzie był rozsypany trotyl !!! a w okolicy kręcili się SB-cy z organizacji KOD, niestety jak dotychczas nie odnaleziono głównego zamachowcy - BRZOZY - podobno zbiegła do pobliskiego lasu , ale minister szyszko już działa i kazał wyciąć wszystko w pień !!!

kil/Telewizja Republika/Facebook


<<< 10 PORAD JAK ŻYĆ W CZASACH OSTATECZNYCH >>>

<<< HISTORIA JUDASZA - NOWE FAKTY - ZOBACZ !!! >>>

<<< CHCESZ ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE? PRZECZYTAJ TO! >>>

<<< MOC MODLITWY JABESA - BÓG NAPRAWDĘ CI POMOŻE! >>>


Komentarze

anonim2016.03.5 14:30
Jeśli są to "działacze" KOD, to z pewnością można ich zidentyfikować z imienia i nazwiska. Ale jak znam życie, tacy z nich działacze. jak ten "Kijowski", który "napisał" o strzelaniu do Kaczyńskiego.
anonim2016.03.5 14:41
To się zaczęło dawno temu, ale może "Nie płakałem po Papieżu JP II" było nowym otwarciem tej nienawiści do wszystkiego co polskie i co Polską trąci taką jaką znali ojcowie i matki przed wrześniem 1939 roku. To jest ta sama czerwona zaraza. Wcześniej tatusiowi i synowie. Teraz wnuki ideowe KPN. Zdrajcy Polski, pachołki Rosji i Niemiec. . na pohybel!
anonim2016.03.5 14:42
KPP - Komunistycznej Partii Polski, oczywiście ... . przepraszam KPN
anonim2016.03.5 14:53
A to Polska wlasnie
anonim2016.03.5 14:54
Nie wygramy jeżeli my nie będziemy nic robić . Trzeba tępić PO kiedy i jak się da . Trzeba tępić Nowoczesną z jej przygłupawym Petru i jego szczekaczki z obco brzmiącymi nazwiskami .Trzeba tępić KOD-owców , ten nic nie rozumiejący tłumek finansowany z lewackich żródeł .Jak to zrobimy możemy powiedzieć wygraliśmy
anonim2016.03.5 15:08
Nienawistne szyderstwo jest przejawem ludzkiej głupoty i ten kto go używa sam sobie wystawia świadectwo.
anonim2016.03.5 15:18
Podobne treści powinny rozliczane z urzędu. Nie mieszczą się w kanonie wolności słowa. Moderatorzy, którzy pozwalają na publikowanie takich wpisów powinni odpowiadać za rozprzestrzenianie takich treści zgodnie z obowiązującym prawem.
anonim2016.03.5 15:28
O! To tak jak z Tuskiem! :-D
anonim2016.03.5 15:37
Nie za długo ktoś napisze, jak kiedyś: Jaki prezydent, taki zamach. No i kiedyś stał się!
anonim2016.03.5 15:54
Zdarzaja sie tacy - jak psie gówna na trawnikach i chodnikach
anonim2016.03.5 16:47
Jesteście tym co głosicie zasługujecie na to wszystko czego życzycie Polsce i Polakom - i to do was wróci
anonim2016.03.6 0:03
Co za zalosni ludzie...slow brakuje na to jak we wlasnym kraju-ludzie moga tak zlorzeczyc komus-I w dodatku Panu Prezydentowi ktorych probuje Polske postawic na nogi, rowniez dla tych niegodziwcow. Ludzie opamietajcie sie. Gdzie wasze sumienia, czy jestescie juz tak przezarci zgnilizna-ze taka trucizne z ust potraficie tylko wypuscic? Pamietajcie, kto komu zlorzeczy-to do siebie to zlo sam przyciagnie. Zlo zyczone innemu-wraca jak bumerang I to jeszcze z wieksza sila