18.12.19, 14:58(fot. screen)

Paradne! Europosłowie PO wspierają protesty... duchem

Zwolennicy opozycji i "nadzwyczajnej kasty" organizują dzisiaj protesty przeciwko rządom Prawa i Sprawiedliwości. W sieci udostępniono nagranie, na którym widzimy europosłów Platformy Obywatelskiej, którzy manifestujących wspierają... duchowo. Widocznie uznając, że sprawa wcale nie jest poważna.

 

- Od czterech lat, razem z wami, na ulicy bronimy wolności i niezależności sądów i dzisiaj jest kolejny ważny dzień. Od czterech lat, razem z Wami, na ulicy bronimy wolności i niezależności sądów i dzisiaj jest kolejny ważny dzień. My musimy być tutaj w pracy w Strasburgu, ale jesteśmy sercem i emocjami z Wami, dzisiaj o godz. 18 – mówi na filmie Arłukowicz.

A po jego wypowiedzi, inni politycy PO krzyczą:

- Jesteśmy z wami! Wolne sądy!

 

 

Komentarze

Obserwator2019.12.19 5:21
K...a jakie miłe towarzystwo, brakuje im tylko ogniska kiełbaski na kiju, i Bruksela jest ich, pada im na kolana przy takich ćwokach.
Toni2019.12.18 22:31
Biedna ta unia niedługo się rozleci jak tam tyle złych duchów się zebrało do kupy.
anonim2019.12.18 20:18
Halo, halo, halo. To jest równie poważne co wspieranie modlitwą!
babcia2019.12.18 18:31
PiS nie uginajcie się ustawa musi przejść
B522019.12.18 16:54
POganie przestali czarować mają jeden program NIE bo NIE
KODziarze 2019.12.18 15:43
protestująca targowica prosi o szmal, prochy i alkohol kosztują
Bogo2019.12.18 15:25
Jak mamy być dalej w takiej Unii to jeb… ich pies i małe pieski też.
jack2019.12.18 15:19
PiS już się zaczyna wycofywać rakiem. Przez tych tchórzy [była Romaszewska teraz jest Gowin] NIE BĘDZIE ŻADNEJ REFORMY. Przekonacie się. Kropka.
Zosia2019.12.18 15:10
Wasz czas lemingi z PO już minął !! Trzeba złamać kark PRL-owi ! Według posła PO platforma obywatelska gra nie o to czy wrócą władzy, tylko o to, czy ich członkowie będą siedzieć w więzieniu. Wyłapiemy wszystkich złodziei z PO, skorumpowanych burmistrzów prezydentów miast, Neumanów i Gawłowskich. Niech nikt nie liczy na przychylność sądów. Tacy ludzie powinni straszyć w rezerwatach postkomunizmu. Nowy Program: Cela plus i reforma sądownictwa już wkrótce ! Kto z PIS-em wojuje od PIS-u ginie !!!
Tasman2019.12.18 16:46
Przysłowie mówi: kto jaką bronią wojuje, od takiej ginie, więc trzymajmy się faktów...
Elektor2019.12.18 15:09
12.12.2019 Projekt ustawy o ustroju sądów powszechnych – w sejmie !!! Dziękujemy wam sędziowie rodem z PRL-u, sędziowie „nadzwaczajnej kasty” i zaufani sędzieowie PO-je-bów, że daliście nam PIS-owcom paliwo, możliwość i pewność do przeprowadzenia i zakończenia gruntownej reformy sądownictwa. Dlaczego wam dziękujemy ? Bo zdemaskowaliście sami siebie ! Bo swoimi czynami pokazaliście Polakom, że wy nie jesteście reformowalni, że wy nie chcecie służyć narodowi lecz być ponad narodem, że kwestionujecie prawo polskie i unijne interpretując go na swoją modłę, bo wy sędziowie namawiacie do łamania prawa – o zgrozo, bo sprzeciwiacie się prerogatywom Prezydenta, bo nie zgadzacie się na legalnie wybraną KRS, TK, a także Izbę Dyscyplinarną przy SN. Miarka się przebrała po tym jak trzech fioletowych ludzików z NSP oznajmiło wszem, że KRS to żaden KRS lecz NEO-KRS w mundurach PIS, a Izba Dyscyplinarna w SN – to żaden sąd ! Natomiast prezes SN oświadczyła, że sędziowie tych sądów powinni wstrzymać się od orzekania, i że jedni sędziowie mogą oceniać innych sędziów ! Innymi słowy, rozpoczęliście destabilizację państwa, anarchię i ogłosiliście ROKOSZ , na który Polska pozwolić nie może !!! Dlatego poniesiecie daleko idące konsekwencje ze zmianami ustaw o sądach, zmianami sądów powszechnych i SN, będziecie musieli składać oświadczenia o przynależności do stowarzyszeń i partii politycznych i pokazać wasze komentarze w internecie. Nie będziecie mieli prawa oceniać innych sędziów, oraz to co dla was najważniejsze, wprowadzimy wam kary pieniężne i procedurę złożenia sędziego z urzędu ! Gdybyście nie byli tacy durni i siedzieli cicho, gdybyście nie chwalili się nadzwyczajną kastą , gdybyście nie gardzili urzędem Prezydenta i jego prerogatywami, a także Sejmem, to przypuszczam, że jeszcze latami trwałoby to wasze bagno ! Jednakże, szczególnie w ostatnich tygodniach, sukcesywnie podcinaliście gałąź na której siedzieliście. Gałąź runęła w dół razem z wami i teraz będziecie rżeć jak końska du-pa do bata, bo wasz czas, sędziowie PRL-u już minął - WON !!!
2019.12.18 17:28
należy też zestawić ich zarobki z majątkami, bo we wielu przypadkach okaże się pewnikiem, że POniektórzy sędziowie, to na wzór Bolka, także "totolotkowi szczęściarze"
Seth2019.12.18 15:08
Kim oni są – ci z POKO i ZLew-u ?! Skoro nie chcą brać udziału w świętach narodowych, tudzież świętach kościelnych, Skoro uważają, że Polskość to nienormalność, Skoro śedztwo katastrofy smoleżskiej z 96 osobami elity polskiej sprzedali rosjanom, Skoro okupantów sowieckich nazywają wyzwolicielami, Skoro zdradzają ojczyznę donosząc kłamstwa do UE, szczują i żądają karania Polski, Skoro są przeciwni odebrania przywilejów i obniżenia wysokich emerytur eSBekom, Skoro murem bronią komunistów z PZPR w wymiarze sprawiedliwości, Skoro blokują 13-tkę dla emerytów, Skoro życzą sobie biednej i zacofanej Polski p.t. aby było jak było, ........... to kim oni są – Polakami ?!!! Zróbmy wspólnotę polską bez łajdaków !!! Mieliśmy ich w Polsce od 1945 roku do 2015. Dosyć !!!
Tasman2019.12.18 16:44
Ustalmy więc granicę na Wiśle. Ta po wschodniej stronie będzie dla pisowców i możecie śmiało wystąpić z UE. Na lewym brzegu Wisły postawi się płot pod napięciem, by strzec się przed zarazą ze wschodu, jak Niemcy przed AFS. PS. Mieszkam po prawej lewej stronie Wisły
BieS2019.12.18 20:21
Po łapkach widać, ze w swoim wpisie nie jesteś zrozumiany przez nikogo. Niektórzy mają manię zagmatwania wszystkiego. Napisz to prosto i zrozumiale. Te wynurzenia nie są wielkich lotów.
MirekT2019.12.18 15:07
Opozycja mówi, że nowy projekt ustawy o ustroju sądów – to koniec demokracji ! Otóż PO-je-by i inne lewackie świry: My Polacy (We nation !) nie chcemy więcej waszej demokracji Mieliśmy ją przez 8 lat, kiedy kłamaliście, kradliście i zdradzaliście naszą ojczyznę – a teraz mówimy wam WON !!! Teraz my Polacy budujemy prawawdziwą demokrację i polską wspólnotę bez łajdaków ! Wasz obcy element i obóz przestępczy nie ma już prawa zajmować się Polską.
Tasman2019.12.18 16:38
Mów za siebie zwolenniku poddaństwa i niewolnictwa, a nie za Polaków. Nikt Cię nie upoważnił.
RHQQ22019.12.19 23:58
Nie wszyscy Polacy mają duszę niewolnika, mów proszę za siebie i nie obrażaj porządnych Polaków.